Ufo Haberleri

ABD'de gökyüzünde 'tuhaf cisim' paniği! Ne olduğu anlaşılamadı, gerçek sonradan ortaya çıktı

ABD'nin Philadelphia eyaletinde anlaşılamayan cisim paniği yaşandı. Işık saçarak gökyüzünde ilerlerken fark edilen cismi görenler ne olduğunu anlayamadı. Kuyruklu yıldız veya göktaşı olabileceği ihtimali üzerinde duruldu. Hatta UFO olduğunu söyleyenler dahi oldu. Ancak gerçek çok başka çıktı.

Haber 25-09-22 15:30

ABD Donanmasından çok konuşulacak UFO yanıtı! Eğer yayınlarsak...

ABD donanmasından iki yıl önce gönderilen UFO talebine çok konuşulacak bir yanıt geldi. Bir yetkili tarafından verilen yanıta göre donanma, tanımlanamayan uçan cisimlerin (UFO) daha önce hiç görülmemiş videolarını elinde tutuyor. Ancak görüntüleri kamuoyuna açık bir şekilde yayınlamıyor. Bunun arkasındaki neden ise oldukça dikkat çekici.

Haber 11-09-22 15:24

Sosyal medyada tartışma yaratan fotoğraf! UFO gördüğünü iddia etti, görenler anlam veremedi

Meksika’nın Tamaulipas şehrinde yaşayan Juan Manuel Sanchez isimli bir adam garajından dışarı çıktığında ilginç bir görüntüyle karşılaştı. Fırtınalı bir havada çekildiği iddia edilen görüntüleri sosyal medyada paylaşan Sanchez bir anda gündem oldu. Sosyal medyada popüler olan fotoğraflar ülkenin ulusal haber kanallarında da yerini alarak büyük bir heyecan yarattı.

Trend 07-09-22 16:59

NASA uzmanları bir araya geliyor! UFO gizemi çözülecek mi?

NASA'dan heyecan verici bir açıklama geldi. 50 yıldan fazla bir süredir UFO'larla ilgili duyumları takip eden ilk ABD kongre oturumlarının düzenlenmesinin ardından, UFO gözlemi için tam odaklı bir soruşturma başlattığını ilan eden uzay ajansı, tanımlanamayan hava olayları üzerine dokuz aylık bir çalışma için yaptıkları planlarını açıkladı.

Trend 22-08-22 10:37

32 yıl sonra ortaya çıktı! Fotoğraflarla birlikte çekenlerde ortadan kaybolmuştu: Şimdiye kadar ki en net UFO görüntüsü

32 yıl önce kameralara yakalanan gizemli bir uçan geminin görüntüleri o zamandan beri büyük bir gizlilikle saklanıyordu. 1990’lı yıllarda çektikleri görüntüleri bir gazeteye gönderen iki genç, fotoğrafların Savunma Bakanlığı’na iletilmesi üzerine ortadan kayboldu. Kimlikleri hâlâ gizli tutulan iki gencin fotoğraflarının bir kopyası 32 yıl sonra ortaya çıktı.

Trend 13-08-22 17:48

Kendisini UFO uzmanı olarak tanıttı! Sözleri olay yarattı: Uzaylılar her zaman buradaydı

Kendisini UFO uzmanı olarak tanıtan bir kişi uzaylıların her zaman insanların arasında olduğunu ve aslında okyanusun altında yaşadığını iddia etti. Okyanusun altında ve mağaralarda yaşamını sürdüren uzaylıların bu sayede Dünya’nın kötülüklerinden korunduğunu söyledi.

Trend 07-07-22 09:33

ABD'de gökyüzünde gizemli ışıklar görüldü! San Diego'daki UFO iddiası sosyal medyada gündem oldu

ABD'nin San Diego bölgesinde gökyüzünde aniden beliren gizemli ışıklar gündeme oturdu. Çok sayıda kişi tarafından görülen ışıklar UFO iddialarına yol açtı. Pasifik Okyanusu üzerinde beliren cisimlerin ne olduğuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, ABD basınında da haber oldu.

Haber 29-06-22 01:47

Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia etti! UFO avcısı, bu kez uçan yunus görüntüleriyle yankı uyandırdı

İngiltere'de yaşayan Russ Kellett isimli bir adam uzaylılar tarafından en az 60 kez kaçırıldığını ve uzaylı aracına ait olduğunu söylediği videolara sahip olduğunu iddia ederek şaşkına çevirdi. Kellett, bir uzay gemisinde dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams'ı gördüğünü bile öne sürdü. Kendini uzaylı avcısı ilan eden Kellett, bu sefer yunus şeklinde olduğuna inandığı bir uzay gemisinin görüntülerini paylaşarak dikkatleri üzerine çekti.

Haber 20-06-22 11:46

Söyledikleri tüyler ürpetti! Dimitri Rogozin uzaylı açıklamasıyla gündemi sarstı: Gizlice Dünya'yı izliyor olabilirler

Rus uzay ajansı Roscosmos'un Başkanı Dimitri Rogozin uzaylı yaşamına inanıyor. Dimitri Rogozin, uzaylıların varlığı hakkında büyük tartışmaların yaşandığı bir dönemde çok çarpıcı açıklamalara imza attı. Dünya dışı varlıkların insanları "bakteriler" gibi uzaktan inceleyebileceğini düşündüğünü kaydederek ilgi toplayan Rogozin'e göre uzaylılar gizlice Dünya'yı inceliyor olabilirler.

Haber 13-06-22 10:13

Yeni görüntüler UFO tartışmalarının fitilini tekrar ateşledi! Eski pilot, Kariyerimde gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor diyerek yorumladı

ABD Ordusu'na ait bir Apache saldırı helikopteri Meksika sınırı yakınında tanımlanamayan üç hava olayıyla (UAP) karşılaştı. Şaşkına çeviren o anları gösteren yeni görüntüler ise yeni yayınlandı. Yaşanan olaya dair görüntüler, UFO tartışmalarının fitilini bir kez daha ateşledi. Eski ABD Hava Kuvvetleri savaş pilotu Chris Lehto, bunun askeri pilot olarak kariyerinde gördüğü hiçbir şeye benzemediğini dile getirdi.

Haber 02-06-22 14:46

ABD'den UFO itirafı geldi, NASA harekete geçti: Dev bir adım!

ABD Kongresi'nde 53 yıl sonra halka açık UFO oturumu gerçekleştirilmişti. Tanımlanamayan Hava Olayları (UAP) Görev Gücü Direktörü Scott Bray, "400'den fazla ihbar aldık, 11 kez yakından geçti." demişti. Bu itiraf sonrası yaşanan ilginç bir gelişme İngiliz basını tarafından ortaya çıkarıldı. Bu gelişmeden "NASA için dev bir adım" olarak bahsedildi.

Haber 29-05-22 10:40

Aydın'da UFO paniği! Uzun süre şok yaşadım

Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir kişi UFO gördüğünü iddia etti. UFO'ya benzettiği cismi cep telefonu kamerasıyla kayda alan kişi, "Uzun süre şok yaşadım, korktum, gözeme uyku girmedi" dedi.

Haber 28-05-22 00:26

ABD ordusundan UFO itirafı: 400'den fazla ihbar aldık, 11 kez yakından geçti

ABD ordusundan dikkat çeken bir UFO açıklaması geldi. ABD Donanma İstihbarat Direktörü Yardımcısı ve UFO olarak bilinen hava cisimlerini inceleyen Tanımlanamayan Hava Olayları (UAP) Görev Gücü Direktörü Scott Bray, şu ana kadar Tanımlanamayan Uçan Cisimler (UFO) ile ilgili 256'sı son bir yılda olmak üzere 400 ihbar aldıklarını söyledi. Bray, "Herhangi bir çarpışma olmadı ancak en az 11 kez yakından geçme vakası var" dedi.

Haber 17-05-22 21:55

ABD Konseyi bugün toplanıyor! Bu kez dünya için değil

Amerika Birleşik Devletleri Kongresi'nde elli yıldan uzun bir süre sonra ilk defa gelecek hafta UFO'larla ilgili halka açık bir panel düzenlenecek. Halka açık olarak gerçekleştirilecek olan toplantı internet üzerinden canlı yayınlanacak.

Trend 17-05-22 09:58

Harvard profesörü Avi Loeb'in UFO açıklaması olay oldu! Birkaç yıl içinde...

Bugüne dek çekilen UFO görüntülerinin büyük kısmı düşük çözünürlüğe sahip olması, görüntülerin gerçekliği konusunda soru işaretleri oluşturdu. Harvard profesörü Avi Loeb ise UFO açıklaması ile ses getirdi. Loeb, önümüzdeki birkaç yıl içinde bir UFO'nun yüksek çözünürlüklü görüntüsünü toplamayı umduğunu söyledi.

Haber 07-02-22 09:59

Mercek bulutu bu kez Elazığ'da belirdi! UFO'ya benzettiler

Mercek bulutu, bu kez Elazığ'ın Kovancılar ilçesinin semalarında belirdi. Dakikalarca aynı noktada bozulmadan kalan mercek bulutu görenlerin dikkatini çekerken, sosyal medyada da ilgi gördü. Kimi kullanıcılar mercek bulutunu UFO'ya benzetti. Geçtiğimiz Van semalarında da mercek bulutu görülmüştü.

Haber 06-02-22 17:28

Gizemli turuncu bir ışık hayatını değiştirdi! UFO gördüğünü iddia etti

Caron Ana isimli bir kadın UFO gördüğünü iddia ederek ilginç açıklamalarda bulundu. UFO ile yakın karşılaşmasının hayatını değiştirdiğini ifade eden Ana, sıradan bir günün turuncu bir ışıkla tamamen değiştiğini söyledi. Yaşadıklarını kayıt altına aldığını anlatan Ana’ın yaşadığı Doğu Bristol’de birkaç gün içinde birden fazla kişi de turuncu ışıkları gördüğünü belirtti.

Trend 09-12-21 13:59

Tüm dünya burayı konuşuyor! Gizemi bir türlü çözülemeyen esrarengiz yer: 51. bölge

Amerika Birleşik Devletleri dünyada en fazla gizemli yere sahip olan ülkelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Cecile Hotel’in filmlere ve dizilere konu olan esrarengiz hikâyesinin yanında Nevada’da bulunan 51. bölge komplo teorisyenlerinin popüler lokasyonu oldu.

Trend 06-12-21 17:05

Çameli semalarındaki ışık merak konusu oldu! UFO mu?

Çameli'nde gökyüzünde görülen parlak bir cisim merak konusu oldu. 'UFO' söylentilerine bir yenisi daha eklenirken, cismin ne olduğu henüz bilinmiyor.

Haber 05-11-21 09:49

Sosyal medya bunu konuşuyor! NASA Başkanı Nelson'dan UFO açıklaması

NASA Başkanı Bill Nelson, askeriyenin radarına takılan UFO'lar ile dünya dışı yaşam arasındaki olası bir bağlantı ile ilgili şaşırtıcı açıklamalar yaptı. Nelson'ın açıklamaları sosyal medyada ses getirdi.

Haber 25-10-21 11:38

Dünyanın en gizemli yeri! Transilvanya’nın ‘Bermuda Üçgeni’ olarak bilinen esrarengiz ormanı: Hoia Baciu

Dünya üzerinde pek çok yer esrarengiz hikayeleriyle ünlendi. Korku filmlerini aratmayan bu mekanlar çözülemeyen sırlarıyla tüyler ürpertmeye devam ediyor. Sizler için Transilvanya’da bulunan ve perili olarak anılan Hoia Baciu Ormanı'nı araştırdık. Bu ormana girmek cesaret ister!

Trend 09-09-21 13:58

İki pilot UFO gördüğünü rapor etti! Hükümet açık kapı bıraktı

Kanada semalarında biri askeri diğeri ticari olmak üzere iki ayrı uçağın pilotları, bir bulutun içine doğru uçan ve ortadan kaybolan "parlak yeşil bir UFO" gördüklerini rapor etti. Hükümet raporu ise pilotların gördüğü cisimlerin UFO olabileceği ihtimaline açık kapı bıraktı.

Haber 16-08-21 15:39

Şekil değiştiren UFO görenleri şaşkına çevirdi! Dakikalarca sürdü

Bir yolcu, uçakla seyahat ederken penceresinden alışılmadık bir olaya tanık oldu. Yolcu yerden on binlerce feet yükseklikte birden çok kez şekil değiştiren gizemli bir nesne gördü. Şekil değiştiren UFO'yu kayda alan yolcu, görüntüler sonrası şaşkına döndü.

Haber 28-07-21 17:55

NASA Başkanı Nelson'dan UFO açıklaması: Evrende yalnız değiliz!

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nin (NASA) Başkanı Bill Nelson, UFO'lara ve Dünya dışı yaşama yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu. Nelson, ABD Savunma Bakanlığı'nın yayımladığı UFO raporunun gizli bir versiyonunu okuduğunu ve evrende yalnız olmadığımızı hissettiğini söyledi.

Haber 08-07-21 16:23

Sosyal medya bunu konuşuyor! NASA'nın canlı yayınında UFO paniği

NASA'nın Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan (ISS) yaptığı canlı yayına yansıyan UFO'lar sosyal medyanın gündemine oturdu. NASA canlı yayınında, kameranın hemen altında uçan en az 10 küçük siyah cisim görüldü. Böylece UFO tartışmaları tekrar alevlendi.

Haber 08-07-21 15:21

ABD İstihbarat Topluluğu’ndan UFO raporu

ABD İstihbarat Topluluğu, yıllardır gökyüzünde görülen tanımlamayan uçan cisimler (UFO) hakkındaki uzun zamandır beklenen raporu yayınladı.

Haber 26-06-21 02:29

Samsun'da UFO paniği! Görür görmez telefonuna sarıldı

Samsun'da bir vatandaş gökyüzünde düz bir çizgide yükselen cismi UFO sanınca cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Uzmanlar cismin meteoroloji balonu olduğu bilgisini verdi.

Haber 17-06-21 10:06

ABD'de UFO görüntülendi!

ABD'den yine gizemli bir video geldi. Görüntülerdeki cismin UFO olduğu iddia ediliyor.

Haber 18-05-21 10:08

Pentagon'a 'UFO' incelemesi

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Başmüfettişliği, bakanlığın tanımlanamayan uçan cisimler (UFO) olarak anılan "Tanımlanmayan Hava Olayları" konusunda ne ölçüde adımlar attığını belirlemek üzere inceleme başlattığını duyurdu.

Haber 05-05-21 08:41

SpaceX'in uzay görevinde 'UFO' uyarısı

SpaceX'in kapsülü ile ISS'e taşınan astronotların bu yolculuk esnasında bir kaza riski ile karşı karşıya kaldıkları ortaya çıktı.

Haber 26-04-21 15:05

Gizem Özdilli'yi şaşırtan görüntü! 'Bu cisim nedir?'

Ünlü model Gizem Özdilli, evinin penceresinden çektiği görüntüde parlayan cisme dikkat çekip, "Bu nedir?" diye sordu. Özdilli'nin paylaşımı takipçilerini ikiye böldü.

Magazin 13-04-21 17:34

Elon Musk'tan UFO paylaşımı!

Tesla ve SpaceX'in CEO'su, aynı zamanda Tesla'nın Tekno Kralı olan Elon Musk UFO tweet'i attı. Musk, tweet'inde ortaya çıkan UFO görüntülerinin kalitesine dikkat çekti ve ''Uzaylılara karşı en güçlü argüman'' ifadesini kullandı.

Haber 24-03-21 10:41

Eski Ulusal İstihbarat Direktörü'nden UFO itirafı

Bir dönem Ulusal İstihbarat Direktörü olarak görev yapan John Ratcliffe'den itiraf gibi bir UFO açıklaması geldi.

Haber 22-03-21 09:17

ABD'nin Trident II füze denemesi UFO paniğine yol açtı

Amerika Birleşik Devletleri'nde donanmaya ait bir denizaltından gönderilen füze denemesi bölgede UFO paniğine yol açtı.

Haber 10-02-21 15:49

CIA'nın gizli UFO belgeleri ortaya çıkmaya devam ediyor: Binlerce dosya indirilebilir formatta yayınlandı

CIA'nın arşivinde bulunan 'tanımlanamayan uçan nesnelerle' ilgili binlerce gizli dosya indirilebilir formatta internette yayınlandı. Yayınlanan arşivde 2.2 milyondan fazla belge bulunuyor.

Haber 13-01-21 11:52
ufo

UFO görenlerin sayısı pandemide arttı

Milyonlarca kişinin pandemi önlemleri kapsamında tecritte olduğu Britanya’da UFO görenlerin sayısında ciddi bir artış yaşandığı iddia edildi.

Haber 29-12-20 17:02

Pentagon'un UFO raporu sızdı: Savaş pilotunun çektiği fotoğraf ortaya çıktı

ABD'nin Savunma Bakanlığı'na ait 2018 yılında bir Amerikan savaş pilotu tarafından çekilen ve tanımlanamayan bir cisme ait olan fotoğraf basına sızdırıldı.

