Seks Oyuncağı Haberleri

Vajinası yerine üretrasına soktuğu seks oyuncağı hastanelik etti! Hemen ameliyata alındı...

Üretradan çıkartılan çok ilginç yabancı maddeler bulunuyor. Bu yabancı maddeler çok ciddi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. İsrail'de yaşadığı mide ağrıları nedeniyle acil servise başvuran bir kadının mesanesine seks oyuncağı yerleştirdiği öğrenildi.

Haber 06-03-23 13:58

Cinsel eşya satan dükkana girdi! Hırsızlık saniye saniye güvenlik kamerasına böyle yansıdı

Avustralya’nın Queensland eyaletindeki bir erotik shopun güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde saniye saniye hırsızlık anı kaydedildi. İsmi açıklanmayan bir adam müşteri gibi önce dükkanın içinde gezdi ve raflara göz atmaya başladı. Ardından ise dükkanın en büyük teşhir ürünü olan yapay penisi çaldı.

Trend 27-01-23 10:09

Üreme organının kalıbını çıkartmak isterken neredeyse yakıyordu! Sosyal medyada o anları çekti

İngiltere'de yayınlanan “Çıplak Cazibe (Naked Attraction)” programına katıldıktan sonra kısa sürede ünlenen Steven Barrett yetişkinlere özel olarak hazırlanan bir sosyal medya uygulamasında ilginç bir video yayınladı. Cinsel organının kalıbını çıkartarak kişiye özel seks oyuncağı yapmak isteyen Barrett işler ters gidince neredeyse penisini yakacaktı. O anları sosyal medyadan paylaşan Barrett’in gönderisi gündem yaratmayı başardı.

Trend 03-01-23 14:52

Sevgilisini ailesiyle tanıştırmak için yola çıktı! Ailesi gelenin bir seks bebeği olduğundan habersizdi

Avustralya'da yaşayan Ron, yıkıcı bir ayrılıktan ve herhangi bir fiziksel ilişki olmadan geçen birkaç yılın ardından, kendisi için bir şeyler yapmaya karar verdi. Bir seks bebeği satın alan ve bu sayede hayatını yoluna koyan Ron, bu deneyimin ardından hayatında değişenleri ve seks bebeğiyle olan ilişkisini anlattı.

Trend 29-11-22 12:57

Seks pozitifliği koçundan şoke eden açıklama! “13 yaşındaki kızım seks oyuncağı isterse alırdım”

28 yaşındaki seks pozitifliği koçu Emily Roach, toplumsal olarak cinselliğin konuşulmamasının ergenlik dönemindeki çocukları olumsuz yönde etkilediğini dile getirerek ebeveynleri açık olmaya çağırdı. Cinsellik eğitiminin gençlerde önemli olduğunu vurgulayan Roach, açıkça seks hakkında konuşmak ve damgalanmayı kırmanın önemli olduğunu belirtti.

Trend 15-11-22 14:48

Ölen erkek arkadaşını da yanında götürmek istedi! Sevgilisinin küllerini seks oyuncağına gizleyince yakalandı

Hukuk öğrencisi Sarah Button, merhum eski erkek arkadaşının küllerini bir seks oyuncağının içinde saklayarak havalimanında seyahat etmek istedi. Ancak sevgilisiyle arasında benzersiz bir bağı olduğunu iddia eden kadın havalimanı görevlileri tarafından yakalandı. O anları sosyal medyadan paylaşan Button’un gönderisi kısa sürede viral oldu.

Trend 11-11-22 10:15

Cinsel organının kalıbını çıkarıp kendi seks oyuncağını üretti! ''Vajinam sonsuza kadar yaşayacak''

34 yaşındaki yetişkin içerik üreticsii Bonnie Lockett, vajinasının kalıbı alınarak hazırlanmış bir seks oyuncağını piyasaya sürdüğünü açıkladı. Bunun uzun zamandır yapmak istediği bir şey olduğunu söyleyen Beckett, bu sayede bedeninin bir parçasının sonsuza kadar yaşayacağını ve bunun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Trend 10-11-22 11:28

Sosyal medyanın sınırlarını zorladı! Canlı yayın sırasında yüzlerce takipçisinin gözü önünde seks oyuncağıyla mastürbasyon yaptı

“Alielieen1” isimli bir Twitch yayıncısı sosyal medyadan platformu üzerinden açtığı canlı yayın sırasında cinsel ilişki oyuncaklarıyla mastürbasyon yaptı. Yüzlerce kişinin izlediği yayın sırasındaki hareketi nedeniyle Twitch kullanıcısının hesabı erişeme kapatıldı.

Trend 05-11-22 07:41

''Erkek arkadaşımın seks bebeğine benzemek için on binlerce dolar harcadım!''

23 yaşındaki Char Grey, 28 yaşındaki erkek arkadaşı Calum Black için Delilah adında bir seks bebeği aldığını açıklamasıyla bu yılın başlarında manşetlere çıkmıştı. İngiliz genç kadın şimdi de, erkek arkadaşının seks bebeğine benzemek için gerçekleştirdiği estetik prosedürlere 11.000 dolardan fazla para harcadığını ve erkek arkadaşının bundan çok etkilendiğini söyledi.

Trend 24-10-22 11:19

Kocasının penisinin bir kopyasını çıkarmıştı! Arkadaşına hediye edince olanlar oldu

Bir adam, eşinin penisinin yapay bir kopyasını arkadaşına hediye ettiğini öğrenince inanamadı. Şaşkınlığı ve içinde bulunduğu garip durumla başa çıkamayan adam, tecrübe ettiği bu garip durum hakkında akıl danışmak için sosyal medyaya başvurdu.

Trend 19-10-22 11:57

Şüpheli bulup tehlike sandılar! İçindekiler şaşırttı: “Seks oyuncaklarıyla dolu bavul kaybeden var mı?”

İngiltere'nin Güneybatı bölgesinde yaşayan bir kadın, meraklı köpeğini gezdirirken yolun köşesine atılmış bir bavulu görünce panikledi. Tehlikeli bir şey olduğu düşüncesiyle panikledi ancak bavul açıldığında gördüğü şey daha ziyade erotikti. Yaşanan garip olayı, yakın bir arkadaşı ortaya çıkardı.

Trend 18-10-22 10:48

Aradığı aşkı yapay zekalı şişme bebekte buldu! “10 yıllık bekarlığımın çözümü oldu”

Amerika Birleşik Devletlerinin Kuzey Karolina bölgesinde bir benzinlikte çalışan Alexander Stokes isimli adam 10 yıllık bekarlığına bir son vermek isteyerek Mimi adını verdiği şişme bir bebek satın aldı. Şişme bebeğine ilk görüşte aşık olduğunu dile getiren Stokes, romantik ilişkileri hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Trend 15-10-22 09:48

Böyle omlet tarifi yok! Karıştırıcı yerine kullandığı şey şoke etti

Bir yetişkin içerik üretici sosyal medya hesabında omlet tarifi verdiği gönderisiyle viral oldu. Çırpılmış yumurta yapmak için karıştırıcı yerine seks oyuncağı kullanan genç kadın, paylaşımıyla herkesi şaşkına çevirdi. Gönderisi sosyal medyada büyük ilgi topladı.

Trend 11-10-22 18:02

Bu mini basketbol potası hiç masum değil! Çocuk oyuncağı zannettiler seks oyuncağı çıktı

Yetişkinlere özel olarak hazırlanan ve aylık abonelik sistemiyle ilerleyen bir sosyal medya uygulamasında seksi fotoğraflarını satan Charlotte Gray kısa sürede fenomen olmayı başardı. TikTok’tan yaptığı bir paylaşımda Gary elinde bir mini basketbol potası tutarken sosyal medya kullanıcıları bunun bir seks oyuncağı olduğunu fark ettiğinde büyük şaşkınlık yaşadı.

Trend 04-10-22 15:26

İçini kemiren meraka yenik düştü! Kilitli kapının ardında bir seks bebeği zindanı bulmayı beklemiyordu

İsmini açıklamayan genç bir kadın, sevgilisinin evinde yaptığı inanılmaz keşfin ardından yardım için İngiltere’nin Güzin Ablası Jane O’Gorman'a koştu. Uzun süreli ilişkisi boyunca, erkek arkadaşının evinde kapısı sürekli kilitli olan bir oda olduğunu fark eden ve merakı içini kemiren genç kadın, erkek arkadaşının hasta halinden istifade edip o kapıyı araladı. Gördüğü şey onu hem şaşkına çevirdi, hem de hayal kırıklığına uğrattı.

Trend 29-09-22 15:17

'Dünyanın en iyi işi!' Seks oyuncaklarını kullanana kadar...

27 yaşındaki Jodie Nokes, ünlü bir seks oyuncağı firması için çalıştığını açıkladı. Firmanın seks oyuncaklarını test ederek geçinen ve tam zamanlı bir çalışan olarak görev yapan genç kadın, yaptığı şeyin 'dünyanın en iyi işi' olduğunu iddia etti. Nokes, deneyimlerine ve işine ilişkin yaptığı açıklamalarla şaşkına çevirdi.

Trend 21-09-22 15:34

Erkek arkadaşına aldığı hediye sosyal medyada olay olmuştu! Şimdi bir seks bebeği uğruna terk edilmekten korkuyor

İngiltere’de yaşayan 23 yaşındaki Charlotte Grey, daha önce erkek arkadaşına kendisine çok benzeyen bir seks bebeği hediye etmesiyle gündeme oturmuş ve adından söz ettirmişti. Ancak genç kadın şimdi, erkek arkadaşının bebek versiyonunu kendisine tercih etmesinden korktuğunu açıkladı.

Trend 05-09-22 15:16

El çantasında titreyen şeyi telefonu sandı! Seks oyuncağı olduğunu anlayınca olanlar oldu

Genç bir kadın, sosyal medya hesabında paylaştığı gönderi ile herkesi şaşkına çevirdi. Tren yolculuğu esnasında çantasında titreyen bir cisim olduğunu fark etti. Başlangıçta bunun telefonu olduğunu düşündü ama titreyen telefonu değil seks oyuncağıydı.

Trend 25-08-22 17:07

Cinsel organına taktığı seks oyuncağını itfaiyeciler çıkarmak zorunda kaldı

Endonezya’nın Batı Cava bölgesinde yaşanan inanılmaz olayda D.L. isimli 55 yaşındaki adam, cinsel organına taktığı halkayı çıkaramadığı için itfaiyeyi aradı. Cinsel organına yapıştırdığı penis halkasıyla dört hafta boyunca yaşamak zorunda kaldı. Sonunda çektiği acılara dayanamadığı için ambulansı arayarak çıkarmalarını istedi. Titanyumdan yapılmış halkayı çıkaramayan sağlık ekibi ise itfaiyeden yardım istedi.

Haber 19-08-22 07:09

Kafaları karıştırdı! Şişme bebek karısından yeni sevgilisi için boşandı, tatilinden kareleri sosyal medyadan paylaştı

37 yaşındaki Kazakistanlı vücut geliştirici Yuri Tolonchko, seks bebeği karısından yeni sevgilisi için boşandığını açıkladı. Sosyal medyada fenomene dönüşen vücut geliştirici, silikon eşinden boşandıktan sonra yeni sevgilisiyle romantik bir tatile çıktı.

Trend 12-08-22 14:22

Çözümü herkesi şaşırttı! Karısının cinsel birliktelik yaşamak istememesi üzerine eşine birebir benzeyen seks bebeği satın aldı

İngiltere’nin Warwickshire şehrinde yaşayan 23 yaşındaki Char Grey ve 28 yaşındaki eşi Callum ilişkilerine yönelik olarak ürettikleri çözüm sayesinde herkesi şaşırtmayı başardı. Karısının cinsel birliktelik yaşamak istemediği durumlarda Callum, eşine birebir benzeyen bir seks bebeği satın aldığını ve onunla zaman geçirdiğini söyledi.

Trend 18-07-22 10:27

Seks oyuncakları yok satıyor! Üreticisi tek tek açıkladı: '30 gün sürüyor...'

Gerçekçi seks oyuncaklarının üretimi ve tedariğinde dünya çapında bir endüstri lideri olan Inferno Dolls şirketinin sahibi Ben Stroud Çin'in Shenzhen kentindeki fabrikalarında nasıl çalıştıklarını ve işe dair detayları anlattı.

