Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor! Görenler çok farklı bir şey zannetti... Gerçek ise bambaşka çıktı

  Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü kısa sürede viral olurken yeni bir tartışmanın da fitilini ateşledi. Eski adıyla Twitter şimdilerin X platformundan yapılan paylaşımda bir rock konserinde kadının iç çamaşırıyla şov yaptığı zannedildi. Ancak gerçek tamamen optik yansılmadan ibaretti. Görüntüler ilk bakışta kullanıcıları ikiye ayırdı.

  Şaşırtıcı optik yanılsama sosyal medyada viral olmayı başarırken kullanıcıların işin sırrını ise daha sonradan çözdü. Sosyal medyadan paylaşılan görüntüde bir kadının rock 'n' roll el işareti yaparak konserin tadını çıkarttığı görülüyor. Ancak görüntülere bakanlar kadının çıplak olduğunu zannetti.

  kapak11

  Görüntünün aslında çok masum olduğu dikkatli bir şekilde bakılınca ortaya çıktı. Kadın tam arkasında birbirine çok yakın duran iki kel kişi yer alıyor. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "İlk bakışta kalça olduğunu zannettim ama sadece iki kelmiş" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "O fotoğrafa defalarca bakmak zorunda kaldım. O kafaların kalça olduğunu zanneden sadece ben miyim?" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler