Seks Oyuncağı Haberleri

İçini kemiren meraka yenik düştü! Kilitli kapının ardında bir seks bebeği zindanı bulmayı beklemiyordu

İsmini açıklamayan genç bir kadın, sevgilisinin evinde yaptığı inanılmaz keşfin ardından yardım için İngiltere’nin Güzin Ablası Jane O’Gorman'a koştu. Uzun süreli ilişkisi boyunca, erkek arkadaşının evinde kapısı sürekli kilitli olan bir oda olduğunu fark eden ve merakı içini kemiren genç kadın, erkek arkadaşının hasta halinden istifade edip o kapıyı araladı. Gördüğü şey onu hem şaşkına çevirdi, hem de hayal kırıklığına uğrattı.

Trend 29-09-22 15:17

'Dünyanın en iyi işi!' Seks oyuncaklarını kullanana kadar...

27 yaşındaki Jodie Nokes, ünlü bir seks oyuncağı firması için çalıştığını açıkladı. Firmanın seks oyuncaklarını test ederek geçinen ve tam zamanlı bir çalışan olarak görev yapan genç kadın, yaptığı şeyin 'dünyanın en iyi işi' olduğunu iddia etti. Nokes, deneyimlerine ve işine ilişkin yaptığı açıklamalarla şaşkına çevirdi.

Trend 21-09-22 15:34

Erkek arkadaşına aldığı hediye sosyal medyada olay olmuştu! Şimdi bir seks bebeği uğruna terk edilmekten korkuyor

İngiltere’de yaşayan 23 yaşındaki Charlotte Grey, daha önce erkek arkadaşına kendisine çok benzeyen bir seks bebeği hediye etmesiyle gündeme oturmuş ve adından söz ettirmişti. Ancak genç kadın şimdi, erkek arkadaşının bebek versiyonunu kendisine tercih etmesinden korktuğunu açıkladı.

Trend 05-09-22 15:16

El çantasında titreyen şeyi telefonu sandı! Seks oyuncağı olduğunu anlayınca olanlar oldu

Genç bir kadın, sosyal medya hesabında paylaştığı gönderi ile herkesi şaşkına çevirdi. Tren yolculuğu esnasında çantasında titreyen bir cisim olduğunu fark etti. Başlangıçta bunun telefonu olduğunu düşündü ama titreyen telefonu değil seks oyuncağıydı.

Trend 25-08-22 17:07

Cinsel organına taktığı seks oyuncağını itfaiyeciler çıkarmak zorunda kaldı

Endonezya’nın Batı Cava bölgesinde yaşanan inanılmaz olayda D.L. isimli 55 yaşındaki adam, cinsel organına taktığı halkayı çıkaramadığı için itfaiyeyi aradı. Cinsel organına yapıştırdığı penis halkasıyla dört hafta boyunca yaşamak zorunda kaldı. Sonunda çektiği acılara dayanamadığı için ambulansı arayarak çıkarmalarını istedi. Titanyumdan yapılmış halkayı çıkaramayan sağlık ekibi ise itfaiyeden yardım istedi.

Haber 19-08-22 07:09

Kafaları karıştırdı! Şişme bebek karısından yeni sevgilisi için boşandı, tatilinden kareleri sosyal medyadan paylaştı

37 yaşındaki Kazakistanlı vücut geliştirici Yuri Tolonchko, seks bebeği karısından yeni sevgilisi için boşandığını açıkladı. Sosyal medyada fenomene dönüşen vücut geliştirici, silikon eşinden boşandıktan sonra yeni sevgilisiyle romantik bir tatile çıktı.

Trend 12-08-22 14:22

Çözümü herkesi şaşırttı! Karısının cinsel birliktelik yaşamak istememesi üzerine eşine birebir benzeyen seks bebeği satın aldı

İngiltere’nin Warwickshire şehrinde yaşayan 23 yaşındaki Char Grey ve 28 yaşındaki eşi Callum ilişkilerine yönelik olarak ürettikleri çözüm sayesinde herkesi şaşırtmayı başardı. Karısının cinsel birliktelik yaşamak istemediği durumlarda Callum, eşine birebir benzeyen bir seks bebeği satın aldığını ve onunla zaman geçirdiğini söyledi.

Trend 18-07-22 10:27

Seks oyuncakları yok satıyor! Üreticisi tek tek açıkladı: '30 gün sürüyor...'

Gerçekçi seks oyuncaklarının üretimi ve tedariğinde dünya çapında bir endüstri lideri olan Inferno Dolls şirketinin sahibi Ben Stroud Çin'in Shenzhen kentindeki fabrikalarında nasıl çalıştıklarını ve işe dair detayları anlattı.

Trend 27-06-22 13:04

''Bir insan ruhunuzu doyuramaz'' dedi! Onun ruhunu doyuran ise bir 'seks bebeği'

Tennessee, Memphis'den kendisini 'seks bebeklerinin playboyu' olarak tanımlayan bir sosyal medya fenomeni olan Jay isimli genç adam mutluluğun sırrının seks bebeklerinden gördüğü sevgi ve kabul ve kendisinin Tanrı'yla olan ilişkisi olduğunu açıkladı.

Trend 21-06-22 14:48

Bunu hiç beklemiyorlardı! Yakaladıkları balığın içinden cinsel ilişki oyuncağı çıktı: Gördüklerinde şok geçirdiler

Richard Kesar ve Jon Hoop isimli iki balıkçı, yakaladıkları bir yayın balığının midesinde tuhaf yumrular oluştuğunu gördü. Bunun üzerine bir şeylerin ters gittiğini fark eden ikili balığın içinde bir cinsel ilişki oyuncağı olduğunu gördüklerinde büyük şok geçirdi.

Haber 12-06-22 13:12

Seks robotlarına yeni güncelleme! Artık 'hissedebilecekler' mi?

Araştırmacılar, robotların bazı şeyleri hissedebilmelerine yardımcı olabilecek yeni bir tür sentetik deri geliştirdiler. Bu sayede robotlara basıncı ve hatta sıcaklığı hissetmelerini sağlayan bir dokunma hissi verilebilecek. Bu gelişmenin, seks robotlarını tamamen yeni bir düzeye taşıyacağı öngörülüyor.

Trend 06-06-22 16:07

Cinsel ilişki oyuncağı yangına sebep olunca olanlar oldu! Sahibi bilmemezlikten geldi ama kıpkırmızı oldu

Belçika'nın Turnhout kentinden bir kadın apartmanından süzülen dumanlar ve yanık kokusunun yarattığı endişeyle itfaiyeyi aradı. Hızla olay yerine ulaşan ekipler, yangına sebep olan şeyin ne olduğunu keşfedince şoke oldular. Tüm kokunun ve dumanın kaynağı yanıp eriyen bir cinsel ilişki oyuncağıydı.

Trend 06-06-22 12:27

38 cm’lik yılanbalığı içinden canlı çıktı! Gerekçesi akıllara durgunluk verdi

İnsanların cinsel hayatlarını renklendirmek için kullandıkları seks oyuncakları kimi zaman başlarına bela olabiliyor. Özellikle tek başına, dikkatsiz şekilde kullanılan seks oyuncakları ile başlayan macera günün sonunda acilde bitebiliyor. Bu durumu dillendirmek istemeyip aylarca içinde o oyuncakla yaşayanlar bile var. Aylar sonra bile olsa vücut bu duruma reaksiyon göstererek dışarı çıkmak istediğinin işaretini veriyor!

Haber 04-06-22 08:01

Genç annenin zor anları! ‘Oyuncak ama çocuklar için değil’

İngiltere’nin Edgeley banliyösünden 28 yaşındaki Bethany Keane, oğlu Zack ile Stockport'ta yürürken oğlunun yerde en sevdiği renkte bir yetişkin oyuncağı görmesiyle yaşadıkları travmatik anları anlattı.

Trend 17-04-22 09:57

Hayatının aşkı bir şişme bebek! Şimdi onunla evlenmek için gün sayıyor

Avustralya’da yaşayan Geoff Gallagher isimli bir adam hayatı boyunca aşık olacağı bir kişiyi aradığını söyledi. Yalnızlık içinde geçen son yıllarında bir seks bebeğine aşık olduğunu dile getiren Gallagher, şimdi onunla evlenme planları yapıyor.

Trend 03-01-22 10:19

Seks oyuncağından ayrıldı, kül tablasına âşık oldu: Metal dokunuşunu seviyorum

Geçen yıl bir şişme bebekle evlendiğini söyleyen adam, bu kez de kül tablasına deli gibi âşık olduğunu iddia ediyor ve ona suni bir vajina taktırmayı planlıyor. Yuri Tolochko adındaki adam, yeni aşkı için, ''Acımasız kokusunu, tenimdeki metal dokunuşunu seviyorum'' şeklinde konuşuyor.

Haber 03-09-21 14:22