Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Daisy Keech vücudunu çarşafla örttüğü bir pozunu paylaştı! "Düştü düşecek"

  Sosyal medyadan sağlıklı yaşam ve spor rutinine ilişkin paylaşımlar yapan fenomen isim Daisy Keech aynı zamanda cesur pozlarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Fenomen isim son olarak yeşil bir çarşafla örtünerek ayna karşısına geçip poz verdi. Keech'in gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini kazandı.

  Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak kısa sürede 5 milyonu aşkın takipçiye ulaşan Daisy Keech yine limitleri zorlayan bir pozla sevenlerinin karşısına çıkmayı tercih etti. Fenomen isim ayna karşısına geçerek beyaz noktalardan oluşan yeşil çarşafıyla kendisine bir elbise yaptı. Çarşafın göğüs kısmını eliyle tutan fenomen ismin gönderisi sosyal medyanın gündemine yerleşmeyi başardı.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  kapak67

  Sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği paylaşımına Keech herhangi bir not eklemeyi tercih etmedi. Fenomen ismin son derece cesur pozu hayranlarının beğenisini kazanırken bazıları ise eleştiri oklarını çevirdi. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Düştü düşecek. Bu nasıl bir tarz?" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Güzel olduğunu düşünmüyorum" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler