Whatsapp Haberleri Ve Son Dakika Whatsapp Haberleri

Whatsapp Haberleri Ve Son Dakika Whatsapp Haberleri

WhatsApp, 24 Ocak 2009 yılında Jan Koum tarafından Kaliforniya'da kurulmuştur. Şirket 14 Şubat 2014 yılında, Facebook tarafından satın alınmıştır. WhatsApp Messenger, akıllı telefonlarda kullanılabilen ve internet ile çalışan bir anlık mesajlaşma ve haberleşme uygulamasıdır. Kullanıcılar birbirlerine sesli ve yazılı mesaj, video, GIF, ücretsiz arama ve belge gönderimi yapabilirler. WhatsApp, 2014 senesinin Kasım ayında, mesajlara okundu bilgisi veren çift mavi tik özelliğini sundu. Kullanıcılar gizlilik ayarlarından bu özelliği kapatabilirler. 2016 senesinin Kasım ayında, videolu arama güncellemesi, 2018 senesinin Temmuz ayında ise grup içi sesli ve görüntülü konuşma özellikleri eklendi. Bunun yanı sıra WhatsApp kullanıcıları birbirlerine çıkartma gönderebilir, hikaye bölümünde yazı, video, müzik, link ve resim paylaşabilirler. WhatsApp Business uygulamasıyla iş yeri hesabı oluşturabilirler. WhatsApp Web sayesinde bilgisayar ve tabletlerden hesaplarına erişebilirler.

Whatsapp Haberleri

WhatsApp kullanıcıları dikkat! Google'dan önemli uyarı geldi: Yakında değişecek

Google Drive'a yedeklenen WhatsApp sohbetleri yakında depolama alanı sınırına dahil edilmeye başlanacak. Bu değişiklik ilk olarak Aralık 2023'ten itibaren WhatsApp Beta kullanıcılarına, ardından da gelecek yılın başlarından itibaren kademeli olarak Android kullanan tüm WhatsApp kullanıcılarına sunulacak.

Haber 15-11-23 09:41

Tartışma konusuydu! WhatsApp başkanı Will Cathcart'tan reklam açıklaması geldi

WhatsApp'ta reklamların olup olmayacağı konusu uzun bir süredir tartışılıyordu. Daha önce Meta'nın sahip olduğu mesajlaşma uygulamasının reklam göstermeyi planladığına dair çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Ancak WhatsApp'ın başkanı Will Cathcart, Brezilya medyasına verdiği bir röportajda, bu tartışmalara son noktayı koydu.

Haber 08-11-23 11:19

WhatsApp'ta silinen mesajları geri getirme - WhatsApp silinen mesajlar geri gelir mi?

Akıllı telefonlar ile anlık mesajlaşma ve anlık iletişim sağlama amacı ile geliştirilmiş olan Whatsapp uygulaması platformlar arasında çalışabilme özelliğine sahiptir. Tüm cihazlarda, tüm marka ve modellerde tüm işletim sistemlerinde kullanabilirdir. Kablosuz ya da mobil ağlar aracılığı ile internete bağlanılan her durumda hem mobil cihazlarda hem masa üstü ya da diz üstü bilgisayarlarda Whatsapp iletişimi sağlanabilir.

Haber 28-10-23 16:56

WhatsAppta sürekli çevrim içi görünmek - WhatsApp çevrim içi açık kalır mı?

Dünya çapında birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Whatsapp, akıllı mobil telefonlar için geliştirilmiş olan, platformlar arasında çalışabilme özelliği bulunan anlık mesajlaşma ya da arama veya haberleşme uygulamasıdır. Android, iPhone gibi birçok cihaz ile uyumludur. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde çeşitli internet bağlantıları aracılığı ile birbirlerine farklı türde dosya gönderimleri yapabilirler.

Haber 28-10-23 14:47

WhatsApp kullananlar dikkat! 24 Ekim'den itibaren...

WhatsApp, mesajlaşma uygulaması denildiğinde akla gelen ilk iOS ve Android uygulamalarından biri oluyor. Meta çatısı altındaki şirket, bir yandan WhatsApp'a gelecek yeni özellikler üzerinde çalışırken, bir yandan da bazı modellerden desteğini çekiyor. Bu konuyla ilgili son haber ise WhatsApp kullanan çok sayıda kişiyi ilgilendiriyor. Çünkü 24 Ekim’den itibaren WhatsApp tarafından desteklenen işletim sistemi sürümleri konusunda önemli bir karar hayata geçiyor.

Haber 23-10-23 13:41

Dikkat çekti: İşte WhatsApp'tan sesli mesaj gönderenlere yönelik yeni özellik!

WhatsApp, yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şimdi ise WhatsApp'ın sesli mesaj gönderenlere yönelik çarpıcı bir özellik daha sunmayı planladığı bildirildi. Bu özellik kullanıcılar tarafından olumlu karşılanacak gibi duruyor. Öte yandan, WhatsApp'ta birden fazla hesap kullanma dönemi de başladı.

Haber 20-10-23 09:34

WhatsApp'ın yeni özelliği ortaya çıktı! Kullanıcılar hızlı bir şekilde bunu yapabilecek

WhatsApp kanallara iyileştirmeler getirmek için çalışırken, kullanıcı deneyimini geliştirmek için de yeni özellikler yayınlamaya kararlı gibi görünüyor. WhatsApp'ın keşfedilen yeni özelliği ise kullanıcıların kanal güncellemelerindeki bağlantıları hızlı bir şekilde kopyalamasına olanak tanıyacak.

Haber 02-10-23 10:17

Uzun süredir bekleniyordu! iPad için WhatsApp uygulaması hakkında yeni gelişme...

WhatsApp'ın iPad uygulaması çıkartması uzun bir süredir bekleniyor. Meta çatısı altındaki mesajlaşma uygulamasının iPad kullanıcılarına yönelik bir WhatsApp uygulaması sunacağına yönelik bugüne dek çok sayıda haber çıkarken, son bir habere göre iPad için WhatsApp uygulaması hakkında yeni bir gelişme yaşanmış durumda. Bu gelişme, iPad kullanıcıları adına sevindirici gibi görünüyor.

Haber 20-09-23 12:52

WhatsApp'tan o sohbetler için 'yeni simge' adımı! Bazı beta test kullanıcılarının kullanımına sunuldu

WhatsApp'ın topluluk grup sohbetlerinin daha kolay tanımlanması için yeni bir simgeyi kullanıma sunduğu bildirildi. Ancak kaynağa göre yeni simge, şu an için bazı beta test kullanıcılarının kullanımına sunulmuş durumda.

Haber 19-09-23 13:13

WhatsApp'tan o habere yalanlama geldi! Bunu yapmıyoruz

WhatsApp başkanı Will Cathcart, Meta'ya ait mesajlaşma platformunun gelirlerini artırmak için reklamları araştırdığı iddiasıyla ilgili bir haberi yalanladı. WhatsApp başkanı Cathcart, haberin yanlış olduğunu belirterek, "Bunu yapmıyoruz" dedi.

Haber 15-09-23 10:10

WhatsApp'tan dikkat çeken özellik! Türkiye'de de bazı kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlandı

Mesajlaşma platformu WhatsApp, 150'den fazla ülkede kanallar özelliğini kullanıma açıyor. WhatsApp Kanalları, Türkiye'de de bazı kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlandı. WhatsApp Kanalları sayesinde kullanıcılar önemsedikleri kişi ve kuruluşların son güncellemelerini doğrudan WhatsApp'ta takip edebiliyor.

Haber 14-09-23 12:01

Müjde! WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı ortaya çıktı, dikkatleri üzerine çekti...

WhatsApp özellikler üzerinde çalışmayı sürdürüyor. WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı ortaya çıkan yeni bir özellik ise dikkatleri üzerine çekti! Aktarılanlara göre bu özellik örneğin, Signal uygulamasını kullanan bir kişinin WhatsApp hesabı olmasa bile WhatsApp'taki kullanıcılarla iletişime geçmesine olanak tanıyacak.

Haber 11-09-23 09:43

Beta sürümde göründü! İşte WhatsApp'ın yeni özelliği...

WhatsApp geçtiğimiz aylarda kullanıcıların anlık görüntülü mesajlar paylaşmasına olanak tanıyan bir özelliği tanıtmıştı. Şimdi WhatsApp'ın beta sürümünde ise bu özelliği yönetmek adına gelişmiş kontrol sağlamayı amaçlayan "anlık görüntülü mesajları özelliğini yönetme özelliği" ortaya çıktı.

Haber 04-09-23 11:08

WhatsApp'ın yeni arayüzü keşfedildi! Üzerinde çalışıyormuş... İşte paylaşılan ekran görüntüsü

WhatsApp'ın beyaz bir üst uygulama çubuğu ve yeşil bir uygulama adı içeren yeni bir arayüz üzerinde çalıştığı keşfedildi. Beta sürümde tespit edilen yeni arayüzün uygulamanın gelecekteki bir güncellemesinde kullanıma sunulması bekleniyor.

Haber 01-09-23 12:10

Yeni bir dönemin kapısını araladı: WhatsApp'tan çarpıcı özellik!

WhatsApp yeni özellikler üzerine çalışmayı sürdürüyor. Ünlü mesajlaşma uygulaması, geçtiğimiz hafta HD fotoğraflar için destek eklediğini duyurmuştu ve WhatsApp'tan HD fotoğraf gönderme dönemini başlatmıştı. Şimdi ise bu özellikle bağlantılı bir özelliği daha kullanıma sunarak adeta WhatsApp'ta yeni bir dönemin kapısını araladı. Bu özellik oldukça dikkat çekici...

Haber 27-08-23 12:38

Eşine verdiği eski telefonu başına dert açtı! Kadın, şoke eden gerçeği böyle öğrendi

İddiaya göre; bir market zincirinde bölge müdürü olarak çalışan A.G.’nin, eşi D.G.'ye verdiği eski telefonu, boşanma davasında başına dert oldu. D.G.’ye verilen telefonda A.G.’nin indirdiği tüm uygulamalar duruyordu. D.G., silinmeyen uygulamalar sayesinde eşinin kendisini aldattığını öğrendi. A.G.’nin, kendisine bağlı mağazada çalışan bir kadınla WhatsApp yazışmaları, yaşanan yasak aşkı adeta ortaya koydu. Yasak aşkı ortaya koyan nitelikteki diğer bir detay da kredi kartı ekstreleriydi.

Haber 18-08-23 10:39

Mark Zuckerberg duyurdu: WhatsApp'ta yeni dönem!

Meta CEO'su Mark Zuckerberg, Meta'nın Instagram kanalında ve Facebook'ta, WhatsApp'ta fotoğraf paylaşımının yeni bir güncelleme aldığını, artık HD olarak fotoğraf gönderilebileceğini duyurdu. Bu özellik, kullanıcıların fotoğraflarını yüksek çözünürlüklü olarak göndermelerini sağlayacak. Özellik, daha önce belirli kullanıcılarla beta testindeydi.

Haber 18-08-23 10:05

Kullanıcılara müjde! WhatsApp'ın yeni özelliği gün yüzüne çıktı

WhatsApp, yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şimdi ise WhatsApp'ın yeni özelliği ortaya çıktı. İddiaya göre bu özellik sayesinde, siz uzaktayken birisi cihazınıza erişim sağlasa bile, şifreyi girmeden WhatsApp sohbetlerinize ve mesajlarınıza erişemeyecek! İşte detaylar...

Haber 14-08-23 15:29

WhatsApp hesap silme - WhatsApp hesabı kalıcı olarak silme ve kapatma nasıl yapılır?

Mesajlaşma, arama yapma ve hikaye paylaşma gibi farklı etkinliklerin yapılabildiği WhatsApp Messenger milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilir. Bu nedenle WhatsApp hesabının nasıl silinebildiği veya profili geçici olarak kapatma işleminin mümkün olup olmadığı da sıklıkla sorgulanır. Dolayısıyla WhatsApp Messenger'ın resmi sitesinde yer alan bilgiler çerçevesinde hesabı silme, uygulamayı devre dışı bırakma veya QR kodu sıfırlama gibi işlemlerin nasıl yapıldığı açıklanmalıdır.

Haber 29-07-23 19:02

Dolandırıcılıkta son perde! Yabancı numaralardan gelen aramalara dikkat: Telefonu açarsanız...

Dolandırıcılar yöntemlerine bir yenisini daha ekledi. Özellikle yabancı ülkelerden gelen aramalara karşı uzmanlar uyarıyor. Telefonu açtığınız anda kredi kartı bilgileriniz çalınabilir. Bilişim uzman Alev Akkoyunlu konu hakkında hayati uyarılarda bulundu. İşte haberin tüm detayları!

Haber 29-07-23 10:01

YouTube fenomeni Duygu Özaslan mesajları paylaştı!

Youtube'da çektiği makyaj videoları ile ünlenen Duygu Özaslan sosyal medya hesabında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. WhatsApp konuşmasına yer veren Özaslan kendini spora verdiğini gösteren sözleriyle dikkat çekti.

Magazin 23-07-23 11:14

Whatsapp'ta erişim sorunu yaşandı! Bakan Yardımcısı Sayan'dan açıklama

Whatsapp'ta erişim sorunu yaşandı. Zaman zaman teknik aksaklıkların meydana geldiği Whatsapp'ta kullanıcılar, mesajlarının karşı tarafa iletilemediğini belirtti. Konuyla ilgili Bakan Yardımcısı Sayan da açıklama yaptı.

Haber 19-07-23 23:30

WhatsApp'tan ses getirecek özellik! Çok şaşıracaksınız

WhatsApp, kullanıcıları için yeni özellikler sunmaya devam ediyor. WhatsApp'ın yeni bir özelliği ise ortaya çıktı. Bu özellik çok ses getirecek gibi duruyor. Üstelik bu özelliğin, iOS ve Android için WhatsApp'ın en son sürümlerini yükleyen kullanıcılar tarafından kullanılabildiği söyleniyor.

Haber 19-07-23 09:24

WhatsApp için yeni dönem yolda! Bir telefonda birden çok WhatsApp hesabı kullanılabilecek

WhatsApp'ta çoklu hesap dönemi kapıda. Uygulamanın işletme sürümü (WhatsApp Business) sayesinde WhatsApp'ın çoklu hesap özelliği üzerinde çalıştığı keşfedildi. Bu özelliğin kullanıma sunulmasıyla birlikte bir telefondan birden fazla WhatsApp hesabına erişilebilecek.

Haber 16-06-23 11:28

Meta'dan atak! Whatsapp ve Instagram için...

Meta'dan WhatsApp ve Instagram için yapay zeka atağı geldi. Son günlerin en konuşulan konularından biri olan yapa zekayla ilgili dikkat çeken bir adım atan Meta, yapay zeka odaklı yeni araçları duyurdu.

Haber 09-06-23 11:01

WhatsApp yeni özelliğini duyurdu! Büyük bir adım oldu

WhatsApp'ın yeni özelliği duyuruldu. WhatsApp'ın duyurduğu özelliğin adı ise "Kanallar" olarak açıklandı. "Kanallar" özelliği, yöneticilerin tek yönlü olarak metin, fotoğraflar, videolar, çıkartmalar ve anketler gönderebileceği bir yayın aracı olarak tanımlanıyor. WhatsApp yaptığı açıklamada ise "Kanalların geliştirilmesi, kullanıcılarımızın yıllardır bizden atmamızı istediği büyük bir adım oldu" ifadelerini kullandı. İşte WhatsApp'ın Kanallar özelliğiyle ilgili tüm detaylar!

Haber 08-06-23 12:54

WhatsApp'tan fotoğraf gönderenlere güzel haber!

WhatsApp kullanıcıları, fotoğraf göndermek için WhatsApp'ı tercih edebiliyor. Son olarak WhatsApp'tan fotoğraf gönderenleri ilgilendiren güzel haber geldi. Bir kaynağın dediğine göre, iOS ve Android beta sürümlerinde WhatsApp kullanıcılarına HD fotoğraf gönderme imkanı getirildi. Konuyla ilgili bir ekran görüntüsü de kaynak tarafından paylaşıldı.

Haber 07-06-23 18:21

Kendisini gösterdi: WhatsApp için kullanıcıları şaşırtacak bir özellik yolda!

WhatsApp yakında şaşırtıcı bir şekilde telefon numaranızı gizli tutmanıza imkan verebilir. Çünkü ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bir kullanıcı adı özelliği üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Böylece insanlara ek bir gizlilik katmanı da sunulabilecek. Özellik, WhatsApp'ın en son Android beta uygulamasında fark edildi. İşte detaylar...

Haber 26-05-23 11:50

WhatsApp'a yeni özellik! 15 dakika içinde...

