KADIN

Aslan Burcu Yıllık Yorumu

ASLAN

Sevgili Aslanlar 2017 yılında,

-Kararlı şekilde başarıyı hedefleyecek, sabırla engellerin üstesinden geleceksiniz. Kendinize ve hayata inancınız yüksek olacak.

-Fiziki görüntünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Saç şekli, rengi, vücut geliştirme, estetik operasyon gibi. O eşsiz endamınız, etkili tavırlarınız, doğal ışıltınızla dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız.

-Cesur adımlar, güven duygusu, kararlılık yıla damgasını vuruyor.

-Sanatsal güzellikler, estetik dokunuşlar, giyim ve kuşamımızdaki yenilikler kimsenin gözünden kaçmayacak.

-Bekar Aslanlar yeni bir ilişkiye adım atacaksınız.

-Sorunlu bir evlilik bitebilir.

-Home-ofis tarzı çalışmalar.

-Ekip, takım yerine, tek başınıza çalışma fikri hoşunuza gidecek. Bu sizin gelişim yolunuz olacak.

-Bir hobinizi işe dönüştüreceksiniz.

-Bir mirastan yararlanır rahatlarsınız. Bir ev satın alabilirsiniz.

-Takıntı, aşırı tutkulu, kin ve öfkeden uzak durunuz. Aşırılıktan kaçının.

-Bir davayı kazanacaksınız. Sizden gizlenen önemli bir sırrı öğreneceksiniz.

-Toprağa yatırım yapabiliriz.

-Maddi durumu güçlü birinden destek göreceksiniz.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: Mesleki konularda lütfen bilinçli düşününüz. İşten ayrılmak, yeni bir işe başlamak yönündeki kararların mutlaka gözden geçirilmesinde yarar var. Kadın patron veya yöneticilerle ilişkinize dikkat ediniz. Amacınıza yavaş ancak emin adımlarla ulaşacağınızı biliniz. İş proje ve planlarınızı gözden geçirerek, eksiklerinizi tamamlayın. İş ortamında ve aile içindeki ilişkilere özen önem verin.

13 Ağustos-5 Eylül: kazancınızı riske atacak kararlardan kaçınınız. Ekonomik düşünmekte yarar var. Eğitmenlik, ticaret, sağlık, ulaştırma, haberleşme gibi konularda işleriniz yavaşlayabilir. Bu sizi çileden çıkartmasın. Bir daha duruma bakmak hayırlı olabilir. Parayla alakalı iş görüşmeleri tekrarlanabilir. Sağlık harcamaları olabilir. Muhasebenizi bu dönemde iyi yapınız. Kenarınızda az veya çok gücünüze göre bir paranız olsun. Mantıklı düşünün. Ancak eleştirel yaklaşımlarda bulunmayınız. Öncelikli ihtiyaçlarınızı alınız. Gereksiz harcamalardan kaçınınız.

3-23 Aralık: Aşk hayatımızla yakından ilgili konularda daha dikkatli olmalıyız. Özellikle yeni tanışanların birbirlerini iyi dinlemeleri, hayat görüşlerini öğrenmeleri, zevkleri hakkında bilgi sahibi olmalarında yarar var. Bu süreçte flörtçüyüz. Bir ilişkiden diğerine çabucak atlayabiliriz. Ancak bunlar kalıcı olmaktan uzaktır. O nedenle karşınıza çıkan kişiyi iyice tanımalısınız. Ayrılmış çiftler bu dönemde tekrar bir araya gelebilirler. Hamilelikle ilgili kontrollerinizi yaptırınız. Çocuklarınızın eğitimi, bilgilenmesi, sağlık ve yeteneklerinin değerlendirilmesi önemlidir. Okul veya diğer tercihlerini dikkatlice yapmakta yarar var. Bu süreçte el becerileri, sportif faaliyetler, yolculuk, keşif gibi konular gündeminizde yer alır. Yarım kalan işlerinizi bitiriniz.

OCAK AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-8 OCAK ARASI

Sevgili Aslanlar 3 Ocak (saat 10:46)-3 Şubat (saat 18:51) tarihleri arasında Venüs-Balık burcunda seyredecek. Bu geçiş, ortaklaşa kazanç ilişkilerimizi ele almamızı gerektiriyor. Enerji ihtivasında rahatlık hali vardır, ancak bizim de gözümüzün açık olması lazım. Yaşadığımız ilişkiler, destekler, bağlantılar dikkatle ele alınmalıdır. Gelirimiz, giderimiz ve yatırımlarımız piyasanın şartlarına göre değerlendirilmelidir. Parasal konularda hesabımızı bilmemiz iyi olacak. Eğer bir ortaklık söz konusuysa, iyi niyetinizin kullanılmasına izin vermeyiniz. Alacağınızı vereceğinizi iyi biliniz. İdeallerimizi merkez alarak ve ilerisini düşünerek yuvamız, ailemiz, ilişkimiz ve kariyer hayatımızla ilgili konulara akıllıca bakalım. Bu süreç, iş hayatımızla ilgili konularda, ortaklaşa ilişkiler veya eşimiz, iş yaptığımız insanlar, yakın çevremizdeki kişiler, kardeşlerimizle olan her türlü maddi konuda, dikkatli davranmanın doğru olacağını, hesabımızı bilmemiz gerektiğini gösteriyor. Duygusal ajitasyonlara gelmeyelim.

Not: 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcunda gerileyecek. Her burç mensubu yukarıda yorumunda sözü edilen konularda iç gözlemde bulunacak. Bu meseleleri tekrar ele alacak, üzerinde düşünecekler. Bütün bu gözlemler iç ve dış dünya arasındaki dengenin sağlanmasında, gerekli ile gereksizlerin tespitinde yardımcı olacaktır.

4 Ocak 2017 (saat 17:17)-8 Ocak 2017 (saat 12:43) tarihleri arasında Yay burcunda gerileyecek Merkür: Aşk hayatımız, zevklerimiz, çocuklarımızla ilgili konular, becerilerimiz, zevkli yolculuklar, kurulan iletişimler, alınan haberler, gelir-geçer ilişkiler ve çocuk sahibi olma yönündeki kararlarımızın tekrar geleceğe yönelik şekilde ele alınması gerekir. Gerçekçi düşünmemizde fayda var. Karşımıza biri çıkar. Bizi heyecanlandırır. Konuşmaları, hal ve tavırlarıyla etkiler. Ancak nasıl biridir anlamak gerekir. Çocuk sahibi olmak istiyorsak bunun bir sorumluluk olduğunu bilelim. Karşımıza bir fırsat çıkabilir, bir gelişme yaşanabilir veya daha önce adım attığımız bir işle ilgili haber gelebilir. Hemen karar vermeyelim. Hazırlıklarımızı gözden geçirelim, işlerimizi tamamlayalım. Merkür geri hareketi yeniden bir bakış demektir. Aşk hayatımız-umutlarımız, geleceğimizle ilgili konularda hayallere kapılmamalıyız. Geri hareket öncesi ayrıldığımız sevgilimiz geri dönebilir. Akıllıca duruma bakmakta yarar var.

Tüm burçlar için önemli Not:

Merkür gölgeli günleri, geri hareketin başlama tarihinin bir hafta öncesi 29 Aralık 2016itibariyle etkili olmaya başlar. Geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası 15 Ocak 2017 kadar etkili olur. Bu tarihleri merkez alarak, yorumunuzda sözü edilen noktalara dikkat edilir.

8 Ocak saat 12:43-12 Ocak saat 17:03 tarihleri arasında Merkür Yay burcunda düz ilerleyecek. Sürpriz yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Bir anda hayatınıza dahil olan bir kişi veya bir gelişme sizi canlandırır. Hevesli olacaksınız. Tabii ki gerektiğinde olasılık hesabı da yapacağız. Fikirlerimiz, bakış açımız, inanç ve prensiplerimiz, aşk hayatımızla ilgili konularda bir hayli etkili olacak. Ayrıca dış dünya ile olan temaslarımızda biz neyi hedefliyor ve neye inanıyorsak ona göre kararlar vermek isteyeceğiz. Birilerine göre değil kendimize göre hayatı ele alacak ve ifade edeceğiz. Her konuda mutlaka bir söz edecek, başkalarıyla bu bilgileri paylaşacak fakat birileri yanlış bulduğunda içerleyeceğiz. Bilgimiz yetersizse, tecrübemiz kafi değilse, bir de kendimize güvenimiz çok ileri derecede ise öğrenmeye çalışmalı, ben biliyorum dememeli, eksiklerimizin de farkında olmalıyız.

9-15 OCAK ARASI

Sevgili Aslanlar 12 Ocak saat:14:34 tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, duyarlılığı bilhassa gönlümüzde yükseltiyor. Belki ifade edemiyoruz hislerimizi, yaşadıklarımızı bu yüzden biraz yorgunuz veya hassasız. İlişkilerimiz, iş hayatımız, fiziksel ve ruhsal sağlığımız hepsi bu Dolunayda biraz daha ön planda. Bizi anlamaları gerekecek veya bizim ifade etmemizde yarar var. Aşkta ve hayatın genelinde bir şeylere tutunmak, güvenmek, değerlerimizi korumak içgüdümüz yüksek. İç sesimiz bize bir şeyler fısıldıyor ancak bu sese tam manasıyla inanabilir miyiz onu anlamak lazım. Görünümlere baktığımızda, sorumluluklar ön planda. Bu da ister istemez düşündürüyor bizi. Kaliteli bir yaşam, olumlu ilişkiler, güçlü fırsatlar, yakınlarımızın desteği bizim için çok önemli. Merkür bugün Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Bir de bu Yeniayda finansal konularda hesabı şaşmamak gerekiyor. Hem işimizde dikkatli olmamız hem de alacak, borçlar, krediler ve özel ilişkilerde iyi niyetin kullanılmaması için gözümüzün açık olması gerekiyor. Bağımlı, alışkın olduğumuz, ne kadar zorlansak da görmezden geldiğimiz noktalar bizi ister istemez duyarlı yapıyor. Hesabi düşünemiyoruz. Ancak göz göre göre de birilerinin veya bir şeylerin hayal kırıklığı yaşatmaması için dikkatli olmalıyız. Ben moral ve motivasyonunuzu yükseltici, sizi şöyle bir canlandırıcı, bu denli her şeyi içinize atmak yerine, şöyle bir toparlanmanızda yardımcı aktiviteleri öneriyorum. Sözgelimi sevdiğiniz dostlarınızla, güvendiğiniz kişilerle konuşun, bir araya gelin, kafanızı rahatlatın.

12 Ocak-7 Şubat tarihindeki Merkür-Oğlak geçişi, eksiklerinizi tamamlamanız, yavaş ve emin adımlarla ilerlemeyi kabul etmeniz gerekebilir. Ancak şunu belirteyim ki, bu geçiş genel olarak iş hayatınızı veya sizi birebir ilgilendiren konularda odaklanmanızı sağlayıcıdır. Eğer siz, ne istediğinizi biliyor ve bunun üzerine giderek elde etmek istiyorsanız, düşüncelerinizi hedefinizin üzerinde yoğunlaştırdığınızı onu elde etmeniz kolaydır. Bu geçiş mantıklı düşünerek kararlar vermenizde yardımcıdır. Bu süreç Merkür geri hareketinin sona ermesi nedeniyle 19 Aralık 2016-4 Ocak 2017 tarihleri arasındaki işlerin, meselelerin tekrar gündeme gelmesi ve yürürlüğe konması, işlerlik kazandırılması, halledilmesi yönünde etkili olacaktır.

16-22 OCAK ARASI

20 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında Güneş-Kova burcunda ilerleyecek.Evlilik hayatınız, ilişkiniz, gruplarla alakalı temaslarınız, yenilik anlamındaki girişimleriniz, hedefleriniz, ailevi konular, ev ile alakalı meseleler ön planda olacaktır. Genelde yenilenme, değişim, özgür ifade etme konusunda kendi başınıza hareket etmek kolay olmaz. Eğer bekar bir Aslansanız karşınıza birilerinin çıkması, tanışmanız kolay olur. Devam eden ilişkilerde ise, görüş farklılıklarınız artar. Eğer arkadaşça yanaşarak, ilişkiyi hoş paylaşımlarda bulunarak yenilerseniz hiçbir sorun kalmaz.

23-31 OCAK ARASI

Sevgili Aslanlar 28 Ocak saat 03:07 Kova burcunda doğacak Yeniay, geleceğe dönük düşünmemizi sağladığı gibi, ilişkilerde birey olarak kendimizi kabul ettirme çabamızın da işaretçisidir. Evet biz seninle bir beraberlik yaşıyoruz ancak sen nasıl önemliysen, ben de aynı şekilde önemliyim diyoruz. Bundan pek taviz vermeyeceğiz. İş hayatı, yakın çevre ilişkilerinde de duruma bu şekilde bakacağız. Sorunlu ilişkimiz veya iş ortaklığımız varsa baskıya gelmeyeceğiz. Yanlışları açık ve net bir dille ortaya koyacağız. Evlilik olgusu tabii ki önemli. Ancak biz öncelikle karşımızdaki kişinin tavrına, hayat görüşüne, nasıl bir çevrede yetiştiğine ve ideallerine önem vereceğiz. Yeniayın oluştuğu gün Mars-Koç burcunda seyrine başlayacak. Bu seyir size atılım gücü, cesaret ve yenilikçi görüşle hedefinize ulaşma kararlılığı veriyor. Bu geçiş başlı başına girişimcilik anlamı taşıyor. Bu ister özel ister iş isterse çevre edinme anlamında size destek bir kuvvettir. Sıradanlaşmış, alışagelmiş şeyler yerine, insana heyecan veren, canlandıran, yaşamı farklı açıdan görmemizi sağlayana yöneleceğiz. Bu bakış açısıyla ilişkilerimizi ele alacağız.

