Son Dakika Yeni Diyanet Haberleri

Cuma namazı saat kaçta? Mübarek Cuma günü geldi. Müslümanların bayramı olan Cuma gününde camilerde cem olmak, bu mübarek günün sevincini yaşamak için hazırlıklar şimdiden başladı. Cumaya gitmek için en güzel elbiseler seçilecek, kokular sürülecek. Peki Cuma namazı saat kaçta? Ezan kaçta okunuyor? Cuma namazı kaç rekattır, nasıl kılınır? Cuma namazı kimlere farzdır? Cuma namazına ne kadar kaldı? İşte 13 Ekim Cuma günü diyanete göre ezan ve namaz vakitleri...


Yayın Tarihi: 13.10.2017

Diyanet İşleri Başkanlığı, Balıkesir'in Altıeylül ilçesindeki Kubbeli Camisi'nin imamlığını yapmakta olan A.Ö. ile ilgili “Kuran kursu eğitimi verdiği çocuklara masaj yaptırdığı” iddiasıyla soruşturma başlattı. Soruşturmanın ardından Balıkesir Valiliği de soruşturma başlatarak A.Ö.'nün görev yerinin değiştirildiğini belirtirken, gerçeğin M.Y. adlı bir vatandaşın TBMM Dilekçe Komisyonu'na başvurusu ile ortaya çıktığı öğrenildi.


Yayın Tarihi: 10.10.2017

Camide verdiği vaazda "kızlar'ın pantolon giymesinin, kaşlarını aldırmasının, üniversite gitmesinin günah olduğunu" iddia eden ilahiyatçı İhsan Şenocak, "sözlerinin arkasında olduğunu" söyledi. Şenocak, "18 yaşında kaşını aldıran kızın üniversiteye giderken o halde, yüreğin parçalanmıyorsa vallahi kıyamet günü cehennem seni parçalayacak" demişti


Yayın Tarihi: 25.09.2017

Yalova Üniversitesi’nin Rektör Vekilliği görevine İskenderun Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güler Bilen Alkan atandı. Rektör Prof. Dr. Ali Erbaş’ın Diyanet'e atanmasının ardından Rektör Vekilliği görevini yürüten Prof. Dr. Cengiz Tomar, 'Şahsen ben kendimi çok layık görmüyorum bu işe. Ben Edinburgh Üniversitesi’nde okudum. Orada hoca olamadım' diye konuşmuş, CHP'li Muharrem İnce de 'Üzülmeyin, iyi üniversitelerde hoca olamamışsınız. Bak ben de genel başkan olamadım' demişti.


Yayın Tarihi: 22.09.2017

Cuma namazı saat kaçta? Mübarek Cuma günü geldi. Müslümanların bayramı olan Cuma gününde camilerde cem olmak, bu mübarek günün sevincini yaşamak için hazırlıklar şimdiden başladı. Cumaya gitmek için en güzel elbiseler seçilecek, kokular sürülecek. Peki Cuma namazı saat kaçta? Ezan kaçta okunuyor? Cuma namazı kaç rekattır, nasıl kılınır? Cuma namazı kimlere farzdır? Cuma namazına ne kadar kaldı? İşte 22 Eylül Cuma diyanete göre il il cuma namazı saatleri


Yayın Tarihi: 22.09.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Karaman Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Karaman kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Karaman ilimizde kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Bayburt Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı duyurusuna göre, Bayburt kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Bayburt ilimizde kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Uşak Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Uşak kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Uşak'ta kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Türkiye'nin en büyük kentinde yarın çok sayıda cami bayram namazı için vatandaşın akınına uğrayacak. İstanbul'da sabah kalkıp yakınlarındaki bir camiye giderek bayram namazını eda edecekler. Peki İstanbul bayram namazı saati kaç? İlçeden ilçeye zaman farkı olan İstanbul'da bayram namazı saati de değişiyor. İşte İstanbul'un bütün ilçeleri için ayrı ayrı bayram namazı saati (Diyanet) ve bayram namazı nasıl kılınır videosu...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Aksaray bayram namazı saati kaçta sorusu binlerce vatandaş tarafından merak ediliyor. Kurban Bayramı için bayram namazı saati kaçta sorusu camiye gidecekler için önemli bir detay oluşturuyor. Aksaray'da yaşayan vatandaşlar kendi illerindeki bayram namazı saatini araştırıyorlar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ise Aksaray bayram namazı saati açıklandı. Peki, Aksaray'da bayram namazı saati kaçta?


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Yozgat kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Yozgat kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Yozgat’ta kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kırşehir'de bayram namazı saati de ilçeden ilçeye değişiyor. Namaz kılacaklar bulundukları ilçeye göre hareket etmeliler. Bunun için haberimizde Kırşehir bayram namazı saatlerini paylaştık. Ayrıca bayram namazı nasıl kılınır videosu ve açıklaması haberimizdedir.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Kırıkkale Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Kırıkkale kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Kırıkkale için kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kilis için Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Kilis Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Kilis kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Kilis'te kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Yalova Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Yalova kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Yalova için kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Samsun bayram namazı merak ediliyor. Samsun'da yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı Kurban Bayramı namazı (Bayram namazı) saatleri listesi haberimizde. Peki Samsun bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Samsun ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla doğrulandı. Buna göre; Karabük için Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Karabük kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Karabük ilimizde kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Urfa Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Şanlıurfa kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Urfa ilimizde kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Trabzon Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Trabzon kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Trabzon için kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Iğdır Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Iğdır kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Iğdır için bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Van Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Van için kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Van’da kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Batman'da bayram namazı saat kaçta? Diyanet'in duyurduğu bayram namazı saatleri Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Batman Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Batman kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Batman'da kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Trakya'nın Bulgaristan sınırındaki Kırklareli ilindeki vatandaşlar yarın bayram namazı için kalkacaklar. Bunun için saatlerin ayarlanması gerekiyor. Peki Kırklareli bayram namazı saati nedir? Tabii aslında ilin tamamı için tek bir saat yok. İşte ilçe ilçe Kırklareli bayram namazı saatleri.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Rize bayram namazı merak ediliyor. Rize'de yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Rize bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Rize ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Sakarya bayram namazı merak ediliyor. Sakarya'da yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Sakarya bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Sakarya ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban bayramınız kutlu olsun. Yarın Kurban bayramının ilk günü ve bu ilk günün sabahında Kurban Bayramı namazı kılınacak. Tabii bayram namazının belli bir saati vardır ki o saat ilden ile ve hatta ilçeden ilçeye değişir. İşte Kastamonu bayram namazı saati ve bayram namazı nasıl kılınır videosu...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Bartın bayram namazı saati kaçta? Diyanet bayram namazı saatleri duyurusunu yaptı Kurban Bayramı namaz saati kaçta sorusunun cevabı Diyanet bayram namazı saatleri açıklamasıyla belli oldu. Peki Bartın Kurban bayram namazı saati kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, Bartın kurban bayramı namazı saati sizler için haberimizde yer alıyor. İşte Bartın'da kılınacak bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

2017 yılında ikinci dini bayram geldi. Kurban Bayramı yarın bayram namazı ile başlayacak. Kars'ın 8 ilçesinde insanlar camilere giderek bayram namazı kılacaklar. Bunun içinde zamanında kalkmaları gerekiyor. İşte Kars'ın merkez dahil 8 ilçesi için bayram namazı saati...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Türkiye'nin en batısında yer alan İzmir, pek çok ilimizden daha sonra bayram namazı kılacak. Peki bu saat kaçta olacak? Nitekim sadece İzmir'in diğer illerle değil İzmir'in ilçeleri arasında da bayram namazı saati farkı bulunuyor. Bu yüzden İzmirliler bayram namazı için evden tam olarak kaçta çıkmaları gerektğini merak ediyorlar. İşte İzmir'in ilçeleri için Diyanet'in açıkladığı resmi bayram namazı saati.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Türkiye'nin batısında yer alan İçel Kurban bayramı namazı diğer illerden için birazcık daha geç kalkacak. Peki ama ne kadar geç. Bunun için Mersin bayram namazı saati kaç bakmak gerekiyor. Diyanet'in açıkladığı resmi bayram namazı saatlerini haberimizde bulabilirsiniz.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Niğde bayram namazı merak ediliyor. Niğde'de yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Niğde bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Niğde ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban Bayramı için bayram namazı saat kaçta diye internette aramalar başladı. Isparta'da da bayram namazı saati kaç merak ediliyor. Bunun cevabı yani Isparta bayram namazı saati ilçe ilçe haberimizdedir. Bunun yanından haberimizdeki Bayram namazı nasıl kılınır videosu ile namazın nasıl kılınacağını hatırlayabilirsiniz.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Sivas bayram namazı merak ediliyor. Sivas'ta yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Sivas bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Sivas ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Hatay ve İskenderun için Kurban Bayramı vakti. Dinlerin ve kültürün buluşma noktası Hatay'da yarın bayram namazı kılmak üzere camilere gitmek için evden kaçta çıkılacak? Hatay bayram namazı saati kaç? İşte detaylar...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Tekirdağ bayram namazı merak ediliyor. Tekirdağ'da yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Tekirdağ bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Tekirdağ ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Hakkari, Türkiye ve islam alemi için kurban bayramı zamanı geldi. Bayram demek bayram namazı demek. Peki Hakkari için bayram namazı saati nedir? Yarın saat kaçta camiye gitmek için evden çıkılacak? İşte Hakkari ve ilçeleri için bayram namazı saati ve bayram namazı nasıl kılınır videosu...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Karadeniz illerimizden biri olan Gümüşhane'de de bayram sabahı kalkılacak ve bayram namazı kılınacak. Namaz için camiye kaçta gidileceği ise önemli. Bu yüzden haberimizden ilçe ilçe Gümüşhane bayram namazı saati kaç öğrenebilirsiniz. Ayrıca unutanlar veya ilk defa kılacaklar için bayram namazı nasıl kılınır ile ilgili detayları da bulabilirsiniz.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Tokat bayram namazı merak ediliyor. Tokat'ta yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Tokat bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Tokat ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Muş bayram namazı merak ediliyor. Muş'ta yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Muş bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Muş ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Giresun bayram namazı saati kaçta merak ediyorsanız Giresun'un merkez dahil 16 ilçesinin bayram namazı vakitleri haberimizde. Bayram sabahı Türkiye'nin pek çok yerinde olduğu gibi Giresun'da da insanlar bayram namazı saati kaçsa ona göre camiye gidecekler ve namaz kılacaklar. Bu yüzden bayram namazı nasıl kılınır videosunu da sizler için paylaştık.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Günaydoğu anadolu'nun en büyük illerinden biri olan Gaziantep'te yarın bayram namazı kılınacak. Peki Gaziantep bayram namazı saati kaç? Haberimizde Gaziantep'in 9 ilçesinde saat kaçta bayram namazı kılınacak öğrenebilirsiniz. Tabii bayram namazı nasıl kılınır sorusunun cevabı da haberimizde...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Muğla bayram namazı merak ediliyor. Muğla'da yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Muğla bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Muğla ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Mardin bayram namazı merak ediliyor. Mardin'de yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Mardin bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Mardin ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Manisa bayram namazı saat kaçta araştırılmaya başlandı. Manisa'da yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Manisa bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Manisa ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Kurban bayramı zamanı geldi. Eskişehir için bayram namazı saati kaç merak ediyorsanız bayram namazı saatleri ile ilçe belli oldu. Haberimizde Eskişehir'in ilçeleri için bayram namazı saati kaç görebilirsiniz. Ayrıca anımsatma amaçlı olarak haberimizde bayram namazı nasıl kılıır videosu da bulabilirsiniz.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Doğu Anadolu'nun en büyük kentlerinden Erzurum'a bir bayram sabahı daha geliyor. Bu bayram sabahı da saati gelince bayram namazı kılınacak. Peki bu saat yani Erzurum bayram namazı saati kaç? Namaz kılıp kurban kesiminine geçmek için saat kaçta kalmak gerekiyor? Erzurum ve ilçeleri için bayram namazı saati (Diyanet) ile bayram namazı nasıl kılınır videolu anlatım haberimizde...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Bayram namazı saati için Kütahyalılar diğer illerdeki vatandaşlar gibi internette arama yapıyorlar. Arife akşamı yatarken saatler bayram namazı için ayarlanacak ki bayram namazı saati kaçırılmasın. Kütahya ve ilçeleri için bayram namazı saati (Diyanet) ile bayram namazı nasıl kılınır videolu anlatım haberimizde... Kurban Bayramı mesajları da haberimizde yer alıyor.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Erzincan bayram namazı saati çoğuna göre erken olan illerimiz arasında yer alıyor. Batıya göre daha erken bir saatte bayram namazı kılınacak ve kurban bayramı başlamış olacak. Namazdan sonra kurbanlar kesilecek, kurban bayramı mesajları gönderilecek. Erzincan ve ilçeleri için bayram namazı saati (Diyanet) ile bayram namazı nasıl kılınır videolu anlatım haberimizde...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Bayram namazı saat kaçta? Konya'da yaşayanlar yarın sabah kılınacak bayram namazı saatini bilmek istiyorlar. Diyanetin açıkladığı 2017 Kurban Bayramı namazı saatleri listesi haberimizde. Peki Konya bayram namazı saati kaçta? İşte diyanete göre Konya ve ilçelerinin bayram namazı saati ile il il bayram namazı saatleri...


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Bayram namazı saati için Elazığ'lar diğer illerdeki vatandaşlar gibi internette arama yapıyorlar. Arife akşamı yatarken saatler bayram namazı için ayarlanacak ki bayram namazı saati kaçırılmasın. Elazığ ve ilçeleri için bayram namazı saati (Diyanet) ile bayram namazı nasıl kılınır videolu anlatım haberimizde...


Yayın Tarihi: 31.08.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir