Kadayıf Haberleri

Tam kıvamında ekmek kadayıfı tarifi! Karamelize ekmek kadayıfı nasıl yapılır?

Ekmek kadayıfı pastanelerin en sevilen tatlıları arasında yer alıyor. Karamelize tadıyla dondurma veya kaymakla oldukça yakışan bu tatlının yapımının zor olduğu düşünülüyor. Ancak evde hazırlanan ekmek kadayıfının yapımı oldukça kolay. Tadına yiyen herkesin hayran kalacağı ekmek kadayıfı tarifini kesinlikle denemelisiniz.

Yemek 28-02-23 16:19

Zuhal Topal'la Yemekteyiz taş kadayıf nasıl yapılır? Hatay usulü taş kadayıf tarifi!

Hatay'ın meşhur lezzeti taş kadayıf Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında hazırlandı. Çıtır çıtır şerbetli tatlılardan biri olan taş kadayıfı lezzetiyle kendisine hayran bırakıyor. Özel günlerde, çay vakitlerinde, misafirliklerde sıklıkla tercih ediliyor. İşte Hatay'ın meşhur lezzeti taş kadayıf tarifi!

Yemek 16-12-22 16:46

Kadayıfın en pratik hali: Cennet çamuru tarifi! Kilis'in saklı lezzeti cennet çamuru nasıl yapılır?

Kadayıf tatlısı çok sevilse de kadayıfla yapılan tatlıların yapımında zorluk yaşanabiliyor. Ancak cennet çamuru tatlısı hem pratik hem de lezzetli oluyor. Künefeyle karıştırılan cennet çamurunun çok daha basit. Bol şerbetiyle tüm tatlı ihtiyacınızı karşılayacak cennet çamuru tatlısını mutlaka denemelisiniz.

Yemek 15-12-22 17:23

Masterchef Kadayıflı karides nasıl yapılır? Kadayıflı karides tarifi

TV8 ekranlarında yayınlanan Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüriliği yaptığı program MasterChef’te 28 Ağustos Pazar günü eleme yapıldı. Yarışmacı adaylardan kadayıflı karides yapmaları istendi. İzleyiciler internette “Kadayıflı karides nasıl yapılır?” diye araştırmalar yaptı. İşte kadayıflı karides yapımı…

Yemek 29-08-22 09:38

Kadayıf

Kadayıf Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kadayıf Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.