Boğa Burcu Aylık Yorumu

HAZİRAN ayında sizleri neler bekliyor?

1-10 Haziran arası, nelere para harcıyoruz, artı ve eksileriyle duruma bakalım. İnceleyelim, Yakınlarımızla bağımız güçleniyor. Onlarla ilgilenebiliriz. Eski dostlarla buluşmak, eskiyi anmak için de güzel bir zaman. 13 Haziran tarihi ticari faaliyetler, satış, pazarlama, iletişim, seyahatle ilgili alanlardan para kazanabilirsiniz. 27 Haziran tarihinde Mars gerileyecek. İş hedeflerinizi, iş durumunuzu gözden geçiriniz. Karşınıza bir teklif veya fırsat çıkarsa, olur ve olmazlarına, şartlarına bir bakalım. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmeyelim. Önceden başvurduğumuz bir işten yanıt gelebilir. Neyi ne kadar bildiğinizi, hangi konularda tecrübeniz olduğunu saptamalı, maceracı düşünmemelisiniz. Bastığınız yeri, atacağınız adımı bilme vaktiniz. 29 Haziran tarihinde, evin ihtiyaçları, yazlığınız varsa oraya ait giderler, ev satışı veya alışı gibi konular, sezonluk bir yeri kiralama giderleri, tatil masrafları gibi finansal konular gündeme gelir.

1-10 HAZİRAN ARASI

Sevgili Boğalar, 1-10 Haziran arası, parasal konularda cin gibi olmalıyız. Hesabımızı bilmemiz, attığımız adımı iyi düşünmemiz, gelgitler içinde yanlışa düşmememiz lazım. Ne alıyor, ne satıyoruz, nelere para harcıyoruz, artı ve eksileriyle duruma bakalım. İnceleyelim, piyasayı anlayalım. İş görüşmelerinde de aynı şekilde alacağımıza vereceğimize dikkat edelim. 6 Haziran günü parasal konularda bir hayli aktif geçecektir. Konuşmalar, yazışmalar, iletişim paranın seyri, kazancımızla ilgili olarak yapılacak görüşmeleri işaret ediyor. Ancak lütfen dikkatli bir şekilde duruma bakalım. Yanılmamak için bu şart. Venüs-Yengeç burcunda ilerliyor. Yakınlarımızla bağımız güçleniyor. Onlarla ilgilenebiliriz. Birlikte zaman geçirebiliriz. Yakın yerlere, bildik aşina kişilerle görüşmek için uygun bir hafta diyebiliriz. Ayrıca eski dostlarla buluşmak, eskiyi anmak için de güzel bir zaman. Hatta bakarsınız, çok eskiden tanıdığınız özel biriyle karşılaşmışsınız. Olur mu olur.

11-17 HAZİRAN HAFTASI

12 Haziran saat:22:59-29 Haziran saat:08:16 tarihleri arasında Merkür Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, parasal ve aşk hayatınızla ilgili meseleleri gündeme getirdiği gibi, bunları yakın çevrenizde güvendiğiniz insanlarla paylaşmanız anlamında etkilidir. Genel olarak bağlantıda olduğunuz kişiler kardeşleriniz, çocuklarınız, partneriniz, eski tanıdıklarınızdır. Tanımadığınız kişilerle zaten pek konuşmazsınız. Güven olgusu sizin için gayet önemlidir. Bu yüzden de sırlarınızı, yapacaklarınızı pek kimseyle paylaşmazsınız. Sevdikleriniz söz konusu olduğunda hassasiyetiniz yüksektir. Onların gelecekleri, barınma ve ihtiyaçlarını önemsersiniz. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız tümüyle kendinize dönük, iç dünyanızla temas halinde, size huzur veren ortamları tercih edersiniz.

Sevgili Boğalar, 13 Haziran saat 22:43 İkizler burcunda doğacak YENİAY, kazanç konularında ailenize, kardeşlerinize destek olmanın veya onlarla birlikte çalışmanın işaretçisidir. Ticari faaliyetler, satış, pazarlama, iletişim, seyahatle ilgili alanlardan para kazanabilirsiniz. El becerileri, aile mesleği, yazmak, konuşmak, fikir alışverişinde bulunmak bu Yeniayda etkili gözüküyor. Bu Yeniayda kişisel anlamda yeniliklere açık olacağız. Fakat yapılacak her şeyin uzun vadeli düşünülmesi gerekiyor. Projelerin başkaları tarafından beğenilmesi, size kazanç sağlaması ve tatmin edici olması için piyasa şartları göz önünde bulundurulmalıdır. Çevre değişikliği, başka bir yere yerleşim, aileyi ilgilendiren konularda acele edilmemelidir.

14 Haziran saat:00:54-10 Temmuz saat:05:32 tarihleri arasında Aslan burcunda ilerleyecek Venüs, genel anlamıyla, iç dünyanızda sevgiyi ifade edişiniz ve ev alanı içindeki aktivitelerin simgesi. Bu dönemde övgüye oldukça ihtiyaç duyabilir, elinizdekilere daha fazla sahip çıkabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların tepkileri ne olursa olsun siz kendinizi olduğunuz gibi ifade etmeye ve bunun diğer kişilerce de kabul edilmesinden yana bir tavır alabilirsiniz. Eviniz sınırları içinde güzellikleri yaşama arzunuz yoğundur ve dışarıdaki o sakin ve sessiz halinizin tam tersine kendi alanınızda her şeye hakim olmayı ve liderliğinizin mutlak kabulü için dayatmalarda bulunabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz yüksek güven bazı kişilerce itici bulunsa da, tecrübeleriniz doğrultusunda taviz vermeye niyetiniz yoktur. Zor kadın veya zor adam olmaktan hoşlanırsınız. Sizinle olmak isteyen insanın isteklerinize saygı duyması, kabullenmesi ve sizi desteklemesi gerekecektir.

18-24 HAZİRAN HAFTASI

Sevgili Boğalar, 21 Haziran saat:13:07-23 Temmuz saat:00:00 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, güvence olgusunun gerek maddi ve gerekse manevi açıdan ön planda tutulmasını sağlıyor. Yeni bir çevrede yeni bir ev yaşamı veya eviniz alanı içinde yeni bir güvenlik oluşturma güdümüz yükseliyor. Mutluluk ve huzur olgusu ön plandadır. Genelde sağlam ve sadık duygularınız konuşmalarınıza yansır ve davranışlarınızda doğal bir nezaket ve duyarlılık göze çarpabilir.

25-30 HAZİRAN HAFTASI

Sevgili Boğalar 27 Haziran saat:00:04-13 Ağustos saat:05:14 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda gerileyecek. İş hayatında ekip ruhuyla hareket etmekte, herkesi kucaklayıcı bir tavır göstermekte yarar var. Hani itici, olumsuz veya inatçı davranmayalım. Bu sürede yeni plan ve projeler gündeme geldiğinde bunları iyice inceleyelim. Grup veya takım çalışması gerektiriyorsa, nasıl bir yol izlenecek, ne zamana yapılacak, sizin buradaki göreviniz nedir, bunları belirleyelim veya bilgi edinelim. Karşınıza çıkacak bir teklif veya fırsatın olur ve olmazlarına, koşullarına, getiri ve götürüsüne bir bakalım. Topluca halledilecek işlerde liderlik egosuyla hareket etmeyelim. Kendimizi de zor duruma sokacak bir karar vermeyelim. Yarım kalan işlerimizi bitirelim, yenileri dikkatli şekilde mercek altına alalım. Patronlarımızla ılımlı bir diyalog gayet iyi olur. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmeyelim. Önceden başvurduğumuz bir işten yanıt gelebilir, bir daha görüşelim, şartlara bakalım. Sizlere tavsiyem, yukarıdaki noktaları, gölgeli günlerin başlangıcı 20 haziran ve bitişi 20 Ağustos aralığında düşünerek gözden geçirelim. Özel ilişkimizdeki gelişmelere, iş ortaklığı konularında çekişmelerden, inatlaşmalardan kaçınalım.

28 Haziran saat 07:53 Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, alıştığınız çevre ve ortam dışına çıkarak büyük resme bakmanızı sağlıyor. Bu eğitimden, iş hayatına, ticaretten özel yaşantınıza kadar her alanda önem taşıyor. Satürn şu aralar geriliyor. Bu durum, mevcut çevremiz veya yaptığımız işlerden memnuniyetimizi sorgulamamızı sağlıyor. Belki başka bir yer, ülke, yenilik veya iş düşünüyoruz. Bunları akıllıca gözden geçirmemiz lazım. Mars-Kova burcunda geriliyor. İş hayatımızla ilgili kararları tekrar ele almalıyız. Hazırlanmalıyız veya ne derece doğru olur, gözden geçirmeliyiz. Tabii ki alıştığımız bir düzen var. Yıllardır bir çevrede, insanlar arasındayız. Ancak şimdi başka bir yere gitmek arzusu duyabiliriz. Bunu da çok dikkatli ele almamız lazım. Oldubittiye getirmemeliyiz. Bu Dolunay, neyi ne kadar bildiğinizi, hangi konularda tecrübeniz olduğunu size soruyor. Bir maceraya izin vermiyor. Bastığın yeri, atacağın adımı bil diyor. İlişki ve iş ortaklıkları cazip gelebilir. Hatta birileri destek sunabilir veya biz bunu talep ederiz. Ancak gerçekçi olmalı, verilen sözlerin, yaşanan ilişkinin tarafsız gözlemcisi olarak enine boyuna düşünmeliyiz. Yayıncılık, ticaret, satın alma, eğitim, çevre değişikliği, kişisel gelişim içeren her mesele bu Dolunayda önem taşıyor.

29 Haziran saat:08:16-26 Temmuz saat:08:02 tarihleri arasında etkili Merkür-Aslan burcu seyir süresince, aile içinde iletişimin önemi büyük. Evde Sözünüz dinlensin, onaylansın istersiniz. Yalnızsanız tamam da, biriyle yaşıyorsanız sürekli baskın olmak, abartılı konuşmak can sıkabilir. Ayarı bilelim. İş anlamında karşınıza bir fırsat çıktığında analizde bulunmak yararlı olur. Sağlam ve uzun ömürlü düşünmek gerekiyor. Hele iş ortaklıklarda bu daha da önemlidir. Bu dönemde, evin ihtiyaçları, yazlığınız varsa oraya ait giderler, ev satışı veya alışı gibi konular, sezonluk bir yeri kiralama giderleri, tatil masrafları bir hayli ön plandadır. İş veya iş ortağınızla mali konularda anlaşmazlık veya gereksiz çıkışlar rahatsızlık uyandırabilir. Merkür 26 Temmuz-19 Ağustos tarihlerinde gerileyecek. Yorumunuzda dikkat edilecek noktaları tekrar gözden geçiriniz.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-2-6-7-10-11-14-15-19-28-29
Zayıf Enerjili Günler : 3-4-16-17-23-24-30
Aşkta En Şanslı Günler : 19
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 12-13

Yeniay : 10-11-12
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 22-23-24-25
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler