Personality Quiz

Personality Quiz

Personality Quiz

Personality Quiz Haberleri

İnsanlar seni görünce ilk ne düşünüyorlar?

İlk izlenim, insanların kendileri hakkında merak ettiği en önemli konulardan biridir. Bu duruma tam olarak ön yargı diyemesek de insanlarla tanıştığımızda karşımızdaki kişi hakkında bazı düşünceler oluşuyor. Eğlenceli biri olduğunu ya da içine kapanık hatta geçimsiz olduğunu bile düşünebiliyoruz. İnsanlarla tanışırken peşin hüküm vermek çok doğru olmasa da bu durumun önüne geçmek elbette zor. Hatta insanlar hakkındaki ilk düşüncelerimiz, o kişiyle sonrası için ilişkimizi bile belirliyor.

Trend 16-01-23 18:33

Evlenmeye hazır mısın?

Hayatımızın belki de büyük bir dönemini kaplayan evlilik aslında ne kadar sağlam bir karaktere ve hayata sahip olduğumuzu gözler önüne seriyor. Her ne kadar iş bulduktan ya da askerden döndükten sonra hatta okuldan mezun olduktan sonra çevremiz tarafından evlilik baskılarına maruz kalsak da ya da sadece kendi isteğimizle bile düşünsek de evliliğe hazır olmak, bunu istemekten daha farklı ve önemli bit mesele. Peki, evliliğe ne kadar hazırsın merak etmiyor musun?

Trend 16-01-23 18:26

Bize kendini anlat çalışmayı ne kadar sevdiğini söyleyelim!

Çalışmak bazı insanların yapmaktan oldukça hoşlandığı ve âdeta kendini bulduğu bir aktivitedir. Fakat bazıları da tam aksine çalışmayı pek hatta hiç sevmeyebilir. Bu durum kişiden kişiye göre değişse de sonuçları pek çok kişiyi ilgilendirir. Bu nedenle de kişinin kendini tanıması ve iş hayatında nasıl bir insan olduğunu bilmesi son derece önemlidir. Sen de çalışmayı ne kadar sevdiğini öğrenmek ister misin? O hâlde sana soracağımız sorulara doğru cevap vermen yeterli!

Trend 16-01-23 18:06

Evcil hayvan bakmaya uygun musun?

Evcil dostlarımız dünyamızı değiştiren en masum canlılardır. Evcil hayvan sahibi olmak elbette yüksek sorumluluk sahibi olmayı gerektirir. Ancak evcil hayvana sahip olmanın beraberinde onlara iyi bir yaşam sunmak, istediklerini verebilmek, sabır ve sevgi ile bakmak en önemlisidir. Bunları yapamayacak olan kişilerin de evcil hayvan sahiplenmesini değil dışarıda sevmesi önerilir. Peki, hiç evcil hayvan bakmaya uygun olup olmadığını düşündün mü?

Trend 16-01-23 09:44

Personality Quiz

İlişkide ne kadar toksik bir insansın?

Karşılıklı bir ilişkide temel olan şey birbirinizi mutlu etmek ve huzurlu bir ilişki ortamı sağlamaktır. Bazı durumlarda tartışmalar olabilir ve bu gayet normal bir durumdur. Ancak bir ilişkideyken kendinizi sürekli olarak mutsuz ve değersiz hissediyor hatta daha olduğunuzdan daha kötü hissediyorsanız o zaman bu ilişkide yanlış giden bir şeyler var demektir. Toksik bir ilişkinin kapanına kısılmış olabilirsin. Peki, ilişkilerinde ne kadar toksik bir insansın merak ediyor musun?

Trend 15-01-23 19:55

Psikoloji testine göre ne kadar başarılısın?

Kimimizin yıldızı barışıktır ve yaptığı her işte başarılı olur kimileri de başarıya ulaşmak için biraz daha fazla çaba harcamalıdır. Aslında başarıya ulaşmanın en büyük yolu kesinlikle yine kendimizden geçiyor. Hayata karşı ne kadar başarılı olduğunu düşünüyorsun? Sence bu hayatta ne kadar başarılı olabildin? Tüm bu soruların cevaplarını merak ediyorsan aşağıda yer alan psikoloji testini çözebilirsin!

Trend 14-01-23 14:11

Sen âşık olunca nasıl bir insan oluyorsun?

Aşk kimimize mutluluk getirirken bazen de kimimize mutsuzluk getirebilir. Daha önce yaşadıklarımız, hayata ve kendimize hatta âşık olduğumuz kişiye bakışımız ve ilişkimiz, âşık olduğumuzdaki hâlimizi etkileyebiliyor. Peki, âşık olduğun zaman nasıl bir insana dönüşüyorsun, merak ediyor musun?

Trend 14-01-23 13:35

Seçimlerine göre 2023 senin için nasıl bir yıl olacak?

2022 yılını geride bıraktığımıza göre 2023’ün neler getireceğini düşünmemiz gerekiyor. Hepimiz yeni yıla girerken mutlaka "yapılacaklar ve yapılmayacaklar" listesi yapıyoruz ya da bu yıl kendimizde ve çevremizde değiştirmek istediğimiz şeyleri düşünüyoruz. Yeni yıl yeni umutlar diyerek değişimi ve yeniliği kucaklıyoruz. Peki, 2023’ün senin için nasıl bir yıl olacağını merak ediyor musun?

Trend 10-01-23 13:37

Flörtün bu davranışlarda bulunuyorsa sana ghosting uyguluyor demektir!

Flört dönemi pek çok kişi için hiç şüphesiz sancılı bir süreç oluyor! Hatta ve hatta pek çok kişi çoğu zaman "Biz şimdi neyiz?" sorusunu birbirine yönlendirmek istese de maalesef ki günümüzde bu soru kalkmış durumda. Hâl böyle olunca flörtün de nereye gittiği belli olmuyor. Bazıları ise ne yazık ki korkulu rüyası olan "ghosting" mağdur oluyor! Evet evet ghosting! Merak etme, bu testimizde senin bu konuda ne durumda olduğunu söyleyeceğiz!

Trend 07-01-23 18:19

Psikoloji testine göre içindeki mutsuzluğunun sebebini söylüyoruz!

Hiç en mutlu anında bile içini bir hüznün kapladığı oldu mu? Eğer ortada hiçbir neden olmadığını düşündüğün hâlde niye mutsuz olduğunu merak ediyor musun? Hepimizin içinde zaman zaman ortaya çıkan bir hüzün olabiliyor. Bakalım senin içindeki bu hüznün ve mutsuzluğunun temel nedeni neymiş.

Trend 06-01-23 13:50

2023 yılında hayatının aşkını bulacak mısın?

Hepimizin büyük umutlarla girdiği yeni yılda pek çoğumuzun başlıca dileği aşk. Sen de “Önceki yılların ne hayrını gördük ki 2023’te aşktan yana yüzümüz gülsün?” diyorsan, dur hemen karalar bağlama! Garibanın yüzü güler mi demeden önce gel birlikte bakalım yeni yılda aşkı bulabilecek misin?

Trend 05-01-23 01:16

Mehmet Şef mi Danilo Şef mi yoksa Somer Şef mi? Hangi MasterChef şefisin?

MasterChef’i duymayan kaldı mı? Reyting rekorları kıran ve her geçen gün daha fazla izlenen MasterChef, seyirciye hem yemek yapmanın püf noktalarını öğretiyor hem de ekran başında keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor. E tabi bu duruma en çok katkısı olanlar ise şüphesiz ki birbirinden eğlenceli şeflerimiz oluyor! Peki, sen programı izlerken "Acaba ben hangi şef olurdum ya?" diye düşünüyor musun?

Trend 29-12-22 01:47

Partnerin seninle evlenmeyi düşünüyor mu yoksa seni oyalıyor mu?

Partnerinin doğru insan olduğunu düşünüyor musun? Senin için doğru olduğunu düşünüyorsan onunla bir gelecek hayali kuruyor musun? Eğer hayatındaki kişiyle bir gelecek hayalin varsa ancak onun seninle bir gelecek kurup kurmadığını merak ediyorsan hazırladığımız bu testi çözebilirsin!

Trend 23-12-22 18:19

60’lar insanı mısın yoksa 90’lar mı? Hangi dönem modası seni yansıtıyor?

Moda 20. yüzyıldan itibaren gelişme gösteren bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazen en trend parçaları kombinimize eklemek isterken bazen eski modaya ait birçok detayı kombinlerimizde tercih ediyoruz. 1960’lara ait kadınsı figürleri vurgulayan esprili bir modaya mı yoksa salaş stilin hakim olmaya başladığı 1990’lara ait bir modaya mı aitsin?

Trend 28-11-22 13:03

Dedektif misin yoksa bankacı mı? Hangi oyun kişiliğini yansıtıyor?

Günümüzde sosyal aktivite olarak en çok tercih edilenlerden biri de kutu oyunları oluyor. İki veya daha fazla kişiyle oynanabilen bu oyunlarla aile ve arkadaş ortamlarında çok sık karşılaşıyoruz. Herkesi kaynaştıran bu oyunlardan bakalım hangisi senin kişiliğini yansıtıyor!

Trend 16-11-22 16:02

Duygusal zeka yaşının kaç olduğunu merak ediyor musun? Testi çöz EQ yaşını öğren

Bilişsel zekamız yani IQ seviyemiz ne kadar yüksek olursa olsun sosyal hayatımızı etkilemez. Bizi sosyal hayatta var eden şey EQ yani duygusal zekâmızdır. İnsan ilişkilerindeki potansiyelimiz ve sosyal hayatta ne kadar etkin olabildiğimizi EQ sayesinde anlarız. Peki senin duygusal seviyen ne kadar, merak ediyor musun?

Trend 08-11-22 22:35

Çocukluktan gelen travmaların var mı? Testin sonucu bu sorunun cevabını verecek

Çocukluktan gelen travmaların gençlik ve yetişkinlik yıllarını etkilediğini biliyor muydun? Bazı olaylar büyük etki bıraksa da insanlar bu olayları hatırlamadığı ya da kabullenmek istemediği için travması yokmuş gibi düşünebiliyor. Ancak bilmelisin ki farkında olmadığımız travmalarımız hayatımızı yönetecek güce sahip olabiliyor!

Trend 31-10-22 00:25

Bu görseller ruhundaki savaşın cevabını veriyor!

Herkesin içinde yaşadığı, dışarı yansıtmadığı farklı alemler vardır. Ruhunuzun derinliklerinde yaşadığınız aktif ve pasif savaşların her birinin bir cevabı vardır. Peki senin ruhundaki savaşın kaynağı ve cevabı nedir?

Trend 28-10-22 11:25

Yaz insanı mısın kış mı? Testi çöz, favori mevsimine göre karakterin ortaya çıksın

Herkesin favori bir mevsimi vardır. O mevsim geldiğinde hava şartlarından bağımsız bir şekilde daha iyi ve mutlu hisseder. Aslında her mevsim bir karakteri temsil ediyor. Favori mevsimini seçerken karakterinizin çok büyük bir etkisi var.

Trend 27-10-22 12:04

Nasıl biriyle evleneceğini merak ediyor musun? Bu test sana evleneceğin kişi hakkında bilgiler verecek

Pek çok insan ilerde kiminle evleneceğini merak ediyor. Ancak daha önemlisi aslında nasıl biriyle evleneceğimiz. Evleneceğimiz kişiyi aslında karakterimizle ya da seçimlerimizle belirliyoruz. Farkında olmasak da evleneceğimiz insanı seçerken karakter ve düşünce olarak bize benzeyeni ya da bizi tamamlayanı seçmeye çalışırız.

Trend 13-10-22 18:15

Hangi zekâ tipine sahipsin? Bu sorular zekâ tipini ortaya çıkarıyor!

Birbirinden farklı zekâ tipleri var. Duygusal, analitik, sanatsal, kinetik... Peki, sen hangi zekâ tipine sahip olduğunu biliyor musun? Senin için hazırladığımız bu testle hangi zekâ tipine sahip olduğunu öğrenebilirsin.

Trend 07-10-22 10:39

Vereceğin cevaplara göre sen aslında hangi burçsun?

Hemen hemen herkes, doğum tarihini bildiği sürece burcunu da biliyor. Az çok herkes burcuyla ilgili bir şeyler de okumuştur. Güneş burcu, yükselen burç veya ay burcu… Birbirinden farklı tanımlarla dolu bir burç kombinasyonundan oluşan doğum haritası aslında düşündüğümüzden çok daha karmaşık bir yapı.

