KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Resimde görülen ilk hayvan karakter özelliklerinizi söylüyor! Hangi hayvanı görüyorsunuz?

  Optik illüzyon testleri her yaştan insan tarafından oldukça talep görüyor. Dikkat çeken optik illüzyonlar internette viral oluyor. Bu testler karakter özellikleri hakkında da ipucu verebiliyor. Resimde yer alan 7 hayvanın içerisinden ilk gördüğünü hayvan kişilik özelliklerinizi ortaya çıkartıyor.

  Kişilik özellikleri ile ilgili birçok test bulunuyor. Bu testler tam olarak doğru olmasa da karakterimizi büyük ölçüde yansıtabiliyor. Karar'da yer alan içeriğe göre aşağıda yer alan resim 7 hayvandan oluşuyor ve ilk dikkatinizi çeken hayvan gizli kalmış özelliğini ortaya çıkarıyor.

  RESME BAKTIĞINIZDA İLK HANGİ HAYVANI GÖRÜYORSUNUZ?

  Ekran görüntüsü 2022-12-11 111310

  KURT

  Korumayı temsil eder. Sadakatinizi ve bağlılığınızı sık sık dünyadan gizlersiniz. Kişisel bağlar kurmakta hızlısınız, ancak yumuşak doğanızı güç duvarının arkasına saklama eğilimindesiniz.

  KAPLAN

  Gerçekten büyük sorunlar yaşadınız. Arkadaşlarınız size genellikle zarar görmüş, korunmaya ve hassas davranılmaya ihtiyacı olan biri olarak bakar. Ama sandığınızdan daha güçlüsünüz, sadece bunun farkına varmanız gerekiyor. Bu yüzden, bir dahaki sefere kendinizi zayıf hissettiğinizde, ruh hayvanınızın ne olduğunu hatırlayın.

  BAYKUŞ

  İç gözlem ve meditasyon tutkunuzu dünyadan gizli tutuyorsunuz. Meraklısın ve her zaman bilgelikle ilişkilendiriliyorsun. İnsanlar sizi eğlenceli ve gürültülü biri olarak görebilir ama aynı zamanda bilgiyi soluma yeteneğinizin farkında değiller. Kendinizi pratikte, meditasyonda veya diğer bağlılık biçimlerinde teselli edersiniz.

  KÖPEK YAVRUSU

  Koşullardan tamamen özgürleşerek sevme eğiliminizi gizlersiniz. İnsanlar sizi anlamanın zor olduğunu düşünebilir ama bu doğru değil. Mesafeli veya anlaşılması zor değilsiniz. Mesele şu ki, hiçbir şeyi aşkı istediğin kadar istemiyorsun.

  YILAN

  Güven ve öz değer duygunuzu gizliyorsunuz. Kendiniz için tavır almadığınız veya değerinizden şüphe ettiğiniz zamanlar vardır. Bu yılanı görmek, içinizin derinliklerinde kendinizin en iyi savunucusu olmanız için haykıran bir ses olduğu anlamına gelir.

  ASLAN

  Öfke duygunuzu dünyadan saklıyorsunuz. Aslanların güçlü, tehlikeli ve aynı zamanda kalplerini kükremeleriyle tanınırlar. Öfkenin her zaman kötü bir şet olması gerekmediğini hatırlamalısın. Aynı zamanda kişiliğinizin ve gerçekte kim olduğunuzun bir parçasıdır. Bunu ifade etmelisin.

  YARASA

  Etrafında olup biten her şeyin farkında olduğunun için dünyadan saklanıyorsun. Ancak yarasalar, en karanlık koşullarda bile neredeyse kör uçabilmeleriyle bilinirler. Çevrenizi tanımak için duyularınızı kullanırsınız ve insanlar yarasa gibidir.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler