KADIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10
  boga

  Boğa Burcu Yıllık Yorumu

  Bu yılki en büyük başarınız zihninizi açıp yeni şeyler denemekten geliyor. venüs yılın ilk günü genişleme evinizde geçiriyor bu da bir sonraki büyük maceraınıza başlama zamanınızın geldiğini bir işaret olarak ortaya çıkıyor. Spontane adımlarınızı sizi nereye götüreceğini bilemeyebilirsiniz ancak büyük yolculuğunuzun bir sonraki adımına başlamak için sabırsızlanıyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirdiğinizde uzun vadede karşılığını aldığınızı göreceksiniz.

  Uranüs tüm yıl boyunca yine sabit burcunuzda seyahat edecek ve kişiliğinize bazı ilginç dönüşümler getirecek. Bu durum kendinizde daha önce keşfetmediğimiz yönlerinizi keşfetmemize yardımcı olacak. Jüpiter bu yıl Mayıs ayının ortasından yılın sonuna kadar burcunuzda hareket edecek. Bu dönemde kendinizi daha iyi ifade edecek ve bireysel ihtiyaçlarınızla daha çok ilgilenir halde bulacaksınız

  Ekim ayı sonlarında burcunuzda gerçekleşecek yoğun dolunay ve ay tutulması sırasında duygularınızı gizlemek kolay olmayacak. Tamamen duygularınızla hareket ettiğinizde kendi özgürlük alanınızı bulduğunuzu keşfedeceksiniz. Duygularınızı kendinize saklamak çok fazla sitrese ulaşabilir bu nedenle onları açığa çıkartın.