Trend 07-10-22 01:53

Hangi ünlüyle yemek yemelisin?

Pek çok ünlünün gerek diyeti gerekse yediği yiyecekleri herkes çok merak ediyor! Kimi yemekler ünlülerle birlikte iyice popüler oluyor. Peki, sen hangi ünlüyle damak zevkinin uyuştuğunu merak ediyor musun?

Trend 07-10-22 01:05

Seçtiğin hayvan ilişki tarzını söylüyor!

Hayvanlarla olan ilişkilerimiz sadece bizim karakterimiz hakkında değil aynı zamanda yaşadığımız ya da tercih ettiğimiz ilişkiler hakkında da bilgi veriyor. İlişkilerinde nasıl bir karaktere sahip olduğun ve hangi ilişki tarzına yakın bir insan olduğunu, seçtiğin hayvanlara göre öğrenebilirsin.

Trend 06-10-22 22:57

Hangi Mine Söğüt kitabını okumalısın?

Mine Söğüt! Onu anlatmaya kelimeler yetmez. Öyle bir yazardır ki toplumun en alt tabakasından başlar ve en üst tabakasına kadar ele alır. Eserlerinde hayatın tüm gerçekçiliğini çıplak bir şekilde yer verir. Eleştirel kaleminin altında, hayatın acı kısımlarından tüm çıplaklığıyla bahsetmesi yatıyor. Dilini tutabilene aşk olsun, birbirinden eşsiz kitapları okuyucularına sunuyor. Peki, sen hangi Mine Söğüt kitabını okumalısın?

Trend 05-10-22 09:36

Hangi Duy Beni karakterisin?

Son zamanların gözde dizisi Duy Beni dizisini izliyorsun değil mi? Özellikle sosyal medyanın dilinden düşmeyen Duy Beni dizisinde oynuyor olsaydın hangi karakter olurdun? Bu sorunun cevabını en az biz de senin kadar merak ediyoruz.

Trend 05-10-22 09:35

Hangi Muhteşem Yüzyıl karakterisin?

Bir dönem Türk televizyon dizi tarihine damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisini hemen herkes izledi. Yayınlandığı gün milyonları ekrana kilitleyen bu efsane dizi, gerek kaliteli oyuncu kadrosuyla gerekse kaliteli prodüksiyonu sebebiyle milyonlarca izleyici kitlesine ulaştı. Sadece Türkiye'de değil aynı zamanda başka dillere çevrilerek diğer ülkelerde de yayınlandı ve büyük rağbet gördü. Herkesin favori bir Muhteşem Yüzyıl karakteri var.

Trend 05-10-22 09:35

Erkek arkadaşın seni ne kadar seviyor?

Zaman zaman hayatımızdaki insanın bizi sevip sevmediğinden şüphe duyabiliriz. Bu durumla bazı insanlar daha sık karşılaşabilirken bazıları da nadir karşılaşabilir. Ancak temelde sevgiyi hissedememek ya da ne kadar sevildiğini merak etmek vardır. Eğer sen de erkek arkadaşının seni ne kadar sevdiğini merak ediyorsan bu test ile sevgisini ölçebilirsin.

Trend 05-10-22 09:30

8 soruda karşı cinsi etkileyen özelliğini söylüyoruz

Çevremizdeki insanların en çok hangi özelliğimizi beğendiğini hep merak ediyoruz. Sadece arkadaş ya da aile ortamında değil, ilişkiler için de geçerli! Hepimizin karşı cinsi etkileyen birtakım özellikleri vardır. Bazıları bu özelliklerinin farkındayken bazıları da farkında olmayabilir.

Trend 05-10-22 09:27

Hangi Madrigal şarkısı seni yansıtıyor?

Müzik, insanın ruhunu doyuran ve besleyen bir sanat dalıdır. Müzik bir sanat dalı olmasının yanı sıra çeşitli psikolojik hastalıklarda da tedavi yöntemi olarak da kullanılıyor. Özellikle son yıllarda çıkarttıkları parçalarla ve albümlerle gün geçtikçe daha da çok ünlenen grup Madrigal, gençlerin ilgi odağında.

Trend 05-10-22 09:24

Kaç yaşında evleneceğini öğrenmek istiyor musun? Bu testin cevabı evlilik yaşını söyleyecek

Çoğu insan gelecekte yaşayacağı düğünü hayal eder… Bu hayal, insanları zaman zaman "Acaba kaç yaşında evleneceğim?" sorusunu sormaya itebilir.

Trend 05-10-22 09:18

Teste göre ne kadar beyaz yakalısın?

Bir meeting set edelim mi? Peki bu sabah filtre kahveni içtin mi? Beyaz yakalılar plaza çalışanları olarak bilinir. Beyaz yakalılık günümüzde öyle bir boyuta ulaştı ki artık kendilerine özgü bir iş dili bile oluştu: Plaza dili! Hem bazı kelimeler hem de bazı kişilik özellikleri artık beyaz yakalılıkla eşleşti. Peki, sen ne kadar beyaz yakalısın?

Trend 01-10-22 18:09

Hangi ülkede yaşamalısın? Senin ruhuna en uygun ülkeyi söylüyoruz

Dünyanın her yerinin kendine özgü bir yaşam konsepti olsa da hepimizin gönlünde yatan bir yer var. Bazılarımız için İskandinavya, bazılarımız için Orta Avrupa, havasının ve suyunun altın olduğu düşünülen ABD…

Trend 30-09-22 22:02

Hangi Sezen Aksu şarkısısın?

Minik Serçe’yi duymayan var mı ya da hiç Sezen Aksu şarkısı dinlemedim diyen birisi çıkar mı? Sezen Aksu şarkılarının pek çoğunu biliyoruz. Hepimiz hayatımızda en az bir kere Sezen Aksu şarkısıyla aşk acısı çekmişizdir. Yıllardır severek dinlediğimiz ve ezbere bildiğimiz Sezen Aksu şarkılarından hangisinin seni yansıttığını öğrenmek istemez misin?

Trend 29-09-22 17:31

Cazibeni 1-10 arasında puanlıyoruz! Ne kadar cazibelisin?

Ne kadar çekici olduğunu merak ediyorsan senin için hazırladığımız 10 soruyu cevapla, bakalım ne kadar çekicisin?

Trend 29-09-22 12:44

8 soruda zeka yaşınızı hesaplıyoruz!

Hepimizin bir biyolojik yaşı var. Kimimiz 20'li yaşlarının başında kimimiz de hayat yolunu çoktan yarılamış. Peki zekâmızın, biyolojik yaşımızdan farklı bir yaşa sahip olduğunu biliyor musun? İşte bu test tam da bunu ölçmek için.

Trend 29-09-22 12:15

Bu özellikleri taşıyorsan tam bir dahisin!

İçinde gizli kalmış belki de bu testle birlikte ortaya çıkabilecek bir dâhi mi var acaba? Yoksa dijital çağda içimizdeki dâhiyi de mi kaybettik? Öğrenmek istersen bu testi çözmen yeterli.

Trend 29-09-22 01:16

Toksik bir ilişkinin kapanına mı kısıldın?

Toksik ilişkiler sık sık gündeme geliyor. Kimi insanlar bu tür ilişkilerden hoşlanırken kimileri ise arkasına bile bakmadan kaçıyor. Durum böyle olunca bu tür ilişkilerden uzak durmak isteyen kişiler bazen kendilerine "Toksik bir ilişkide miyim?" sorusunu sorup ilişkisini değerlendirmek istese de ilişkilerimize bazen objektif olarak yaklaşamayabiliyoruz.

Trend 29-09-22 00:56

Hangi kokular kişiliğinizi yansıtıyor?

Koku hafızası nedir bilir misiniz? Koku denildiği zaman herkesin aklında belirli kokularda belirli anlar, insanlar gelir. Bu da eşsiz bir durumdur! Kim istemez ki sevgilisi, arkadaşı ya da başka birisi bir koku duyduğunda onu anımsamasın?

Trend 28-09-22 17:52

Sevgilinde seni en çok üzen davranış nedir?

Herkes ilişki içerisindeyken çeşitli nedenlerden dolayı inişli çıkışlı zamanlar geçirebilir. Partnerimiz fark etmese de çeşitli nedenlerden dolayı bizi üzebilir. Fazlasıyla üzülmüş olmanın verdiği kırgınlıkla işler daha da içinden çıkılmaz bir hâle geliyor. İlişkimize verdiğimiz o değer sayesinde sahip olduğumuz üzüntü de zamanla daha da büyüyor ve çoğu zaman bu sorunlardan kaçarak üstünü kapatmaya çalışıyoruz.

Trend 28-09-22 02:09

Teste göre önceki hayatında hangi mesleği yaptığını söylüyoruz!

Birçoğumuz zaman makinesinin hayalini kuruyor olabilir. Bir zaman makinesi olsaydı ilk yapacağımız işlerden biri muhtemelen eski hayatımızın nasıl olduğunu öğrenmek olurdu. Önceki hayatında nasıl biri olduğunu ve hangi mesleği yaptığını merak ediyor musun?

Trend 26-09-22 02:42

Sosyal medya bağımlısı mısın?

Çoğumuz zamanımızın bir kısmını sosyal medyada harcıyoruz. İletişim kurmak, gelişmelerden haberdar olmak adına faydaları olsa da bazen ölçü kaçıyor ve sosyal medyanın bağımlısı oluveriyoruz. Peki siz hiç düşündünüz mü: Sosyal medya bağımlısı olabilir misiniz?

Trend 25-09-22 14:44

Sevgilinle ne kadar uyumlusunuz?

Sevgilinle ne kadar uyumlu olduğunu merak ediyor musun? Eğer "Büyük bir merak içerisindeyim ve sevgilimle aramdaki uyumu öğrenmek istiyorum." diyorsan testi çözebilirsin!

Trend 24-09-22 22:48

Hangi Influencer ile benzer özellikler taşıdığını merak ediyor musun? Testi çöz hangi Influencer olduğunu öğren

Birçok ünlü Türk influencer var ve hepsi birbirinden başarılı. Bakalım sen bu Influencerlardan hangisisin? Hangi Influencer ile benzediğini merak ediyorsan testteki soruları yanıtlaman yeterli!

Trend 24-09-22 20:18

Aşka ne kadar inanıyorsun?

Aşk kimi zaman hayat enerjimiz olurken kimi zaman da hayattan tat almamızı engelleyebiliyor. Herkese göre farklı anlamları ve değeri olan aşka inancını ara sıra sen de sorguluyor olabilirsin.

Trend 24-09-22 19:18

Yüzde kaç kaygılısın?

Kimi görsek çok kaygılı olduğundan bahsediyor ancak hangi oranda kaygılı olduğunun cevabını bilmiyor. Sen de kaygılıyım diyenlerdensen harika bir testle yüzde kaç kaygılı olduğunu ölçebiliriz. Böylece ne kadar kaygılı olduğunu görebilir ve kaygı seviyeni azaltmanın yollarını arayabilirsin!

Trend 24-09-22 00:20

Hangi Dünyayla Benim Aramda karakterisin? Testi çöz, hangi karakterin seni yansıttığını öğren!

Disney Plus’ın yerli yapımlarından biri olan Dünyayla Benim Aramda, fragmanı yayınlandığı günden beri ilgi odağı olmayı başarıyor. Şimdiden birkaç bölümü yayınlanan diziyi pek çok kişi izlemeye başladı bile! Eğer sen de bu dizinin meraklılarından biriysen senin için hazırladığımız testi çözebilirsin.

Trend 23-09-22 17:06

İlişkin gerçekten bitti mi yoksa yarım mı kaldı?

İlişkiler uzun ya da kısa süreli olabilir. Bu durum her ne kadar normal olsa da bazen "Hikâyemiz bitti mi yoksa yarım mı kaldı?" dediğimiz ilişkiler yaşayabiliyoruz. Eğer sen de ilişkinin bittiği ya da yarım kaldığı konusunda bir karmaşa içerisindeysen senin için hazırladığımız testi çözebilirsin.

Trend 22-09-22 16:05

Ruh yaşın kaç? Ruh yaşının kaç oluğunu söylüyoruz!

Bazen ruh olarak olduğumuzdan daha genç ya da daha yaşlı hissederiz. Bunun nedeni hayatın bize verdikleriyle alakalıdır. Bazılarımız çok şey yaşarız ve olduğumuzdan daha yaşlı hissederiz. Bazılarımız da her zaman enerjisini korur ve olduğundan daha genç hisseder.

Trend 21-09-22 14:20