Optik Illüzyon Haberleri

Resimde görülen ilk hayvan karakter özelliklerinizi söylüyor! Hangi hayvanı görüyorsunuz?

Optik illüzyon testleri her yaştan insan tarafından oldukça talep görüyor. Dikkat çeken optik illüzyonlar internette viral oluyor. Bu testler karakter özellikleri hakkında da ipucu verebiliyor. Resimde yer alan 7 hayvanın içerisinden ilk gördüğünü hayvan kişilik özelliklerinizi ortaya çıkartıyor.

Kadin 12-12-22 09:29

Kadının sevgilisi göz önünde saklanıyor! Bulabilmek için yüksek IQ'ya ihtiyacınız var

Optik illüzyon görselleri oldukça dikkat çekiyor. Tüm dünyanın ilgisini toplayan bu görsellerde saklanan bölümleri görebilmek için yüksek IQ'ya sahip olmak gerekiyor. İnce detayları fark edebilen kişiler optik illüzyonlardaki detayları yakalayabiliyor.

Haber 03-12-22 20:45

Resimdeki kaplanı sadece aşırı zekiler görebilir! İnsanların %2' si görebiliyor

Optik İllüzyonlar insanların dikkat dağınıklığını ölçmek için oldukça etkili testler arasında bulunuyor. Gün içerisinde yaşanılan stresten uzaklaşmak isteyenler optik illüzyon görsellerine bayılıyor. Optik illüzyonlarla basit IQ egzersizleri yapılıyor. Görselde yer alan kaplanı görebilenlerin çok zeki olduğu belirtiliyor.

Haber 30-11-22 14:44

Resimdeki bebeğin annesini yalnızca çok zekiler görebiliyor! Eğer görüyorsanız gözlem yeteneğiniz süper

Optik İllüzyonlar özellikle son yıllarda oldukça popüler olmuş durumda. Birçok insan gün içerisinde stresini atmak, dikkatini başka bir şeye çevirmek için optik illüzyon görsellerini aratıyor. Aşağıda yer alan görsel de sizi anlık da olsa stresten uzaklaştıracak etkili optik illüzyonlar arasında bulunuyor.

Haber 28-11-22 13:55

Sosyal medyayı ikiye bölen Süper Mario! Aşağı mı iniyor yoksa yukarı mı çıkıyor? Yanıtı detayda saklı

Süper Mario'dan alınan bir görüntü sosyal medyada tartışma konusu haline geldi. Mario'nun merdivenlerden aşağı mı indiği, yoksa yukarı mı çıktığı sorusuna adeta yana yakıla yanıt aranırken, kullanıcılar ikiye bölündü. İngiliz medyasında ise Süper Mario'nun merdivenlerde hangi yöne koştuğunu beş saniye içinde çözebilenlerin en yüksek IQ'ya sahip olduğu iddia edildi. Peki sizce bir dönemin en popüler oyun kahramanı Süper Mario merdivenlerden aşağı mı iniyor yoksa yukarı mı çıkıyor?

Trend 21-07-22 17:16

Gökyüzünde 'yüzen' gemi şaşkına çevirdi!

23 yaşındaki Colin McCallum adındaki genç adam, İskoçya'daki Banff körfezinden geçerken, olağanüstü bir ana tanık oldu. Optik bir illüzyon olarak nitelendirilebilecek görüntüde yer alan gemi için, ''kırmızı gemi gökyüzünde süzülüyor'' dedi.

Haber 03-03-21 13:41