Bal Haberleri

Kilosu 20 bin liradan satılıyor! Görenler gözlerine inanamadı: Bu balın rengi yeşil...

Sakarya'da arıcılıkla uğraşayan bir kişi kovan bakımı yaparken şaşkına çeviren bir tabloyla karşılaştı. Kovanlardaki yeşil renkli balı toplayan arıcı, balın incelenmesi için üniversiteye numune gönderdi. Balın kilosunun 20-30 bin lira dolaylarında satıldığını ifade eden arıcı Ali Uyar, yeşil balı satışa çıkarmak için üniversiteden gelen test sonuçlarını bekliyor.

Haber

Her derde deva: Sabahları 1 kaşık yiyen yorgunluk nedir bilmiyor! Hastalıklara karşı kalkan oluşturuyor

Hastalıklardan korunmak ve hızlıca iyileşmek için bağışıklık sistemini her zaman güçlü tutmak gerekiyor. Bunun için düzenli ve dengeli beslenmenin yanı sıra şifalı karışımları tüketmek de etkili oluyor. Tıbbın babası olarak da bilinen Hipokrat, çörek otunun ilk savunucularından biri olarak biliniyor. Her derde deva olan bal ve çörek otu bir araya geldiğinde şifalı bir ilaca dönüşüyor. Vücuttaki yorgunluğu da alan bu karışım birçok hastalığa karşı kalkan oluyor.

Manşet

Sahte ürün alarmı! Fiyatı 300 TL'nin altındaysa satın almadan bir kez daha düşünün!

Fiyatların yükselmesinin ardından gıdada sahtecilik arttı.Sahteciliğin arttığı ürünlerin başındaysa bal geliyor. Üreticiler maliyetlere dikkat çekerek tüketicileri uyardı. Mersin Arıcılar Birliği Başkanı Adem Kurt, "Sadece balın kavanoza dolum maliyetinin 25-30 TL aralığında" dedi.

Finans

Arıcılıkla başladı, ürünlerinden içecek yaptı! Kilometrelerce yol geliyorlar... 'Masa sandalye yetmemeye başladı'

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde arıcılıkla uğraşan kadın girişimci, açtığı kafede arı ürünlerinden elde ettiği içecek karışımlarıyla ilgi görüyor. Ballı polenli süt, atom gibi karışımlardan içmek için ilçe dışından da birçok kişiyi ağırlıyor.

Kadin

Bal

Bal Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bal Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İbn-i Sina'dan yüz yıllık şifa reçetesi: Kalbi yeniden doğmuş gibi yapıyor! Limon ve balla karıştırınca mucizevi etki ediyor

İbn-i Sina'nın yüzlerce yıl önce kaleme aldığı Tıp Kanunu kitabında verdiği öneriler ve reçeteler günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Kalp sağlığına oldukça faydalı olan karışımın tarifini yazan İbn-i Sina'nın tarifleri dünyada da birçok ülkede uygulanıyor. Otlarla yapılan bu karışım limon kabuğu rendesi ve bal ile birleştiğinde ortaya muhteşem bir şifa kaynağı çıkıyor.

Kadin

Herkes şifa olsun diye içiyor ama o yöntem daha zararlı yapıyor! Tüm faydaları yok oluyor

Mevsim geçişleri ve kış aylarında bağışıklık sistemini destekleyen vitamin ve mineral deposu besinler tüketmenin önemini belirten diyetisyen Elif Akçeken “Öksürük, boğaz şişkinliği şikâyetleri olduğunda ilk tercih edilen karışımlardan biri ballı süt. Fakat bazı yanlış uygulamalarla bu karışımı bedenimiz için zararlı hale sokabiliriz. Bal yüksek derecede kaynatılırsa içindeki doğal enzimler, vitaminler ve diğer biyoaktif bileşenler zarar görebilir ve balın besleyici özellikleri yok olur” dedi.

Kadin

Şifa olsun diye içiliyor ama... Yanlış yöntemle tüm değerlerini kaybediyor!

Mevsim geçişlerinde ve kış aylarında bağışıklık sistemini destekleyen vitamin ve mineral deposu besinleri tüketmenin büyük öneme sahip olduğunu belirten Diyetisyen Elif Akçeken, öksürük, boğaz şişkinliği gibi şikâyetlerde ilk tercih edilen karışımlardan biri olan ballı sütün yanlış hazırlanmasıyla tüm değerlerini kaybedebileceğini açıkladı.

Kadin

Soğuk hava ve virüs onları da etkiledi! 'Çok büyük oranda kayıp var'

Kırşehir’de Zanaatkarlar Çarşısı’nda arıcılık yapan üretici, arıların bal üretiminde geçen yıla oranla verimi ’soğuk hava ve varroa virüsü’ nedeniyle yüzde 50 oranında düşürdüğünü açıkladı.

Kadin

Uzmanlardan bağışıklık sistemi için arı ekmeği tavsiyesi! Yalnızca arılar tarafından doğal olarak üretiliyor

Arılar bal, arı sütü, propolis gibi pek çok farklı besin üretir. Ayrıca arı ekmeği olarak bilinen insan sağlığına sayısız yararı olan bir besin daha yaparlar. Bu besinin en önemli özelliği yalnızca arılar tarafından yapılması ve doğal olarak üretilmesidir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Pınar Çakır, çocukların doğal probiyotikle beslenmesinin önemine dikkat çekerek, "Annelere tavsiyem, çocuklarına günde 1 tatlı kaşığı Anadolu arı ekmeğini yoğurt ile tükettirmeleridir." dedi.

Kadin

Sinop'ta bal rekoltesindeki düşüş sürüyor

Sinop Arıcılar Birliği Başkanı Metin Oktay Fındık, bal rekoltesinin bu yıl da iyi olmasını beklemediklerini söyledi.

Yurthaber

Herkes yanlış biliyormuş! Balın şekerlendiğini görüyorsanız... Marketten alırken etikette o cümleye bakın

Bal ile ilgili yanlış bilgilenen hususlarla ilgili açıklamalarda bulunan Çorum Bal Üreticileri Birliği Başkanı Erdal Odabaş, balın şifasından faydalanmak için ham haliyle tüketilmesi gerektiğini belirterek, balın katılaşmasının şekerden kaynaklanmadığına açıklık getirdi.

Kadin

Öksürüğü anında kesen mucize karışım! 3 saat bekletince doğal ilaç etkisi gösteriyor

Son günlerde yaygın olan geçmeyen öksürük ve balgam gibi rahatsızlıklara yakalandıysanız çözümü çok basit. Sadece siyah turp ve bal ile hazırlanan bu karışımı 3 saat beklettiğinizde adeta doğal ilaç etkisi gösteriyor. İşte mucize karışımın yapımı...

Haber

Kayalıklardan oluk oluk akıyor... Herkes onun peşinde ama sadece bakmakla yetiniyorlar

Kastamonu’da bulunan ve Türkiye’de tek olma özelliği taşıyan 2 bin 700 yıllık kaya mezarlarının bulunduğu bölgede yeni bir kaya mezarı daha keşfedildi. Henüz kayıtlarda bulunmayan kaya mezarının, üst kısmındaki kayalarda yabani arıların yaptığı ballara ulaşamayan köylüler ise yıllardır sadece bakmakla yetiniyor. Köylülerin 'ballı kayası' dediği yerde yabani arıların yaptığı bal, kayanın üzerine doğru sapsarı akıyor ancak çok yüksek bir yerde olduğu için kimse çıkıp balı almaya cesaret edemiyor.

Haber

Uzmanlar öksürüğe karşı tavsiye etti: Bir kaşığı bile yetiyor!

Uzmanlar, kışın ham bal kullanımının öksürük sıklığını ve şiddetini etkili bir şekilde azalttığına ve uykuyu iyileştirdiğine dikkat çekerek, çocuklarda öksürüğe karşı ham bal tüketimini öneriyor.

Haber

Kekik balı nedir? Kekik balı nasıl üretilir?

Bal, dünyadaki en faydalı olduğu kabul edilmiş olan besinler arasında yer alır. Ülkemiz, dünya çapında gerçekleştirilen arıcılık faaliyetlerinde ikinci sırada olduğu için en kaliteli bal türleri Türkiye’de üretilir. Arılar farklı bitkilerin çiçeklerinden topladıkları nektarlar sayesinde bal yaparlar. Üretilen balın kıvamı, rengi, lezzeti gibi özellikleri toplanan nektara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Haber

Lavanta balı nedir? Lavanta balı nasıl üretilir?

Türkiye’nin dünya genelinde ikinci sırada olduğu arıcılık faaliyetlerinin ana hedefi bal üretimidir. İyi beslenen ve özenle yetiştirilen arılar tarafından çiçeklerden toplanan nektarlar ile üretilen balın temel özelliklerini şekerler belirler. Türleri ise üretim yöntemlerine, üretildikleri bölgeye, kıvamlarına, renklerine ya da tatlarına göre değişiklik gösterir.

Haber

Kestane balı nedir? Kestane balı nasıl üretilir?

Ülkemizin üretiminde ikinci sırada olduğu bilinen arıcılık ana hedefi bal üretmek olan bir faaliyettir. Şifa kaynağı kabul edilen, insan ve hayvan sağlığı için son derece faydalı bir besin olduğu bilinen bal üretimi için ustalık, sabır ve özen gerekir. Arılar tarafından üretilen ballar farklı özellikleri ile birbirlerinden ayrılır ve birçok farklı çeşit bal vardır. Bal türleri birbirlerinden tat, kıvam, renk gibi belirgin özelikleri ve yetişme teknikleri ile ayrılırlar.

Haber

Faydası 1 tatlı kaşığında gizli: Boğaz ağrısına son! İltihabın kökünü kurutuyor

Havaların soğumasıyla beraber kış aylarında görülen hastalıklar da artmaya başladı. Özellikle boğaz ağrısı ve enfeksiyonlarının olduğu bu dönemde hem ağrınızı hafifletmek hem de hastalıklardan korunmak için doğal çözüm yollarına başvurabilirsiniz. Uzman Diyetisyen Veysel Ciğerli, kış mevsiminde görülme sıklığı artan boğaz ağrısına dair doğal çözümleri açıkladı.

Haber

Düzce'de köye inen ayılar arı kovanlarına zarar verdi

Düzce'nin Yığılca ilçesinde köye inen ayıların saldırdığı 55 arı kovanı hasar gördü.

Yurthaber

Kilosu 2 bin 500 liradan yok satıyor! 'Çok kaliteli ve benzeri yok'

Batman’da 3 bin rakımlı Mereto Dağı’nın eteklerinde tamamen doğal şekilde üretilen Sason balı yurt dışından ve yurt içinden büyük talep görüyor. Kilosu 2 bin 500 liraya kadar alıcı bulan Sason balı; aromasıyla, kıvamıyla, rengiyle ve kokusuyla çok kaliteli ve benzeri bulunmaz bir bal olarak değerlendiriliyor. Herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan üretilen Sason balı, bu yıl mahsulün düşük olması nedeniyle yok satıyor.

Haber

Cinsel gücü artırıyor! Libidoyu tavan yapan yiyecekler

Cinsel yaşam, sağlıklı bir ilişkinin yapı taşlarından birini oluşturuyor. Cinsel performansı ve libidoyu artıran yiyecekler hem erkeklerin hem de kadınların ilgi odağı. Bazı yiyeceklerde bulunan vitamin ve minerallerin vücudun enerji ve stres düzeylerine etkisi ile cinsel isteği de artırdığı gözlemlendi. Daha etkili bir cinsel yaşam için tüketebileceğiniz besinler haberimizde.

Haber

89 nüfuslu köyde keşfedildi! Köy halkına maden bulunmuş gibi mutluluk yaşatıyor, kilogram fiyatı dudak uçuklatıyor

Artvin’in Ardanuç ilçesinde 89 nüfuslu köyde keşfedilen yeşil balın markalaşması için çalışma başlatıldı. Sarı ve kahverengi tonlarında bilinen balların aksine yeşil renkteki balın köy halkına maden bulunmuş gibi mutluluk yaşattığı söyleniyor. Köy muhtarı Ahmet Pehlivan ise şu anda yeşil balın kg fiyatına 15 ile 20 bin lira arasında fiyat koyduklarını ifade etti. İnsan sağlığı üzerine etkileri ve renginin neden yeşil olduğu üzerine yapılan çalışmalar sonrası yeşil balın markalaşması planlanıyor.

Haber

Bu karışımı yiyen doktor yüzü görmüyor! Kış aylarında hastalıklardan koruyor

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber hastalıklardan korunma yöntemleri de araştırılmaya başlandı. Genellikle kış mevsiminde ortaya çıkan soğuk algınlığı, nezle ve grip gibi hastalıklar kişiyi kolaylıkla etkisi altına alabiliyor. Bu tarif hem hastalıklardan koruyor hem de hastalığa yakalandığınızda daha hafif atlatmanızı sağlıyor.

Haber

Her gün bir çay bardağı içmek yetiyor! Cildi bebek gibi parlatıyor, kemikleri güçlendiriyor

Tam bir antioksidan deposu bir besin olan keten tohumu, vücudun hastalıklardan korunmasında oldukça etkilidir. İçeriğinde keten tohumu bulunduran bu karşımı günde bir çay bardağı tüketmeniz halinde hem cildiniz eskisinden daha parlak oluyor hem de kemik sağlığınızı güçlendiriyor. Ayrıca menopoz döneminde olan kadınların en büyük destekçisi oluyor.

Kadin

Pembe kıyafetli kadınlar 2 bin 800 rakımlı yaylada bal hasadına başladı

Van'ın Gevaş ilçesinde kooperatif kuran kadınlar, pembe renkli arıcılık kıyafetleriyle 2 bin 800 rakımlı yaylalarda ürettikleri kara kovan balının hasadına başladı.

Yurthaber

Ağrılı arıcılar tescilli geven balı hasadında

Ağrı'nın yüksek rakımlı bölgelerinde üretim yapan arıcılar, yörenin coğrafi işaretli "geven balı"nın hasadını sürdürüyor.

Yurthaber

Tescilli Bingöl balında hasat başladı

Geçen yıl coğrafi işaret tescil belgesi almaya hak kazanan Bingöl balında hasat sezonu düzenlenen programla başladı.

Yurthaber

Zayıflamak istiyorum ama şekerden vazgeçemiyorum. diyenlere şekeri aratmayacak ürün ve tarif önerileri

Fazla kilolardan kurtulmak ve çok daha sağlıklı bir yaşam sürmek için rafine şekerden uzak durmak gerekiyor. Ancak tatlıdan vazgeçebilmek o kadar da kolay değil. Eğer siz de rafine şeker kullanmadan tatlı ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız birbirinden pratik tariflerin ve ürün önerilerinin yer aldığı yazımızı mutlaka okumalısınız.

Yemek

Bunca zaman yanlış yapmışız! Bu yiyecekleri asla buzdolabına koymayın

Yiyecekler günlük beslenme rutininin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Market, bakkal ve pazarlardan alınan meyve, sebze gibi ürünler buzdolabında veya oda ısısında muhafaza edilebiliyor. Bazı gıda uzmanları, buzdolabının her yiyecek için uygun ortam olmadığı konusunda uyarıyor.

Haber

Fark etmeden zehirliyor: Bu 12 besini buzdolabına koymayın! Duyunca çok şaşıracaksınız

Yiyecekleri korumaya çalışırken bazen de yiyeceklere zarar verebiliyoruz. Her yiyecek buzdolabında saklamak için uygun değildir. Özellikle sebze ve meyvelerimizin daha taze kalabilmesi için onları buzdolabında muhafaza etmemiz gerekiyor. Ancak bu gereklilik tüm yiyecekler için geçerli değil. Zira meyve, sebze ve sos gibi birçok yiyecek buzdolabına konulduğu zaman tadını hatta besin değerini kaybediyor.

Haber

Ağda ve tıraş bıçağı derdi yok! İstenmeyen tüylerden kalıcı şekilde kurtulmayı sağlayan doğal yöntemler

İstenmeyen tüyler sadece görünüm olarak değil hijyen olarak da zorlu anlar yaşatabiliyor. İstenmeyen tüyleri yok etmek için ağda, tıraş bıçağı gibi geçici çözümler aranıyor. Ancak evde yapılan doğal kürler ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olabiliyor.

Kadin

Yüksek antioksidan ve mineral içeriyor! Bir tek ölüme çaresi yok

Ülkemizde fazla tercih edilmeyen bir gıda üzerine yapılan araştırmalar bu gıdanın saymakla bitmeyen faydaları olduğunu tespit etti. Uzmanlar bala olan benzerliği ile bilinen yüksek antioksidan kaynağı olan bu gıdanın faydaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Haber

Ballı sütün faydaları nelerdir? Ballı süt nasıl yapılır, neye iyi gelir?

Ballı süt yüzyıllardır tüketilen ve sağlık faydalarıyla bilinen besleyici bir içecektir. Bu harika içecek sıcak bir bardak süte eklenen doğal bal ile birleşerek eşsiz bir tat ve besin kaynağı sunar. Ballı sütün popülaritesi hem geleneksel hem de modern zamanlarda artmıştır. Ballı sütün lezzetli aroması, sütün içerdiği kalsiyum, protein ve diğer değerli besinlerle birleşerek vücudu güçlendirir ve besler. Peki, ballı sütün faydaları nelerdir?

Haber

Normali 200 organiği 400 TL! Yüzde 70 hibe desteği ile başladılar: En az 500 tane…

Kırıkkale'de KOP destekli projeden faydalanan arıcılar, bin 744 rakımlı Dinek Dağı'ndaki zengin bitki örtüsüne sahip vadide organik bal üretiyor. Normal balın kilogramı 200 liradan satılırken, organik balın fiyatı ise 400 lira olarak belirlendi.

Finans

Kaz ayaklarını ve kırışıklıkları yok ederek 10 yaş gençleştiren maske tarifi

Cildimizdeki kırışıklıklar yaşımızdan çok daha büyük görünmemize neden olabiliyor. Özellikle kaz ayakları her geçen sene derinleşerek yaşımıza yıllar katıyor. Yüzdeki kırışıklıkları geçirmek için cilt bakımına ve nemlendirmeye dikkat etmek gerekiyor. Evde yapılan cilt maskesinin 10 yaş gençleştirdiği iddia ediliyor.

Kadin

Isısız saç düzleştiren maske tarifi! Düzleştirici kullanmadan hayalinizdeki saçlara kavuşun

Düz saç kullanımı çok daha rahat olabiliyor. Ancak saçları düzleştirmek için uygulanan ısıl işlemlerde doğru koruma yöntemlerinin yapılmaması saçın büyük hasarlar almasına yol açıyor. Saçını düzleştirici olmadan düzleştirmek isteyen doğal çözümler arıyor. İşte saç düzleştiren maskeler...

Kadin

Bu yiyecekleri asla buzdolabına koymayın! Tüm faydalarını götürüyor

Buzdolabı birçok gıdanın uzun süre muhafaza edilmesini sağlayarak hayatımızı kolaylaştırıyor. Ancak buzdolabına konulan meyve ve sebzelere dikkat etmek gerekiyor. Bazı gıdaların asla buzdolabına konulmaması gerekiyor. Buzdolabına girmemesi gereken yiyecekler sağlığınızı tehlikeye atabiliyor.

Haber

300 kilo çıkıyor, 30 ton satılıyor! Türk balına yasak gelebilir: Yıl sonuna kadar…

15 firmanın 14’ünün sahte bal ürettiğinin tespit edilmesinin ardından Türk üreticilerden çok önemli bir uyarı geldi. Sahteciliğin önünün alınmadığı takdirde yıl sonuna kadar Türk balına yasak gelebileceğini söyleyen sektör temsilcileri, Sahtecilikte gelinen noktayı da “300 kilo Anzer balı çıkıyor 30 ton satılıyor” diyerek özetledi.

Finans

Pervari balı nedir, faydaları nelerdir? Pervari balı nasıl üretilir ve nasıl tüketilir?

Doğal zengin floradan ve yararlı bitkilerden ile beslenen arıların ürettiği bal da şifa kaynağı oluyor. Türkiye'nin en çok öne çıkan ballarından Siirt Pervari Balı, tadı ve aromasıyla da dikkat çekiyor. Üretildiği bölgenin bitki örtüsüne ve iklimine tam uyum sağlayan bu bal türü, hoş aroması ve yoğun dokusu nedeniyle yaygın olarak tüketilmektedir. Pervari balı nedir? Pervari balı nasıl üretilir?

Haber

Çam balı nedir, hakiki çam balı nasıl anlaşılır? Çam kozalağı balı nasıl yapılır, hangi aylarda olur?

Eski dönemlerden itibaren bal tüketimi oldukça yaygındır. Bal sadece lezzetiyle değil içeriğindeki bileşenlerle de insan vücudu faydalı bir besindir. Arının doğadaki çiçeklerle buluşarak ortaya çıkardığı bu mucizevi besin, birçok farklı bitkiden üretilebilir. Bunlardan biri de çam ağacıdır. Bildiğimiz baldan farklı olarak, çam balının geçmişi çok eskiye dayanır. Çam balı faydalarıyla birlikte popüler bal türleri arasındadır. Çam balı nedir, çam kozalağı balı nasıl yapılır?

Haber

Anzer balı nedir, hangi çiçekten olur? Anzer balı nerede yetişir, ne işe yarar?

Anzer balı, Türkiye’nin en değerli balları arasında bulunan ve insan vücuduna bolca yararı olan adıyla ünlü bir baldır. Anzer balını değerli yapan faktörler arasında faydaları olduğu gibi az bulunması da yer alır. Sadece belli bir bölgede yetişen bu balın, üretilemediği yıllara rastlanır. Balın üretildiği bölge üzerindeki çalışmalara göre; anzer balının üretildiği çiçeklerin birçoğu endemik yani sadece bölgede yetişen çiçeklerdir. Anzer balı nerede yetişir?

Haber

Kantaron balı nedir, faydaları nelerdir? Kantaron balı nasıl üretilir ve tüketilir?

Guinnes Rekorlar Kitabı’nda Dünyanın en kıymetli balı olarak yerini alan kantaron balı, Türkiye’nin mağaralarında üretiliyor. Bu bal rakımı 2 bin 500 metre yüksekte yer alan mağaralardan toplanıyor. Bilinen bal yetiştiriciliğinden farklı olarak üretiliyor. Kantaron balı besin değeri yüksek olan, yararlarıyla birlikte fiyatı da oldukça dikkat çeken bir besindir. Kantaron balı nedir, kantaron balı nasıl üretilir?

Haber

Ramazan öncesinde sahte bal operasyonu! 26 ton ele geçirildi

Kayseri'de Ramazan öncesinde yapılan denetimlerde, 26 ton sahte bal piyasa sürülmeden yakalandı. İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin, "Böyle bir dönemde insanların boğazından aşağı geçecek malzemeler üretenlerle de devletimiz her zaman mücadele ediyor” dedi. Tenekeler içerisinde bulunan ballar, imha edilmek üzere kamyonlara yüklendi.

Haber

Ortadoğulu kadınların şaşırtan güzellik sırları! Genç ve parlak bir cilt için...

Güzellik sırları ve bakımları ülkeden ülkeye değişim gösteriyor. Kadınlar daha bakımlı ve sağlıklı görünen saç ve cilt için çeşitli yöntemler uyguluyor. Güzellikleriyle bilinen Ortadoğulu kadınların da doğal malzemeler kullanarak yaptıkları şaşırtan güzellik sırları bulunuyor.

Kadin

Yüzünüzdeki istenmeyen tüyleri kökten bitiriyor! Doğal yöntemle istenmeyen tüylerden kurtulmak için...

İstenmeyen tüyleri almak kadınlar için oldukça yorucu olabiliyor. Yüzdeki tüyleri alma trendi giderek yayılıyor. Birçok kadın yüzündeki tüyleri ustura ve ağdayla alıyor. Ancak yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için kalıcı çözümler isteyenler epilasyon veya doğal çözümler arıyor. Evde uygulanan bir karışım tüylerden sonsuza dek kurtulmanızı sağlayabilir.

Kadin

Sağlıkçılar günde bir kaşık dedi! Deli balından fazla tüketince hastanelik oldu

Düzce’de Hüseyin P. (80) isimli yaşlı adam, sağlıkçıların günde bir kaşıktan fazla yenmemesi konusunda uyardığı deli balından öksürük sorununa çözüm olacağını düşünerek fazla miktarda tüketmesi sonucu hastanelik oldu.

Haber

İstenmeyen tüylerden acısız kurtulmanızı sağlayacak doğal çözümler

Yüzde ve vücutta çıkan istenmeyen tüyler birçok kadın için büyük problemler arasında yer alıyor. İstenmeyen tüyleri almak için epilasyona tonlarca para vermek istemeyen ve ağdanın acısından hoşlanmayan kadınlar istenmeyen tüylerden kurtulmak için doğal yöntemler arıyor. Aşağıda yer alan doğal karışımlar ile tüylerinize veda edebilirsiniz.

Kadin

Fırında hardallı ballı somon tarifi! Zuhal Topalla Yemekteyiz hardallı ballı somon nasıl yapılır?

Somonu seviyorsanız bu tarife bayılacaksınız! Fırında hardallı ballı somon, Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında hazırlandı. Ana yemeğe çok yakışacak, leziz bir tat olan bu tarifin detaylarına yer verdik. Peki Zuhal Topalla Yemekteyiz hardallı ballı somon nasıl yapılır?

Yemek

Çatlamış topukları anında pamuk gibi yapacak! Çatlamış topuklardan kurtulmak için doğal çözümler

Çatlamış topuk görünümü hem erkeklerde hem de kadınlarda görülebiliyor. Kış aylarında soğuk hava ve rahatsız ayakkabılar nedeniyle artış gösteren çatlamış topukları çözmek için çeşitli yöntemler aranıyor. Doğal yöntemlerle pamuk gibi yumuşacık topuklara sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki çatlak topuklardan kurtulmanın yollarını deneyebilirsiniz.

Haber