KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Karınca istilasını kökten bitiriyor! Evdeki karıncalara zarar vermeden yok eden iki malzeme

  Evdeki karınca istilası birçok kişinin başına gelen can sıkıcı durumlardan biri. Özellikle havaların ısınmasıyla daha sık görülen bu durum için kimyasal ürünler kullanmak istemeyenler doğal çözüm önerileri arıyor. Bu yöntem karıncalara zarar vermeden yok ediyor. Sadece iki malzemeler ile evdeki karıncaları uzaklaştıran yöntemi uygulamak da oldukça kolay.

  Karıncalardan kurtulma yöntemleri sıcaklıkların giderek artmasıyla birlikte daha sık araştırılmaya başlandı. Evinizdeki karıncalardan kurtulmak için birçok etkili yöntem var. Özellikle mutfakta, balkonda ve bahçede artış gösteren karınca istilaları için bu doğal ve etkili çözüm yolunu deneyebilirsiniz.

  EVDEKİ KARINCA İSTİLASINA SON!

  Karıncalardan kurtulmanın en etkili yöntemi hem de hiç zarar vermeden. Bunun için gerekli malzemeler yarım litre su, 2 avuç karanfil ve 2 tatlı kaşığı toz tarçın.

  iStock-899911174

  Öncelikle tencereyi ocağa alın suyu ve diğer malzemeleri ekleyin. Karşımı kaynadıktan sonra ocağın altını kapatın ve soğumaya bırakın. Soğuyan karışımı varsa sprey ağızlı bir şişeye aktarın. Karıncaların yoğun olduğu bölgelere fıslatın. Sonuna inanamayacaksınız.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler