Mehmet Muharrem Kasapoğlu kimdir?

Mehmet Muharrem Kasapoğlu kimdir?

1976 İstanbul doğumlu Mehmet Muharrem Kasapoğlu bürokrat ve siyasetçidir. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’ne girmiştir. Mezun olduktan sonra yine Marmara Üniversitesi’nde mahalli idareler ve yerinden yönetim programında yüksek lisans yapmıştır. ABD'deki Florida State Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde yönetim organizasyonu alanında araştırmacı, uzman ve proje koordinatörü olarak çalışmış, Palm Beach Atlantic Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansını tamamlamış, İstanbul Üniversitesi'nden yerel istihdam konusu ile doktora derecesi almıştır. Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda çeşitli görevlerde yar aldıktan sonra 9 Temmuz 2018 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanı olmuştur.

Mehmet Muharrem Kasapoğlu Haberleri

Mustafa Varank paylaştı! Cumhurbaşkanı Erdoğan basketbol maçı yaptı Haydi Hido sayıya

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oynadıkları basketbol maçından görüntüler paylaştı. Maçta Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu'nun yer aldığı da görülürken paylaşılan videoda Erdoğan'ın "Haydi Hido sayıya" sözleri de duyuldu.

Haber 30-06-2023 12:55

Togg'la Linea takas olur mu? Ankara caddelerinde Togg'la turlayan Kasapoğlu'nun esprili yanıtı gündem oldu: Yaparız bir şeyler

Makam aracı Togg'la Ankara caddelerinde tur atan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, meraklı vatandaşlara "Nasıl güzel di mi?" diye sordu. Çevredekilere aracın içini de gösteren Bakan Kasapoğlu, "Linea ile takas olur mu?" diye soran gence "Yaparız bir şeyler" diyerek yanıt verdi. Söz konusu anlar sosyal medyada ilgi çekti.

Finans 11-04-2023 10:13

Süper Lig maçları şifresiz mi? Şifresiz Süper Lig maçları hangi kanalda yayınlanacak? Omuz Omuza kampanyasında açıklandı

Süper Lig maçları 11 ilde büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler nedeniyle verilen aranın ardından kaldığı yerden devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, iki hafta boyunca Spor Toto Süper Lig maçlarının şifresiz olarak ekrana geleceğini ifade etmişti. Birçok kişi arama motorlarında "Süper Lig maçları şifresiz mi, hangi kanalda yayınlanacak?" sorularını araştırıyor. İşte konuya dair detaylar ve bu haftaki Süper Lig maçları...

Spor 03-03-2023 15:23

Süper Lig maçları şifresiz! Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu canlı yayına bağlanarak açıkladı!

Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Süper Lig'in önümüzdeki 2 hafta boyunca şifresiz olarak yayınlanacağını açıkladı.

Spor 01-03-2023 20:24

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan tribünlerdeki tezahüratlara ilişkin açıklama

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Spor sahaları siyaset alanları değildir. Spor müsabakaları siyaset üretme merkezleri değildir. Sporu siyasete alet etmenin birlik ve beraberliğe ket vurmaktan başka bir neticesi de yoktur. Bu acı felaketin yaralarını, yüzyılın dayanışmasıyla sarmaya devam edecek; kamu, özel sektör, sivil toplum ve millet olarak el ele vererek zor günleri birlikte aşacağız. Provokasyonlara da hiçbir zaman izin vermeyeceğiz” dedi.

Spor 27-02-2023 12:22

Bakan Kasapoğlu'ndan yurt ücreti açıklaması

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, şubat ayı ve bahar yarı yılında Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Yurtları'ndan ayrılan üniversite öğrencilerinin herhangi bir ücret ödemelerinin söz konusu olmadığını belirtti.

Haber 22-02-2023 18:34

Bakan Kasapoğlu'ndan Ampute Futbol Milli Takımı'na tebrik

Bakan Kasapoğlu'ndan Ampute Futbol Milli Takımı'na tebrik

Yurthaber 09-10-2022 21:32

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TÜGVA Genel Kurulunda konuştu:

''Biz hiçbir zaman geçmişte yaşananları unutmadık ve unutmayacağız, unutturmayacağız''

Yurthaber 09-10-2022 18:52

Bakan Kasapoğlu'ndan milli kick boksçulara tebrik

Bakan Kasapoğlu'ndan milli kick boksçulara tebrik

Yurthaber 08-10-2022 19:58

GSB 1200 PERSONEL ALIMI: Başvuru şartları neler, GSB personel alımında KPSS şartı olacak mı? Yurtlara 1200 yönetim personeli alınacak!

GSB 1200 Personel alımı başvuru şartları ve KPSS şartı olup olmadığı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından yapılan açıklama sonrası merak konusu oldu. Bakan Kasapoğlu tarafından yapılan açıklamaya göre GSB Yurtlarına 1200 Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli alınacak. Başvurular e-Devlet üzerinden yapılabilecek. Peki, GSB personel alımı başvuru şartları neler, GSB personel alımında KPSS şartı olacak mı? İşte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun açıklaması....

Haber 08-10-2022 09:01

AK Parti'li Sarıeroğlu, Adana'da 2023'e Doğru Şehir Buluşmaları programında konuştu:

"İnşallah aralık ayından itibaren de fiyat artışlarıyla alakalı yapmış olduğumuz bu hamlelerin, ortaya koymuş olduğumuz adımların, politikaların sonuçlarını alarak fiyat artışlarında da istediğimiz aşağı iniş seviyelerine ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz" - "Her kesime dokunan çalışmalarımızı güçlü şekilde yapıp Türkiye'nin iddialı ilerleyişini devam ettireceğiz"

Yurthaber 07-10-2022 13:28

2023 yılı Türk Dünyası Gençlik Başkenti unvanının İstanbul'a verildi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2023 yılı Türk Dünyası Gençlik Başkenti unvanının İstanbul'a verildiğini açıkladı.

Spor 30-09-2022 18:26

Son dakika: Bakan Kasapoğlu'ndan 'beslenme desteği' açıklaması! Her ay diyerek duyurdu

Son dakika haberi: Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bu yıl her ay gençlere 1800 TL'nin beslenme desteği olarak sunulduğunu ifade etti. Beslenme yardımının rekor artışla 25 TL'den 60 TL'ye çıkarıldığının altını çizen Kasapoğlu, "'Ücretsiz sandviç al götür' uygulamasını da başlatmış bulunuyoruz" açıklamasında da bulundu.

Haber 29-09-2022 10:46

4. Dünya Göçebe Oyunları'nın tanıtım toplantısı yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: "4. Dünya Göçebe Oyunları'nda da çıtayı en yukarıya taşıyacağız. Bu marka da yoluna daha güçlü bir şekilde devam edecek. Hep birlikte heyecanlı ve mutluyuz" - "Göçebe Oyunları, bir kimlik sembolü, kimliğimizi inşa eden önemli unsurlardan bir tanesi. Hem ülkeler hem de halklar için, özellikle gençlik için önemli bir mesaj" - Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan: "Dünyada kültürel anlamda tekdüzeliğe doğru güçlü bir gidiş varken unutulmaya yüz tutmuş renklerini, mutfaklarını, dillerini, folklor, el sanatları, geleneksel spor ve oyunlarının yitip gitmesinin dünyanın zararına olduğunu düşünüyoruz"

Yurthaber 22-09-2022 14:50

Bakan Kasapoğlu, İzmir Gençlik ve Yatırım Değerlendirme Toplantısı'na katıldı

Bakan Kasapoğlu, İzmir Gençlik ve Yatırım Değerlendirme Toplantısı'na katıldı

Yurthaber 19-09-2022 12:29

Bakan Kasapoğlu, İstanbul'da Yüz Yüze 100 Gün programına katıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: "Sayın Cumhurbaşkanımızın 21 yıllık süreçteki liderliği ve gelinen nokta, Türkiye'nin her bir karışında çok güçlü bir şekilde hissediliyor" - "Her türlü engele, kumpasa ve senaryoya rağmen Allah'ın izniyle ve milletimizden aldığımız güçle durmaksızın yürüyen bir kervan var. İnşallah her şeye rağmen yürüyecek, güçlü bir şekilde yoluna devam edecek bir hareket var" - "Dün 105 yeni yurt açtık. Avrupa'daki örneklerine bakıldığında yakınına bile yaklaşılmayacak bir tabloyla karşı karşıyayız. 850 bin kapasite, 800 yurt"

Yurthaber 15-09-2022 17:26

Bakan Kasapoğlu, 105 Yeni GSB Yurt Binası Resmi Açılış Töreni'nde konuştu:

"Sayın Cumhurbaşkanımızın büyük destekleriyle rekor başvuru almamıza rağmen, yüzde 80'lik ilk faz yerleştirme oranıyla yeni bir rekora imza attık"

Yurthaber 14-09-2022 18:36

SON DAKİKA | Bakan Kasapoğlu'ndan yurt yerleştirme sonuçlarıyla ilgili açıklama

Son dakika haberine göre Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, KYK yurt yerleştirme sonuçlarına ilişkin, "Birinci faz yer yerleştirmede tarihimizin en yüksek yerleştirme oranını yüzde 80 ile gerçekleştirdik." dedi.

Egitim 07-09-2022 10:33

Bakan Kasapoğlu, 4. Dünya Göçebe Oyunları'nın İznik'teki tanıtımına katıldı

Kasapoğlu: "Göçebe Oyunları, milli kimliğimiz açısından, milli kimliğimizi inşa eden unsurlar açısından önemli bir özellik ve sadece Türk dünyasının değil, tüm insanlık açısından bir ortak birikim ve bunun yansıması ve tabii ki gelecek nesillere, yarınlara aktarılması gereken bir emanet" - "Dünden bugüne uzanan geleneksel sporlar 4. Dünya Göçebe Oyunları'nda icra edilecek. Bu anlamda oluşturulacak mekanlarla, spor alanlarıyla programın ince detaylarıyla çok güzel organizasyonlarıyla, unutulmaz bir ev sahipliğine sahip olacak"

Yurthaber 06-09-2022 15:54

Bakan Kasapoğlu, Kütahya'daki 30 Ağustos Zafer Bayramı töreninde konuştu:

"Gençlerimizle birlikte daha çok çalışarak, üreterek, Türkiye Cumhuriyeti 100. yılında nasıl güçlüyse, nasıl koşar adım yarınlara yürüyorsa, bundan sonra da yine omuzlarımızda bu Cumhuriyeti güçlendirerek gençlerimizle birlikte ilelebet payidar kılacağız" - "Gençlerimize en güçlü şekilde güvenmekten hiçbir zaman geri durmadık. Gençlerimizle birlikte ecdadımızdan aldığımız güçle mazimizden aldığımız o kutlu emaneti asla bir adım elimizden düşürmeden yukarılara taşımaya devam edeceğiz"

Yurthaber 30-08-2022 18:57

SON DAKİKA | Bakan Kasapoğlu'ndan Seyahatsever müjdesi: Ücretsiz konaklama süresi uzatıldı

Son dakika haberine göre Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı 81 ildeki yurtlarda, gençlerin ücretsiz konaklamasını sağlayan "Seyahatsever" projesinde tarih 5 Eylül'e kadar uzatıldı. Açıklamayı, Bakan Kasapoğlu "Müjde" diyerek duyuru.

Haber 27-08-2022 11:35

Son dakika: Bakan Kasapoğlu 'An itibarıyla başlatıyoruz' diyerek duyurdu! Yurt başvuruları için son tarih belli oldu

Son dakika haberi: Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, üniversite öğrencilerini yakından ilgilendiren öğrenci yurtlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bugün itibarıyla yurt kapasitesinin 800 binin üstüne çıktığına dikkat çeken Kasapoğlu, "Cumhuriyet tarihinin en yüksek kapasitesini inşallah yeni rakamlar, yeni rekorlarla egale etmeye devam edeceğiz." dedi. 2022-2023 eğitim yılı yurt başvurularının başlatıldığını açıklayan Kasapoğlu ayrıca yurt ücretleriyle ilgili de tarih verdi.

Haber 24-08-2022 10:31

Bakan Kasapoğlu, İslami Dayanışma Oyunları'nda Türk sporcuların başarısını değerlendirdi:

"Türkiye hem bir ev sahibi olarak bu organizasyonda tarih yazdı hem de sporcularımız kazandıkları madalyalarla pek çok uluslararası organizasyonun üstünde rekorlarla ayrı bir tarih yazdı"

Yurthaber 17-08-2022 15:54

5. İslami Dayanışma Oyunları

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: - "Nasıl Türkiye bir baştan diğer uca kadar her alanda ihya olduysa Sayın Cumhurbaşkanımızın vizyonuyla engin vizyonuyla her alanda sanayisiyle, ekonomisiyle altyapısıyla, sağlığıyla, eğitimiyle geliştiyse bir dönüşümü gerçekleştirdiyse hem yerel yönetimlerde hem hükümet yaklaşımında Konya sporda da gençlikte de güçlü bir gelişimi gerçekleştirdi"

Yurthaber 07-08-2022 22:12

Son dakika: Bakan Kasapoğlu duyurdu! İstihdam edilmek üzere 1017 sürekli işçi alınacak

Son dakika haberi... Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında, bakanlık taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 1017 sürekli işçi alacaklarını duyurdu. Bakan Kasapoğlu'nun açıklamasına göre, 767 sürekli temizlik işçisi, 144 engelli sürekli temizlik işçisi, 106 eski hükümlü sürekli temizlik işçisi alınacak. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 04-08-2022 21:06

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Konya'da Beyşehir ve Hüyük'ü ziyaret etti:

"Son 20 yılda Cumhurbaşkanı'mızın liderliğinde gerçekleştirdiğimiz yatırımların meyvesini hamdolsun birer birer topluyoruz. Hüyük'ten, Konya'nın ilçelerinden, Konya'dan nice yıldızları, nice şampiyonları, bu ay yıldızı dalgalandıracak kahramanları yetiştireceğiz"

Yurthaber 22-07-2022 00:42

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İstanbul'da 'tahıl koridoru' toplantısı, Datça ve Çeşme'de yangın, KYK borcu açıklaması...

Türkiye ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. İstanbul'da düzenlenen 'tahıl koridoru' toplantısı, Datça ve Çeşme'de korkutan yangın, Bakan Kasapoğlu'ndan KYK borcu faizlerine ilişkin açıklama, Mesut Özil transferi, üniversite öğrencisi Aziz Can B.'nin ölümü, ABD'deki enflasyon verileri...

Haber 13-07-2022 17:01

Bakan Kasapoğlu'dan gençlere müjde! 18-25 yaş aralığındakilere ücretsiz...

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Genç Ne Sever" platformunun tanıtım toplantısında 18-25 yaş arasındaki gençleri ilgilendiren dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Bakan Kasapoğlu, bu yaş aralığındaki gençlerin müze ve ören yerlerine ücretsiz girebileceklerini belirterek müjdeyi verdi.

Haber 01-07-2022 22:40

Bakan Kasapoğlu, Mersin'de Ulusal Gençlik Kampları sezon açılışında konuştu:

"İnşallah bu yıl 200 binden fazla gencimizi kamplarımızda misafir etmeyi planlıyoruz" - "Bundan sonra 81 ilimizin tamamında 'Biz bir takımız.' diyeceğiz ve farklı şehirlerimizden gelen binlerce gencimizi bu projeyle buluşturacağız"

Yurthaber 28-06-2022 21:00

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Mersin'de konuştu:

"2023 inanıyorum ki gençlerimizle kadın kollarımızla tüm teşkilatımızla Mersin başta olmak üzere sandıkları gümbür gümbür patlatarak tüm dünyaya demokrasinin, adaletin mesajını haykıracaktır"

Yurthaber 28-06-2022 15:21

Bakan Kasapoğlu’ndan A Milli Erkek Voleybol Takımı'na tebrik

Bakan Kasapoğlu’ndan A Milli Erkek Voleybol Takımı'na tebrik

Yurthaber 20-06-2022 00:49

Bakan Kasapoğlu, TFF Başkanlığına seçilen Büyükekşi'yi tebrik etti

Bakan Kasapoğlu, TFF Başkanlığına seçilen Büyükekşi'yi tebrik etti

Yurthaber 16-06-2022 14:36

Bakan Kasapoğlu'ndan Dünya Şampiyonası'nda birinci olan Muaythai Milli Takımı'nı kutladı

Bakan Kasapoğlu'ndan Dünya Şampiyonası'nda birinci olan Muaythai Milli Takımı'nı kutladı

Yurthaber 04-06-2022 19:30

Şanlıurfa’ya yaklaşık 670 milyon liralık gençlik ve spor yatırımı yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: - "Bu toprakların çocuklarına bütün kalbimizle inanıyor ve güveniyoruz. Gençlerimizin en iyi imkanlara sahip olması, kendilerini en iyi şekilde yetiştirmeleri, sportif bir hayat tarzına sahip olmaları için dur durak bilmeden çalışıyoruz"

Yurthaber 02-06-2022 21:49

Tüm Türkiye'de 19 Mayıs coşkusu! Bakan Kasapoğlu'ndan Anıtkabir ziyareti

19 Mayıs tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. İllerimizden kutlama kareleri gelmeye devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Anıtkabir'i ziyaret etti. Kutlama mesajı da yayımlayan Kasapoğlu, "Hedef; Atatürk’ün 10. Yıl Nutuk’unda çizdiği yöndür: 'Milletimizi en geniş refah vasıta ve kaynaklarına sahip kılacağız. Milli kültürümüzü muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkartacağız.'" ifadelerini kullandı.

Haber 19-05-2022 10:43

Bakan Kasapoğlu, Kastamonu Belediyespor'u tebrik etti

Bakan Kasapoğlu, Kastamonu Belediyespor'u tebrik etti

Yurthaber 08-05-2022 17:42

Bakan Kasapoğlu, AK Parti Eskişehir İl Başkanlığında gençlerle buluştu:

"Gençlik bizim için en büyük umut. Sadece bu ülkenin değil, dünyanın umudu Türkiye'nin gençleri"

Yurthaber 19-04-2022 20:24

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda madalyalar sahibini buldu

Dereceye giren sporculara ödüllerini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu verdi

Yurthaber 17-04-2022 12:06

TEB BNP Paribas Tenis Turnuvası'nın tanıtımı yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: "Tenis açısından önemli sporcuların bir araya geldiği ve sporseverlerin ilgiyle takip ettiği bir organizasyon"

Yurthaber 16-04-2022 16:17

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Bursa'da partililerle buluştu:

"AK Parti gençleriyle, kadınlarıyla sadece Türkiye'nin değil, bu coğrafyanın değil, insanlığın umudu olan bir hareketin adı"

Yurthaber 26-02-2022 15:49

Bakan Kasapoğlu, Ankara'da 6 spor tesisinin açılış törenine katıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: - "Ülkemizi baştan başa sarmalayan bu tesislerimizin her biri, yüzümüzün akıdır"

Yurthaber 24-02-2022 16:10

KYK yurtlarında internet kotası var mı? Kyk yurtlarında internet kotası ne kadar oldu 2022?

KYK yurtlarında internet kotası sorununa ilişkin Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan açıklama geldi. Bakan Kasapoğlu yaptığı açıklamayla KYK yurtlarında kalan öğrencilere müjdeli haberi duyurdu. Peki halen KYK yurtlarında internet kotası var mı? Kyk yurtlarında internet kotası ne kadar oldu? Detaylar haberimizde...

Haber 08-02-2022 14:54

Bakan duyurdu! Ücretsiz internet kotası iki kat artırılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daha önce müjdesini verdiği yurtlardaki internet kotasıyla ilgili açıklama geldi. Son dakika haberine göre, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakanlığa bağlı yurtlarda internet kotasını iki katına çıkardıklarını açıkladı.

Finans 07-02-2022 14:31

Son Dakika: KYK yurtlarında kalan öğrencilere müjde! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Kasapoğlu duyurdu: Artırılıyor

Son dakika haberine göre KYK yurtlarındaki internet kotaları ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Trabzon'da gençlerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KYK yurtlarındaki internet kotalarının yetmediğini söyleyen gençlerin sorusuna karşılık "Mehmet Bey bu cevap sana yakışır" dedi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu da "önümüzdeki dönem itibariyle internet kotasıyla ilgili artırım yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Haber 01-02-2022 20:47

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sitem dolu sözler: Ah Başkan ah...

Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun'da AK Parti İl Dayanışma Meclisi toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşması sırasında salonun yeterli olmadığı hususunda tepki göstererek, "Geliyoruz burada toplantı yapıyoruz, olmaz." ifadelerini kullandı. Erdoğan ayrıca partililerin tezahuratları sonrasında "Ah Başkan ah..." şeklindeki sitem dolu sözleri de mikrona yansıdı.

Haber 29-01-2022 16:57

Sarıkamış şehitleri 107 yıl sonra anıldı! Binlerce kişi soğuğa aldırış etmeden toplandı...Bembeyaz bir destan yazdılar

107 yıl önce Enver Paşa komutasında düzenlenen Sarıkamış Harekatı sırasında donarak şehit düşen binlerce Mehmetçik, törenlerle anıldı. Hava sıcaklığının sıfırın altında 5 derece olduğu Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki törende binlerce kişi, şehitler için yürüdü. Törende konuşma yapan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Soğuk hava nefeslerini keserken dahi yılmadılar, bu dağlarda bembeyaz bir destan yazdılar." ifadelerini kullandı.

Haber 09-01-2022 16:25

Bakan Kasapoğlu duyurdu! Ocak ayı burs ve kredi ödemeleri başladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sosyal medyadan, ocak ayı burs ve kredi ödemelerinin bugünden itibaren başladığını duyurdu.

Finans 06-01-2022 12:10

Bakan Kasapoğlu, hayatını kaybeden güreş antrenörü için başsağlığı mesajı yayımladı

Kasapoğlu, trafik kazasında hayatını kaybeden Batman Petrolspor Güreş Takımı antrenörü Kay'ın ailesiyle görüştü

Yurthaber 02-01-2022 14:55

Son dakika: Bakan Kasapoğlu'ndan öğrencilere burs müjdesi

Son dakika haberine göre, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilk defa burs alacak öğrencilerin 3 aylık ödemelerinin gece itibarıyla hesaplara yatacağının müjdesini verdi. Ödemeler lisans öğrencileri için bin 950 TL, yüksek lisans öğrencileri için 3 bin 900 TL ve doktora öğrencileri için 5 bin 850 TL şeklinde gerçekleşecek.

Haber 28-12-2021 22:11