Trend 27-06-22 13:04

''Bir insan ruhunuzu doyuramaz'' dedi! Onun ruhunu doyuran ise bir 'seks bebeği'

Tennessee, Memphis'den kendisini 'seks bebeklerinin playboyu' olarak tanımlayan bir sosyal medya fenomeni olan Jay isimli genç adam mutluluğun sırrının seks bebeklerinden gördüğü sevgi ve kabul ve kendisinin Tanrı'yla olan ilişkisi olduğunu açıkladı.

Trend 21-06-22 14:48

Bunu hiç beklemiyorlardı! Yakaladıkları balığın içinden cinsel ilişki oyuncağı çıktı: Gördüklerinde şok geçirdiler

Richard Kesar ve Jon Hoop isimli iki balıkçı, yakaladıkları bir yayın balığının midesinde tuhaf yumrular oluştuğunu gördü. Bunun üzerine bir şeylerin ters gittiğini fark eden ikili balığın içinde bir cinsel ilişki oyuncağı olduğunu gördüklerinde büyük şok geçirdi.

Haber 12-06-22 13:12

Seks robotlarına yeni güncelleme! Artık 'hissedebilecekler' mi?

Araştırmacılar, robotların bazı şeyleri hissedebilmelerine yardımcı olabilecek yeni bir tür sentetik deri geliştirdiler. Bu sayede robotlara basıncı ve hatta sıcaklığı hissetmelerini sağlayan bir dokunma hissi verilebilecek. Bu gelişmenin, seks robotlarını tamamen yeni bir düzeye taşıyacağı öngörülüyor.

Trend 06-06-22 16:07

Cinsel ilişki oyuncağı yangına sebep olunca olanlar oldu! Sahibi bilmemezlikten geldi ama kıpkırmızı oldu

Belçika'nın Turnhout kentinden bir kadın apartmanından süzülen dumanlar ve yanık kokusunun yarattığı endişeyle itfaiyeyi aradı. Hızla olay yerine ulaşan ekipler, yangına sebep olan şeyin ne olduğunu keşfedince şoke oldular. Tüm kokunun ve dumanın kaynağı yanıp eriyen bir cinsel ilişki oyuncağıydı.

Trend 06-06-22 12:27

38 cm’lik yılanbalığı içinden canlı çıktı! Gerekçesi akıllara durgunluk verdi

İnsanların cinsel hayatlarını renklendirmek için kullandıkları seks oyuncakları kimi zaman başlarına bela olabiliyor. Özellikle tek başına, dikkatsiz şekilde kullanılan seks oyuncakları ile başlayan macera günün sonunda acilde bitebiliyor. Bu durumu dillendirmek istemeyip aylarca içinde o oyuncakla yaşayanlar bile var. Aylar sonra bile olsa vücut bu duruma reaksiyon göstererek dışarı çıkmak istediğinin işaretini veriyor!

Haber 04-06-22 08:01

Genç annenin zor anları! ‘Oyuncak ama çocuklar için değil’

İngiltere’nin Edgeley banliyösünden 28 yaşındaki Bethany Keane, oğlu Zack ile Stockport'ta yürürken oğlunun yerde en sevdiği renkte bir yetişkin oyuncağı görmesiyle yaşadıkları travmatik anları anlattı.

Trend 17-04-22 09:57

Hayatının aşkı bir şişme bebek! Şimdi onunla evlenmek için gün sayıyor

Avustralya’da yaşayan Geoff Gallagher isimli bir adam hayatı boyunca aşık olacağı bir kişiyi aradığını söyledi. Yalnızlık içinde geçen son yıllarında bir seks bebeğine aşık olduğunu dile getiren Gallagher, şimdi onunla evlenme planları yapıyor.

Trend 03-01-22 10:19

Seks oyuncağından ayrıldı, kül tablasına âşık oldu: Metal dokunuşunu seviyorum

Geçen yıl bir şişme bebekle evlendiğini söyleyen adam, bu kez de kül tablasına deli gibi âşık olduğunu iddia ediyor ve ona suni bir vajina taktırmayı planlıyor. Yuri Tolochko adındaki adam, yeni aşkı için, ''Acımasız kokusunu, tenimdeki metal dokunuşunu seviyorum'' şeklinde konuşuyor.

Haber 03-09-21 14:22