KADIN

Kova Burcu Aylık Yorumu

KOVA

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Kovalar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, ailevi yaşam, yuvamız, geleceğimiz, büyüklerimiz, çocuklarımızla ilgili konuları vurguluyor. Güvence, sorumluluk, geçmişte yaşananlar ve bugünkü duruma bakıyoruz. Ev-iş hayatı, aile-sorumluluklar derken, insan farklı bir şeyler yapmak istiyor. Dış dünya ile temas etmek, yeni yerler, yeniliklerde bulunmak gayet olumludur. Yeni biriyle tanışabiliriz. Bu ilişki bize iyi gelebilir. Ayrıca iş veya eğitim için kısa bir süreliğine bir yere gidebiliriz Oradaki şartlara bakarız. Başkalarıyla kurulan diyaloglar, yazışma, haberleşme, bilgi paylaşımı bize yeni kapılar açabilir. Dünyaya bir bakmak gerekiyor. Bir kısım Kovalar, yeni bir yere yerleşebilir, çevre değişiminde bulunabilir, ilgilendiği alanda dünyaya açılabilir. Bir grup, ekip veya takım içinde tecrübe edinebilir. Burada önemli olan sizin alıştığınız çevreden biraz uzaklaşarak, yeni bir pencereden hayata bakmaya açık olmanızdır. Hem kendi kimliğinize sahip çıkarak hem başkalarının farklı yönlerini keşfederek, ufkunuzu genişletebilirsiniz. Bu Dolunayın yöneticisi Venüs-Terazi burcunda ilerliyor. Siz sadece kendi fikirlerinizi değil, diğer insanların da görüşlerini ortak bir potada buluşturmaya açık olursanız insanlar sizin özel biri olduğunuzu fark edeceklerdir. Bu fark ediş sayesinde işinizi geliştirebilir, yenilikler katabilir, kendinizi mutlu ve doyumlu hissedebilirsiniz. Bir şeylere takılıp kalmak yerine değişime açık olunuz. Bu bakış açısıyla hareket ettiğinizde ev-iş arasındaki dengeyi sağlam şekilde kurabilir, önceden sorun ettiğiniz şeylere şimdi farklı gözle bakabilirsiniz.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay geçişinde sosyal ilişkilerin önemi ve gücü yükseliyor. Yeni dostlarımız veya tanıdıklarımızla fikir paylaşımında bulunmak, bilgi dağarcığımızı genişletmek, ortaklaşa bir şeyler yapmak zamanı. Sosyal becerilerimiz, bilgilenmek amaçlı girişimler gelişimimiz açısından değerli olacaktır. Tecrübemizi, gücümüzü, bilgimizi ortak hedefler için yönlendirebiliriz. Bir projede yer alabiliriz veya bir işi organize edebiliriz. Ekip halinde bir işe gönül verebiliriz. Birilerine destek olabiliriz. Pozitif düşüncelerimizi, sıra dışı fikirlerimizi, yenilikçi görüş açımızla, dışa yansıtmaktan hoşlanacağız. Ancak dinlemeyi de bileceğiz. Başkaları ne düşünüyor, neler yapıyor, neler ortaya koyuyor onları da gözlemleyeceğiz. Yazışmak, haberleşmek, düşündüklerimizi sevgilimizle paylaşmak bizi mutlu edecek. Yetenekli olduğumuz el becerilerimiz, mistik faaliyetler, beden ve vücut sağlığı çalışmaları, bu konularda bilgilenme, gelişme, belli bir öğreti edinme, bildiklerimizi başkalarına sunma, onlara eğitmenlik yapma gibi faaliyetlerimiz de yoğun olacak. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs, toplumsal hayatta kurulan ilişkiler başta olmak üzere yönetici-işveren konumundaki kişilerle olan paylaşımlarınız ve ailenizle aranızdaki sevgi alışverişi anlamında etkili bir süreçtir. İşinizden, ilişkilerinizden emin olmak, geleceğinizi garanti altına almak arzusu bu dönemin özünde var. Siz Kovalar işinize ve bu anlamda ilişkilerinize önem vermeniz gerekiyor. Aşırı gurur, kıskançlık, hırsların terbiyesi şart. Benim tavsiyem dönemi olumlu yönde geçirmek için, sorumluluk bilinciyle hareket etmeniz ve neyi hedefliyorsanız o yolda dürüstlükle işinizi yapmanızdır.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Kovalar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, iş hayatımızdaki kararlılığın, işimize olan saygımızın, maddi-manevi anlamda doyma arzumuzun işaretçisidir. Evet işimi önemsiyorum, ancak kazancımı da önemsiyorum diyerek duruma bakarız. Tabii ki bilgimizden, emeğimizden ve kalitemizden ödün vermeyiz. Başarıyı önemseriz. Hırslıyıdır. Fakat bu birilerini ezip geçmek için değil, farkımızı göstermek içindir. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, birçok kişiyle kurulan bağlantıların özünde, ulaşmak istediğimiz hedefin gerekleri vardır. Bizi bu hedefe kim veya kimler ulaştıracaksa biz ona yöneliriz. Bu gerçekten takdire şayandır. Çünkü boş, anlamsız, bir amacı olmayan zaman kayıplarının önüne geçer. Bu Yeniayda hangi alanda kendimizi göstermek istiyorsak, hedef belirleriz. Eksik bilgimizi tamamlarız, önemli kişilerle bir araya geliriz, kendimizi ifade ederiz. İnsanlar tanırız, ortamlara gireriz, kimler ne gibi yenilikte bulunuyor, trendlere bakarız, sosyal medyada tanıtım yaparız, farklı kişilerle temasa geçeriz. Bütün bunlar bizi asıl hedefimize ulaştıracak araçlar olacaktır. Bu sayede karşınıza fırsatlar çıkar, işler gelir, olanaklar elde edersiniz. Şimdi bu Yeniayın bir başka özel etkisi, sosyal ilişkileri güçlendirici yanıdır. İnsanlarla olan olumlu temaslarınız, fikir ve tecrübeleriniz, bilginiz, duruşunuz, farklı yanlarınız birçok kişi tarafından beğenilir. Yenilikler, değişim ve akıllıca kararlarınız size maddi-manevi kazanç getirici bir iş ve kariyer edinmenizde, yükselmenizde faydalar sağlar.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Satürn-Yay geçişiyle ile örtüşüyor. Bu da gösteriyor ki, sadece kendimizle alakalı değil, arkadaşlık ve dostluklarımızda da sorumluluklarımız bulunmakta. Biz bunu iş-özel-grup faaliyetleri yoluyla öğreneceğiz, deneyimleyeceğiz. Farklı görüşte olsa da, insanları dilleri, dinleri, renkleriyle yargılamamayı, önce kendimize bakmayı, kendimizi geliştirmeyi bileceğiz. Şimdi sosyal ilişkilerde test zamanımızdır. Ahlaki anlamda olsun, rehberlik etme yönünde olsun, katı prensiplerle dış dünyaya yanaşmayacağız.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-2-6-14-15-19-20-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 4-10-17
Aşkta En Şanslı Günler : 6
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 27
Yeniay : 23-24-25-26
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 9-10-11
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç