Soğuk Haberleri

İşte Türkiye'nin en soğuk noktası! Arabalar buz tuttu nehirler dondu... Fotoğrafları gören üşüyor

Tüm yurtta soğuk havalar iyiden iyiye etkisini gösterirken şu anda Türkiye'nin en soğuk olan noktası da belli oldu. Yurdun en soğuk yerinde arabaların camları buz tutarken nehirler de kısmen donmuş durumda. İşte o yer; Ardahan'ın Göle ilçesi. İlçede hava sıcaklığı eksi 10 derece olarak ölçüldü. Soğuk havanın yoğun şekilde hissedildiği ilçeden görenleri üşütecek görüntüler kaydedildi.

Haber 29-11-22 19:40

Termometreler Kars ve Ardahan'da gece sıfırın altında 9 dereceyi gösterdi

Kars, Ardahan ve Ağrı'da soğuk hava hayatı olumsuz etkiliyor.

Yurthaber 16-11-22 10:42

Eskişehir'de soğuk hava, sis ve buzlanmaya neden oldu

Eskişehir'de soğuk hava hayatı olumsuz etkiledi.

Yurthaber 15-11-22 09:34

Rize ve Artvin'in yüksek kesimlerine kar yağdı

Rize ve Artvin'de hava sıcaklıklarının düşmesiyle yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oldu.

Haber 01-11-22 10:55

Bu özelliği bilinmiyor: Doğalgaz faturasını katlıyor! Evi daha sıcak tutmak için kontrol edin

Sonbahar aylarının sonlarına yaklaşırken havalar oldukça üşütmeye başladı. Birçok kişi kaloriferlerini yakmaya başladı bile. Kışın gelen yüksek doğalgaz faturalarından şikayet edenler bu sene faturalara yansıyacak fiyatları tedirginlikle bekliyor. Birçok kişi doğalgaz faturasını düşürmenin yollarını arıyor. Ev ekonomisine katkı sağlamak için doğru yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Kadin 24-10-22 09:48

Bartın'da soğuk hava balık fiyatlarını yükseltti

Amasra Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Tayfun Orhan: - "Yaklaşık 10 gündür havanın rüzgarlı ve soğuk olması nedeniyle balıkçılar bekledikleri avı yapamıyor, bu da fiyatların yükselmesine neden oluyor"

Yurthaber 12-10-22 12:51

Duşun sıcaklığından duşta kalma süresine kadar tamamen yanlış yapıyormuşuz!

Duş almak daha temiz ve sağlıklı olmak için en temel ihtiyaçlarımız arasında bulunuyor. Terlemek doğal bir problem olsa da kokusu rahatsız edici olabiliyor. Toplumda kokan insanlar hoş karşılanmıyor. Bu nedenle sık sık duş almak gerekiyor. Uzmanlar duşta kalma sürenizin ve duş sıcaklığın yanlış olabileceğini belirtiyor.

Haber 25-09-22 16:09

Yazın en büyük derdi! Sivrisineklerin neden olduğu tüm kaşıntıyı alacak

Yaz aylarının en büyük sorunları arasında böcek ısırıkları bulunuyor. Özellikle sivrisinek ısırıkları çekilmez olabiliyor. Sivrisinek ısırıklarının kaşıntılarını çözmek için evde çözüm arıyorsanız doğal ürünler tüm kaşıntınızı almanıza yardımcı olabilir. Sivrisinek ısırıklarına ne iyi gelir? Diye düşünüyorsanız bu yöntemleri deneyebilirsiniz.

Haber 24-08-22 16:53

Çok sık yapıyorsunuz dikkat! Soğuk su içtiği için hayatından oluyordu, Termal şok nasıl olur?

Sıcak yaz günlerinde ferahlamak için buz gibi sular içiliyor. Bu içilen sular serinletse de sağlığımızı tehlikeye atabiliyor. Adam Schaub isimli genç adamın sıcak havada içtiği soğuk su yüzünden vücudu şoka girdi. Yaşadıklarını paylaşan Schaub soğuk su içenleri uyardı.

Haber 15-08-22 09:59