KADIN

boga Boğa Burcu Yıllık Yorumu

Satürn yıl boyunca Kova burcunda ilerliyor. Geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca sınav verdiğiniz, zorlandığınız ve çabaladığınız konular bu yıl tamamen kapanırken, artık bambaşka alanlarda hedefler belirliyor olacaksınız. Yılın ilk günlerinden itibaren kariyer yolunuzda kalıcı adımlar atabilir, isminizi, kurumunuzu kendi sektörünüzde öne çıkarmaya odaklanabilirsiniz. İş hayatında büyüme ve başarı artık emek, sabır ve çabadan geçiyor olacak. Geçtiğimiz yıllarda kurduğunuz ilişkiler daha önemli ve belirleyici iken artık emek verdiğiniz alanda sistem ödüllerini sunacak.

Köklü değişimleri getiren Satürn & Uranüs ve Jüpiter & Uranüs arasındaki açı, Ocak ve Şubat aylarında yaşamınızla ilgili radikal kararlara, cesur adımlara gideceğiniz bir süreci getirecek. Dış görüntünüzle ilgili önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Estetik operasyonlar, mide ameliyatı, köklü zayıflama ve beslenme düzeni değişikliği planları gündeminizde olabilir. Bu aylarda kontrolsüz risklerden ve kontrolsüz cesaretlerden uzak kalmaya çalışmalısınız. İlişkilerinizde bu süreç, ani değişimleri getirecek. Eski ilişki formları yıkılayarak, sizi yeni beklentilere götürecek. Ani evlilik ve boşanma kararları gündeme gelebilir.

Bu etkiler, Haziran ve Aralık aylarında tekrar gündeme gelecek. Bu sebeple yıl içerisinde birkaç kez bu süreçleri deneyimleyebilirsiniz.

30 Ocak - 22 Şubat aralığında Kova burcunda Merkür retrosu olacak. Bu retro sürecinde kariyer hedeflerinizde, kariyer yolunuzda değişimler yaşıyor olacaksınız. İstekleriniz ve beklentileriniz konusunda bir yol ayrımında hissedebilr, pes etmek ile kararlı kalmak arasında bir gel git yaşayabilirsiniz. Bu süreçte zorluklara karşı ayakta kalmak, kendinizden, yeteneklerinizden ve yapabileceklerinizden emin olmak başarı ve yükselişi getirecek. İlişkilerde ise anlaşma zorlukları, inatlaşma ve zıtlaşmalar yaşanabilir.

Jüpiter yılın büyük bir kısmında Kova burcunda ilerliyor. Bu transit, yılın ilk günlerinden itibaren size kariyer yolunuzda şans ve fırsatları getirecek. Özellikle kuracağınız ilişkilerden, sosyal çevrenizden iş hayatı ve kariyer yolunuzda önemli destekler görebilirsiniz. İş hayatınızda Satış, pazarlama, ticaret ve eğitim sektörüyle bağlantılı işlerde özellikle büyüme elde edebilirsiniz. Fakat bu transit boyunca iş hayatında alacağınız maddi riskleri, yatırımları daha iyi planlamalısınız.

Jüpiter, 13 Mayıs - 28 Temmuz aralığında kısa bir süreliğinde Balık burcunda ilerleyecek. Bu tarih aralığında sosyal çevrenizde büyüme ve genişleme yaşanacak. Yeni kişilerle tanışacak, daha duygu odaklı ilişkiler kuruyor olacaksınız. Bu süreçte tanışacağınız kişiler daha duygusal, hassas veya merhametli olabilir. İyi ilişkiler kuran, geniş bir çevreye sahip kişiler karşınıza gelebilir.

29 Mayıs - 22 Haziran aralığında İkizler burcunda Merkür geriliyor. Bu retro boyunca finansal konulardaki alışkanlıklarınız, rutininiz değişebilir. Küçük küçük pek çok harcama çıkabilir, parça parça yapacağınız harcamalarla finansal dengenizi korumakta zorlanabilirsiniz. Hediye alabilir, verebilirsiniz. Aynı zamanda araçlarla ilgili ödemeler, bakımlar, masraflar gündeme gelebilir.

26 Mayıs tarihinde Ay Tutulması, 10 Haziran tarihinde Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmalar ise finansal dengenizde önemli değişimleri getiriyor olacak. Özellikle 10 Haziran ve civarında yüklü bir kazanç elde edebilir, yüklü bir satın alım yapabilirsiniz. Bu tarih civarında düzenli kazanç elde edeceğiniz bir anlaşma, ortaklık ve imza sürecinde olabilirsiniz.

27 Eylül - 18 Ekim aralığında Terazi burcunda Merkür geriliyor. Çalışma düzeninizde değişimleri getiren bu retro süreciyle, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha dikkatli ve titiz olmalısınız. Art niyetli veya yanıltıcı kişilere karşı temkinli davranmalısınız. Çalışma ortamında dedikodular, arka plan işler ve arkadan dönen durumlar olabilir. Günlük yaşam düzeninizde, çalışma saatlerinizde ve görevlerinizde değişimler gündeme gelebilir.

19 Kasım tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Yıl boyunca İkizler-Yay aksında gerçekleşen tutulmaların aksine bu tutulma, yıl içerisindeki rotamızı değiştirecek, yılın enerjisinin dışında bir çizge olacak. Sizin burcunuzda gerçekleşecek bu tutulma, iş ve özel hayatınız gibi yaşamınızın ana hatlarıyla ilgili önemli değişimleri getirecek. Yıl boyunca sağladığınız başarılar, kazançlar ve kazandığınız farkındalıklar ile bu tutulmada "yeni bir ben" inşa edeceksiniz.


Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum