Daisy Keech Haberleri

Sosyal medya fenomeni Daisy Keech, sessizliğini bozdu! Aynanın karşısındaki iç çamaşırlı pozu gündem yarattı

Sosyal medyada yaptığı fitness ve sağlıklı yaşam paylaşımları sayesinde kısa sürede popüler olmayı başaran Daisy Keech, 6 milyon yakın takipçisiyle sıklıkla cesur pozlarını paylaşıyor. Hayranlarını şaşırtmayı seven fenomen isim bu kez seksi bir ayna selfiesiyle hayranlarının karşısına çıkmayı seçti.

Trend 16-11-22 10:52

Sosyal medya fenomeni Daisy Keech, erkek arkadaşıyla aşka geldi! Dillerini çıkarttıkları poz olay oldu

Sosyal medyada yaptığı fitness paylaşımları sayesinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Daisy Keech sevgilisi Michael Yerger ile aşka geldiği anları takipçileriyle paylaştı. 6 milyon takipçisi bulunan Keech’in Instagram’ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımı sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Trend 31-10-22 14:37

Sosyal medya fenomeni Daisy Keech, sarı geceliğiyle öyle bir poz verdi ki... Beğeni butonu çöktü

Sosyal medyada fitness fenomeni olarak kısa sürede ünlenmeyi başaran Daisy Keech, 6 milyona yakın Instagram takipçisine sahip. Sosyal medyadan sıklıkla cesur pozlarını yayınlayan Keech, son olarak sarı geceliğiyle banyo lavabosunun yanına oturduğu bir fotoğrafını paylaştı. Fenomen ismin paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum toplamayı başardı.

Trend 22-10-22 16:00

Sosyal medya fenomeni Daisy Keech bikinili pozuyla mest etti! Bikinisinin altı küçük gelince...

Sosyal medyada fitness fenomeni olarak kısa sürede 6 milyon takipçiye ulaşmayı başaran Daisy Keech Instagram hesabından yine cesur bir paylaşım yaptı. Mavi bikini takımıyla kameralara poz veren fenomen isim hayranlarından tam not almayı başardı.

Trend 15-10-22 15:27

Diğer Haber Etiketleri

Daisy Keech

Daisy Keech Hakkındaki Haberler Mynet'te. Daisy Keech Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sosyal medya fenomeni Daisy Keech, manzara fotoğrafı çekmek istedi! İç çamaşırıyla manzarayı gölgede bıraktı

Sosyal medyada fitness fenomeni olarak 6 milyon takipçiye ulaşan Daisy Keech kısa sürede ünlendi ve cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek hayranlarından tam not almayı başardı. Evinin manzarasını çekmek isteyen Keech, iç çamaşırıyla poz verince sosyal medyanın gündemine oturdu. Pozuyla manzarayı gölgede bıraktığı ifade edilen fenomenin paylaşımı ilgiyle karşılandı.

Trend 11-10-22 10:15

Sosyal medya fenomeni Daisy Keech, üstsüz paylaşımıyla takipçilerinden tam not aldı

Sosyal medya fenomeni ve fitness modeli olan Daisy Keech, 6 milyon takipçisiyle cesur pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Keech, son olarak yaz tatilinde çıplak bir şekilde yemek yediği pozunu paylaşarak toplumsal tabuları yıkmıştı. Fenomen isim şimdi ise üstünü çıkartarak ayna karşısında bir pozunu paylaştı.

Trend 17-09-22 11:24

Sosyal medya fenomeni Daisy Keech, toplumsal tabulara meydan okudu! Yarı çıplak yemek yedi

Sosyal medya fenomeni ve fitness modeli olan Daisy Keech, İspanya’nın Balear Adaları’ndaki tatiline tam gaz devam ediyor. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Keech, Balear Adaları’nın mavi sularının keyfini çıkartırken ıssız bir koyda tek başına zaman geçirdiği anları paylaştı. Paylaşımı sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Trend 09-08-22 13:56