KADIN

kova Kova Burcu Yıllık Yorumu

Satürn yıl boyunca sizin burcunuzda ilerliyor. Büyüme, olgunlaşma, öğrenme ve gelişme zamanındasınız. Artık hayata daha ciddi bir gözle yaklaşacak, meseleleri daha fazla ciddiye alacak, hedeflerinizin arkasında duracak ve ideallerinizin peşinden gideceksiniz. Eğitim hayatında, akademik süreçlerde önemli başarılar ve ilerlemeler kaydedebilir, yurtdışı bağlantılı iş ve eğitimlerde zor görünen durumları başarabilirsiniz. Artık hedeflerinizi yükseltme, geleceğe odaklanma zamanı.

Köklü değişimleri getiren Satürn & Uranüs ve Jüpiter & Uranüs arasındaki açı, Ocak ve Şubat aylarında aile ilişkileri ve yakın ilişkilerde önemli gelişmelerden bahsediyor olacak. Bu aylarda ilişkilerin geleceğine yönelik kararlar alınabilir. Önemli bir yol ayrımı içerisinde olabilirsiniz. Bazı ilişkiler bu süreçte tamam veya devam durumuna gelecektir. Alınan kararlar, bu aylarda geçirilen süreçler kalıcı birleşme veya kalıcı ayrılıklardan bahsediyor olacak.

30 Ocak - 22 Şubat aralığında Kova burcunda Merkür retrosu olacak. Bu tarih aralığında duygularınız ve isteklerinizle ilgili bir karmaşa hissedebilirsiniz. Aniden duygu durumunuz değişebilir. Sorgulayıcı, şüpheci veya takıntılı yanınız ortaya çıkabilir. Daha çok kendi dünyanıza odaklanabilir, zaman zaman inatçı tavırlara girebilirsiniz. Bu süreçte bazı Kova burçları bir dostluğu, ortaklığı veya birlikteliği bitirme kararı içerisinde olabilir. Bazı Kovalar ise daha fazla geçmişe gidebilir, anılarına dönebilir.

Jüpiter yılın büyük bir kısmında sizin burcunuzda ilerliyor. Bu ise özellikle iş ve finans alanında size önemli destekler sağlayacak. Bu yıl yaşam koşullarınızı iyileştirme, somut başarılar ve somut kazanımlar ana gündeminiz olacak. Yeni bir iş yatırımına girebilir, süregelen işinizde alternatif projeler ve yatırımlar ile ilgilenebilirsiniz. Eğitimini aldığınız alanda iş başvurularından olumlu yanıtlar alabilir, alanınızda ilerleyebilirsiniz.

Jüpiter, 13 Mayıs - 28 Temmuz aralığında kısa bir süreliğinde Balık burcunda ilerleyecek. Bu tarih aralığında yaşamın farklı alanlarında sunduğu fırsatlar ve ödüllerle karşılaşabilirsiniz. Memnuniyet hissi, mutluluk hali artabilir. Kendinizden daha emin olarak daha cesur adımlar atabilirsiniz. Sahip olmak veya sahip çıkmak isteyeceğiniz bir ilişki içerisinde olabilir veya bu süreçte böyle bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

29 Mayıs - 22 Haziran aralığında İkizler burcunda Merkür geriliyor. Bu tarih aralığında aşk ilişkilerinde ikili bir durumla karşılaşabilirsiniz. İki kişi veya iki farklı seçenek arasında kalabilirsiniz. Bazı aşk ilişkileri bu süreçte bitişe gidebilir. Yeni tanışmalar ise hızlı ve yüksek duygularla başlanıp, hızlı ilerlendiğinde daha çabuk bir sona gidebilir; ilişki tükenebilir. Adım adım ilerleme zamanı.

26 Mayıs tarihinde Yay burcunda Ay Tutulması, 10 Haziran tarihinde İkizler burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde yenilikleri getiren bu tarihler ile yeni bir ilişkiye doğru adım atabilirsiniz. Süregelen bir arkadaşlık ilişkiniz, aşk ilişkisine evrilebilir. Bu dönemde başlayan ilişkileriniz yoğun duygular, yoğun tutkular ve arzular içerecektir.

27 Eylül - 18 Ekim aralığında Terazi burcunda Merkür geriliyor. Bu tarih aralığında finansal konularda daha temkinli olmalı, kayıp, çalıntı, dolandırılma gibi konulara dikkat etmelisiniz. Eğitim ve seyahatler adına harcamalar yapabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı yatırımlar ve kazançlar, ticaret ve davalar yoluyla kazançlar gündeminizde olabilir. Burs veya kredi başvurunuzdan olumlu bir yanıt alabilirsiniz.

19 Kasım tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Yıl boyunca İkizler-Yay aksında gerçekleşen tutulmaların aksine bu tutulma, yıl içerisindeki rotamızı değiştirecek, yılın enerjisinin dışında bir çizgide olacak. Bu tarih ve civarında yaşamınızda uzun vadeli bir süreç son bulmaya gidiyor. Eski evinizden ayrılabilir, yeni bir yere taşınabilirsiniz. Ev arkadaşlarınız değişebilir, ilişkinizi ilerletebilir, birlikte yaşamaya başlayabilirsiniz. Evlilik, boşanma gibi yol ayrımlarının karşınıza geleceği uzun bir süreç başlıyor olacak. 2022 yılında ise bu konu daha fazla ön planda olacak.

Okuyucu Yorumları 0 yorum