Karınca Haberleri

Bilim adamlarından çığır açan araştırma! Kanseri koklayarak tespit edebiliyorlar

Karıncalar kendi ağırlıklarının beş bin katı ağırlığındaki nesneleri kaldırabilme özellikleri ile biliniyorlar. Son yapılan araştırmalar karıncaların ilginç bir özelliği daha olduğunu tespit etti. Bilim adamları karıncaların idrarı koklayarak kanseri tespit edebildiğini bildirdi.

Haber 26-01-23 14:00

Kullanılmış limonu sakın çöpe atmayın! Ocağın üzerine koyunca 2 dakika mucize yaratıyor

Limon, her mevsim mutfağın vazgeçilmez malzemeleri arasında bulunuyor. Birçok hastalığa karşı tam koruma sağlayan limonun sadece içi değil kabuğu da oldukça faydalı. Kullanım alanı mutfakla sınırlı kalmayan limonun sağladığı etkiler şaşırtıyor. Limonu kullandıktan sonra çöpe atıyorsanız bu yanlıştan hemen vazgeçin! Limon kabuğunun faydası...

Kadin 09-12-22 09:28

Lise öğrencisi evinde çoğalttığı karınca kolonilerini doğaya salıyor

KKırklareli'nin Demirköy ilçesinde 14 yaşındaki lise öğrencisi Yusuf Akça, evinde beslediği karıncaların sayılarını artırdıktan sonra doğal ortamlarına bırakıyor.

Haber 02-11-22 11:56

Bu fotoğrafı gören korku filminden alındı sanıyor! Ancak gerçekte çok şaşıracağınız bir canlıya ait

Korkutucu görünen bu fotoğraf, ilk görüşte gişe rekorları bir korku filminden alınmış sanılıyor. Ancak bu fotoğraf en az hayatın kendisi kadar gerçek ve hepimizin yakından tanıdığı bir canlıya ait. Litvanyalı fotoğrafçı Dr. Eugenijus Kavaliauskas tarafından çekilen bu fotoğrafın hangi canlıya ait olduğunu öğrenince kesinlikle çok şaşıracaksınız.

Haber 24-10-22 12:59

Karınca

Karınca Hakkındaki Haberler Mynet'te. Karınca Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.