Vasiyet Haberleri

İlhan İrem’in eşi Hansu İrem'den vasiyet ve cenaze açıklaması

Türk müziğinin efsane isimlerinden usta sanatçı İlhan İrem, böbrek yetmezliği nedeniyle uzun zamandır diyaliz tedavisi görüyordu. Ünlü sanatçıdan acı haber geldi. Geriye unutulmaz eserler bırakan sanatçının acı kaybı Türkiye'yi yasa boğarken İlhan İrem'in vasiyeti ortaya çıktı. 31 yıllık eşi Hansu İrem, sanatçının üç vasiyetini ve cenaze ayrıntılarını açıkladı.

Magazin 29-07-22 09:59

Fatma Girik'in vasiyetnamesi için iptal davası açıldı

Fatma Girik'in vasiyetnamesi için iptal davası açıldı

Yurthaber 07-07-22 19:37

Şehidin vasiyetini bildirdiği hocası Ömer Erman konuştu! Herkesi duygulandırmıştı Görüşmemizden 20 gün sonra...

Pençe-Kilit operasyon bölgesinde 21 Haziran 2022 tarihinde teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve hastaneye sevk edilen Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül, şehit olmuştu. Tüm Türkiye’yi yasa boğan şehadet haberinin ardından şehidin vasiyeti ortaya çıkmış ve vasiyette yer alan detaylar herkesi duygulandırmıştı. Şehidin, "Ömer Hocam, şehit olursam ismim ve soy ismim çocuk destek merkezine verilsin" mesajı yazdığı hocası Ömer Erman, konuştu. Bakan Yanık ise vasiyetin yerine getirildiğini duyurdu.

Haber 05-07-22 18:00

Şehit Uzman Çavuş Özgül'ün ismi Isparta'da çocuk destek merkezine verildi

Şehit Uzman Çavuş Özgül'ün ismi Isparta'da çocuk destek merkezine verildi

Yurthaber 05-07-22 13:59

Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül şehit oldu! Vasiyeti herkesi duygulandırdı... İşte gözyaşlarına boğan o detay

Milli Savunma Bakanlığı tarafından Pençe-Kilit operasyon bölgesinde, 21 Haziran 2022 tarihinde, teröristlerle çıkan çatışmada yaralanarak hastaneye sevk edilen Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül'ün şehit olduğu duyurulmuştu. Şehit düşen Uzman Çavuş Enes Özgül’ün operasyona gitmeden önce yetiştirme yurdundan öğretmenine ve arkadaşına "şehit olursam" diyerek yazdığı vasiyet, şehidin silah arkadaşlarını ve sevenlerini gözyaşlarına boğdu. İşte herkesi duygulandıran o vasiyet...

Haber 04-07-22 23:21

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'ten vasiyet gibi mesaj... Ben ölürsem ona kral deyin

İngiltere tahtında 70'inci yılını dolduran Kraliçe 2. Elizabeth, dikkat çeken bir mesaj yayımladı. Kraliçe Elizabeth vasiyet niteliğindeki mesajında, kendisinden sonra veliaht Prens Charles'ın kral olacağını duyurdu. Elizabeth, Prens Charles tahta çıktığında eşi Cornwall Düşesi Camilla'nın ise "kraliçe" unvanı almasını içten dilediğini ifade etti.

Haber 06-02-22 11:23

Son Dakika: Diyanet’ten ‘vasiyet’ fetvası! Meşru değilse geçerli sayılmaz

Son dakika haberi: Diyanet, vasiyet ile ilgili gelen bir soru üzerine fetva yayınladı. Diyanet “vasiyetin, dinen meşru olmayan şeyler için yapılması halinde geçerli olmayacağı” fetvasını verdi. İşte son dakika haberinin detayları!

Haber 10-01-22 14:35

Rıdvan Dilmen vasiyetini açıkladı! ''Ben ölünce...''

Rıdvan Dilmen'dan canlı yayında vasiyet açıklaması geldi. Nazilli İlçe Stadı'na adının verilmesine karşı çıkan tecrübeli yorumcu başka bir öneride bulundu. Nazilli'de bulunan her sokakta bir anısının olduğunu ifade eden Dilmen, ölünce memleketine gömülmeyi vasiyet etti.

Spor 02-01-22 07:41

16 yıl sonra karar! Türkiye güzeli Mahmure Birsen Sakaoğlu'nun mirası itfaiyecilerin

Türkiye eski güzeli Mahmure Birsen Sakaoğlu’nun hayatını kaybetmeden önce hazırladığı vasiyetnamesinde 25 milyon TL’lik mirasını Fatih İtfaiyesi görevlilerine bırakmasına ilişkin davada gerekçeli karar açıklandı. Gerekçeli kararda "Bilirkişi raporu doğrultusunda tespit edilen itfaiye çalışanlarının açtığı vasiyetnamenin tenfizi davasının kabulüne karar verilerek, vasiyetinin yerine getirilmesine karar verilmiştir” ifadesine yer verildi.

Haber 13-09-21 11:34

Eski Türkiye güzelinin mirası 272 kişiye paylaştırıldı

1936 yılında Türkiye güzeli seçilen doktor Mahmure Birsen Sakaoğlu'nun ölmeden önce hazırladığı vasiyetnamede kendisini 2 kez yangından kurtaran Fatih İtfaiyesi görevlilerine bıraktığı miras davası karara bağlandı. Mahkeme, Sakaoğlu'nun 25 milyon liralık mirasını 272 kişi arasında paylaştırdı.

Haber 24-06-21 15:45

Koronavirüsten ölen babasının vasiyetiyle aracını bağışladı

Bolu’da, koronavirüsten hayatını kaybeden Recep Coşkun’un (81) ölmeden önce oğluna söylediği vasiyeti üzerine otomobili Türk Kızılay’a bağışlandı.

Haber 24-05-21 16:36

Kovid-19'dan ölen babanın otomobili vasiyeti üzerine Türk Kızılaya bağışlandı

Bolu'da yaşayan Hasan Coşkun: - "İnşallah bundan sonra bu araç Bolu halkına, Kızılay'a, insanlığa güzel hizmet verecek. Babama ve anneme hayır olarak geri dönecektir" - Türk Kızılay Bolu Şube Başkanı Muhsin Kınacı: - "Ailemize, Türkiye ve dünyada Kızılay'a bağış yapmaları için bütün hayırseverlere örnek oldukları için son derece müteşekkiriz"

Yurthaber 24-05-21 11:08

Ormanlık alanda asılı bulunan ikili toprağa verildi! Vasiyet yerine getirilmedi

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, ormanlık alanda ağaca yan yana asılı vaziyette cesedi bulunan Songül O. (37) ve Sedat K. (45) toprağa verildi. Sedat K.'nın Muğla'da berber olarak çalışan ağabeyi Sedayi K.'ya, Songül O. ile birlikte yan yana gömülme vasiyeti ise yerine getirilmedi.

Haber 11-05-21 19:38

Lösemiden kaybettikleri kızlarının kardeş isteğini koruyucu aile olarak gerçekleştirdiler

Bolu'da yaşayan Hatice-Birol Gürbüz çifti, 1,5 yaşındaki kız çocuğuna "sıcak yuva" olarak, 2 yıl önce vefat eden kızlarına duydukları özlemi bir nebze olsun dindirmeye çalışıyor - Hatice Gürbüz: - "Çok kardeş istiyordu. Hep 'evlatlık alalım' diyordu. Biz de 'Tamam. Sen iyi ol. Hastaneden çıkalım, alalım' demiştik ama kızımızı kaybettik. Bu da onun bize bir vasiyeti oldu" - "O da bizim bir yavrumuz oldu artık. Kızımız vefat ettikten sonra evimizde sessizlik oldu. Biz de çocuğa alışkın olduğumuz için bir çocuk olsun istedik. Koruyucu aile olduktan sonra evimize bir neşe geldi"

Yurthaber 09-05-21 11:07

Her şey 1971 yılında başladı! 50 yıldır bitmeyen vefa hikayesi görenleri duygulandırıyor

Kastamonu'da evinde yemek yedirdiği sağır ve dilsiz genci bir daha bırakmayan Ahmet Terzioğlu, ismini verdiği, kendi çocuğundan saydığı kimsesiz gence 28 yıl bakabildi. Yaşlı adam vefat ettikten sonra bakım görevini oğluna vasiyet etti. Engelli genç, 50 yıldır Terzioğlu ailesinin çatısı altında yaşıyor.

Haber 30-04-21 11:05

Mehmet Öz ve Suna Öz'ün vasiyetname davası: Davaya diğer kardeş de dahil oldu

Kalp cerrahı Mehmet Öz'ün, babalarının vasiyetnamesini sahte belgelerle değiştirdiğini iddia ederek kardeşi Nazlım Suna Öz'e açtığı vasiyetnamenin iptali davasına, üçüncü kardeş Fatma Seval Öz de dahil oldu. Fatma Seval Öz'ün, Nazlım Suna Öz'ün babaları ile ortak kullandıklarını iddia ettiği banka hesabından yetkisi olmamasına rağmen sahte vasiyetnameyle para çektiğini iddia ederek açtığı dava, bu davayla birleştirildi. Mahkeme, araştırılması için bankaya müzekkere yazılmasına karar verdi.

Haber 28-04-21 19:15

Balıkesir'de intihar eden muhtarın vasiyeti yerine getirildi

Balıkesir'de mahalle muhtarı 42 yaşındaki Savaş Ç.'nin önce satıp, sonra geri almak istediği ancak borcunu ödeyemeyince intihar ettiği ev, bıraktığı mektuptaki vasiyeti üzerine kampanya düzenlenerek alınıp ailesine teslim edildi.

Haber 24-12-20 16:49

Prof. Dr. Orhan Kural koronavirüsten hayatını kaybetti! Prof. Dr. Orhan Kural kimdir?

Prof. Dr. Orhan Kural, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 70 yaşında hayatını kaybetti. Prof. Dr. Kural'ın vasiyetinde cenazesinde kürk giyenleri ve faal avcıları istemediği ortaya çıktı.

Haber 23-12-20 09:29

Babasının vasiyetini yerine getirmek için yarım asırlık bakkalı kapatmıyor

Antalya'nın Kaş ilçesinde yaşayan 69 yaşındaki Baki Karataş, babasının 1969 yılında evinin altında açtığı bakkalı, aradan geçen zamana rağmen açıldığı ilk günkü haliyle işletmeyi sürdürüyor - Babasının, iş yerini açık tutması vasiyeti üzerine her sabah dükkanının kapısını aralayan Karataş'ın bakkalında, tahtadan teşhir rafları, iki kefeli dirhemli terazi, kolilerdeki lokum bisküviler, dükkanın önündeki su sebili, çuvallarda un, şeker ve bakliyat adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor - Esnaflık geleneğini sürdüren Karataş: - "Bakkaldan bir kazancım yok. Babamın hatırasını yaşatmak bana yetiyor. Baba mesleğine devam ederek, onun ruhu için yaptığım hayırlarla herkesin gönlünü almaya çalışıyorum"

Yurthaber 14-10-20 11:03

Ahlatlı şehit Eren Öztürk'ün vasiyeti olan caminin temeli atıldı

Ahlatlı şehit Eren Öztürk'ün vasiyeti olan caminin temeli atıldı

Yurthaber 26-06-20 13:05

Eşinin vasiyeti arılar geçim kaynağı oldu

Eşinin ölmeden önce sahip çıkmasını istediği arılar, Muğla'da yaşayan Şerife Bayırlı için geçim kaynağı oldu - Bayırlı: - "Bahar mevsiminde arıların vızıltısını duyunca neşeleniyorum. Hastaysam bile ağrılarımı unutuyorum. Arılarla çocukla ilgilenir gibi ilgileniyorum"

Yurthaber 03-06-20 11:21

Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı! 30 milyon TL'lik evini onlara bırakacak

Salgın nedeniyle konserleri iptal olduğu için maddi zorluklar yaşayan ve kredi borçlarını zor ödediğini ifade eden Serdar Ortaç, vasiyetini açıkladı. Ünlü popçu 30 milyon TL değerindeki evini çalışanlarına bırakacağını duyurdu.

Magazin 18-04-20 13:32

Şehit Teğmen Bayram Olgun'un vasiyeti yerine getirildi

İdlib'de rejimin hava saldırısında şehit olan askerlerden Piyade Teğmen Bayram Olgun vasiyeti yerine getirildi. Olgun'un doğup, büyüdüğü mahallesine kütüphane yapıldı.

Haber 06-03-20 10:11

Volkan Konak vasiyetini açıkladı

İstanbul Maslak'ta bir mekanda sahne alan sanatçı Volkan Konak, vasiyetini açıkladı. Konak, "Beni toprağa gömmesinler, yaksınlar benim tüm bedenimi" ifadelerini kullandı.

Magazin 12-02-20 10:47

Şehit annesi 27 yıldır yalnız bırakmadığı oğlunun yanına defnedildi

Kastamonu'da oğlunun şehadetinden sonra defnedildiği köyden eşiyle hiç ayrılmayan Huriye Tokat, vasiyeti üzerine evladının yanında toprağa verildi

Haber 29-01-20 18:15

Mehmet Ali Erbil vasiyetini hazırlattı

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle 234 gün yoğun bakımda yatan ve taburcu olduktan sonra da üç kez hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, vasiyetini hazırlattı.

Magazin 19-01-20 11:01

Kadavra olmak için vasiyet etti! Öldükten 8 yıl sonra defnedildi

Uzun yıllar kanser hastalığı ile mücadele eden Ayşe Kızmaz, bedenini bilimsel çalışmalarda kullanılmak üzere kadavra olarak bağışlanmasını vasiyet etmişti. Yaklaşık 8 yıldır Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından kadavra olarak kullanılan Kızmaz'ın bedeni okulda düzenlenen tören sonrasında Feriköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Trend 11-12-19 17:08

Anadol marka aracına 40 yıldır gözü gibi bakıyor

Artvinli İlyas Coşkuner, 40 yıl önce aldığı ve sürekli kullandığı "Anadol" marka aracının satılmaması için çocuklarına vasiyette bulundu. Coşkuner, 'Arabama evladım gibi bakıyorum. Benim dört çocuğum var, beşinci çocuğum da Anadol'dur. Yağını, suyunu, her şeyiyle kendim ilgileniyorum. Arızalarını kendim yapıyorum. Beni hiç yolda bırakmadı. Arabamdan çok memnunum' dedi.

Finans 03-12-19 17:05

Vasiyetini hazırlıyordu, sapasağlam taburcu edildi

İzmir’de beyin kanaması sebebiyle Buca Seyfi Demirsoy Hastanesinde tedaviye alınan 65 yaşındaki Tekin Sağır, öleceğini düşünerek vasiyetini hazırlamaya başladı. Sol tarafı tutmayan ancak tedavi ile eski haline dönen Sağır, taburcu olduktan sonra kızının düğününe sapasağlam katılmayı başardı.

Trend 26-11-19 10:45

Vasiyeti 42 yıl sonra gerçekleşti! Kemikleri kefenlenip karton kutuyla getirildi

Mardin'in Derik ilçesinden göç ettiği İzmir'de 1977 yılında 39 yaşındayken geçirdiği mide kanaması sonucu hayatını kaybeden 5 çocuk babası Ahmet Perinçek'in Karabağlar'daki mezarı, 42 yıl sonra vasiyeti üzerine memleketi Derik'e nakledildi. Perinçek'in kemikleri kefenlenip, karton bir kutuya koyularak Derik'e getirilip, gömüldü.

Trend 22-07-19 10:59

İş adamı Esat Sivri toprağa verildi

Kazı çalışmalarına destek verdiği Laodikya Antik Kenti'nde düzenlenen anma töreninin ardından defnedilen Sivri için kılınan cenaze namazı öncesi, imamın helallik istemesi üzerine cemaat içinde yer alan bir grup, haklarını helal etmediklerini söyledi

Haber 28-06-19 16:45

İş adamı Esat Sivri toprağa verildi

Kazı çalışmalarına destek verdiği Laodikya Antik Kenti'nde düzenlenen anma töreninin ardından defnedilen Sivri için kılınan cenaze namazı öncesi, imamın helallik istemesi üzerine cemaat içinde yer alan bir grup, haklarını helal etmediklerini söyledi

Yurthaber 28-06-19 16:44

Şehidin vasiyetini arkadaşı yerine getirdi

Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde yürütülen Pençe Harekatı'nda geçen ay teröristlerce yerleştirilen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Piyade Teğmen Raşit Aydın'ın vasiyeti üzerine Bilecik'te vatandaşlara pilav ve ayran dağıtıldı

Yurthaber 28-06-19 14:16

Şehidin vasiyetini arkadaşı yerine getirdi

Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde yürütülen Pençe Harekatı'nda geçen ay teröristlerce yerleştirilen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Piyade Teğmen Raşit Aydın'ın vasiyeti üzerine Bilecik'te vatandaşlara pilav ve ayran dağıtıldı

Haber 28-06-19 14:15

Genç bisikletçi babasının vasiyeti için vites yükseltti

Türkiye'de katıldığı bisiklet yarışmalarında şampiyonluklar kazanan 17 yaşındaki Senanur Süslü, milli takım aday kadrosuna davet edilerek, babasının istediği "uluslararası yarışmalara katılma" hedefine bir adım daha yaklaştı - Senanur Süslü: Babam, vefat etmeden önce benden bisiklet sporunu bırakmamamı istedi. Beni özellikle uluslararası yarışlarda izlemek istediğini söylerdi. Milli takım aday kadrosuna davet edildim ancak maalesef o şimdi aramızda değil"

Spor 02-06-19 11:50

Genç bisikletçi babasının vasiyeti için vites yükseltti

Türkiye'de katıldığı bisiklet yarışmalarında şampiyonluklar kazanan 17 yaşındaki Senanur Süslü, milli takım aday kadrosuna davet edilerek, babasının istediği "uluslararası yarışmalara katılma" hedefine bir adım daha yaklaştı - Senanur Süslü: Babam, vefat etmeden önce benden bisiklet sporunu bırakmamamı istedi. Beni özellikle uluslararası yarışlarda izlemek istediğini söylerdi. Milli takım aday kadrosuna davet edildim ancak maalesef o şimdi aramızda değil"

Yurthaber 02-06-19 11:46

Eşref Kolçak'a son görev! Vasiyeti yerine getiriliyor

92 yaşında hayata veda eden usta oyuncu Eşref Kolçak, vasiyeti üzerine 2 yıl önce eşinin mezarının üstüne yaptırdığı mezara gömülecek.

Trend 27-05-19 09:59

Sağlıklı bir köpek sahibiyle gömülebilmesi için öldürüldü

ABD'de sağlıklı bir köpek, vasiyeti üzerine sahibiyle gömülebilmesi için ötenazi yapılarak öldürüldü. Haberin sosyal medyada yayılması üzerine ülkede vasiyet ve hayvan hakları tartışmaları alevlendi.

Trend 23-05-19 16:30

Vasiyetle 29 yıldır binlerce kişiye yemek veriyorlar

Yalova'da 1990'da vefat eden hayırsever Hayriye Güngör'ün inşa ettirdiği camide başlatılan iftar verme geleneğini vasiyet üzerine yürüten çocukları ve torunları, günlük bin 500 kişiye iftarlık yemek dağıtıyor - Güngör'ün yakınları, kurmayı planladıkları vakıfla ihtiyaç sahiplerinin 12 ay yanında olmayı hedefliyor

Haber 17-05-19 12:04

Vasiyetle 29 yıldır binlerce kişiye yemek veriyorlar

Yalova'da 1990'da vefat eden hayırsever Hayriye Güngör'ün inşa ettirdiği camide başlatılan iftar verme geleneğini vasiyet üzerine yürüten çocukları ve torunları, günlük bin 500 kişiye iftarlık yemek dağıtıyor - Güngör'ün yakınları, kurmayı planladıkları vakıfla ihtiyaç sahiplerinin 12 ay yanında olmayı hedefliyor

Yurthaber 17-05-19 12:03

Ölen kişi için yapılan veda eğlencesinde tabutu düşürdüler

Afrika kıtasının batısında yer alan ülkelerden biri olan Gana'da, ölen kişinin vasiyeti üzerine yapılan bir veda eğlencesinde herkesin gözü önünde taşınan tabut yere düşürüldü. Yaşanan o anlar kameraya yansıdı.

Trend 08-05-19 09:57

Askerlerimiz terörü yuvalarında perişan edecek

Kayseri'de 3 yıl önce askerlere yönelik patlayıcı yüklü araçla düzenlenen terör saldırısında şehit olan piyade onbaşı Muhammed Ali Ocak'ın Kırşehir'de yaşayan babası Selfet Ocak, vatan savunması için canla başla mücadele eden askerlerin, terörü yuvalarında perişan edeceğini belirtti - Şehit babası Selfet Ocak: - "Askerlerimiz terörü yuvalarında perişan edecek. Yüce mevladan ümidimi asla kesmiyorum. Allah'ın izniyle hepsini toprağa gömdük oralarda. Terör örgütlerinin ekmeğine yağ sürenlere Allah hidayet eylesin"

Haber 07-02-19 12:11

Askerlerimiz terörü yuvalarında perişan edecek

Kayseri'de 3 yıl önce askerlere yönelik patlayıcı yüklü araçla düzenlenen terör saldırısında şehit olan piyade onbaşı Muhammed Ali Ocak'ın Kırşehir'de yaşayan babası Selfet Ocak, vatan savunması için canla başla mücadele eden askerlerin, terörü yuvalarında perişan edeceğini belirtti - Şehit babası Selfet Ocak: - "Askerlerimiz terörü yuvalarında perişan edecek. Yüce mevladan ümidimi asla kesmiyorum. Allah'ın izniyle hepsini toprağa gömdük oralarda. Terör örgütlerinin ekmeğine yağ sürenlere Allah hidayet eylesin"

Yurthaber 07-02-19 12:11

Ünlü şarkıcı Hakan Peker vasiyetini açıkladı!

Bir döneme şarkıları ve danslarıyla damga vuran Türk Popunun önemli isimlerinden Hakan Peker, vasiyetini açıkladı. Peker, "Ben öldükten sonra bütün şarkılarımı silsinler" açıklamasında bulundu.

Magazin 27-12-18 14:00

Üniversiteli Aslıhan'dan duygulandıran vasiyet

Antalya'da bir aracın çarpması sonucu yaralanarak kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşen ve organları bağışlanan Aslıhan Kocapınar'ın, organ bağışı konusunda ailesine vasiyette bulunduğu öğrenildi - Anne Ayşe Kocapınar: "Kızım Ankara'da bir çocuğun kalp bulunamadığı için vefat etmesine çok üzülmüştü. 'Ölürsem organlarımı bağışlayın. vasiyetimdir.' dedi. Ben de 'Olmaz bağışlayamam.' deyince, 'Anne hakkımı helal etmem.' dedi" - Baba Okan Kocapınar: - "Acımız çok büyük. Kızımızın organları inşallah başkalarına can olacak"

Haber 17-11-18 13:24

ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan bir garip Kuzey Kore uyarısı: Vasiyetinizi hazırlayıp gidin

ABD Dışişleri Bakanlığı, vatandaşlarına Kuzey Kore'ye seyahat etmemeleri konusunda uyarıda bulundu. Bakanlıktan yapılan duyuruda bir detay ise dikkat çekti. Uyarılara rağmen özel izinle ülkeye gideceklerden 'vasiyetlerini hazırlamaları' istendi.

Haber 01-09-18 15:04

McCain'den cenazesine ilişkin vasiyet

Arizona Senatörü McCain'in, ölümünden önce eski ABD başkanları Barack Obama ile George W. Bush'un cenazesinde konuşma yapmasını vasiyet ettiği bildirildi

Haber 27-08-18 11:35

Bodrum aşığı İngiliz'in vasiyeti yerine getirildi

İngiliz vatandaşı Douglas Reed'in külleri, vasiyeti üzerine 15 yıl yaşamını sürdürdüğü Bodrum ilçesinde denize döküldü

Haber 05-08-18 23:31

Çin'de bir adam vasiyeti üzerine arabasıyla gömüldü

Çin'de hayatını kaybeden bir kişi, vasiyeti üzerine otomobiliyle defnedildi.

Trend 04-06-18 10:36