Vasiyet Haberleri

Enkaz altında videoya vasiyetini kaydetmişti! 11 ay sonra konuştu 'Paraları sahiplerine teslim ettim'

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerde enkaz altında çektiği video ile vasiyetini kayda alıp hafızalara kazınan Fatma Kurt, depremden aylar sonra konuştu. "Köydeki yetim çocukların parası vardı onlar aklıma geldi enkaz altında" diyen Kurt, yetim paralarını sahiplerine teslim ettiğini söyledi ve maddi manevi destek olan herkese teşekkür etti.

Haber 22-01-2024 10:28

Engelli kızını öldürüp intihar eden babanın vasiyeti ortaya çıktı! Yürek yakan satırlar: 'Ölürsem ortada kalır'

Trabzon'da Yaşar Aytekin’in (80), zihinsel engelli kızı Gülgün Aytekin'i (52) tabanca ile vurup öldürdükten sonra intihar etti. Yaşar Aytekin’in olaydan önce iki sayfaya vasiyetini yazıp, varisleri arasında miras paylaşımı yaptığı ortaya çıktı. Aytekin'in mektubunda yazdığı “Ölürsem kızıma kim bakacak? Ortada kalır. Hakkınızı helal edin” satırları yürekleri sızlattı. İşte detaylar...

Haber 31-12-2023 15:25

Enkaz altından çıkan yürek burkan vasiyet! Bana bir şey olması durumunda...

Ayşegül Çin, Kahramanmaraş merkezli depremlere Hatay Antakya'da yaşadığı binada yakalanarak hayatını kaybetti. Aktarılanlara göre ise Ayşegül Çin'in ailesine yazdığı not ortaya çıktı. Söz konusu not yürekleri dağladı. Ayşegül Çin'in enkaz altında, ailesine bıraktığı notta "Bana bir şey olması durumunda çantadakilerin hepsi annemindir" yazıldığı görüldü. Çin'in altınlarını bıraktığı annesi de aynı enkazda hayatını kaybetti.

Haber 20-02-2023 13:35

Antakya'daki enkazda çalışan ekipler buldukları vasiyeti ölen kişinin kardeşine teslim etti

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerde Hatay Antakya'da hayatını kaybeden Ayşegül Çin'in enkaz altında bulunan altınları ve vasiyeti, Bahçelievler Belediyesi ekiplerince kardeşine teslim edildi.

Yurthaber 20-02-2023 13:02

Cüneyt Arkın'ın vasiyeti ortaya çıktı! Kızının itirazı sonrası miras kavgası... İşte detaylar

Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Cüneyt Arkın'ın ölümünden sonra usta oyuncunun vasiyeti ortaya çıktı. Cüneyt Arkın'ın vasiyeti sonrası aile arasında miras kavgası başladı. Arkın'ın Güler Mocan'dan dünyaya gelen kızı Filiz Cüreklibatır vasiyetnameye itiraz etti. İşte Cüneyt Arkın'ın ölümü sonrası yaşananlar...

Magazin 13-01-2023 12:09

Vefatıyla futbol dünyasını yasa boğan Pele'nin vasiyeti yerine getirilecek! Mezara 'dikey' şekilde gömülecek...

Brezilyalı efsane futbolcu Pele, 29 Kasım'dan bu yana tedavi gördüğü hastanede 82 yaşında yaşamını yitirdi. Pele'nin cenaze töreni, 3 Ocak tarihinde Santos Stadyumu'nda düzenlenecek. Pele'nin vasiyeti üzerine Memorial Necropole Ecumenia'ya gömüleceği ve naaşının dikey olarak mezarda yer alacağı ifade edildi. Öte yandan futbolun efsane ismi için Cumhurbaşkanı Erdoğan da bir taziye mesajı paylaştı. İşte detaylar...

Spor 30-12-2022 13:44

Tüm Türkiye'yi duygulandırmıştı! Afrin şehidi Musa Özalkan'ın okul vasiyeti gerçekleştirildi

Piyade Astsubay Musa Özalkan, Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olmuştu. Şehidin Telafer'deki çocuklar için anaokulu, kreş veya kültür merkezi yapılmasını ve okula da isminin verilmesini vasiyet ettiği ortaya çıkmıştı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit Özalkan'ın vasiyetini gerçekleştirdiklerini duyurdu.

Haber 13-11-2022 14:50

Şehit Yusuf Ataş'ın vasiyetini yerine getirmek için Edirne'de kermes düzenlenecek

Şehit Yusuf Ataş'ın vasiyetini yerine getirmek için Edirne'de kermes düzenlenecek

Yurthaber 13-10-2022 14:37

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, şehidin vasiyetini yerine getirdi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, şehidin vasiyetini yerine getirdi

Yurthaber 11-10-2022 23:38

Elazığ Valiliği Şehit Astsubay Yusuf Ataş'ın vasiyetini yerine getirdi

Elazığ Valiliği Şehit Astsubay Yusuf Ataş'ın vasiyetini yerine getirdi

Yurthaber 10-10-2022 15:52

Erdemli Belediyesi, şehit astsubay Ataş'ın vasiyeti üzerine lösemili kıza destek olacak

Erdemli Belediyesi, şehit astsubay Ataş'ın vasiyeti üzerine lösemili kıza destek olacak

Yurthaber 03-10-2022 17:01

Şehit Yusuf Ataş'ın vasiyetine Şahan Gökbakar'dan destek: O güzel kalbinden geçen son isteğini duyunca katkı vermek istedim

Pençe-Kilit bölgesinde şehit olan Piyade Astsubay Yusuf Ataş'ın vasiyetini içeren görüntüler izleyen herkesi duygulandırmıştı. Şehit Ataş'ın lösemili bir kız çocuğunun hayatı boyunca tüm masraflarının karşılanması yönündeki vasiyetinin ardından ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'dan paylaşım geldi. "Şehit askerimizin o güzel kalbinden geçen son isteğini duyunca katkı vermek istedim" diyen Gökbakar, LÖSEV'e yaptığı bağışın dekontunu sosyal medyadan paylaştı.

Magazin 02-10-2022 20:48

Vasiyetini anlattığı görüntüler yürekleri dağlamıştı! Şehit Astsubay Yusuf Ataş son yolculuğuna uğurlandı Kız çocuğunu bulmuşlar

Pençe-Kilit bölgesinde Piyade Astsubay Yusuf Ataş şehit olmuştu. Acı haberden sonra şehidin vasiyetini içeren görüntüler ortaya çıkmış ve Türkiye şehidin o sözleriyle duygulanmıştı. Yürekleri dağlayan görüntülerde Ataş, lösemili bir kız çocuğunun tüm masraflarının karşılanmasını ve bayramlarda anne-babasının ziyaret edilip ellerinin öpülmesini istemişti. Ünlü isimlerden de "vasiyetin emirdir" yorumları gelmişti. Şehit son yolculuğuna uğurlandı. Babası "Vasiyetiyle ilgili kızı bulmuşlar" dedi.

Haber 02-10-2022 16:43

İlhan İrem’in eşi Hansu İrem'den vasiyet ve cenaze açıklaması

Türk müziğinin efsane isimlerinden usta sanatçı İlhan İrem, böbrek yetmezliği nedeniyle uzun zamandır diyaliz tedavisi görüyordu. Ünlü sanatçıdan acı haber geldi. Geriye unutulmaz eserler bırakan sanatçının acı kaybı Türkiye'yi yasa boğarken İlhan İrem'in vasiyeti ortaya çıktı. 31 yıllık eşi Hansu İrem, sanatçının üç vasiyetini ve cenaze ayrıntılarını açıkladı.

Magazin 29-07-2022 09:59

Fatma Girik'in vasiyetnamesi için iptal davası açıldı

Fatma Girik'in vasiyetnamesi için iptal davası açıldı

Yurthaber 07-07-2022 19:37

Şehidin vasiyetini bildirdiği hocası Ömer Erman konuştu! Herkesi duygulandırmıştı Görüşmemizden 20 gün sonra...

Pençe-Kilit operasyon bölgesinde 21 Haziran 2022 tarihinde teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve hastaneye sevk edilen Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül, şehit olmuştu. Tüm Türkiye’yi yasa boğan şehadet haberinin ardından şehidin vasiyeti ortaya çıkmış ve vasiyette yer alan detaylar herkesi duygulandırmıştı. Şehidin, "Ömer Hocam, şehit olursam ismim ve soy ismim çocuk destek merkezine verilsin" mesajı yazdığı hocası Ömer Erman, konuştu. Bakan Yanık ise vasiyetin yerine getirildiğini duyurdu.

Haber 05-07-2022 18:00

Şehit Uzman Çavuş Özgül'ün ismi Isparta'da çocuk destek merkezine verildi

Şehit Uzman Çavuş Özgül'ün ismi Isparta'da çocuk destek merkezine verildi

Yurthaber 05-07-2022 13:59

Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül şehit oldu! Vasiyeti herkesi duygulandırdı... İşte gözyaşlarına boğan o detay

Milli Savunma Bakanlığı tarafından Pençe-Kilit operasyon bölgesinde, 21 Haziran 2022 tarihinde, teröristlerle çıkan çatışmada yaralanarak hastaneye sevk edilen Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül'ün şehit olduğu duyurulmuştu. Şehit düşen Uzman Çavuş Enes Özgül’ün operasyona gitmeden önce yetiştirme yurdundan öğretmenine ve arkadaşına "şehit olursam" diyerek yazdığı vasiyet, şehidin silah arkadaşlarını ve sevenlerini gözyaşlarına boğdu. İşte herkesi duygulandıran o vasiyet...

Haber 04-07-2022 23:21

Cüneyt Arkın'ın vasiyeti belli oldu! 'Anne babamın yanına...'

Son dakika... Türkiye bu sabah Türk sinemasının efsane isimlerinden biri olan Cüneyt Arkın'ın acı haberiyle uyandı. Yeşilçam efsanelerinden Cüneyt Arkın, kalbinin durması sebebiyle ambulansla geldiği hastanede bütün çabalara rağmen hayatını kaybettiği kaydedildi. Vefatı sonrası usta oyuncunun vasiyeti ortaya çıktı.

Magazin 28-06-2022 13:41

Bir vasiyet açıklaması daha! Yaşar Alptekin Satılması kesinlikle yasak olan şeyler var diyerek açıkladı

Serdar Ortaç'tan sonra bir vasiyet açıklaması da Yaşar Alptekin'den geldi. 21 yıl sonra ikinci kez evlendiği ve Aralık 2020'de vefat eden eşi Nilgün Altınyay hakkında konuşurken ağlayan Alptekin vasiyetini açıkladı. Yaşar Alptekin açıklamasında "Cenaze programı da hazırladım" dedi.

Magazin 15-02-2022 12:52

Serdar Ortaç vasiyeti nedir? Serdar Ortaç 40 milyonluk evini kime bırakacak?

Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı. Pop müziğin sevilen ismi Serdar Ortaç 40 milyon TL değerinde evi olduğunu ifade ederek ölümünden sonra evin satışından hisse dağıtılmasını istediğini söyledi. Peki Serdar Ortaç vasiyeti nedir? Serdar Ortaç 40 milyonluk evini kime bırakacak? İşte detaylar...

Magazin 14-02-2022 08:44

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'ten vasiyet gibi mesaj... Ben ölürsem ona kral deyin

İngiltere tahtında 70'inci yılını dolduran Kraliçe 2. Elizabeth, dikkat çeken bir mesaj yayımladı. Kraliçe Elizabeth vasiyet niteliğindeki mesajında, kendisinden sonra veliaht Prens Charles'ın kral olacağını duyurdu. Elizabeth, Prens Charles tahta çıktığında eşi Cornwall Düşesi Camilla'nın ise "kraliçe" unvanı almasını içten dilediğini ifade etti.

Haber 06-02-2022 11:23

Son Dakika: Diyanet’ten ‘vasiyet’ fetvası! Meşru değilse geçerli sayılmaz

Son dakika haberi: Diyanet, vasiyet ile ilgili gelen bir soru üzerine fetva yayınladı. Diyanet “vasiyetin, dinen meşru olmayan şeyler için yapılması halinde geçerli olmayacağı” fetvasını verdi. İşte son dakika haberinin detayları!

Haber 10-01-2022 14:35

Rıdvan Dilmen vasiyetini açıkladı! ''Ben ölünce...''

Rıdvan Dilmen'dan canlı yayında vasiyet açıklaması geldi. Nazilli İlçe Stadı'na adının verilmesine karşı çıkan tecrübeli yorumcu başka bir öneride bulundu. Nazilli'de bulunan her sokakta bir anısının olduğunu ifade eden Dilmen, ölünce memleketine gömülmeyi vasiyet etti.

Spor 02-01-2022 07:41

16 yıl sonra karar! Türkiye güzeli Mahmure Birsen Sakaoğlu'nun mirası itfaiyecilerin

Türkiye eski güzeli Mahmure Birsen Sakaoğlu’nun hayatını kaybetmeden önce hazırladığı vasiyetnamesinde 25 milyon TL’lik mirasını Fatih İtfaiyesi görevlilerine bırakmasına ilişkin davada gerekçeli karar açıklandı. Gerekçeli kararda "Bilirkişi raporu doğrultusunda tespit edilen itfaiye çalışanlarının açtığı vasiyetnamenin tenfizi davasının kabulüne karar verilerek, vasiyetinin yerine getirilmesine karar verilmiştir” ifadesine yer verildi.

Haber 13-09-2021 11:34

Hüner Coşkuner'in vasiyeti yerine getirildi

Türk Sanat Müziği'nin sevilen isimlerinden olan Hüner Coşkuner, geçtiğimiz Şubat ayında hayatını kaybetmişti. Ünlü sanatçının vasiyeti ailesi tarafından yerine getirildi. Yeni çıkacak albümün geliri kanser hastaları ve sokak hayvanlarına bağışlanacak.

Magazin 03-09-2021 09:43

Eski Türkiye güzelinin mirası 272 kişiye paylaştırıldı

1936 yılında Türkiye güzeli seçilen doktor Mahmure Birsen Sakaoğlu'nun ölmeden önce hazırladığı vasiyetnamede kendisini 2 kez yangından kurtaran Fatih İtfaiyesi görevlilerine bıraktığı miras davası karara bağlandı. Mahkeme, Sakaoğlu'nun 25 milyon liralık mirasını 272 kişi arasında paylaştırdı.

Haber 24-06-2021 15:45

Şarkıcı Gülay ameliyattan önce vasiyetini hazırladı

Daha önce birer yıl arayla mesane ve böbrek tümörü ameliyatı geçiren sevilen şarkıcı Gülay, geçtiğimiz günlerde rahim kanseri teşhisi konuldu. 'Cesaretin Var mı Aşka' parçasıyla 90'lı yıllara damga vuran sevilen şarkıcı, sağlık durumu hakkında bilgi verirken, vasiyeti hakkında açıklama yaptı.

Magazin 12-06-2021 10:35

Koronavirüsten ölen babasının vasiyetiyle aracını bağışladı

Bolu’da, koronavirüsten hayatını kaybeden Recep Coşkun’un (81) ölmeden önce oğluna söylediği vasiyeti üzerine otomobili Türk Kızılay’a bağışlandı.

Haber 24-05-2021 16:36

Kovid-19'dan ölen babanın otomobili vasiyeti üzerine Türk Kızılaya bağışlandı

Bolu'da yaşayan Hasan Coşkun: - "İnşallah bundan sonra bu araç Bolu halkına, Kızılay'a, insanlığa güzel hizmet verecek. Babama ve anneme hayır olarak geri dönecektir" - Türk Kızılay Bolu Şube Başkanı Muhsin Kınacı: - "Ailemize, Türkiye ve dünyada Kızılay'a bağış yapmaları için bütün hayırseverlere örnek oldukları için son derece müteşekkiriz"

Yurthaber 24-05-2021 11:08

Ormanlık alanda asılı bulunan ikili toprağa verildi! Vasiyet yerine getirilmedi

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, ormanlık alanda ağaca yan yana asılı vaziyette cesedi bulunan Songül O. (37) ve Sedat K. (45) toprağa verildi. Sedat K.'nın Muğla'da berber olarak çalışan ağabeyi Sedayi K.'ya, Songül O. ile birlikte yan yana gömülme vasiyeti ise yerine getirilmedi.

Haber 11-05-2021 19:38

Lösemiden kaybettikleri kızlarının kardeş isteğini koruyucu aile olarak gerçekleştirdiler

Bolu'da yaşayan Hatice-Birol Gürbüz çifti, 1,5 yaşındaki kız çocuğuna "sıcak yuva" olarak, 2 yıl önce vefat eden kızlarına duydukları özlemi bir nebze olsun dindirmeye çalışıyor - Hatice Gürbüz: - "Çok kardeş istiyordu. Hep 'evlatlık alalım' diyordu. Biz de 'Tamam. Sen iyi ol. Hastaneden çıkalım, alalım' demiştik ama kızımızı kaybettik. Bu da onun bize bir vasiyeti oldu" - "O da bizim bir yavrumuz oldu artık. Kızımız vefat ettikten sonra evimizde sessizlik oldu. Biz de çocuğa alışkın olduğumuz için bir çocuk olsun istedik. Koruyucu aile olduktan sonra evimize bir neşe geldi"

Yurthaber 09-05-2021 11:07

Her şey 1971 yılında başladı! 50 yıldır bitmeyen vefa hikayesi görenleri duygulandırıyor

Kastamonu'da evinde yemek yedirdiği sağır ve dilsiz genci bir daha bırakmayan Ahmet Terzioğlu, ismini verdiği, kendi çocuğundan saydığı kimsesiz gence 28 yıl bakabildi. Yaşlı adam vefat ettikten sonra bakım görevini oğluna vasiyet etti. Engelli genç, 50 yıldır Terzioğlu ailesinin çatısı altında yaşıyor.

Haber 30-04-2021 11:05

Mehmet Öz ve Suna Öz'ün vasiyetname davası: Davaya diğer kardeş de dahil oldu

Kalp cerrahı Mehmet Öz'ün, babalarının vasiyetnamesini sahte belgelerle değiştirdiğini iddia ederek kardeşi Nazlım Suna Öz'e açtığı vasiyetnamenin iptali davasına, üçüncü kardeş Fatma Seval Öz de dahil oldu. Fatma Seval Öz'ün, Nazlım Suna Öz'ün babaları ile ortak kullandıklarını iddia ettiği banka hesabından yetkisi olmamasına rağmen sahte vasiyetnameyle para çektiğini iddia ederek açtığı dava, bu davayla birleştirildi. Mahkeme, araştırılması için bankaya müzekkere yazılmasına karar verdi.

Haber 28-04-2021 19:15

Kıvırcık Ali'nin evlatları babasının vasiyetini ilk kez açıkladı

Türk müziğinin usta sanatçılarından Kıvırcık Ali lakaplı Ali Özütemiz, 10 yıl önce geçirdiği trafik kazasında 42 yaşında yaşamını yitirdi. Sanatçının kızı Ecem Özütemiz ise yıllar sonra babasının vasiyetini vücuduna dövme yaptırdığını söyledi.

Magazin 08-02-2021 11:33

Balıkesir'de intihar eden muhtarın vasiyeti yerine getirildi

Balıkesir'de mahalle muhtarı 42 yaşındaki Savaş Ç.'nin önce satıp, sonra geri almak istediği ancak borcunu ödeyemeyince intihar ettiği ev, bıraktığı mektuptaki vasiyeti üzerine kampanya düzenlenerek alınıp ailesine teslim edildi.

Haber 24-12-2020 16:49

Prof. Dr. Orhan Kural koronavirüsten hayatını kaybetti! Prof. Dr. Orhan Kural kimdir?

Prof. Dr. Orhan Kural, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 70 yaşında hayatını kaybetti. Prof. Dr. Kural'ın vasiyetinde cenazesinde kürk giyenleri ve faal avcıları istemediği ortaya çıktı.

Haber 23-12-2020 09:29

Babasının vasiyetini yerine getirmek için yarım asırlık bakkalı kapatmıyor

Antalya'nın Kaş ilçesinde yaşayan 69 yaşındaki Baki Karataş, babasının 1969 yılında evinin altında açtığı bakkalı, aradan geçen zamana rağmen açıldığı ilk günkü haliyle işletmeyi sürdürüyor - Babasının, iş yerini açık tutması vasiyeti üzerine her sabah dükkanının kapısını aralayan Karataş'ın bakkalında, tahtadan teşhir rafları, iki kefeli dirhemli terazi, kolilerdeki lokum bisküviler, dükkanın önündeki su sebili, çuvallarda un, şeker ve bakliyat adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor - Esnaflık geleneğini sürdüren Karataş: - "Bakkaldan bir kazancım yok. Babamın hatırasını yaşatmak bana yetiyor. Baba mesleğine devam ederek, onun ruhu için yaptığım hayırlarla herkesin gönlünü almaya çalışıyorum"

Yurthaber 14-10-2020 11:03

Ahlatlı şehit Eren Öztürk'ün vasiyeti olan caminin temeli atıldı

Ahlatlı şehit Eren Öztürk'ün vasiyeti olan caminin temeli atıldı

Yurthaber 26-06-2020 13:05

Eşinin vasiyeti arılar geçim kaynağı oldu

Eşinin ölmeden önce sahip çıkmasını istediği arılar, Muğla'da yaşayan Şerife Bayırlı için geçim kaynağı oldu - Bayırlı: - "Bahar mevsiminde arıların vızıltısını duyunca neşeleniyorum. Hastaysam bile ağrılarımı unutuyorum. Arılarla çocukla ilgilenir gibi ilgileniyorum"

Yurthaber 03-06-2020 11:21

Nur Yerlitaş'ın vasiyeti ortaya çıktı!

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, dün hayatını Nişantaşı'ndaki evinde kaybetti. Sanat dünyasını yasa boğan vefatın ardından yeni ayrıntılar da ortaya çıktı.

Magazin 28-04-2020 10:15

Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı! 30 milyon TL'lik evini onlara bırakacak

Salgın nedeniyle konserleri iptal olduğu için maddi zorluklar yaşayan ve kredi borçlarını zor ödediğini ifade eden Serdar Ortaç, vasiyetini açıkladı. Ünlü popçu 30 milyon TL değerindeki evini çalışanlarına bırakacağını duyurdu.

Magazin 18-04-2020 13:32

Şehit Teğmen Bayram Olgun'un vasiyeti yerine getirildi

İdlib'de rejimin hava saldırısında şehit olan askerlerden Piyade Teğmen Bayram Olgun vasiyeti yerine getirildi. Olgun'un doğup, büyüdüğü mahallesine kütüphane yapıldı.

Haber 06-03-2020 10:11

Volkan Konak vasiyetini açıkladı

İstanbul Maslak'ta bir mekanda sahne alan sanatçı Volkan Konak, vasiyetini açıkladı. Konak, "Beni toprağa gömmesinler, yaksınlar benim tüm bedenimi" ifadelerini kullandı.

Magazin 12-02-2020 10:47

Şehit annesi 27 yıldır yalnız bırakmadığı oğlunun yanına defnedildi

Kastamonu'da oğlunun şehadetinden sonra defnedildiği köyden eşiyle hiç ayrılmayan Huriye Tokat, vasiyeti üzerine evladının yanında toprağa verildi

Haber 29-01-2020 18:15

Mehmet Ali Erbil vasiyetini hazırlattı

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle 234 gün yoğun bakımda yatan ve taburcu olduktan sonra da üç kez hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, vasiyetini hazırlattı.

Magazin 19-01-2020 11:01

Kadavra olmak için vasiyet etti! Öldükten 8 yıl sonra defnedildi

Uzun yıllar kanser hastalığı ile mücadele eden Ayşe Kızmaz, bedenini bilimsel çalışmalarda kullanılmak üzere kadavra olarak bağışlanmasını vasiyet etmişti. Yaklaşık 8 yıldır Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından kadavra olarak kullanılan Kızmaz'ın bedeni okulda düzenlenen tören sonrasında Feriköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Trend 11-12-2019 17:08

Anadol marka aracına 40 yıldır gözü gibi bakıyor

Artvinli İlyas Coşkuner, 40 yıl önce aldığı ve sürekli kullandığı "Anadol" marka aracının satılmaması için çocuklarına vasiyette bulundu. Coşkuner, 'Arabama evladım gibi bakıyorum. Benim dört çocuğum var, beşinci çocuğum da Anadol'dur. Yağını, suyunu, her şeyiyle kendim ilgileniyorum. Arızalarını kendim yapıyorum. Beni hiç yolda bırakmadı. Arabamdan çok memnunum' dedi.

Finans 03-12-2019 17:05

Vasiyetini hazırlıyordu, sapasağlam taburcu edildi

İzmir’de beyin kanaması sebebiyle Buca Seyfi Demirsoy Hastanesinde tedaviye alınan 65 yaşındaki Tekin Sağır, öleceğini düşünerek vasiyetini hazırlamaya başladı. Sol tarafı tutmayan ancak tedavi ile eski haline dönen Sağır, taburcu olduktan sonra kızının düğününe sapasağlam katılmayı başardı.

Trend 26-11-2019 10:45