28 Ocak saat 08:39-10 Mart saat 03:33 tarihleri arasında, Mars-Koç burcunda ilerleyecek. Siz Aslanların her yenilikte atak, cesur, dayanıklı, hareketli ve enerjinizi bir hayli aktif şekilde kullanabileceğiniz süreçtir. Eğitim hayatınızla ilgili yeni kararlar almaya, yerleşim yerinizle ilgili değişimde bulunmaya, yolculuklar yaparak her şeyi bizzat yerinde görmeye çalışırsınız. Hangi konuda olursa olsun, bir şeyi merak etmeye görün, hemen harekete geçip onu elde etmek, sahip olmak istersiniz. Zorluklar karşınıza çıktığında daha fazla hırslanırsınız. Mars astrolojik olarak efor simgesidir. Kişi fiziksel anlamda canlıdır. Harekete açıktır. Bu durum sporla ilgilenmek hem vücut gelişiminiz hem de rahatlamanız, enerjinizi boşaltmanız yönünde yardımcıdır. Kendinizi gayet iyi savunabileceğiniz, kimsenin sizi geçmemesi için hırslanacağınız bu dönemde, ön sıralarda olmak istersiniz. Yarışmalar, rekabete dayalı işler, iddiacılık, çetin şartlarla mücadele gerektiren her yerde size rastlayabiliriz.

OCAK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 5-6-9-10-13-14-18-19-23-24
Zayıf Enerjili Günler : 1-7-8-20-21-28
Aşkta En Şanslı Günler : 23-24
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 15-16

Yeniay : 13-14-15 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-27-28-29 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

ŞUBAT AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-5 ŞUBAT ARASI

3 Şubat (saat 18:51)-4 Mart (saat 12:09) tarihleri arasında Venüs-Koç burcunda seyrini sürdürecek. Venüs süresince ilişkilerimizde bir hayli cesur, aktif, kararlı, sabırsız davranabiliriz. Kendimizden emin bu hallerimiz diğerleri tarafından farklı yorumlansa da, biz pek de önemsemeyiz. Aslanlar bu dönemde bir hayli çekicilik kazanırlar. Bir de Mars Koç burcunda ilerlediği için, bu çekicilik karşı cins tarafından bir hayli beğenilmenizi sağlar. Cinsellik bir hayli ön plandadır. Bekar Aslanlar bu enerji altında, sürpriz ve hızlı bir aşka merhaba diyebilirler. Bu dönem, hem yeni bir çevreye dahil olma isteğinin hem de yeni insanlarla tanışma ihtiyacının öne çıktığı zaman dilimidir. Özgürlük önemlidir. Akıl almak işimize gelmez.

Not: 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs-Koç burcunda gerileyecek. Her burç mensubu yukarıda yorumunda sözü edilen konularda iç gözlemde bulunacak. Bu meseleleri tekrar ele alacak, üzerinde düşünecekler. Bütün bu gözlemler iç ve dış dünya arasındaki dengenin sağlanmasında, gerekli ile gereksizlerin tespitinde yardımcı olacaktır.

6-12 ŞUBAT ARASI

7 Şubat-26 Şubat tarihleri arasında Merkür-Kova burcunda ilerleyecek. İlişkilerde iletişimin, karşılıklı fikir paylaşımının, konuşmanın, birbirinizle bilginizi bölüşmenin, endişeli, huzursuz, tutarsız şekilde hareket etmemenin önemli olduğunu söylemeliyim. Partneriniz ne söylüyor, birbirinizi dinliyor musunuz, anlaşıyor musunuz? Bunların tümü çok önemlidir. Kazanç anlamında eşimiz, iş ortağımız veya birileriyle olan ilişkimize önem vereceğiz. Merkür, bilgilenmenin işaretçisidir. Buna göre finansal konularda işi şansa bırakmayalım. Başkaları ne düşünüyor, nasıl bir yol öneriyor, piyasanın durumuna göre yeni bir yön belirlemeye çalışalım. Eğer birilerine mali yönde ihtiyacımız varsa, gergin konuşmamak, ortaklaşa düşünmeye çalışmak yararlı olur. İlişkilerde farklı hedefler olup olmadığı ele alınmalıdır.

Sevgili Aslanlar 11 Şubat saat 03:45 burcunuz üzerinde oluşacak Halkalı Ay Tutulması, içten gelen bir arzuyla kendinizi güçlü görme, bunu insanların da görmesini, kabul etmesini sağlama arzunuzdur. Keşfedilmesi, beğenilmesi, alkışlanması gereken kişi sizsinizdir. Bunu birilerine anlatmak, ifade etmek, onaylanmak sizin için olmazsa olmazınızdır. Görünümlere baktığımızda önümüzdeki 6 aylık sürecin hakikaten sizler adına gayet olumlu gelişmeleri işaret ettiğini söyleyeyim. Sizin o güçlü ışığınız önünüzdeki engelleri aşmanızı, kendiniz için doğru kararlar vermenizi ve ilerlemenizi sağlayacak. İlişkide iki tarafın da, farklı bakış açıları bazen zorlayıcı olsa da, önemli olan birbirinizi tamamlıyor musunuz, ortak bir noktada buluşuyor musunuz sorularına cevap vermektir. Önümüzdeki altı aylık dönem, bu soruların cevaplanması ve buna göre kararlar verilmesi yönünde önemlidir. Görünümler, kardeşlerimiz, akrabalarımız, komşularımız, çevremizle olan ilişkimizi ciddi ve gerçekçi şekilde gözden geçirmemizi sağlayacak. Eğer zayıfsa güçlendireceğiz. Aşk hayatımız, çocuklarımızla ilgili konularda yılsonuna doğru problemler azalacak. Çalışma hayatımıza odaklanacağız. Beden sağlığımıza önem vereceğiz. Bu Tutulma, ilişkimizi, işlerimizi biraz da maddi-manevi açıdan incelememizi sağlıyor. Güvence önemli bizim için. Bu Tutulma gösteriyor ki, her şeyi eğrisiyle doğrusuyla tartacağız ve ona göre tercihte bulunacağız ve bunlar kalıcı olacak.

13-19 ŞUBAT ARASI

18 Şubat-20 Mart arasında Balık burcunda seyredecek Güneş süresince finansal konularda hakkınızı mutlaka iyi gözetmelisiniz. Ticari konularda ve insanlarla olan bu türden alışverişlerde hesabınızı iyi yapınız. İlişki meselelerinde duygularınızı anlamayan, sizi fedakarlıkta bulunmaya sevk eden partnerinize karşı daha dikkatli olunuz. Bu süreçte şartları iyice gözden geçirmeden ne ilişkiniz ne de maddi konularda hayali kararlar almayınız. Riskli işlere kalkışmayınız ve ödemeyeceğiniz borçlar altına girmeyiniz. Bu süreçte siz Aslanların mutlaka aklı başında karar vermeniz, mali konularda dikkatli olmanız gerekir. Piyasanın durumuna bakalım. El atına binen çabuk iner sözünü unutmayalım.

20-28 ŞUBAT ARASI

Sevgili Aslanlar 26 Şubat saat 17:54 tarihinde Balık burcunda oluşacak Halkalı Güneş Tutulması ve Merkür-Balık burcu geçişi aynı güne denk geldiği için, insan ne yapmak istediğini, ne üzerinde yoğunlaşması gerektiğini tam olarak kafasında oturtmakta zorlanabilir. Özellikle finansal konular ve ilişki meseleleri sizi bir hayli hassas kılabilir. Destek istemek, yardım beklemek, birilerinin anlayışlı olmasını dilemek zorundayızdır. Ancak bunu açıkça ifade etmekten çekinebiliriz. Bu Tutulma, kazanç-kayıp muhasebemizi mantıklı şekilde yapmamız ve yeni çıkış yolları bulmamız için aslında destek veriyor. Çünkü Venüs ve Mars-Koç burcunda ilerlerken size gerekli desteği sunacak veya kendi başınıza her türlü güçlüğün üstesinden gelebilecek kaynaklara ulaşabilirsiniz. Sözgelimi bir projenizi iletişim gücünüzle kabul ettirebilir, girişimde bulunabilir ve maddi anlamda rahatlayabilirsiniz. Yeni bir yere yerleşim, farklı insanlarla tanışmak da bu Tutulmada etkilidir. Sizin ilişki ve finansal sorunlarınızı çözebilmek adına vereceğiniz mücadele büyümeniz ve gelişmenizde etkili olabilir. Bu Tutulma başta söylediğim gibi her ne kadar insanı zihnen duygusallaştırsa da, kendinden emin olan kişiler güvenle yol alıp, hayatta her zaman bir çözüm vardır sözüne uygun şekilde ilerleyebilirler. Karşılarına çıkacak fırsatlar ve gelişmelerle başkalarına destek verip, destek görerek rahatlayabilirler.

26 Şubat-14 Mart tarihleri arasında Balık burcunda seyrini sürdürecek Merkür, gerek özel gerek başkalarıyla olan ilişki ve parasal alışverişinizde mantıklı, ölçülü, akıllı davranılması gereken bir dönemdir. Hayali değil, gerçek olanı önemsemeliyiz. Paramızı ve bize emanet edilen parayı iyi koruyalım, hesabını iyi yapalım. Bir yerden borç alıyorsak, kredi çekiyorsak, borcu ödeyebilecek güçte misiniz, sonradan sıkıntı çeker misiniz? Birilerine güvenip bir işe kalkışıyorsanız. Bu kişiler doğru mu, değil mi? bunları lütfen iyi analiz ediniz. Fazla açılmayınız. Genelde parasal, ilişki, iş anlamında sizi kimsenin yanıltmasına izin vermeyiniz. Mali hesaplarınızı kontrol ediniz, değerli kağıtlarınızı saklayınız ve muhasebe kayıtlarınızı düzgün tutunuz. İlişkilerde de, karşınızdaki kişiye, söylediklerine dikkat ediniz.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-2-5-6-10-14-15-19-20-28
Zayıf Enerjili Günler : 3-4-16-17-24-25
Aşkta En Şanslı Günler : 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 12-13

Yeniay : 9-10-11 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 23-24-25-26 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

MART AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-5 MART ARASI

4 Mart (saat 12:09)-3 Nisan (saat 03:25) tarihleri arasında Koç burcunda gerileyecek Venüs, duyguların arka planda kaldığı ve sevgiyi ifade ediş biçiminin kendimize dönük olduğu bir zamandır. Bu geri harekette siz Aslanlar, uyumlu davranmak ve paylaşım konusunda isteksiz davranırsınız. Astrolojik açıdan aşk olgusunun zodyaktaki en güçlü temsilcisi olan sizler, kimseye taviz göstermezsiniz. Geri hareket dönemi, zıtlaşmalar, üstünlük yarışı, kimseyi beğenmemek gibi durumlara dönüşebilir. Macera arzumuz yükselir, sıra dışı ilişkiler yaşarız. Eğer beraberlikte sorun varsa hiç çekemeyiz. Bizi isteklerimiz önemlidir. Ruhunuz neyle mutlu oluyorsa ona yöneliriz. Uzak bir ülkeye mi gitmek istiyorsunuz, imkanınız varsa bunu denersiniz. Kaçamak yaşamak istiyorsunuz buna uygun kararlar vermeye açıksınızdır. Eski bir ilişki yeniden canlanır veya hayatınıza bir anda biri girebilir. Oysaki bütün bu durumları, yenilikleri iyice gözden geçirmek vaktidir. Kariyer evinizle ilgili konularda da etkili olacak Venüs geri hareketi, ön planda olma arzusu fakat bunu başarmakta yaşanan zorluklar, çevrenizle aranızda oluşturan duvarlar ve tedirginlikler şeklinde özetlenebilir. İnsanın benmerkezci davranması doğaldır. Buna sözümüz yok. Fakat iş hayatı uyum gerektirir. BEN demeye kalkarsanız, insanlar üzerinde baskı kurmaya çalışırsanız sorun çıkabilir. Bir işin hemen sonucu almak zor olabilir. Yapmak istediklerinizi gözden geçirme zamanınızdır. Bu süreçte yapacağınız incelemeler geri hareket sonrası doğru bir tercihte bulunmanızı sağlayıcıdır. Rutin iş seyahatleriniz olabilir. Karşınıza ansızın çıkacak bir teklif veya fırsatı kaçırmanız halinde üzülmeyiniz. Bunlar geri hareket sonrası tekrarlanır. O zaman karar verirsiniz.

Önemli Not: 28 Nisan-6 Haziran tarihlerinde Venüs düz seyirle Koç burcunda ilerlediğinde, yukarıdaki konu ve alanlarda yaşanan gecikme, yanlış anlaşılma veya aksamalar yoluna girmeye başlar. Geri hareket esnasında karşınıza çıkan fırsatları, işleri ve yeniden ele alıp düzenlediklerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz.

6-12 MART ARASI

10 Mart saat 03:33-21 Nisan saat 13:32 tarihleri arasında Mars-Boğa burcunda seyrini sürdürecek. Bu dönem genel anlamıyla insanın kariyer, aile, toplum hayatıyla ilgili meselelerini ihtiyaçları doğrultusunda ele almasıdır. Mücadelenin özünde, maddi açıdan getirisi yüksek bir iş, huzur ve güvence dolu bir hayat ve içinde yer almaktan hoşnut olduğu bir toplum özlemi vardır. Kalıcılık, süreklilik ve uzun ömürlülük son derece kıymetlidir. Risk alınmaz Mars-Boğa burcu geçişinde. Her şeyin güvence çerçevesinde düşünülerek gözden geçirilmesini doğal karşılamalıyız. Tabii ki bu bakış açısı, başka bir olanak, fırsat, alternatif çıkmadıkça olanı olduğu haliyle kabule zorlar ki, aslanlar için bu pek hoş değildir. Bir başka önemli husus, bu geçişi yöneten Venüs ün 4 Mart itibariyle Koç burcunda ve ardından Merkür ün 31 Mart tarihinde gerileyecek oluşudur. Durum böyle olunca iş hayatı, hedef, sosyal ilişkiler ve ilerisi adına aklınıza estiği gibi kararlar veremeyebilirsiniz. Şartlara bakmak, şöyle bir kendinizi, amacınızı gözden geçirmek, yarım kalan işlerinizi tamamlamak durumundasınız. Bu daha sonraki atılım, değişiklik, yenilik için gayet iyi sonuçlar doğurabilir.

Sevgili Aslanlar 12 Mart saat 17:54 Başak burcunda oluşacak Dolunay, iş veya özel ilişkilerde, titizlikle durumumuzu gözden geçirmenin ve güvencemize önem vermenin gereğini vurguluyor. Hani bir yandan titizleniyoruz ancak diğer yandan gelir-gider dengemizi şaşırıyoruz. Dolunayın yöneticisi Merkür-Balık burcunda etkili bir konumda değil. Bu nedenle hesabımızı bilmek gerekiyor. Hayali düşünemeyiz. Şuradan şu gelir, buradan bu gelir diyerek bir ortaklığa, kredi çekmeye, bir borcun altına girmeye kalkışamayız. Görünümlerin ilki, işe ve emeğe göre ücretin belirlenmesi veya hizmetin kalitesine göre harcamada bulunulması gerektiğini, bunu derinlemesine araştırmanın yararını işaret ediyor. İkinci görünüm, çocuk sahibi olmak veya çocuklarınızla ilgili konularda akılcı düşünmektir. Bir yerden para bekliyorsanız, elinize geçmeden, hayaller kurmayalım. Eğer bir alacak-verecek meselemiz varsa bizim iyi niyetimizden yararlanılmasına izin vermeyelim. Bu Dolunay yukarıdaki konular üzerinde etkili olacağından, kredi ve yatırım konusunda uzman kişilere fikir danışalım. Yanılmamak için, öncelikle biz hesabımızı iyi yapalım. Sağlık kontrollerimizi ihmal etmeyelim.

13-19 MART ARASI

14 Mart-31 Mart tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda seyrini sürdürecek. Biz de istekli bir şekilde düşüncelerimizi, inancımızı, hayata bakış açımızı öne sürmek isteyeceğiz. Bu süreç yurtdışı, ticaret, aktif girişimler, haberler, fırsatlar, hızlı kararlar vermek yönünde etkilidir. Ayrıca yolculukların da simgesidir. Kişi iş girişimlerinde bulunmak veya eğitim, ticari konularda aktiftir.

20-26 MART ARASI

20 Mart-20 Nisan tarihleri arasında Güneş-Koç burcunda ilerleyecek. Bu geçişin yöneticisi Mars-Boğada seyrini sürdürüyor. Venüs ise iki ayrı burçta geriliyor. Bütün bunları harmanladığımızda, eğitim hayatımız, akademik tercihlerimiz, uzak ülkelerle alakalı işlerimiz, hukuk gibi konularda risk faktörünü göz önüne almamız gerekecek. Tercihlerimizi gözden geçireceğiz. Daha önce verilmiş kararlarımızı ele alacağız. İlişki ve finansal konularda aceleci kararlar vermeyeceğiz. Kariyerimiz söz konusu ise, bizim öncelikle yeteneklerimize göre bir değerlendirmede bulunmamız lazım. Eğitim ve iş kararlarını bu şekilde vermek gerekiyor. Aceleci olmayalım. Duruma bir bakalım. Sürecin yöneticisi Mars-Boğa burcunda ilerlediği için temeli sağlam ve uzun vadeli olmayan, anlık istekler ve zevklere dayanan planlar yapmayacağız. Bilgi ve tecrübemizi geliştirmek amaçlı düşünmemizde yarar var. Kısaca Güneş-Koç burcu bu yıl, bizi ciddiyetle hareket etmeye, maddi-manevi anlamda güçlü olana yöneltmektedir. Biraz yavaş ancak isabetli kararlar için sabırlı olmamız gerekiyor.

27-31 MART ARASI

Sevgili Aslanlar 28 Mart saat 05:57 tarihinde Koç burcunda doğacak Yeniay, Venüs geri hareketiyle aynı zamana denk geldiği için, hedefimizle alakalı her türlü meselenin gözden geçirilmesi iyi olacaktır. Geçtiğimiz aydan bu yana bazı iş ve ilişkilerimizde durgunluk söz konusu. Eskiye ait konular tekrar gündeme gelmekte. İnsan seçmekte veya hangisi doğru olur diye düşünmekte zorlanıyor. Eğitim, yurtdışı, yerleşim, kariyer konularında şu aralar bir hayli yoğunuz. En iyisini, en kalıcı ve güvenilir olanı tercih etmek istiyorsak, tabii ki aceleyle değil, ilerisini düşünerek hareket etmeliyiz. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Boğa burcunda ilerliyor ve önümüzdeki Nisan ayında Merkür gerileyecek. Zaman konusunda sabırlı olmak gerekebilir. Eğer daha önce bir iş veya yerleşim tercihinde bulunduysanız şartlar tam olarak yerli yerine oturmamış olabilir. Zamanla bunlar düzelebilir. İş icabı kısa süreliğine bir başka şehir veya ülkede çalışmayı düşünenler, tayin bekleyenler, akademik tez hazırlayanlar ekstra zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Bir bekleme dönemi gibi dursa da, önümüzdeki birkaç ay içinde durumunuz netleşir. Bu Yeniayda önemli olan, hangi konuda olursa olsun şartlara bakmak, uzun vadeli düşünmek ve kazandırıcı olup olmadığına bakmaktır. Yaptım olsun tarzında değil, iyi bir şeyler olsun diyerek düşünmektir. Ne istiyorum, neyi hedefliyorum, bu yolda karşıma çıkacak zorlukların da farkında mıyım, bunlara değer mi diye bakmak yararlı olur.

Sevgili Aslanlar 31 Mart-10 Nisan tarihleri arasında düz seyirle Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, iş hayatımız, maddi kazanç, hedeflerimiz üzerinde sakince ve aklımız başında düşünmenin önemini vurguluyor. Biraz yavaşlıyoruz. Zihnimiz koşturmaca içinde gözden kaçırdığı noktaları fark ediyor. Bunlar tabii ki önemli. Doğru bir yol ve yön belirlemek için, işlerimizi sağlama almaktan yanayız. Bu tespitler sonucunda her şey yolundaysa, tabii ki girişimde bulunabilir, uygulayabiliriz. Ancak soru işaretleri taşıyorsak, çok fazla hızlı ilerlemiş, şimdi bir şeyler aklımızı kurcalamışsa o zaman bir daha bakmakta yarar görüyorum. İş tercihlerimizde, proje ve planlarımızda geleceğin garanti altına alınması gerekliliğini unutmayalım. Hakikaten işe yarayan, üretime dönük olanları yürürlüğe koyalım. Merkür 10-20 Nisan tarihleri arasında gerileyecek. O nedenle, yürürlüğe koymak istediğiniz işleri en geç 3 Nisan tarihine kadar hallediniz.

MART Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-9-10-13-14-18-19-28
Zayıf Enerjili Günler : 3-16-17-23-24-30
Aşkta En Şanslı Günler : 18-19
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 11-12

Yeniay : 8-9-10-11 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 23-24-25 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

NİSAN AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-9 NİSAN ARASI

Sevgili Aslanlar, 3 Nisan (saat 03:25)-15 Nisan (saat 13:18) tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreçte, hem geçtiğimiz Ocak-Şubat arasında yaşanan gelişmelere bakacağız hem de iş hayatımız, çevremizle ilişkiler, finansal konular üzerinde hassasiyetle duracağız. Belki duygularımızı dışa yansıtmayacağız ancak es geçmeyiz. Bu süreçte paraya önem vermiyoruz aslında. Belki bu nedenle ihmal ettiğimiz ödemeler veya gözden kaçabilecek hesap hatalarına karşı dikkatli olmalıyız. Muhasebemizi iyi yapmalıyız. Belki de zor bir süreçten geçiyoruz ve paraya ihtiyacımız var. İşte bu ihtiyaç yüksek faizli bir kredi veya borcun altına bizi sokabilir. Aman dikkatli olalım. Güvenmek, iyi niyet veya fedakarlıklar nedeniyle başkaları bizi kendi çıkarları doğrultusunda yönlendirebilir. Nasılsa ses çıkarmaz diyerek zor duruma düşürebilir. Bunlara karşı gözümüz açık olsun. Sırf uyum göstereceğiz diye haksızlıklara susmayalım. Aşkta bağlanmaya, romantizme bir hayli açığız. Fantezilerimiz güçlü olabilir. Bu anlamda deneyimler yaşanabilir veya platonik bir aşka tutulabiliriz. Maddi açıdan harcamalara dikkat etmek vaktidir. Bu noktalara dikkat edilirse, geri hareket dönemini doğru şekilde değerlendiririz. Önemli olan, dağılmamak, kendimizin farkında olmaktır.

10-16 NİSAN ARASI

Sevgili Aslanlar 11 Nisan saat 09:08 Terazi burcunda oluşacak Dolunay, fikirlerimizi başkalarına uyumlu ve işbirliğinde bulunarak ifade etmek gerektiğini vurguluyor. Bu ister hukuki, eğitim, iş veya çevremizle alakalı olsun fark etmez. Birilerine bir şeyleri anlatmaya çalışacağız. Tabii ki bu Dolunayın yöneticisi Venüs-Balık burcunda geriliyor. Merkür de aynı şekilde Boğa burcunda geriliyor. Durum böyle olunca kredi çekimleri, beklediğimiz paralar, kefil olduğumuz kişiler ve özel hayatımızla ilgili ilişkilerde çok dikkatli bir gözlem gerekiyor. Ayrıca bu konularda gecikmeler olmasını doğal karşılamamız lazım. Belki de şu andaki durgunluk, yanlış bir gelişmenin önüne geçiyor da olabilir. Bir de böyle düşünelim. İş görüşmelerinde güvence bilhassa önemsenmeli. Ne alınacak, ne gibi bir iş yapılacak veya maaş durumumuz nedir, bunları da zaman ve şartlar çerçevesinde ele alalım. Tabii ki sağlamlık, uzun vadelilik önemlidir. Bu olguları es geçemeyiz. Görünümlere baktığımızda, çalışma hayatı, sağlıkla ilgili konular ve bazı mecburiyetler bizi yorabilir. Her ne olursa olsun isteklerimizi ifade ederek, özgür olmak isteriz. Birilerinin yolumuza engel koymasından, bizi ciddiye almamalarından hoşlanmayız. Fakat yorumda da belirttiğim gibi, geri hareketler nedeniyle, kararsızlık, tereddüt veya mücadelemizin zorlayıcı olması, geçmiş meselelerin gündeme gelmesi, bu Dolunayda birileriyle burun buruna gelmenin yanlış olacağını, hakkımızı elde etmek için, çok iyi bir strateji belirlememizi işaret ediyor.

Sevgili Aslanlar 10 Nisan (Saat 02:14)-20 Nisan (Saat 20:37) Merkür-Boğa burcunda geriliyor. iş hayatımız ve mali konular üzerinde bir analizde bulunacağız. Daha önce bunu yaptıysak, her şey gayet sağlam ve güvenilirse tabii ki adım atmaktan çekinmeyeceğiz. Fakat henüz yeni karşımıza çıkmış, bir bilgi sahibi olmadığımız teklif veya işlerle karşılaşırsak, mercek altına alarak üzerinde düşüneceğiz. Bu süreçte, huzurlu bir ortamda çalışmak, kazanmak, geleceğimizi garanti altına almak fikri gayet önemlidir. Kendimizden emin isek, ağır adımlarla ilerlemek bize dokunmaz. Fakat sabırsız biriysek, neden böyle yavaşladım, neden işler durgulaştı, yoksa bir şeyler mi oluyor diye endişeleniriz. Oysaki günlük yaşantımızı pratik bir şekilde düzenlersek, ilişkilerimizde sabit fikirli davranmayıp, başkalarının da görüşlerini alırsak, bu süreçte yaptığımız tespitler, geri hareket sonrası hakikaten temeli güçlü olan işler sayesinde başarılı oluruz. Merkür zaten bu anlamda gerçekten neye ihtiyacımız olduğunu anlamamızı sağlayacaktır.

Tüm burçlar için önemli Not:

Merkür gölgeli günleri, geri hareketin başlama tarihinin bir hafta öncesi 3 Nisan itibariyle etkili olmaya başlar. Geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası 10 Mayıs tarihine kadar etkili olur. Bu tarihleri merkez alarak, yorumunuzda sözü edilen noktalara dikkat edilir.

15 Nisan (saat 13:18)-28 Nisan (saat 16:13) tarihleri arasında Venüs-Balık burcunda seyredecek. Bu geçiş, ortaklaşa kazanç ilişkilerimizi ele almamızı gerektiriyor. Enerji ihtivasında rahatlık hali vardır, ancak bizim de gözümüzün açık olması lazım. Yaşadığımız ilişkiler, destekler, bağlantılar dikkatle ele alınmalıdır. Gelirimiz, giderimiz ve yatırımlarımız piyasanın şartlarına göre değerlendirilmelidir. Parasal konularda hesabımızı bilmemiz iyi olacak. Eğer bir ortaklık söz konusuysa, iyi niyetinizin kullanılmasına izin vermeyiniz. Alacağınızı vereceğinizi iyi biliniz. İdeallerimizi merkez alarak ve ilerisini düşünerek yuvamız, ailemiz, ilişkimiz ve kariyer hayatımızla ilgili konulara akıllıca bakalım. Bu süreç, iş hayatımızla ilgili konularda, ortaklaşa ilişkiler veya eşimiz, iş yaptığımız insanlar, yakın çevremizdeki kişiler, kardeşlerimizle olan her türlü maddi konuda, dikkatli davranmanın doğru olacağını, hesabımızı bilmemiz gerektiğini gösteriyor. Duygusal ajitasyonlara gelmeyelim.

17-23 NİSAN ARASI

20 Nisan (Saat 20:37)-3 Mayıs (Saat 19:33) Merkür-Koç burcuna geriliyor. Ticari girişimlerinizde, insanlarla anlaşmakta bu aralar zorlanabilirsiniz. Beklediğiniz cevapları alamadığınızda veya sizinle aynı düşünmeyen kişilerle karşı karşıya geldiğinizde sabırsızlığınız nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Yolculuklarda, eğitim hayatında, girişimlerinizde aceleci hareket etmeniz hem yanlış anlaşılmanıza hem de aksiliklere yol açabilir. Özellikle seyahatle ilgili mevzularda tedbirli olmayı ihmal etmeyiniz.

20 Nisan-20 Mayıs tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Merkür geri hareketini göz önüne alınca, iş hayatımız, kişisel kararlarımız, maddi-manevi kazançlarımız yönünde enerjimizi odakladığımız zaman dilimindeyiz. Sağlamcıyız ve daha fazla garantiyi önemsiyoruz. Yaş tahtaya ayak basmıyoruz. Güneş-Boğa geçişleri güçlü bir adım atabilmek için, önünüze ardınıza baktığınız vakitlerdir. Önümüzdeki bir ay boyunca, İhtiyaçlarımız ve isteklerimizin elde edilmesi için, neler gerekiyor, bunları sağlam ve uzun vadeli şekilde tespit edeceğiz.

21 Nisan saat 13:32-04 Haziran saat 19:16 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Mars, ileriye yönelik hedeflerin, arkadaşlık ilişkilerinin, ev hayatınız ve yerleşim yerinizle alakalı değişimlerin, yolculukların göstergesidir. Ancak bugün Merkür'ün geri hareketi gölgeli günlerini hesaba katarsak 10 Mayıs tarihine kadar etkilidir. İleriye dönük düşünmek, mevcut durumu gözden geçirmek, planlarımızı ele almak, eksiklerimizi tamamlamak son derece önemlidir. Mars-İkizler burcu seyri, yeni arkadaşlıkları, fikir paylaşımlarını, sosyal ilişkileri güçlendirici, arkadaşlık merkezli tanışmaların göstergedir. Bu tanışmaların çoğunluğu, internet ortamında gerçekleşir. Ancak güven olgusunu da göz ardı etmeyelim. 15 Mayıs tarihinde her ne kadar ilişki anlamında hareketlilik gibi görünse de, zaman faktörü kıymetlidir. Gelir geçer olup olmadığına bakmak lazım. Sözgelimi bir başka şehre, ülkeye yerleşim düşünüyorsak, işimiz veya planlarımız gereği bunu yapmamız gerekiyorsa, hesabımızı iyi bilelim. Yaşam koşullarını, alışkanlıklarımızı ele alarak gözlemde bulunalım.

24-30 NİSAN ARASI

Sevgili Aslanlar 26 Nisan saat 15:16 Boğa burcunda doğacak Yeniay etkisinde, tüm isteğiniz hem güvenilir bir iş yaşamı hem de iyi bir kazanç elde etmek yönündedir. Bu sizin hedefiniz olduğu için, bir hayli hırslınız. Yeniayın yöneticisi Venüs geri hareketini tamamladı ve yolunda ilerliyor. Tabii ki sizin de arzularınız bir hayli yüksek. Ancak Merkür gerilediği için, daha önceki girişim veya planların üzerinde düşünmek gerekiyor. Biraz sabırsızsınız. Yeni bir adım atmadan önce iyice düşünülmesinde yarar var. Tayin, terfi veya yeni iş görüşmeleri, başka bir şehir, ortam veya ülkede iş ve eğitim amaçlı işlerimizi hale yola koymak zaman alabilir. Bazılarınız bir eğitimden geçiyor, bir proje üzerinde çalışıyor veya tamamen farklı bir alanda faaliyet göstermek için mücadele veriyor olabilirsiniz. Evet zorlanıyorsunuz ancak bunlar ilerisi adına yararlı olabilir. Yeniayın görünümleri yeni bir aşk, yeni bir iş veya yeniliklere hevesli olsanız da, bir yanınız geçmişe takılı gibi. Sanki bir şeyler değişir, düzelir diye de düşünüyorsunuz. Bu Yeniayda, tam olarak duygularınızı oturtmadan, bir başka ilişkiye atmak yanlış olur. Maddi açıdan yeterli olmadıkça şu andaki mevcut pozisyonu korumakta yarar görüyorum. Sizin bundan sonra yolunuz, kendiniz adına bir şeyler yapmak ve isteklerinizin peşinden gitmek. Bundan taviz vermeyeceksiniz.

Sevgili Aslanlar, 28 Nisan 2017-16 Kasım 2018 tarihleri arasında Aslan-Kova burç aksı üzerinde etkili olacak düğüm geçişleri, kararlı bir şekilde başarıyı hedefleme, sabırlı ve engellerin üstesinden gelecek kadar inançlı olmanın vaktidir. Ruhunuzun gelişimi budur. Fiziki görüntünüzde, o eşsiz endamınızla, hal ve tavırlarınızla, doğal ışıltınızla dikkatleri üzerinizde toplayacak güçte olduğunu biliniz. Tabii ki ilişkide bazen yanlış seçimler yapıyoruz. Özgürlüğüne oldukça düşkün, sıra dışı ve bağlanmaya yanaşmayan kişilere tutuluyoruz. Bu seçimlerimiz sonucu canımız sıkılıyor. Sanki karşımızdaki dünya harikası. Peki biz kimiz, biz neyiz, lütfen kendinize özen gösteriniz. Bunu özellikle kendine güvenmeyenler için söylüyorum. Bir başka husus tam tersi bir durumu da içerebilir. Kendinizi öylesine dünyanın merkezinde görürüz ki, karşınıza çıkan hiç kimseyi beğenmeyiz. Biten başlayan ilişkilerde doyumsuz oluruz. Bu da yanlış işte. Bu dönemde kendimize çeki düzen verecek, sevilmeye layık olduğumuzu, sevene de gönül kapımızı açmayı bileceğiz. Yüreğimizi ve aklımızı bir bütün gibi kabul ederek yaşamı kucaklayacağız. İmaj yenilemesi, fiziki değişiklikler, cesur adımlar, kendimize güvenli ilerleyişin ruhumuzun gelişim yolunu aydınlatacak. Sanatsal güzellikler, estetik dokunuşlar, giyim ve kuşamımızdaki yenilikler hiç kimsenin gözünden kaçmayacak. Birilerine bağlı olmadığı gibi, başkalarını da umursamaz tavırlar içine girmemeliyiz. Kuzey düğüm ruhunuz için doping etkisidir. Coşarsınız, cömert yüreğiniz dünyayı sevgiyle sarıp sarmalar. Belki evlisiniz veya uzun süredir biriyle berabersiniz. İlişkiye renk katabilecek heyecan ve değişimden hoşlanırsınız. Yalnız Aslanlar bu dönemde, yeni bir ilişkiye adım atabilirler. Bu beraberlikte dominant kişi olmayı tercih edersiniz. Farklı sıra dışı ve yenilikçi insanlar ilginizi çeker. İlişkide kafamızın uyuşması, arkadaşça yaklaşım, ortaklaşa zevklerin paylaşımı sizin için kıymetlidir. Sorunlu bir evlilik bitebilir. Fazla sık boğaz edilmeye gelemezsiniz. Diyetinize önem verirsiniz. Riskli işler sizi heyecanlandırır. Ekip çalışmalarından ziyade, tek başınıza bir şeyler yapmayı tercih edebilirsiniz. Kendinize güveniniz ve hedeflerinizi belirleyerek başarılı girişimlerde bulununuz.

28 Nisan (saat 16:13)-6 Haziran (saat 10:26) tarihleri arasında Venüs-Koç burcunda seyrini sürdürecek. İlişkide bir hayli cesur, aktif, kararlı ancak sabırsız davranabiliriz. Kendimizden emin bu hallerimiz diğerleri tarafından farklı yorumlansa da, biz pek de önemsemeyiz. Aslanlar bu dönemde bir hayli çekicilik kazanırlar. Bekar Aslanlar bu dönemde sürpriz ve hızlı bir aşka merhaba diyebilirler. Bu dönem, hem yeni bir çevreye dahil olma isteğinin hem de yeni insanlarla tanışma ihtiyacının öne çıktığı zaman dilimidir. Özgürlük önemlidir. Akıl almak işimize gelmez.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-6-10-11-15-16-24-25-28-29
Zayıf Enerjili Günler : 12-13-20-21-26-27
Aşkta En Şanslı Günler : 15-16
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 7-8

Yeniay : 5-6-7 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 19-20-21 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

MAYIS AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-7 MAYIS ARASI

3 Mayıs saat 19:33-16 Mayıs saat 07:07 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Biz de istekli bir şekilde düşüncelerimizi, inancımızı, hayata bakış açımızı öne sürmek isteyeceğiz. Bu süreç yurtdışı, ticaret, aktif girişimler, haberler, fırsatlar, hızlı kararlar vermek yönünde etkilidir. Ayrıca yolculukların da simgesidir. Kişi iş girişimlerinde bulunmak veya eğitim, ticari konularda aktiftir.

8-14 MAYIS ARASI

Sevgili Aslanlar 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, ailemiz, iş hayatımız, finansal konular, plan ve projelerimiz üzerinde etkilidir. Eğer çok iyi odaklanırsak, kimlerle temasa geçeceğimizi düşünürsek bugünkü yorgunluğumuza değecek sonuçlar alırız. Odaklanmalı, bir hedef belirlemeli ve doğru analizde bulunmalıyız. Bu Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor ve size iki ayrı proje veya işle ilgili fırsatları getiriyor. Belki şimdi yoruluyor hatta zorlandığınızı düşünüyorsunuz. Fakat önümüzdeki iki hafta sonra oluşacak Yeniay, arzu ettiğiniz gelişmelerin işaretçisi olacaktır. Bu Dolunayda dikkat edeceğiniz husus, finansal anlamda hesabı bilmenizdir. Kredi ile borçlanmak, iş yapmak, ev satın almak, özel harcamalarda bulunmak zorlayıcı olabilir. Tam anlamıyla iyi bir planımız yoksa mevcut işimizden ayrılmak, birileriyle iş yapmak hele bir de yüksek bir borcun altına girmek sakıncalıdır. Artı ve eksileriyle duruma bakmak en doğrusudur. Dolunayın önemli bir başka görünümü, sosyal ilişkiler, yurtdışı, girişim ve işlerinizi güçlü bir şekilde düzenlemenizi sağlayıcıdır. Hayalci değil, gerçekten elle tutulur gözle görülür olanı önemsersek, yorumun başında belirttiğim gibi, iki hafta sonraki Yeniayda arzu ettiğiniz yönde işlerinizi düzenleyebilir, dostlarınızdan destek görebilirsiniz.

15-21 MAYIS ARASI

Sevgili Aslanlar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, iş hayatımız, maddi kazanç, hedeflerimiz üzerinde sakince ve aklımız başında düşünmenin önemini vurguluyor. Biraz yavaşlıyoruz. Zihnimiz koşturmaca içinde gözden kaçırdığı noktaları fark ediyor. Bunlar tabii ki önemli. Doğru bir yol ve yön belirlemek için, işlerimizi sağlama almaktan yanayız. Bu tespitler sonucunda her şey yolundaysa, tabii ki girişimde bulunabilir, uygulayabiliriz. Ancak soru işaretleri taşıyorsak, çok fazla hızlı ilerlemiş, şimdi bir şeyler aklımızı kurcalamışsa o zaman bir daha bakmakta yarar görüyorum. İş tercihlerimizde, proje ve planlarımızda geleceğin garanti altına alınması gerekliliğini unutmayalım. Hakikaten işe yarayan, üretime dönük olanları yürürlüğe koyalım.

20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Bu geçişi yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Sosyal faaliyetler, hedefleriniz, başkalarıyla iletişimde, işlerinizde, dikkatli ve güvenirlik merkez alınacak. Yolculuklar, dış temaslar, bilgilenme, görüşmelerde gerçekçi olmalıyız. Bireysel olarak kendimizi öne sürmek isterken, ortam şartlarını gözetmemizde yarar var. Yeni bir ilişkiye adım atmak, yeni dostluklar kurmak, yeni bir grup içinde yer almak yönünde tedbirli olacağız. Kimdir, nedir neyin nesidir diyerek insanları inceleyeceğiz. 7 Haziran sonrası, ifade gücünüzle herkesi etkileyebilecek güçtesiniz. Arkadaşlarınızla bağınız güçlenir. Onlarla bir araya gelerek fikir ve projelerinizden bahsedersiniz. İşleriniz kolaylaşır, beğenilir.

22-31 MAYIS ARASI

Sevgili Aslanlar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, sosyal ilişkileri canlandırıcı iletişimin bir hayli etkili olacağını vurguluyor. Yeni arkadaşlıkların kurulması ve yeni hedeflerin belirlenmesinde kuvvet oluyor. Bir grup içinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz ve o grup içinde bilgi paylaşımında bulunmanız, fikirlerinize danışılması da mümkün oluyor. Bu Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Siz sadece sosyal anlamda değil, işiniz veya projeleriniz gereği bir ekiple çalışarak kazanç elde edebilirsiniz. Ben buna amaca dönük düşünme ve kararlılık diyorum. İş bağlantıları, işin gereği insanlarla kaynaşma, kendinizden emin bir şekilde konuşma yönünde hakikaten bu Yeniay olumlu gözüküyor. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, gelişim ibremiz özellikle yeteneklerimizi dış dünyaya gösterme ve sosyal ilişkiler ağımızı güçlendirme yönünde gayet olumludur. Bu Yeniayda kendimizi gösterecek ve becerilerimizi ifade edecek aktivitelere yönelmek yararlıdır. Bu sizi sıradan bir iş hayatında veya günlük alışagelmiş yaşamdan uzak tutar. Siz enerjinizi, ışığınızı ve gücünüzü mutlaka göstereceğiniz işlere yöneliniz. Bir iş tercihinde bulunacaksanız, bir projeniz varsa, yenilik istiyorsanız cesaretle bunu yapın. Bu sizi sağlıklı, verimli ve yenilikçi kılacaktır. Gündelik işler değil, hakikaten işe yarar, aktif projelerin kararlı insanı olun.

MAYIS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-12-13-22-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 9-10-17-18-24
Aşkta En Şanslı Günler : 12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 5

Yeniay : 2-3-4-29-30-31 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 16-17-18-19 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

HAZİRAN AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-11 HAZİRAN ARASI

04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, enerjinizi bir hedefe yönlendirmekte ve dışarıda aktif bir şekilde işlerinizi yapmakta zorlanmaya neden olabilir. Bu geçiş sırasında, fiziksel ve ruhsal anlamda çabucak öfkelenme hali ve bu öfkenin içe yönelmesiyle strese davetiye çıkartırsınız. Sağlığınızı zorlarsınız. Ailenizle ilgili geçmişte yaşananlar, çocuklukta geçirilen bir takım problemler, son iki yıllık süre içinde yaşanan bir ayrılık, bazı tersliklerin üzerinde daha fazla durmanız, motivasyonunuzu düşürür. Bundan kaçınmak gerekiyor. Benim bu dönemde size tavsiyem, kendinizi bırakmayın. Bilakis moralinizi yükseltici, sizi hareketlendirici aktivitelere yönelmek, güvendiğiniz insanlarla konuşmak, gezmek, keyifli bir şeyler yapmak gibi.

6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. İş hayatımız, finansal meseleler ve hedeflerimizi sağlam ve uzun vadeli şekilde düzenlemede etkili olacak Venüs süresince sorumluluk duygumuz ve üretime dönük düşünmemiz, buna göre ilişkiler kurmamız mümkündür. Sahip olduğumuz değerlerin farkına varırız ve olmayı düşündüğümüz güzellikler için neler yapabileceğimizi düşünürüz. İlişkilerimizde güven, istikrar, sağlamlık olguları bir hayli etkilidir. Duygusal değil, bilakis mantıklı şekilde kendimizi sağlama alarak insanlarla bağlantı kurarız. İşe yaramayan, boşuna zaman alan, bir şey kazandırmayan kişi ve işlerden uzak dururuz. Dengemizi kimsenin bozmasına izin vermeyiz. İlkelerimiz önemlidir.

7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında, Merkür-İkizler burcunda ilerleyecek. Sizi sosyal ilişkilerinizde, amacınıza uygun kişilerle bağlantılar kurmanızda destekleyicidir. İş anlamında başka kişilerden destek görebilirsiniz. Eğitim, yolculuklar, iletişim, alım-satım gibi işlerde başarılı girişimlerde bulunursunuz. İşlerinizi hızlı biçimde bitirme, girişimlerinizde arzu ettiğiniz sonucu alma arzunuzu işaret eder. Bu dönemde sosyal yaşamda iletişimin gücü bir hayli yükselir. İnsanlar sizin düşüncelerinizi önemserler. İkna gücünüz etkilidir. Bu da karşı cinsle, arkadaşlıklarda size şans verir. Kazanç anlamındaki işler için, bu süreç olumlu diyebiliriz. Kurulacak bağlantılar, girişimde bulunulan işler, görüşmeler için teşvik edici bir yanı var. Ancak geldiği gibi harcıyorsanız, bütçenizin ayarını bilmiyorsanız tabii ki dikkatli olmalısınız.

Sevgili Aslanlar 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, insanı keyiflendiren aktiviteler, aşk, eğlence kısaca yaşamın güzelliklerini tadını çıkarma arzumuzu vurguluyor. Hayatı sorguluyoruz, içimizdeki çocuğu uyandırmak istiyoruz, gönlümüzü ferahlatmaktan yanayız. Hepimiz için bu böyle mi? şimdi birlikte bu Dolunayı inceleyerek ne gibi etkiler var, gözden geçirelim. Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, gayet olumlu bir destekle sizi hem çevre ilişkilerinde hem de aşkta moral olarak besliyor. Aşka açık olduğumuz bir Dolunay bu. Karşınıza biri çıkabilir, yakınlarınızla muhabbetiniz yüksek olabilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili bir tatil planı yapılabilir. Ancak ben burada bir şeye dikkat etmeniz gerektiğini söyleyeyim. Kredi kartlarına fazla yüklenmemek, hesabı bilmek gerekir. Çünkü bu Dolunayda hesapsız davranırsanız daha sonra zorlanırsınız. Bir başka önemli husus, yorulan bedenin, zihnin, yoğun sorumlulukların ardından bir parça mola vermek size iyi gelebilir. Dostlarınızla bir arada, gönlünüzce zamanı geçirebilirsiniz. Sizi bir şeyler hassas kılıyor, hatta girişimde bulunmaktan çekiniyorsanız, vereceğiniz molalar fiziksel ve ruhsal sağlığınızı kuvvetlendirici olabilir.

12-18 HAZİRAN ARASI

Sevgili Aslanlar bu haftaki enerjiler, dostlarımız, sevdiklerimizle bir arada olmak arzumuzun işaretçisidir. Ancak aşkta kendimizi geriye çekiyoruz. Toplumsal ilişkiler kadar, aşka da hayatımızda yer vermeyi, hayatımızı bu anlamda da düzenlemeliyiz. Bir de çocuklarımız varsa, onların kendi sorumluluklarını almasını teşvik etmeliyiz. Eğer biz buna önem vermiyorsak, bu konuda üstümüze düşeni yapmalıyız. Kişi eğer isterse, hayallerini gerçeğe dönüştürmek yolunda mesafeler kat edebilir. Sınırlarınızı genişleten, maddi ve manevi, ilişki anlamında fantezilerinizi yükseltici enerjilerden yararlanmanın yolu, kendinize güvenden geçiyor. Gelişime, bilgi sahibi olmaya çalışmakta yarar var. Hangi alana meraklıysanız mutlaka o alanla ilgili gelişmeleri mutlaka takip ediniz. Siz bilgilendikçe, danışmanlık, yazarlık, öğretmenlik, seyahat gibi alanlarda söz sahibi olabilirsiniz. Ayrıca başkalarını da doğru yönde teşvik edebilirsiniz. Hafta içinde bazen gerginlik, zorluk, baskı yaşansa da, siz bir çözüm yolu bulacaksınız. Haftanın enerjileri, değişimin ancak ve ancak siz ona yeteri kadar açık olduğunuzda gerçekleşeceğini söylüyor. Uzak yollar, yeni yerler, ilginç tanışmalar bu hafta etkin gözüküyor.

19-25 HAZİRAN ARASI

Sevgili Aslanlar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş etkisi altında iç dünyanıza şöyle bir çekilme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hatta elinizden geldiğince sakin limanları tercih edebilir, kendinizi kalabalıklar içinde yalnız hissedebilirsiniz. Bütün bunlar sizi korkutmasın. Nasıl her gece Güneş olanca haşmetine rağmen yeni bir günde bizleri aydınlatmak için geriye çekiliyorsa, sizler de Güneşin çocukları olarak şimdi kendinizi yeni umutlarla ve yeni hedeflerle dünyaya gösterebilmek adına içsel arınmaya, bilinçli istekleriniz için hedef belirlemeye çalışacaksınız. Bu süreç toparlanmak adına son derece önemli, son derece verimli geçebilir. Sadece tek farkı çevrenizdeki kişilerin sizin içinize kapandığınızı düşünmeleridir. Oysaki ruhsal yönden toparlamak, yaşamınızı gözden geçirmek kendiniz için neyin gerekli olduğunu tespit edebilmeniz açısından gayet faydalıdır. Bu enerji altında, egonuz gereği korunmak dürtünüz yükselebilir ancak en yakınlarınıza içinizi açabilirsiniz. Şimdi tek isteğiniz sakinlik ve huzurdur. Bunu size sunabilecek kişi veya olgular baş tacınızdır.

21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, ruhsal anlamda içe yönelmenin işaretidir. Birçok mesele gözden geçirilir. Eskiye ait anılar bunların içinde yer alır. Neler yaşamıştınız, nasıl dersler almıştınız, şimdi ne durumdasınız? Hisler öylesine geçmişle alakalıdır ki, kişi eskiyi hatırlar, bütün bir hayat film şeridi zihninden akıp geçer. Özelini kimseye açmaz, sahip olduklarını korur ve gözetirsiniz. Şiir, söz, sanat, müzik veya ritüellerle uğraşma zamanıdır. En büyük zenginlik kişinin kendiyle olan temasıdır sözü, böyle zamanlar için söylenmiş olabilir. Ancak duyarlılık bazen fazlaca yükselir. Dalgınlık sonucu yanlışlıklar yapabilirsiniz. Takıntılı düşünülebilir. Güvendiğiniz insanlarla konuşmalı, paylaşımda bulunmalısınız. Ruh ve beden sağlığınız bu dönemde önemlidir.

Sevgili Aslanlar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, hassas duygularınızı insanlara pek göstermekten hoşlanmadığınızı, her şeyi kendi içinizde muhasebede yaptığınızı işaret ediyor. Bu Yeniayın özünde, iş hayatı, sağlık ve finansal konular bir hayli önemli olacak. Görünümleri birlikte incelediğimizde yansımalar çok daha netleşecektir. Ay- Merkür kavuşumu bu Yeniayda, içimize dönerek birçok meseleyi gözden geçireceğiz. Hassas olduğumuz konular var. Hedeflerimizi, toplumsal ilişkilerimizi, dostluk kavramını, maddi konuları derinlemesine ele alıyoruz. İç sesimiz bize rehberlik ediyor. Durumu biraz da sezgilerimiz yönlendiriyor. Bize ait her şeyi korumaya, elde tutmaya çalışacağız. Venüs-Pluto görünümü, iş hayatımızda sağlamlık ve güvencemize önem vereceğiz. İster çalışıyor olalım ister iş arayan biri olalım, fark etmez. Bizim isteğimiz iyi bir maaş ve güvencedir. Huzurlu ve geleceği olan bir işi tercih edeceğiz. İlişkilerimizde de durum bu. Üretken, verimli ve saygın bir iş ve sağlıklı bir yaşam bizim için çok önemli. Huzur kaçırıcı insanlar ve ortamlarda rahatsız oluruz. Onun için gözümüze hoş görünmeyen bir şey, tadımızı kaçırır. Ay-Mars kavuşumu, bir şeylerin bizi zaman zaman duygulandırması hatta gerginlik yaratması mümkündür. Fazlasıyla hassasız. Kimseye karşı kendimizi savunmak istemiyoruz. Belki de o yüzden bazı kişilere mesafe koyabiliriz. Ay-Jüpiter görünümü, ancak güven duyduğumuz kişilerle konuşacağımızı işaret ediyor. Ailemiz ve yakın arkadaşlarımız dışında kimseye sırrımızı vermeyeceğiz. Ay-Neptün görünüm etkisinde, yardıma ihtiyacı olan kişilere destek oluruz. Hayır dualarını alırız. Borç-alacak meselelerini dikkatlice gözden geçiririz.

26-30 HAZİRAN ARASI

Sevgili Aslanlar, başkaları kaynaklı gelirleriniz başta olmak üzere bu tarihte hayatınızda hangi mesele önem taşıyorsa, bunların gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekiyor. Enerji olumludur. Ancak sadece kendiniz adına bir karar vermek, sadece kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmemek gerekir. Oturup iyice düşününüz. Hesabınızı yapınız.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 3-4-8-9-18-19-22-23-26-27
Zayıf Enerjili Günler : 6-7-13-14-20-21
Aşkta En Şanslı Günler : 8-9
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 1-2-28-29

Yeniay : 26-27-28 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 13-14-15 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

TEMMUZ AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-9 TEMMUZ ARASI

5 Temmuz saat 03:11-31 Temmuz saat 17:54 arasında Venüs-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. İlişkiniz başta olmak üzere arkadaşlıklar, sosyal hayat, kariyer yaşamı gibi geniş alanda kolayca yön değiştirmenize neden olabilir. Biriyle beraberliğiniz sürerken, diğer bir kişi de ilginizi çekebilir. Ancak bu geçici bir arkadaşlık, yazışmak, konuşmak anlamındadır. Bu geçişi yöneten Merkür’ün burcunuzda ilerlemesi tabii ki gayet yararlıdır. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, başkalarının dikkatini çekebilir, yeni insanlarla tanışabilir, düşündüğünüz gibi hareket edebilir, uygulayabilirsiniz. Venüs-İkizler geçişi sizin için olumlu girişim, gelişim, fırsat ve aşkın işaretçisidir.

6 Temmuz saat 03:20-26 Temmuz saat 02:41 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, kendinizi ifade etmek, yolculuklar, insanlarla bağlantı kurmak, tatlı dillilik, bildiklerini çevrenizle paylaşmak istersiniz. İnsanları etkilemenin kolay olduğu bir dönemdir. El becerilerinizi sergileyebilir, yaratıcı tarzda düşünürsünüz. Ancak iş ilişkilerinde hassasiyetiniz yüksektir. Huzursuzluklar, ortamda bulunan kişilerin tuhaf hareketleri, yoğunluk canınızı sıkar. Kendinizi güvende hissetmezsiniz. Kafanıza bir şeyleri takarsınız sonra da bunu büyütürsünüz. Benim tavsiyem izninizi bu zaman denk getirip, dinlenmenizdir. Yoksa verimli çalışmak zor olur. Bu dönem, kazanç anlamında işlere yönelmenizi sağlar. Bazıları yaz sezonu için belli bir süreliğine ek iş yapabilir veya bu türden işlere yönelebilirsiniz. Merkür ileri geri hareketiyle Aslan burcunda 31 Ağustos-5 Eylül arasında gerileyecek. Yukarıdaki konular o tarihlerde tekrar gündemimizde yer alacak.

Sevgili Aslanlar 9 Temmuz saat 07:07 Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, çalışma hayatının sorumlulukları veya günlük yaşantıda her şeyin belli bir düzen veya ciddiyet içinde ele alınmasını vurguluyor. Satürn-Yay burcunda ilerlediği için, bu Dolunayın yöneticisi olarak uzun zamandır disiplinli hareket etmeye, işlerimize odaklanmaya, aşkta bile her durumu kritik etmeye çalışıyoruz. Dikkatliyiz çünkü yaşadığımız tecrübeleri unutmadık. Çocuklarımıza eğitim veya iş konularında destek vermeye çalışıyoruz. Bir hayli yorulduk diyebiliriz. Şimdi biz bu Dolunayda huzur ve güvende olmak için, sağlığımıza önem vereceğiz. Zorunlu olduğumuz işleri de bir an önce halledip rahatlamayı düşüneceğiz. Görünümlere baktığımızda, hassas olduğumuzu, verici ve cömertliğimizin sınırlarını ayarlamamız gerektiği görüyoruz. Çünkü bu denli çok işin ve sorumluluğun altından kalkmak kolay değil. Kendimize dikkat etmemiz şart. Her şeyi bu kadar kafamıza takarsak ve kendimizi ihmal edersek sonunda derdimizi içe ata ata hastalanırız. Gücümüz yettiği kadar işimize, gücümüze bakacağız. Tabii ki elimizden geleni yapacağız. Ancak durmamız gereken yeri de bileceğiz. Yoksa kendimize acımaya başlarsak, bu gerginlik hiç de iyi olmayacaktır.

10-16 TEMMUZ ARASI

Sevgili Aslanlar bu haftaki enerjiler, hassasiyetiniz nedeniyle, verimli çalışmanıza mani olabilir. Ailevi, duygusal meseleler yüzünden kendinizi kıskaç altına hissedebilirsiniz. Oysaki böyle durumlarda tartışmak yerine, buna neden olan şartları bilinçli bir şekilde ele almakta yarar vardır. Mecbur olmadığınız şeylere evet demeyiniz. Gereksiz yüklerin altına girip sonra da şikayetçi olmanız yanlıştır. Kendinize dikkat ediniz. Yormayınız ve yaşamınızı daha düzgün bir şekilde geçirmeye özen gösteriniz.

17-23 TEMMUZ ARASI

20 Temmuz saat 15:19-05 Eylül saat 12:35 tarihleri arasında iki yıl sonra burcunuzda ilerleyecek Mars, bunca yıl içinde yaşanan gelişmelere, geldiğimiz noktaya bir bakmak yararlı olacak. Bu süreç sizin için iki yıllık bir planlamanın işaretçisidir. Kendinize bir yol ve bir amaç belirleyerek onun için mücadele edebilirsiniz. Ayrıca başladığımız işleri bitiririz, önceden karar verdiğimiz şekilde rotamızda cesurca ilerleriz. Liderlik yönlerimizi öne çıkar. Gücümüzü göstermeyi, ilgi odağı olmayı, takdir edilmeyi isteriz. Bunu başarırız da. Yeteneklerimizi sergileriz, insanların beğenisini kazanmaktan zevk alırız. Aklımıza koyduğumuzu yaparız. Gösteri, sanat, sportif faaliyetler başarılı şekilde yürür. Bedenimize, görüntümüze önem veririz. Değişik bir şeyler deneriz. İmajımızı yenileriz. Tatile çıkabiliriz, organize faaliyetlerde bulunuruz. Gururlu tepkilerimiz vardır. Bizi umursamayan insanlara tepkimizi gösteririz. Hareketlerimizde babacan veya anaç tavırlar vardır. Sevdiklerimizi korur ve gözetiriz. Sen yaparsın demeleri gururumuzu okşar. Değerlerimizi savunuruz. Alanımızı olumsuz etkilerden koruruz.

22 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Güneş, olumlu ve güçlü bir enerji akışıdır. Hani deyim yerindeyse, Aslanın kendini Aslan gibi ifade edebildiği bu dönemin kıymetini bilmek ve gayet akıllı bir şekilde değerlendirmek gerekir. Her yıl Güneş bu tarihe geldiğinde canlandığınızı, dünyaya güvenle baktığınızı, etkileme gücünüzün arttığını, cömert tavırlarınızın yükseldiğini, bir yaş daha almanın bilgeliğini fark edersiniz. Akıllıca değerlendirilmesi halinde bu süreçte, planlarınızı gözden geçirebilir, kişisel anlamda yapmayı düşündüğünüz işleri, girişimleri ele alabilir, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Tüm Aslan burcu mensuplarının, sırayla doğum günlerini kutlayacağı bu süreçte, bir yaş daha ilerlemenin size kazandıracağı farkındalık ve deneyim sahibi olmanın gücüyle kendinizi gayet iyi hissedebilirsiniz. Çevrenizle sıcak ve içten paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ancak bir hatırlatmada bulunayım. Bu yıl ki, Güneş-Aslan geçişi, gölgeli günleriyle birlikte 7 Ağustos itibariyle Merkür geri hareketiyle örtüşüyor. Bu tarih sonrası harcamalar, yatırım, bütçenizle ilgili konuları dikkatli şekilde tekrar gözden geçirmekte yarar var.

Sevgili Aslanlar 23 Temmuz saat 12:46 burcunuzda doğacak Yeniay, kişisel anlamda bizi dış dünyada ışıklandırıcı, destekleyici ve kuvvetlendiricidir. Hassas olduğumuz konularda şimdi gayet güçlüyüz. Kişisel olarak neyi istiyor ve hedefliyorsak onu başarma azim kararlılığımız gayet yüksek olacaktır. Şimdi birlikte Yeniayın görünümleri gözden geçirelim ve etkilerini daha iyi anlayalım. Ay-Uranüs görünümü, hassas olduğunuz bazı ailevi konuları çözüme kavuşturma arzunuzu işaret ediyor. Bir şeyler uzun süredir sizi rahatsız ettiği için, artık buna bir son vermek gerektiğini düşünürsünüz. Biraz duyarlısınız hatta fazlasıyla hassasiyet taşıyorsunuz. Ancak içinize attıkça birileri anlamazlıktan geliyor. Sevdiklerinize oldukça bağlısınız. Belki de bu bağlılık nedeniyle birisi yanlış yaptığında dayanamıyorsunuz. Bu Yeniayda yenilik, değişim, başka bir yere yerleşim, bilgilenme ve uzun zamandır düşündüğünüz bir planı yürürlüğe koyma isteğiniz yüksek olacak. Ay-Mars kavuşumu bu Yeniayda gayet cesur, kendinizden emin şekilde hareket ederek, hedefinize varmanızı sağlıyor. Anlaşılıyor ki, verilecek kararların özünde sıradan olana dur, yeniye yer aç cümlesi bir hayli etkili olacağını gösteriyor.

24-31 TEMMUZ ARASI

26 Temmuz saat 02:41-13 Ağustos saat 04:00 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Merkür, maddi konularda öyle çok açılmak, döküp saçmak zamanı değildir. Oturup hesabımızı iyi yapacağız. Nereye ne veriyoruz, hangi ürüne para yatırıyoruz. Harcamaların bir muhasebeci gibi denetlenmesi zamanıdır. Aslanlar cömerttir ve çoğunlukla da sevdiği bir şeye, önem verdikleri kişilere harcama yaparken hesap kitap tutma halleri yoktur. Görüldüğü gibi maddi kazancımız söz konusu olduğunda ve yatırım gibi bir şeyler düşünüyorsak, bu Merkür-Başak hesabın bilinmesi gerektiği yolunda bize sinyaller gönderecek. Merkür geri hareketi 13 Ağustos-31 Ağustos arasında etkili olacak. Yukarıdaki konular tekrar gündem maddemizde yer alacak.

31 Temmuz saat 17:54-26 Ağustos saat 07:29 tarihler arasında, Venüs-Yengeç burcunda ilerleyecek. Aileniz, değer verdiğiniz her şey önemlidir sizin için. Bir yanınız gitmek istese de, bir yanınız kalmaktan yanadır. Kırılmak, üzülmek istemeyiz. Şöyle bir derinlere dalarız. Sevginin ne kadar kıymetli olduğunu, aile birliğinin önemini bir kez daha anlarız. Giden bir sevgiliyi, bir daha görmemiz mümkün olmayan bir kaybımızı hatırlarız, hüzünleniriz. Eski günleri anarız, kendi kendimize konuşuruz, dertleniriz. Derinliklerimizde saklı olan ne varsa onunla buluşuruz. Hala bitmemiş mesele, bir ilişki bizi üzüyorsa, sağlıkla alakalı bir mesele kafamızı kurcalıyorsa bunlar üzerinde daha fazla durabiliriz. İlişkimizde mutlu isek, sevgilimizin yanında huzur buluruz. Tüm sevdiklerimizi önemseriz. Onlar adına kaygılanırız. Onları kanatlarımızın altına alırız, zarar gelmemesi için. Geleceğimizi garanti altına almak isteriz.

TEMMUZ Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-5-6-15-16-20-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler : 3-4-10-11-17-18-30-31
Aşkta En Şanslı Günler : 5-6
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 26

Yeniay : 23-24-25 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 10-11-12 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

AĞUSTOS AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-6 AĞUSTOS ARASI

Sevgili Aslanlar, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, çevremizle olan ilişkimizi, proje ve planlarımızı, çalışma şartlarımızı, sağlığımızla ilgili konuları, hedeflerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek azim ve kararlılığımızı işaret ediyor. Zorluklar yaşanıyor olabilir. Bir şeyler bizim önümüze engel çıkartıyor ve bizi yoruyor da olabilir. Biz mücadele veriyor ve belki de başarısız olduğumuzu düşünüyoruz. Ancak şu var ki, bütün bu zorluklar aslında bizim kendimizi geliştirmemizde ve doğru kararlar vermemizde, eksiklerimizi görmemizde ve geçmişte verdiğimiz yanlış kararları fark etmemizde son derece faydalıdır. Kendimize daha fazla dikkat ederiz. Hangi iş kolunda ve hangi alanda başarılı olacağımızı tespit ederiz. Neler bizi yoruyor, kimler üzüyor bunların bilincinde olarak çevremizle bağımızı restore edebiliriz. Artı ve eksileriyle duruma bakarak doğru bir tercihte bulunabiliriz. Yenileniyoruz, büyüyoruz. Kendimizle yüzleşiyoruz. Daha iyiye ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Bütün bunlar hem yakın ilişkilerimizi düzenlememizi hem de verimli ve sağlıklı bir yaşamı kucaklamamızı sağlayacaktır.

7-13 AĞUSTOS ARASI

Sevgili Aslanlar 7 Ağustos saat 21:22 tarihinde Kova burcunda oluşacak Kısmi Ay Tutulması, 21 Ağustos tarihinde burcunuzda oluşacak Güneş Tutulması öncesi, evlilik, ortaklık, boşanma, kanuni işler ve ilişkilere farklı bir açıdan bakış ve bir sonucun işaretçisi olabilir. Mevcut ilişkinizdeki problemler, boşanmaya neden olabilir. İlişkide partnerin hal ve tavırlarında değişiklik gözlemlenebilir. Bu beklediğiniz bir şey değildir. Benim dediğim doğru, ben haklıyım diyerek ilişkiye yaklaşmak her iki taraf için de yanlıştır. Temeliniz sağlamsa her türlü sorun çözülür. Bu Tutulma ani bir evliliği de işaret edebilir. Karşınıza biri çıkabilir, sizi etkileyebilir ve böyle bir karar alınabilir. Tabii ki birbirinizi tanımakta yarar var. Ekip veya ortaklaşa bir proje gündeme gelebilir. Bir iş ortaklığı kurulabilir. Mars burcunuzda ilerlediği için, hakim taraf olmak istersiniz. Ancak başkalarının da fikirlerini almak zorundasınız. Tek başına hareket etmekten isteseniz de, hayat sizi başkalarıyla çalışmaya sevk edebilir. Bir dava veya hukuki bir konu sonuçlanabilir. Kimi Aslanlar için bu, yeni açılan bir davanın göstergesi de olabilir. Bu Tutulmada benim isteklerim, karşı tarafın beklentileri arasındaki dengenin, farklılıklar göz önüne alınarak dengede tutulması önemlidir. Her iki tarafın da, birbirine dayatmada bulunmaması gerekir. Görünen o ki, siz daha baskınsınız. Çünkü Mars burcunuzda size baskınlık getiriyor. Onun için kimin ne dediğini önemsemezsiniz. Bu biraz da karşı tarafın inatçılığı nedeniyle gösterdiğiniz bir tepkidir. Sabit burçlarda olan tutulmalarda, kimse kimseye karşı taviz vermek istemez. Bu Tutulma toplumun beklentilerine uyarak, evlenmeye neden olabilir. Böyle bir durum, ileride sorunlu bir evliliğe dönüşebilir. İyi düşünmek gerekiyor.

Sevgili Aslanlar 13 Ağustos (saat 04:00)-31 Ağustos (saat 18:28) Merkür-Başak burcunda geriliyor.

- Kişisel değerleriniz(maddi, manevi)
-Mali konular
- Yatırımlarınız
-Gelir ve giderleriniz
-Kazanma ve harcama biçiminiz
-Para kazanmanızı sağlayan yetenekleriniz
-Kazanç ve kayıplarınız
-Kendinizi maddi açıdan güvence altına alma isteğiniz.
-Parasal sorunlarla mücadele etme gücünüz

Merkür Geri Hareket süresince yukarıda belirtilen alanlarda:
- İletişimde hoşgörülü tarzda, birlik beraberlik ruhu içinde hareket etmeli.
- Durumunuzu riske atacak faaliyetlerde bulunmamalı, dikkatli olmalı.
-Bu süreç içinde yukarıdaki konularda baskılarla, gecikmelerle, tersliklerle karşılaşmanız halinde ani kararlar vermemeli, karar değişikliklerine gidilmemeli, elinizden geldiğince sakin olmaya çalışmalı.
-İletişim kurmakta zorlanacağınız için, olayları kendi akışı içinde değerlendirmeye çalışmalı.
-Unuttuğunuz, aklınızdan çıkmış düşünceler birdenbire yenilenmiş haliyle hatırınıza gelmeye başlar. Bunlar üzerinde gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz.
- Geri hareket esnasında gelen yeni bir teklifi, karşınıza çıkan bir kişiyi, durumu ve olayı dikkatlice gözden geçiriniz. Özellikle planlamanız dışında bir seçenek karşınıza çıksa bile durup bekleyiniz, hesabınızı yapınız, enine boyuna düşününüz. Bunları geri hareketin bitim tarihinden bir hafta sonra yani gölgeli günlerin sonunda 12 Eylül itibariyle uygulayabilir, işleme koyabilirsiniz.

-Geri hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(gölgeli günlerin başlangıcı) yani 6 Ağustos tarihinden önce enine boyuna düşündüğünüz, planladığınız, her türlü şekilde gözden geçirmesini yaptığınız, sağlam olduğuna karar verdiğiniz konuları yürürlüğe koymanızda sakınca yoktur. Çünkü bunlar zaten planlarınız arasında yer almaktaydı.

14-20 AĞUSTOS ARASI

Sevgili Aslanlar haftanın enerjileri, ilişkimizde hassas ve geçmişe dönük düşünmemize neden olabilir. Önceliklerimiz nedir bunları tespit etmekte zorlanıyoruz. Belki de imkansız bir aşkın peşinde koşuyoruz. Sanki kaygan bir zeminde yürüyoruz. Zaman durmuş gibi. Haftayı huzurlu geçirmek için önce durumumuzu bilinçli şekilde ele almalıyız. Çünkü sonunda üzüleceksek bu kararın ne anlamı olabilir ki? Onun için biraz daha düşünmekte fayda görüyorum.

21-31 AĞUSTOS ARASI

Sevgili Aslanlar 21 Ağustos saat 21:26 burcunuzda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçtaki gerileyişi nedeniyle daha dikkatli bir analizde bulunmamız lazım. Öncelikle şu görünümleri birlikte inceleyelim. Bu Tutulma, sizin özgüven duygunuzla kendinizi ifade etmenizi, bilgi ve tecrübeleriniz doğrultusunda kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Burada önemli olan sizin kendinizden eminliğinizdir. Çünkü eğer, yeterli donanıma sahip değilseniz, bu Tutulmada kendinize gerçekçi bir yön, hedef ve yol belirlemeniz gerekecek. Görünen o ki, Aslanlar için bundan sonrasında güvenli adımlar, irade, içinizdeki çocuğu keşfetmek, sahnede yer almak ve hayatınızı bilinçli şekilde kotarmak hali var. Hani güneş gibi parlamaktan söz ederiz ya, işte siz de bu Tutulmanın startıyla birlikte, aşk hayatınız, çocuklar, başka ülkeler, şehirler, yerler keşfederek kendinizi geliştireceksiniz. Becerilerinizi sergileyecek, hayata çok daha olumlu bir açıdan bakarak, ben buradayım diyeceksiniz. Tabii ki temeliniz, bugüne dek kendinize olan yatırımınız, özgüveniniz ve bilinçli seçimlerde bulunmanız gayet önemli. Bunlar sizi ileriye taşıyacak. O gururlu duruşun ardında güçlü bir kişinin varlığını hissedeceğiz. Boşuna değil yani o duruşunuz. Bunu önce siz, sonra başkaları fark edecek. Yüksek eğitim, akademik kariyer, ihtisas yapmak, spor, sanat alanlarında yetki belgenizle söz sahibi olabilirsiniz. Sadece kendinize çok dürüstçe bakın, benim şurada eksiğim var veya hayır ben tam olarak bilgimden eminim ve ilerleyebilirim diyebilmek dürüstlüğü bu Tutulmada yolunuzda nasıl ilerleyeceğinizin işaretleri taşıyacak.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, maddi alacak-borç, kazanç, yatırım gibi konuların iyi muhasebede bulunarak gözden geçirilmesi gerekir. Kişisel anlamda girişimlerinizi de aynı şekilde ele almakta yarar var. Böylece yukarıda yorumunuzda söz ettiğim Tutulmanın gelişim yolunda doğru kararlar vererek başarıyla ilerlersiniz.

23 Ağustos-22 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, parasal durumun ele alınması, hedef olarak belirlediğiniz işlerin yürürlüğe konması, gözden geçirilmesi anlamında etkilidir. Maddi açıdan doyurucu bir yaşam sürmek, arzu ettiğiniz yatırımları gerçekleştirmek istersiniz. Paranızı nereye harcadığınızın hesabını çok iyi bilirsiniz. Eğer bir iş girişiminiz varsa, bunun kazandırıcı olmasını istersiniz. İşe göre maaşınızı almak, kazandığınıza göre bütçenizi düzenlemek zamanıdır. Sosyal hayatınız, ilişkilerinizde seçici davranırsınız. Karşınızdaki insanı inceler, tutarsızlıktan hoşlanmazsınız.

26 Ağustos saat 07:29-20 Eylül saat 04:15 tarihleri arasında Venüs burcunuzda ilerleyecek ve 31 Ağustos-5 Eylül tarihlerinde Merkür, burcunuzda gerileyecek. Bu yıl ki geçişi bu geri hareketi göz önüne alarak yorumlamak gerekiyor. İnsanları yönetmeye, gücümüzü kabul ettirmeye, bizi ilgilendirmeyen konularda ahkam kesmemeye özen göstermeliyiz. Çünkü geri hareket dönemleri sadece siz değil tüm burçlar için etkilidir. İnsanlar bize, biz onlara anlayışlı olacağız. Kendimize güveneceğiz ancak bilmediğimiz konularda biliyormuş gibi yapmayacağız. İşlerimizde yavaşlama, birileriyle anlaşmada zorlanma söz konusu olabilir. Böyle durumlarda beklemede kalıp, gözlem yapalım. Karşımıza çıkan yeni bir kişi etkilediğinde, hayatımızın merkezine almadan önce onu iyice tanıyalım. Fiziki anlamda yapılacak yeni değişiklikleri aceleye getirmeyelim. Sağlığımıza özen gösterelim. Lüks harcamalardan veya gereksiz alışverişlerden uzak duralım. Hayatı doğal akışı içinde ele alarak, yarım kalan işlerimizi bitirelim. İlişki kararlarımızı, tercihlerimizi, kriterlerimizi yeniden gözden geçirelim. 12 Eylül sonrası olumlu gelişmeler sizinle beraber. Gözden geçirilmiş ve incelenip karar verilmiş işler yürürlüğe başarıyla konulabilir.

Sevgili Aslanlar 31 Ağustos (saat 18:28)-5 Eylül (saat 14:29) Merkür-Aslan burcuna geriliyor.
- Kendinizi ortaya koyma gücünüz
- Dünyaya yaklaşım tarzınız
-Kişisel girişimleriniz ve cesaretiniz
- Sağlığınız
-Yeni girişimleriniz
-Kararlılık gücünüz
-imajınız
-Yaşam enerjiniz
-Baskın davranışlarınız, eğilimleriniz
-İnsanlara yaklaşım biçiminiz.

Merkür Geri Hareket süresince yukarıda belirtilen alanlarda:
- İletişimde hoşgörülü tarzda, birlik beraberlik ruhu içinde hareket etmeli.
- Durumunuzu riske atacak faaliyetlerde bulunmamalı, dikkatli olmalı.
-Bu süreç içinde yukarıdaki konularda baskılarla, gecikmelerle, tersliklerle karşılaşmanız halinde ani kararlar vermemeli, karar değişikliklerine gidilmemeli, elinizden geldiğince sakin olmaya çalışmalı.
-İletişim kurmakta zorlanacağınız için, olayları kendi akışı içinde değerlendirmeye çalışmalı.
-Unuttuğunuz, aklınızdan çıkmış düşünceler birdenbire yenilenmiş haliyle hatırınıza gelmeye başlar. Bunlar üzerinde gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz.
- Geri hareket esnasında gelen yeni bir teklifi, karşınıza çıkan bir kişiyi, durumu ve olayı dikkatlice gözden geçiriniz. Özellikle planlamanız dışında bir seçenek karşınıza çıksa bile durup bekleyiniz, hesabınızı yapınız, enine boyuna düşününüz. Bunları geri hareketin bitim tarihinden bir hafta sonra yani gölgeli günlerin sonunda 12 Eylül itibariyle uygulayabilir, işleme koyabilirsiniz.

-Geri hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(gölgeli günlerin başlangıcı) yani 6 Ağustos tarihinden önce enine boyuna düşündüğünüz, planladığınız, her türlü şekilde gözden geçirmesini yaptığınız, sağlam olduğuna karar verdiğiniz konuları yürürlüğe koymanızda sakınca yoktur. Çünkü bunlar zaten planlarınız arasında yer almaktaydı.

AĞUSTOS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-11-12-16-20-21-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 7-8-14-27
Aşkta En Şanslı Günler : 2-3-29-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 22-23

Yeniay : 19-20-21 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 6-7-8-9 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

EYLÜL AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-10 EYLÜL ARASI

05 Eylül saat 12:35-22 Ekim saat 21:29 tarihleri arasında, Mars-Başak burcu geçişi etkili olacak. Bu süreçte ailevi mevzular, geleceğimiz, güvencemiz, yuvamızla ilgili mevzular üzerinde de titizlikle duracağız. İşimizden elde ettiğimiz gelir, evimize giren para, yuvamızın gereksinimleri ve planlamalar üzerinde duracağız. Fazlasıyla inceleyebilir, kurcalayabiliriz, tatmin olmakta zorlanabiliriz. Elimize geçen miktara göre ihtiyaçlarımızı karşılama yönünde hesap kitap yapma zamanı olduğu için, yetersiz bir gelirimiz varsa endişeli olmamız doğaldır. Ancak tabii ki rehavet içinde olmak ne kadar yanlışsa, her şeyin altında bir şey aramak, kendimize yüklenmek, maddi konuları dert etmek de o denli yanlış olur. İş hayatımızdan elde edilen gelir, yaptığımız iş ile örtüşmediğinde yeni arayışlara girişmek veya hırslanıp köprüleri atmaya çalışmak bize pahalıya mal olabilir. Evimizle alakalı bir yenilik düşünüyorsak, bunun maddi anlamdaki yarar ve zarar hesabını dikkatlice yapmak faydalı olacaktır. Risk faktörünü bilhassa bu dönemde önemsemeliyiz. Yatırım, alım-satım tarzındaki işlerde piyasanın durumuna bakmak, iyice araştırmak gerekiyor.