Facebook, Instagram ve WhatsApp'ın sahibi Meta, kullanıcıların WhatsApp üzerinden gönderdikleri mesajları 15 dakika içinde düzenleyebileceklerini bildirdi. Yapılan açıklamada, düzenlenen mesajların "düzenlendi" ifadesi ile işaretleneceği ancak mesajlaşılan kişilerin düzenleme geçmişini göremeyeceği aktarıldı.

Haber 23-05-23 11:34

Elon Musk'tan çok konuşulacak WhatsApp çıkışı: 'Güvenilemez' dedi, sosyal medyada olay yarattı!

Twitter'ın sahibi ünlü milyarder Elon Musk, WhatsApp'ın kendisi uyurken telefonunun arka planda mikrofonu kullandığını iddia eden bir Twitter kullanıcısına yanıt verirken, çok konuşulacak bir iddiada bulundu. Musk, kullanıcının tweet'ini alıntılayarak 'WhatsApp'a güvenilemeyeceğini' iddia etti. Ünlü milyarderin WhatsApp iddiası, sosyal medyada gündem oldu.

Haber 10-05-23 10:10

Kritik WhatsApp özelliği kendisini gösterdi: Dolandırıcılık kurbanı olma riskinizi azaltacak!

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olarak bilinen WhatsApp, yeni özellikler üzerinde çalışmayı sürdürüyor. WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı özellikler ise zaman zaman ise ortaya çıkabiliyor. Yeni özellikler, özellikle WhatsApp kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Son olarak ise, Android için WhatsApp beta 2.23.10.7 sürümünde WhatsApp'ın yeni bir özelliği kendisini gösterdi. WhatsApp'ın bu yeni 'kritik' özelliği ise dolandırıcıların kurbanı olma riskinizi azaltacak!

Haber 05-05-23 18:28

WhatsApp duyurdu... İşte kullanıcıların dikkatini çekebilecek yeni özellikler!

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan WhatsApp yeni özelliklerini duyurmaya devam ediyor. WhatsApp'ın yeni özellikleri ise özellikle WhatsApp kullanıcıları tarafından merak ediliyor. WhatsApp kısa bir süre önce ise birkaç yeni özelliğini duyurarak paylaştı. İşte WhatsApp'ın yeni özellikleri...

Haber 05-05-23 11:27

Müjdeyi Mark Zuckerberg verdi! İşte WhatsApp'ın çok konuşulacak yeni özelliği...

WhatsApp dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri. WhatsApp başta olmak üzere, tüm sosyal medya platformları ise bünyelerine yeni özellikler eklemeye devam ediyor. WhatsApp'ın yeni özellikleri ise özellikle WhatsApp kullanıcıları tarafından merak ediliyor. WhatsApp'ın bir süredir geleceği konuşulan yeni bir özelliği merakla bekleniyordu. WhatsApp'ın çatı şirketi Meta'nın CEO'su ünlü isim Mark Zuckerberg'ten ise bu konuda dikkat çeken bir müjde geldi.

Haber 27-04-23 13:03

WhatsApp Web QR kod okumuyor sorunu ve çözümü nedir? WhatsApp Web QR kod okumuyorsa ne yapılır?

WhatsApp tarafından geliştirilen WhatsApp Web birçok kullanıcı için bilgisayar üzerinden pratik bir kullanım sağlıyor. Ancak zaman zaman karşılaşın QR kodu okumama sorunu, kullanıcıları sinir edebilir. Kişiler QR kod okumama sorunuyla karşılaşıyorsa bu sorunu kolaylıkla çözebilirler. Takip edilecek birkaç pratik adım ile WhatsApp Web QR kod okumuyor sorunu çözülebilir. WhatsApp Web QR kod okumuyor ise çözüm nedir, WhatsApp Web QR kod nasıl açılır?

Haber 26-04-23 15:31

23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI MESAJLARI 2023: Yazıları kısa, etkileyici, farklı ve güzel resimli 23 NİSAN MESAJLARI burada!

23 Nisan mesajları, WhatsApp, Instagram, Facebook ve Twitter gibi uygulamalarda paylaşımda bulunmak istreyen vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. Bu sene Ramazan Bayramının son gününe denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının büyük coşkuyla kutlanıyor. Biz de yazıları kısa, etkileyici, farklı ve güzel resimli 23 Nisan mesajları ve sözlerini sizler için derledik. İşte en yeni 23 Nisan mesajları ve görselleri...

Haber 23-04-23 08:37

WhatsApp grup isimleri: Güldüren, dikkat çeken komik ve yaratıcı WhatsApp grup isimleri

7’den 70’e herkes WhatsApp kullanıyor. Anne babalarımızdan ziyade artık dedelerimizden bile mesaj gelince şaşırmıyoruz. SMS'in pabucunu dama attıran bu uygulamada grup mesajlaşmaları da çok yaygın. Aileyle ayrı grup, arkadaşlarla ayrı grup, kızlarla ayrı grup, iş için ya da kankalarla ayrı grup derken gruplar aldı başını gidiyor. Grup mesajları çoğaldıkça da bazen komiklik olsun diye bazen de farklılık olsun diye WhatsApp gruplarına değişik isimler koyuyoruz.

Trend 30-03-23 17:54

SON DAKİKA | WhatsApp ve Meta'ya para cezası! Kişisel Verileri Koruma Kurulu'ndan dikkat çeken karar

Kişisel Verileri Koruma Kurulu'ndan (KVKK) dikkat çeken bir WhatsApp ve Meta kararı geldi. KVKK, Veri Sorumluları Sicili'ne kayıt yükümlülüğünün yerine getirilmemesi nedeniyle WhatsApp ve Meta'ya 2 milyon 665'er bin lira idari para cezası uyguladı.

Haber 22-03-23 14:27

Meta binlerce çalışanını daha işten çıkarmayı planlıyor!

Facebook, Instagram ve WhatsApp'ın sahibi Meta, 10 bin kişiyi işten çıkaracak. Ekip boyutunun yaklaşık 10 bin kişi azaltılacağına işaret eden şiretin CEO'su Zuckerberg, henüz işe alım yapılmayan yaklaşık 5 bin açık pozisyonu da kapatacaklarını bildirdi.

Finans 14-03-23 19:45

'Mayısta oradayım' sözleri olay olmuştu! Meğer gerçek bambaşkaymış... Fenerbahçe teknik direktörü Jesus ilk kez konuştu, herkes şaşkına döndü

Son olarak UEFA Avrupa Ligi son 16 turu mücadelesinde Sevilla ile karşılaşan Fenerbahçe rakibine 2-0 mağlup olurken bu sonuçla Sarı-Lacivertli taraftarları üzmüştü. Karşılaşmanın ardından Jorge Jesus için ayrılık iddiaları ortaya atılırken, Portekizli hocanın Brezilyalı bir gazeteciye attığı 'Mayısta oradayım' şeklindeki bir ses kaydı ortalığı karıştırırken, gerçek ortaya çıktı. İşte detaylar...

Spor 12-03-23 15:44

İlginç olay! Hırsızın yaptığı 2 saatlik plan böyle yarım kaldı: 'WhatsApp grubu' detayı...

Apartmanın WhatsApp grubu, hırsızın 2 saatlik planını alt üst etti... Antalya’da bir apartmana girip tüm dairelerin klima borularını kesen hırsız, çatıya çıkıp çaldığı kabloları ayıklayarak 2 saat boyunca istifledi. Ancak hırsız apartmanın WhatsApp grubunu hesaba katmamış olacak ki, 'pes' dedirten planı o grup sayesinde alt üst oldu! Hırsızla apartman sakini arasındaki kovalamaca ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Haber 10-03-23 17:21

Şimdiden merak ediliyor! Çok konuşulacak... WhatsApp için 'son kullanma tarihi' özelliği yolda

WhatsApp, görünüşe göre yeni bir özellik için kolları sıvadı. Son yapılan tespitler, WhatsApp'ın son kullanma tarihi özelliği üzerinde çalıştığını gösterirken, bu özellik şimdiden merak ediliyor. Üstelik tespitlerin içinde yer alan WhatsApp'ın son kullanma tarihi özelliği, çok konuşulacak gibi de duruyor. İşte WhatsApp için 'son kullanma tarihi' özelliğinin yolda olmasıyla ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar...

Haber 08-03-23 18:20

WhatsApp kabul etti... Dikkat çeken karar!

WhatsApp, AB kurallarına uymayı kabul etti. Avrupa Birliği (AB), mobil mesajlaşma ve arama uygulaması WhatsApp'ın hizmet koşullarındaki değişiklikler konusunda daha şeffaf olmayı taahhüt ettiğini bildirdi. Buna göre WhatsApp kullanıcıları daha iyi bilgilendirecek ve sözleşme güncellemeleri konusunda kullanıcıların tercihlerine saygı gösterecek. Uygulama 4 Ocak 2021'de birçok ülkede yeni "kullanıcı hizmet koşulları ve gizlilik ilkesi" sunmuş, sözleşmedeki birçok madde ise tepkilere neden olmuştu.

Haber 06-03-23 16:30

ABD basını yazdı: Meta binlerce kişiyi işten çıkaracak

Bünyesinde Facebook, Instagram ve WhatsApp gibi büyük sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarını barındıran Meta'dan dikkat çeken bir hamle geldi. ABD basınında yer verilen haberlere göre şirketin, önümüzdeki günlerde binlerce kişiyi işten çıkaracağı iddia edildi.

Finans 22-02-23 20:45

WhatsApp'tan dört yeni özellik: Artık 100 adede kadar...

WhatsApp yeni özellikler sunmaya devam ediyor. WhatsApp'ın bu kez ise Android için WhatsApp'a dair dört yeni özellik duyurduğu açıklandı. Bu özelliklerin, Play Store'dan Android için WhatsApp'ın en son sürümünü yükleyen tüm kullanıcılar için kullanıma sunulduğu söyleniyor.

Haber 16-02-23 16:01

Whatsapp çöktü mü, neden çalışmıyor? 6 Şubat Whatsapp mesajları neden gitmiyor?

En çok kullanılan uygulamaların başında gelen Whatsapp'ta sorun yaşanıyor. Zaman zaman teknik aksaklıkların meydana geldiği Whatsapp'ta kullanıcılar, mesajlarının karşı tarafa iletilemediğini belirtti. Peki Whatsapp çöktü mü, neden çalışmıyor? 6 Şubat Whatsapp mesajları neden gitmiyor? İşte detaylar...

Haber 06-02-23 12:25

WhatsApp kullanıcılarına müjde! Ortaya çıktı

WhatsApp, yeni özellikler sunarak platformunu geliştirmeye devam ediyor. Meta çatısı altındaki platformun üzerinde çalıştığı yeni özellikler ise ortaya çıktı. WhatsApp kullanıcıları için oldukça faydalı olacak gibi görünen yeni özelliklerin uygulamanın gelecekteki bir güncellemesiyle kullanıma sunulması umuluyor.

Haber 27-01-23 09:07

WhatsApp hesabı çalındı, hayatı kabusa döndü! 'Millet arayıp parayı geri istiyor'

İstanbul'da tekstil işiyle uğraşan Berkay'ın hayatı kabusa döndü. Berkay'ın WhatsApp'ını çalan dolandırıcılar kayıtlı listedeki herkesten borç para istedi. "Anne adı, babadı adı, kimlik numarama kadar nasıl aldıklarını bilmiyorum" diyen Berkay, "Millet beni arıyor şuan parayı geri istiyor" dedi. Dolandırıcılardan şikayetçi olan Berkay güveninin zedelendiğini belirtti.

Haber 21-01-23 07:44

WhatsApp'tan fotoğraf gönderenlere büyük sürpriz! Nihayet mümkün olacak

WhatsApp, yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Platformun yeni özellikleri zaman zaman beta sürümlerinde keşfediliyor. Yine böylesi bir keşif yapıldı ve WhatsApp'ın WhatsApp'tan fotoğraf gönderenler için büyük bir sürpriz üzerinde çalıştığı ortaya çıktı! Bu sürprizin kullanıma sunulmasıyla birlikte muhtemelen fotoğrafların kalitesinde sıkıştırma nedeniyle düşüş yaşanmayacak. Eğer özellik kullanıma sunulursa fotoğrafları orijinal kalitelerinde göndermek nihayet mümkün olacak.

Haber 20-01-23 11:21

WhatsApp'a büyük ceza! 6 ay içinde kurallara uygun hale getirin

WhatsApp'a kötü haber Avrupa Birliği'nden (AB) geldi. Mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a, Avrupa Birliği (AB) veri gizliliğini ihlal ettiği gerekçesiyle 5,5 milyon euro para cezası verildi. WhatsApp'ın veri işletim süreçlerini "6 ay içinde AB gizlilik kurallarına uygun hale getirmesi" kararlaştırıldı. WhatsApp ise yaptığı açıklamaya göre kararı temyize götürecek.

Haber 20-01-23 09:33