KADIN

boga Boğa Burcu Aylık Yorumu

Bu ay beden sağlığınıza özen göstermeye, insanlarla ilişkilerde hem gerçek hem mecazi anlamıyla doğru mesafeler içinde olmaya gayret edin. Bulaşıcı hastalıklara karşı dikkat edin. Cildinize yaptıracağınız işlemlerde daha sorgulayıcı, temkinli olun ve acele ile kararlar almayın.

12 Nisan'da Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında iş veya özel hayatınızda gizli konular aniden aydınlanabilir, açığa çıkabilir. Farkında olmadığınız hataları görebilir, daha önce gizlediğiniz durumların elinizde olmadan ortaya çıkışına tanık olabilirsiniz. İlahi korunmalar ile negatif olayların içinden korunarak çıkabilirsiniz. Bu Yeni Aydan itibaren ruh ve beden sağlığınızda şifalanmanın başladığını göreceksiniz. Spiritüel destekler almanız, maneviyatınızı güçlendirmeniz bu dönemi daha çok şifalanarak geçirmenizi sağlayacaktır. Beden sağlığıyla ilgili alacağınız medikal destekler ise daha hızlı sonuçlar getirecektir.

19 Nisan'da Güneş Boğa burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren şans ve fırsatlar yaklaşık bir ay boyunca sizden yana olacak. Hayatınızın her alanında bitiş ve başlangıçlar artık size, sizin iradenize bağlı olacaktır. Aile ilişkileriniz ön planda olacak. Aileniz ve evliliğinizle ilgili bazı gerilimler, bazı insanlarla mesafeleşme kararı almanıza neden olabilir. Bu ay başlayan ilişkiler daha yüksek tutkularla fakat daha hızlı gerilebilecek, hızlı düşebilecek ilişkiler olabilir. Sakin ilerlemek, adım adım gitmek süreci doğru yönetmenize yardımcı olabilir.

26 Nisan'da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında ilişkilerinizde netleşmeler yaşanacaktır. İlişkilerinizde bir süredir var olan konular artık bir karara götürecektir. Bazıları için eski dostlar, eski partnerler tekrar gündeme gelebilir. Duygusal ilişkiler ve evliliklerde ruhen ve fiziken karşılıklı tamamlanma hali ilişkiyi güçlendirecektir.


Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum