KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Başak

  Başak

  Yükselen Başak burcu her zaman yaptığı işin en ince ayrıntılara dikkat eder. Bu sebeple de başarılı kişilerin bu burçtan çıkması tesadüf olmaz. Giyimine, saçına, stiline önem gösterir. Her zaman temiz ve bakımlıdır. Konuşma yetenekleri sayesinde bulundukları ortamda sevilirler. Anlatmayı, bir şeyler paylaşmayı severler. Dost canlısıdırlar.

  Yükselen Başak burçlarında Merkür’ün verdiği zeka daha da ön plana çıkar. Bilgili kişilerdir. Her konuyu zekaları sayesinde çözebilirler. Okumaya, araştırmaya meraklıdırlar. Matematiksel işlemlere, hesaplara, analizlere çok yatkındırlar. Sıfır hatayla çalışırlar. Çoğu hesabı akıllarından yapabilirler. Hesaplara yatkınlıkları günün birinde çok zengin olmalarını sağlayabilir.

  Eleştirmeyi severler hatta bazen bunu abartırlar. Karşı taraf bir müddet sonra sürekli eleştiri duyduğundan uzaklaşabilir. Kendilerine de öz eleştiri yaparlar. Bu durum hayattan zevk almamalarına sebep olur. Hayatta hep bir eksiklikleri olduğunu düşünürler. Bu da onları tatmin etmez.

  Bu pratik zekalı yükselen burç, konu duygusal ilişkiler olduğunda daha durgun olabilir. Çünkü aradığı şey güvendir. Bu güveni de hissedebilmek için karşı tarafı tartar. Davranışlarını test edebilir. Güvendikten sonra mutlu bir ilişkisi olur. Fakat partneri, gittikçe onun görüşlerine zıt bir şekilde hareket etmeye başlarsa, yükselen Başak burcunun eleştirileri tartışmalara sebep olabilir.

  Yükselen Başak burcu fiziksel olarak, orta boylu olurlar. Gözler çok büyük olmamakla beraber kaşlarının şekli düz olabilir. Omuzları düşük olabilir. Yüzleri zarif hatlara sahiptir. Dudakları yüzüne oranla ince kalabilir. Saçları koyu renk olabilir. Kıvırcık saçlara sahip olabilirler. Bakışlarındaki sorgulayıcı tavır uzaktan bile anlaşılabilir.

  Yükselen burcu Başak olan ünlüler: Mark Zuckerberg, Steve Jobs, Freddie Mercury, Madonna,Uma Thurman, Tom Hanks, Roger Federer, Keanu Reeves, Walt Disney, Wolfgang Amadeus Mozart.