KADIN

Boğa Burcu Aylık Yorumu

BOĞA

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Boğalar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, ilişkimizde veya iş ortaklığımızdaki sorunlara sağlıklı şekilde çözüm aramak yerine, sürekli irdeleyerek, endişelenerek yaşamaya devam edersek, sonunda psikolojik ve fiziksel anlamda rahatsızlanırız. Oysaki burada önemli olan, gerek çalışma hayatız, gerek sağlığımız ve gerekse ilişkilerimizde dengesiz olanı tespit etmek ve ona göre bir yol belirlemektir. Sözgelimi eşiniz farklı düşünüyordur, siz farklı. Beraberlikte siz onu değiştirmeye çalışırsınız o da sizi. Sizin istekleriniz vardır, onun da sizden beklentileri. İki ucu bir araya gelmeyen bu çekişme sonunda sağlıksız beraberliğe dönüşür, verimsizleşir. Kopmak da istemezsiniz. Bir arada durmak da zordur. Lütfen gerçekçi olun. Ya sorunlara birlikte çare bulun veya inatlaşmaktan vazgeçin. Bu Dolunayın yöneticisi Venüs, adil ve tarafsız bir şekilde meseleye bakmanın, verimli, sağlıklı olanı tercih etmenin, özveriyle yürütülen, üstü kapatılıp es geçilen sorunların kendini hatırlatacağını söylüyor. Bu Dolunayın yöneticisi Venüs, sağlıklı olanın önemini vurgularken, sadece kendimize göre bir değerlendirme yapmanın da yanlış olacağını söylüyor. Belki de biz ara sıra tartışarak, burun buruna gelerek bir şeyleri yoluna koyuyoruz. Ancak içten içe biriken öfkeyi göz ardı ediyoruz. İşte bu Dolunayda o öfke, o içe atılanlar bizi rahatsız ediyor. Sıkıntıyı atmak için fazla yiyoruz veya tam tersine kendi kendimizi yiyoruz. Bunlar iş verimimizi düşürüyor sonra da psikologlara gidip çareler arıyoruz. İlişkisi olmayanlar da, bunun nedenlerini gerçekçi şekilde ele almalılar. Acaba çok mu seçicisiniz yoksa kendinizde bir eksiklik mi görüyorsunuz. Gelin, hedefinizi, ilişki kriterlerinizi veya kendinizi tarafsız bir şekilde gözden geçiriniz. Bilinçaltınızda saklı duran öfkeyi veya doyumsuzluğu ortadan kaldırıcı gerçekçi çözümler bulun.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Yay burcu geçişinde, ortaklaşa kazançlar, mali konular, vergiler, çıkar ilişkileri, yatırımlar gibi konular üzerinde düşüneceğiz. İyi niyetin sınırlarının mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır. Kredi çekmek, bir borcun altına girmeden önce iyi düşünelim. Bu geçiş, ortaklıklarla ilgili görüşmeler, iletişimde bulunma, bir araya gelmeler gibi konularda etkili olacaktır. Çok fazla açılmadan, zihnimizi doğru anlamdaki işlere yönlendirmek gereklidir. Hem finansal hem de ilişki anlamındaki paylaşımların üzerinde mutlaka düşünülmesi, abartıya kaçılmadan gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekir. Bazen öyle iş ortaklıkları kurulur ki, her iki taraf da kendi bildiğince hareket eder, payına düşeni gözetir. Ancak bu sağlıklı bir ilişki olmaz. Bazen de yaşanan problemler sonucu ortaklıkta kriz dönemi yaşanır. Bu kriz nedeniyle taraflar birbirlerine karşı pek hoş düşünmezler. Kimi zaman da, yaşanan kriz bizi büyütücü ve geliştiricidir. Kişi bu kriz sayesinde kendini keşfeder. Bütün bunlar Merkür-Yay burcu geçişinin etkileri arasında yer alabilir. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

7 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs, evlilik, uzun süreli ilişki, iş ortaklığı konularıyla birebir alakalıdır. Bu kişilerle aranızdaki paylaşım, uyum ve sevgi alışverişini tutkulu hale getiriyor. Ancak problemli ilişkilerde ve iş ortaklığında dikkat etmenizde yarar var. Burada yapılması gereken partneriniz ve sizin, hangi meselelerde zorlandığınızı, hangi konuların kıskançlık, restleşme, ayrılık gibi sevimsiz olgulara dönüştüğünü düşünmenizdir.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Boğalar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, ilişkimizi, iş ortaklığımızı veya diğer insanlarla olan her türlü bağımızı, derinlikli şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Hemen renk vermeyebiliriz. Karşımızdakini tam olarak tanımadan duygularımızı açık etmeyebiliriz. Çünkü kimdir, nedir, neyin nesidir bir bakacağız. Bu da zamanla oturacaktır yerine. Biz ilişkiyi, arzularımız ve isteklerimiz yönünde ele alacağız. Duygusal değil, bilinçli aklımızla, çıkarlarımızın farkında olarak inceleyeceğiz. Bu Yeniayı yöneten güç Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, günlük hayatta kurulan diyaloglar, ilişkiler, bağlantıların özünde nezaket ve işbirliği de önemli olacak. Buna neden dikkat edeceğiz. Çünkü işimiz, ekmeğimiz önemli. Kiminle nasıl konuşmak gerektiğini bileceğiz. Yeri geldiğinde politik davranacağız. Bu özel hayatımızda da aynı şekilde olabilir. Bir bakacağız karşımıza çıkan insanın tavırlarına, çalışma hayatına, sağlıklı olup olmadığına, nezaketine ve aramızdaki cinsel uyuma. Bunlar bizi tatmin ediyorsa, güven veriyorsa bir ilişkiye başlarız. Sorunlu bir ilişkimiz varsa, bu Yeniayda onu da, aynı bu şekilde kritik edeceğiz. Artı ve eksileriyle ele alacağız. Bu Yeniayın bir başka özelliği, çekici yönlerimizin öne çıkışıdır. Bir ilişkide, bir ortaklıkta eğer mutlu ve doyumlu isek, cazibemizi, gücümüzü, cinselliğimizi ortaya koymaktan çekinmeyiz.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişinde, tarihleri maddi ve ilişki anlamında elde edilen veya edilmek istenen gelirlerin, bölüşümlerin, borç ve alacakların mutlaka iyi hesap edilmesi gerekiyor. Ancak eşimizin, ortağımızın ve tabii ki bizim de, ilişki ve iş ortaklıklarda derinlikli bir şekilde düşünmemizde yarar var. Bildiğiniz gibi Satürn yılsonuna kadar Yay burcunda seyrini sürdürecek. Bu durumda öyle fazla açılamıyoruz. Kimseye güvenerek yola çıkamayız. Her türlü finansal meselenin akıllıca, hakkaniyetli, adil, yasalara uygun şekilde ele alınması lazım.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 4-8-12-13-22-23-27
Zayıf Enerjili Günler : 10-17-24-25
Aşkta En Şanslı Günler : 12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 6
Yeniay : 3-4-5-30
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 16-17-18
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç