Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Cinsel organının kalıbını çıkarıp kendi seks oyuncağını üretti! ''Vajinam sonsuza kadar yaşayacak''

  34 yaşındaki yetişkin içerik üreticsii Bonnie Lockett, vajinasının kalıbı alınarak hazırlanmış bir seks oyuncağını piyasaya sürdüğünü açıkladı. Bunun uzun zamandır yapmak istediği bir şey olduğunu söyleyen Beckett, bu sayede bedeninin bir parçasının sonsuza kadar yaşayacağını ve bunun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

  Cinsel organının kalıbını çıkarıp kendi seks oyuncağını üretti! ''Vajinam sonsuza kadar yaşayacak''

  Yakın zamanda neredeyse bir servet harcadığı düğünüyle gündem olan Beckett, şimdi oldukça iddialı bir haberle manşetlere taşındı. Yıllardır hayali olduğunu söylediği şeyi gerçekleştiren genç kadın, kendi vajinasının kalıbı kullanılarak üretilmiş bir seks oyuncağını piyasa sürdü.

  Beckett hayalinin gerçekleşmesinden ve kocasının ona ait parçaları dünyayla paylaşma cesareti göstermesinden oldukça mutlu.

  ''GERÇEĞİNE SAHİP OLAN TEK KİŞİ''

  0_I-immortalised-my-bits-by-maki (2)

  Beckett yaptığı açıklamada, ''Parçalarımı ölümsüzleştirdim. Vajinam sonsuza kadar yaşayacak. Eşim Brad ürünün harika olduğunu düşünüyor ama henüz denemedi. Gerçeğine sahip olan tek kişi o, bu yüzden mutlu.'' diye konuştu.

  KENDİSİ DE KULLANIYOR

  93079694_235655507800136_6702831186973836539_n

  Seks oyuncaklarını kullanmayı sevdiğini ancak onları eşi Brad'leyken değil, daha çok tek başınayken kullandığını açıklayan Beckett, "Erkek için üretilen seks oyuncaklarının giderek daha popüler hale geldiğini düşünüyorum ve bu konuda yardımcı olabileceğimi umuyorum!" diye açıkladı.

  YAPIM AŞAMASI KOMİKTİ

  0_I-immortalised-my-bits-by-maki

  Üretilen oyuncağın yapım aşamasını komik bulsa da, sonuçtan çok memnun. Beckett, ürünün şekliyle ve dokusuyla oldukça gerçekçi olduğunu söyledi.

  0_I-immortalised-my-bits-by-maki (1)

  Ürünü şu anda 65 sterline piyasaya çıkan sosyal medya fenomeni "Hayranlarıma böyle harika bir ürün tedarik etmekten ve yüzlerini güldürmekten daha mutlu olamazdım." diye konuştu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler