Letgo Haberleri

letgo Araba Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Noyan: 6 ay 6 bin kilometre sınırını uyguluyoruz

"Araç alım-satımındaki tüm süreçlerimizi düzenleme yürürlüğe girer girmez yeni çıkan yönetmeliğe cevap verecek biçimde hayata geçirdik"

Yurthaber 07-09-2022 17:17

otoplus, Pilot Garage'a ortak oldu

letgo Üst Yöneticisi (CEO) Johan Nel: - "Bu yatırım, Türkiye’de ikinci el sektöründe lider bir şirket yaratma stratejimizde önemli bir adımı temsil ediyor" - Pilot Garage Kurucu CEO'su Cihan Emre: - "otoplus ile böylesi güçlü bir ortaklığa imza atmamız, önümüzdeki dönemde sektöre daha birçok yenilik kazandıracak olmamızın başlama vuruşudur"

Yurthaber 27-07-2022 12:51

Letgo hesap silme: Letgo hesap silme (kalıcı hesap kapatma) adımları

Kullanıcılar Letgo gibi uygulamalar sayesinde evlerinde kullanmadıkları eşyaları satabilirler ya da yeni eşyalar alabilirler. Bu tür uygulamalar ikinci el alışverişi daha yaygın hale getiriyor. Kullanıcıların büyük bir bölümü bu uygulamadan memnun kalsa da bazı kullanıcılar hesaplarını silmek istiyorlar. Letgo hesap silme nasıl yapılır? Letgo kalıcı hesap kapatma adımları nelerdir? Telefondan Letgo hesap silme işlemi yapılabilir mi?

Haber 10-07-2022 13:43

otoplus, Ankara'daki ilk alım-satım merkezini hizmete açtı

İki kattan oluşan 9 bin metrekarelik yeni merkezde 300 araba kapasitesiyle hizmet vermeye başlayan otoplus, ikinci el araba sektöründe uyguladığı dijitalden fiziksele yenilikçi iş modelini Türkiye’de yaygınlaştırmaya devam edecek

Yurthaber 30-03-2022 14:11

Diğer Haber Etiketleri

Letgo

Letgo Hakkındaki Haberler Mynet'te. Letgo Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

otoplus, dördüncü merkezini İzmir’de hizmete sundu

letgo Araba Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Tuluy Noyan: - "İzmir’de, 7 bin metrekarelik geniş bir alana yaptığımız bu yatırım hem sektörümüzde katma değer yaratmak hem de İzmir’in nüfusuna istihdam sağlamak açısından oldukça önemli bir adım oldu"

Yurthaber 18-01-2022 14:36

letgo Araba Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Tuluy Noyan oldu

letgo Araba Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Tuluy Noyan oldu

Yurthaber 23-08-2021 14:48

Letgo’daki dolandırıcı şimdi de ‘Bebek yüzü' kullandı

Kendisini polis olarak tanıtarak ikinci el satış sitesi Letgo’da oyun konsolu sattığını iddia eden dolandırıcı, bu kez de minik bir bebeğin fotoğrafını kullanmaya başladı. Şahsın açıp kapattığı hesap sayısı 30’u geçerken, sitenin hala bir önlem almaması akıllarda soru işareti bıraktı.

Haber 12-08-2020 15:00

letgo israfla mücadeleye öncülük ediyor

letgo Türkiye Genel Müdürü Kavak: - "İkinci el alışveriş uygulaması letgo, ekonomideki atıl kaynağı tekrar devreye almayı, israf olan paranın ekonomiye geri kazandırılmasını sağladı. Türkiye'de tasarruf bilincinin gelişimine ve israfla mücadeleye öncülük ediyor. Bundan dolayı ayrıca gururluyuz" - "letgo’da, sadece Türkiye’de aktif olarak 22 milyonun üzerinde ürün listeleniyor ve bunlara her ay 5 milyonun üzerinde yeni ürün ekleniyor"

Finans 17-06-2018 11:36