KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Yay

  Yay

  Yükselen Yay burcu olanlar neşeleriyle ışık saçarlar. Her zaman pozitif olan bu karakter girdiği ortama pozitif enerji verir. Dostluklara önem verir. Konuşmayı severler. İnsanların paylaştıkça güçleneceğini düşünürler. Bazen çok hızlı hareket etmeleri, diğerlerinin başını döndürebilir.

  Dünyaya farklı bir bakış açıları vardır. Herkesin düşündükleri gibi düşünmezler. Felsefi yönleri ağır basar. Hayatı körü körüne yaşamak yerine, yaşadıkları bu evreni anlamaya çalışırlar. Her şeyin bir sebep ve sonuç ilişkisinden oluştuğunu savunurlar. Bu merakları bazı yükselen Yay burçlarının dine bağlı olmasıyla da ilişkilendirilir. Maneviyatları güçlü olur. İyilik yaptıkça iyiliklerin onları bulacağını bilirler.

  Enerjileri yüksek ve meraklı oldukları için yeni kültürler tanımayı severler. Plansızca bir anda sırt çantalarını alıp seyahate çıkabilirler. Bu tatiller onları mutlaka kültürel olarak beslemelidir. Havuza girmek veya güneşlenmek için seyahate çıktıkları pek nadir görülür. Bazen de ülke dışına taşınma durumları olabilir.

  Aşk konusunda özgürlüklerine olan düşkünlükleri evliliği geç verebilir. Bazen de hiç evlenmeyebilirler. Bir kişiyi sevmeleri yeterlidir diye düşünürler. Evlilik onlar için kısıtlayıcı olarak gözükür. Çocukları olursa mutlaka onları bilgili ve kültür düzeyi yüksek şekilde yetiştirirler.

  Yükselen Yay burcu fiziksel olarak, boyları uzundur. Vücutları ince hatlıdır. Saçları koyu kumral olabilir. Dalgalı ve kıvırcık saçlı olabilirler. Spora yatkın olduklarından vücutlarında kas kütlesi fazla olabilir. Yüzleri uzun ve ince bir yapıda olabilir. Elmacık kemikleri dikkat çekebilir. Alın ve çene bölgesi geniş olur. Her zaman güler yüzlü olmalarıyla dikkat çekerler.

  Yükselen Yay burcu olan ünlüler: Prenses Diana, Elton John, Jennifer Lawrence, Rahibe Teresa, Kim Kardashian, Jodie Foster, Brad Pitt, Scarlett Johansson, Bradley Cooper, Oprah Winfrey.