Haber 04-12-20 18:43
ufo

Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı basına sızdı

2018 yılında ABD'li bir savaş pilotu tarafından çekilen ve tanımlanamayan bir cisme ait olan fotoğraf sızdırıldı.

Haber 04-12-20 10:29
ufo

Japonya Savunma Bakanı Kono'dan UFO direktifi

Japonya Savunma Bakanı Taro Kano, ülke içinde görüş alanlarına UFO'ların girmesi halinde Öz Savunma Kuvvetlerine (SDF) kayıt alarak analiz etmeleri talimatını verdi.

Haber 15-09-20 10:05

Merkür'de şaşırtan görüntüler: Uzay gemisi mi?

UFO avcılarına göre Merkür kraterinin tam ortasında antik bir uzay gemisi bulunuyor.

Haber 19-08-20 09:46

ABD'den çok önemli UFO hamlesi

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon’un, Hava Kuvvetleri pilotlarının karşılaştığı tanımlanamayan uçan cisimleri (UFO) araştırmak için bir çalışma grubu oluşturmaya karar verdiği belirtildi.

Haber 15-08-20 09:26
ufo

Ünlü rapçi Post Malone, birçok kez UFO gördüğünü iddia etti

ABD'li rapçi Post Malone, ilginç bir iddiada bulundu. Gençliğinde ve son yıllarda birçok kez UFO gördüğünü iddia eden Malone, uzaylılarla yakın temasa maruz kaldığını da söyledi.

Magazin 31-07-20 17:11

UFO'lar ve uçan daireler: Uzayda yaşam var mı?

2 Temmuz Dünya UFO günü kabul ediliyor. Peki UFO ne anlama geliyor? Uçan daire ile farkı nedir? Gökbilimci Prof. Dr. Ethem Derman merak edilenleri anlattı.

Haber 02-07-20 17:32
ufo

Japonya'da UFO görüldü! Sosyal medya yıkıldı

Japonya'nın kuzeyinde tanımlanamayan bir gök cismi görüldü. Cisimle ilgili pek çok spekülasyon ortaya atıldı.

Haber 18-06-20 10:31

İngiltere’de çekilen UFO görüntüleri olay yarattı!

Sosyal medya İngiltere’de çekilen UFO görüntüleri ile çalkalanıyor. Evlerine doğru gelen tanımlanamayan uçan cisimin (UFO) evlerine doğru geldiğini gören aile, çektikleri görüntüleri internette yayınladı.

Haber 20-05-20 12:01
ufo

ABD'nin UFO görüntüleri hakkında yeni raporlar!

Pentagon'un geçtiğimiz ay resmi olarak yayımladığı 'tanımlanamayan hava olayları' görüntülerinin ardından olay raporları da paylaşıldı ve görüntülere ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Haber 14-05-20 11:59
ufo

Pentagon'un görüntülerindeki cisimler UFO mu? Dikkat çeken yorum

İstanbul Üniversitesi (İÜ) Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Esenoğlu, ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon) paylaştığı ve UFO'lara ait olduğu öne sürülen görüntülerdeki cisimlerin askeri casus uydu olabileceğini söyledi.

Haber 30-04-20 11:08

Esrarengiz ışıklar köylüleri korkuttu! 'Görünce kelime-i şehadet getirdik'

Rize'nin Pazar ilçesine bağlı Sivritepe köyünde ortaya çıkan sıralı parlak cisimler köylüleri tedirgin etti. Cep telefonu ile kayda alınan esrarengiz cismin kimileri uydu, kimileri ise ufo olduğunu düşündü.

Haber 29-04-20 14:26

Türk uzmanlar Pentagon'un paylaştığı 'UFO' görüntülerini yorumladı

Türk uzmanlar, ABD Savunma Bakanlığı'nın (Pentagon) yayınladığı görüntüleri yorumladı. Türk Astronomi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Küçük, Pentagon'un arşivlerinde olan ve tanımlanamayan uçan cisim (UFO) videolarıyla ilgili olarak, "Bunlar rutin hale gelen UFO iddiaları. Görüntüler yeni değil” dedi. Doç. Dr. Hasan Esenoğlu ise "Görüntüdeki cisim uzaylılarla ilgili olsa, etkisi koronavirüsü de geçerdi." ifadelerini kullandı.

Haber 28-04-20 19:33
ufo