Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Boğalar, 19 Şubat tarihi eğer bir kenarda paranız varsa, uzun vadeli yatırımlar için uygundur. Kredi ile borçlanmada faizlere ve geri ödeme şartlarını çok iyi inceleyiniz. Aileye ait bir mülkün satışı gerçekleşebilir. Bir başka yere taşınabilirsiniz. Buna benzer planların iyi takibini yapınız. Araştırınız, bakınız, yerinde gidip inceleyiniz.

21 Şubat tarihi özellikle sanatla uğraşanlar, rehberlik ve danışmanlık yapanlar, yaratıcı tarzda becerilere sahip kişiler için son derece olumludur. İnsanlarla iletişiminiz onları yönlendirme gücünüz yüksektir. Bir grup, topluluk veya herhangi bir etkinlikte yazılarınız, sözlerinizle şifa olursunuz.

25 Şubat tarihinde birkaç gün önce verdiğimiz kararları tekrar gözden geçirelim. Ne kadar sağlam ve tutarlı, güvenilir diye bakalım.

27 Şubat tarihi, yenilik anlamında yapmak istediğimiz projeler veya işlerin gerçekçi şekilde ele alınması gerekir. Çünkü şartlar, maddi durum, başkalarından beklediğimiz destekler umduğumuz gibi gelişmeme riski taşıyor. Evet arzuluyoruz fakat ne kadar gerçekçiyiz. Bu tek başımıza başarabileceğimiz bir şey mi? Bunu anlamak gerekiyor.

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler