KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Balık

  Balık

  Yükselen burcu Balık olanlar duygularının sesine kulak verirler. Topluma, insanlara karşı duyarlıdırlar. Hassaslardır. Onlar için hayatın keyifli tarafı önemlidir. Kargaşalar, kötülüklerle savaşmak onlara göre değildir. Aslında her sorunun güzellikle çözüleceğine inanırlar. Bu sebeple yaşadığımız yüzyıl koşulları içerisinde zorlanabilirler.

  Bazıları düşlerde yaşayabilirler. Kurdukları hayallere inanarak, bazen de olayları kendi biçimlendirmelerine göre anlattıkları olabilir. Bu da dalgınlık ve konsantre olmakta zorluklar yaşatabilir. Çok stresli işler onlara göre değildir. Hatta sert iş hayatı da onları gerer. Çünkü çalışma hayatı da onlara zevk vermelidir. Yükselen Balık’lar hayatlarının belli zamanlarında işlerini bırakıp bir kasabaya yerleşebilir. Hobi veya sanat işlerine yönelebilirler.

  Şefkatli yönleri vardır. Acıma duyguları onları bazen zayıf gösterebilir. Affetmenin her zaman iyi olmayacağını bilmeleri gereklidir. Aşk insanlarıdır. Sevilmek onlar için önemlidir. Karşı tarafın sevgisinden şüphe ederlerse karamsarlaşmaya başlarlar. Psikolojik olarak birden dibe çökme eğilimde olurlar. Hayatları pozitif gitse bile zaman zaman hüzünlü bir psikolojiye sahip olurlar.

  Sağlıklarını ihmal etmemeleri gerekir. Hem psikolojik hem fiziksel rahatsızlıklara yatkın olurlar. İnsanlara yardım etmeyi severler. Kalplerinin temizliği yüzlerinden okunabilir.

  Yükselen Balık burcu fiziksel olarak, orta veya kısa boylu olurlar. Gözleri renkli olabilir. Saçları dalgalı bir yapıya sahip olabilirler. Koyu renk saçlar görülebilir. Ayaklar ve eller zarif ve küçüktür. Vücutları kilo almaya müsait olabilir. Yaş ilerledikçe kilo aşağıdaki bölgelerde toplanmaya başlayabilir. Bu yükselen burçtaki kadınların değişik bir elektrikleri olur. Hem erkeği hem kadını sempatik ve tatlı tavırlarıyla dikkat çeker.

  Yükselen burcu Balık olan ünlüler: George Clooney, Adriana Lima, Whitney Houston, Antonio Banderas, Michael Jackson, Bruno Mars, Demi Moore, Pablo Escobar, Gwyneth Paltrow, Aamir Khan.