5 Eylül (saat 14:29)-10 Eylül (saat 05:52) tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, kendinizi ifade etmek, yolculuklar, insanlarla bağlantı kurmak, tatlı dillilik, bildiklerini çevrenizle paylaşmak istersiniz. İnsanları etkilemenin kolay olduğu bir dönemdir. El becerilerinizi sergileyebilir, yaratıcı tarzda düşünürsünüz. Ancak iş ilişkilerinde hassasiyetiniz yüksektir. Huzursuzluklar, ortamda bulunan kişilerin tuhaf hareketleri, yoğunluk canınızı sıkar. Kendinizi güvende hissetmezsiniz. Kafanıza bir şeyleri takarsınız sonra da bunu büyütürsünüz. Benim tavsiyem izninizi bu zaman denk getirip, dinlenmenizdir. Yoksa verimli çalışmak zor olur. Bu dönem, kazanç anlamında işlere yönelmenizi sağlar. Bazıları yaz sezonu için belli bir süreliğine ek iş yapabilir veya bu türden işlere yönelebilirsiniz.

Sevgili Aslanlar 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, ödemelerde yaşanabilecek sıkıntıları işaret ediyor. Bu nedenle hesabı bilmemiz lazım. Bir de hassasız. Hani yaptığımız iyiliklerin karşılığını göremediğimizi düşünüyoruz. Bu da bizi endişelendiriyor. Bağlılıklarımız var. İnandığımız değerlerimiz var. Bunların önemsenmesini bekliyoruz. Eşimizin maddi durumu veya bir yakınımızın sorunu, yatırımlarımızın durumu veya beklediğimiz desteklerin gecikmesi gibi durumlar doğal olarak hassasiyet yaratıyor. Şimdi bir de görünümlere bakalım. Durum belki de sandığımız kadar rahatsız edici değildir. Şimdi en önemli görünüm, Jüpiter-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor ve sizler açısından gayet olumlu. Çevrenizle nazik, ılımlı ve bilinçli kurulan diyaloglar, bilgiye açık olmak, kendimizi geliştirmek, işbirliğinde bulunmak geleceğimizi güçlü bir temel üzerine kurmamızı sağlar. Araştıracağız. Soruşturacağız. Ekmeğimizi kazanmak için yılmayacağız. Kendinize güvenin. Hedefinize göre yol alın. Gelişimin anahtarı, kişinin kararlılıkla ilerlemesine bağlıdır. Bu Dolunayda genel olarak şu parasal konuların dengeli olacak şekilde ayarlanması önemli. Hani özveri, iyilik, güzellik edeyim derken hesabı şaşırmayalım. Bir de sürekli endişe, kayıp korkusu da iyi bir şey değil. Birilerine kefil olmayınız. Muhasebenizi iyi yapınız. Şu aralar alış-satış, ticaret, yatırım konularında inceleyici olun. Duygularımızla karar vermeyelim.

10 Eylül (saat 05:52)-30 Eylül (saat 03:42) tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Merkür, maddi konularda öyle çok açılmak, döküp saçmak zamanı değildir. Oturup hesabımızı iyi yapacağız. Nereye ne veriyoruz, hangi ürüne para yatırıyoruz. Harcamaların bir muhasebeci gibi denetlenmesi zamanıdır. Aslanlar cömerttir ve çoğunlukla da sevdiği bir şeye, önem verdikleri kişilere harcama yaparken hesap kitap tutma halleri yoktur. Görüldüğü gibi maddi kazancımız söz konusu olduğunda ve yatırım gibi bir şeyler düşünüyorsak, bu Merkür-Başak hesabın bilinmesi gerektiği yolunda bize sinyaller gönderecek.

11-17 EYLÜL ARASI

Sevgili Aslanlar bu haftaki enerjiler aşk hayatımızın ciddiyetle ele alınması yönünde kıymetlidir. Bu sadece özel hayatımız değil, iş ve ailevi konularda da aynı şekilde düşünülmesi anlamına geliyor. Bakacağız duruma. Kişisel tercihlerimizi yaparken bunun faydası nedir, ilerisi adına umut taşır mı, doğru mudur, güvenli midir diye ele almamız doğru olacaktır. Gelişim yolunda aşk rehberimiz olabilir. Kadersel anlamda bizi etkileyecek biriyle tanışabiliriz. Bu kişi bize ışık olur, zayıflıklarımızı güçlendirir.

18-24 EYLÜL ARASI

Sevgili Aslanlar 20 Eylül saat 08:30 Başak burcunda doğacak Yeniay, para konusunda bir hayli titiz ve dikkatli davrandığımız, hesabımızı iyi yaptığımız, muhasebemize özen göstereceğimizi işaret ediyor. Şunu gayet iyi biliyoruz ki, çalışmadan, para kazanılmıyor ve paraya önem vermezsek zor durumda kalıyoruz. İşte bu Yeniayda böyle bir bakış açısıyla durumu ele almak faydalıdır. Venüs bugün Başak burcunda seyrine başlıyor. Merkür ileri-geri hareketlerinden sonra düz yola devam ediyor. Bunlar gösteriyor ki, finansal, iş hayatımız, borç-alacak konularıyla yakından ilgiliyiz. Hesabımızı bilerek hareket etmek zorundayız. İnce eleyip sık dokumamızın ardında yatan da zaten budur. Endişeli olduğumuz meseleleri, ilişkileri, durumları dikkatle gözden geçiriyoruz. Bu Yeniayda önemli bir görünüm var. Bu konuda size tavsiyem, hesabınızı iyi yapmanızdır. Birilerinin yanlış yönlendirmemesi, iyi niyetinizi kullanmaması için, bu gerekiyor. Siz bu Yeniayda bazı kararlar verebilirsiniz. Sözgelimi bir yatırımda bulunmak gibi. Böyle bir durumda mutlaka yarar-zarar hesabınızı iyi yapınız. Bugün akla hoş gelen yarın zorlamasın sizi. Kazanç evinizdeki Başak geçişleri zaten iktisatlı ilerlemeyi gösteriyor. Ben dikkat edeceğinizi düşünüyorum. Sadece biraz daha tedbirli bakmakta yarar var. Bu Yeniay, yakınlarınız, yerleşim yerinizle ilgili konularda size güzellikler yaşatıyor. Huzur, sevgi, paylaşım gibi değerlere kıymet veriliyor. Bu sizin için rahatlatıcıdır.

20 Eylül saat 04:15-14 Ekim saat 13:11 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Venüs, kazancımızla alakalı konular ve bu yönde kurulan ilişkilerin hayatımızdaki yeri bir hayli önem kazanır. Gelirimiz yeterli mi, geçimimizi sağlıyor muyuz, eğer yatırım düşünüyorsak ne yönde bir karar almalıyız? Bütün bunları iyice ölçüp biçmekte yarar vardır. Gelir sağlayan, ufak tefek işler yapabiliriz veya elimizdeki miktara göre ihtiyaçlarımızı karşılarız. Hesabımızı biliriz. Yetenekli olduğumuz konularda başkalarına faydalı olarak özverili çalışabiliriz. Bunun karşılığı da görebiliriz. Güzellik, estetik, sağlıkla alakalı konulara para harcayabiliriz veya bu yolla kazanç elde edebiliriz. Bu süreçte bir yatırım düşünüyorsak, piyasanın durumuna iyice bakmalı ona göre hareket edilmelidir.

22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, uyum ve denge çerçevesinde, nezaket ölçülerinde, huzurlu paylaşımlarda bulunmanın zamanıdır. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiniz önem kazanır. Bir problem olduğunda, can bildiğimiz kişilerin bize destek olmasını bekleriz. Bu dönemde Aslanlar, karşıt görüşte olan kişilerle çatışmadan, belli bir uyum ve denge çerçevesinde, yapılarında bulunan cömertlik, sıcak yüreklilikle ilişki kurmaya çalışırlar. Ancak her zaman bu böyle olmayabilir. Bazen arzularımız, hayata bakış açımız gereği veya geçtiğimiz süreç nedeniyle biz de insanlardan anlayış, samimiyet bekleriz. Bir problem olduğunda, tek başımıza altından kalkmaya çalışsak da, başkalarının da bize destek olmasını, anlayış göstermesini bekleriz. Çünkü bizim de arzularımız ve isteklerimiz vardır.

25-30 EYLÜL ARASI

30 Eylül (saat 03:42)-17 Ekim (saat 10:58) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu çevremizle olan iletişimi hoş ve paylaşımcı hale getiriyor. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de kardeşlik, sevgi, uyum ve güzellikten yana olacağız. Değerlerimizin önemini bilerek, kiminle nasıl konuşmak ve nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız. Merkür-Terazi burcu geçişi, yetenekli olduğumuz konularda iletişimde bulunarak, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki danışmanlığı gibi. Birileri sizi arayabilir, bir araya gelebilirsiniz, bazı konular üzerinde gözlemde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin iletişim anlamında size yönelişinin işaretçisi olabilir. Kısa seyirli geziler olabilir.

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 8-12-13-16-17-21-25-26
Zayıf Enerjili Günler : 3-4-10-23-24-30
Aşkta En Şanslı Günler : 25-26
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 18-19

Yeniay : 16-17-18 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 2-3-4-5-30 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

EKİM AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-8 EKİM ARASI

Sevgili Aslanlar 5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda oluşacak Dolunay, eğitim-hukuk-sanat-iletişim-yurtdışı-yolculuklar ve habercilik alanlarında kendinize bir hedef belirleme ve bunu gerçekleştirme arzunuzu işaret ediyor. Merkür-Terazi burcunda ilerlediği için, tabii ki stratejinizi iyi yapmalısınız. Eğer bir tercihte bulunmanız gerekiyorsa, enine boyuna düşünmelisiniz. Bir amacınız ve bir hedefiniz olmalı. Başkaları sizin gibi düşünmeyebilir. Sizin planlarınız, istekleriniz için şartlara bakmak gerekir. Bu Dolunayın yöneticisi Mars-Başak burcunda ilerliyor, Venüs ile kavuşum yapıyor. Mali konuların da analizi iyi yapılmalı. Bir projeniz varsa, bunun size olan artı ve eksilerini iyice gözden geçirmelisiniz. Yerleşim anlamında duruma bakmalısınız. Bürokratik sorunlar yaşanma ihtimalini gözden kaçırmayalım. İş girişimleri, yolculuklar ve kurulacak bağlantıların sözle değil, hakikaten ajanda anlamında düzenlenmiş olması gerekir. Başladığınız işi bitirmekte sıkıntılar olabilir. Onun için, verdiğiniz sözlere dikkat etmeli veya size verilenleri takip etmelisiniz. İş girişimi, projeler, yurtdışında yapılacak sunum veya akademik yöndeki tercihlerin yüzeysel ve aceleci bir bakış açısıyla değil, her yönüyle ele alınması lazım. Görünen o ki, şu anda dışarıdaki işler için önce buradaki meseleleri halletmek gerekecek.

9-15 EKİM ARASI

Sevgili Aslanlar 10 Ekim 2017 (saat 16:20)-8 Kasım 2018 (saat 15:38) tarihleri arasında Jüpiter-Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Ailevi ilişkilerde güçlenme, yuva kurmak, mal-mülk sahibi olmak, köklerimizi kuvvetlendirmek bu dönemde hayli etkilidir. Çünkü yarınlarımızı güven altına almak isteriz. Kimsenin mahrem alanımıza müdahalede bulunmasına izin vermeyiz. Sırlarımızı iyi koruruz. Bizi arkamızdan vurmamaları için maddi anlamda gücün ne kadar önemli olduğunu biliriz. Bizi zenginleştirecek yatırımlar yaparız. Eskiyi dönüştürür, yenileştirir kuvvetleniriz. Bir mirastan yararlanır rahatlarız. Bilmediğimiz ancak ailemize ait olan kıymetleri araştırırız, iz süreriz ve elde etmek için gereken mücadeleyi veririz. Eğer mali anlamda sıkıntılı bir süreçten geçiyorsak bu krizi aşabiliriz. Bir büyüğümüzden destek görebiliriz. Bir yuva kurabiliriz. Bir ev satın alabiliriz. Tabii ki dikkat etmemiz gereken konular var. Jüpiter-Akrep geçişinde ailevi konularda veya genel olarak takıntılı, aşırı tutkulu, kin, öfke, baskın davranışlarda bulunmak yanlış olur. Çünkü huzur kalmaz, aile ilişkileri bozulur. Ortaklaşa çıkarları düşünmek gerekir. Ancak ihtiras, aşırı tutku, kıskançlık bunun önüne geçebilir. Buna dikkat edelim. Benim istediğim olacak diye diretmeyelim. Aşırılıktan kaçınalım. Paramızı, gücümüzü nasıl kullanmamız gerektiğini bilelim. Bu dönemde mal-mülkle ilgili bir davayı kazanmak için mücadele verebiliriz. Bizden gizlenen bir sırrı öğrenebiliriz. Toprağa yatırım yapabiliriz. Zorlukları aşarak yeniden ayağa kalkabiliriz. Kiraladığımız bir evin sahibi olabiliriz. Maddi durumu güçlü biriyle yuva kurabiliriz.

14 Ekim saat 13:11-07 Kasım saat 14:38 tarihleri arasında Venüs-Terazi burcunda ilerleyecek. Sosyal ilişkilerin canlanmasını, güzellik ve seçkinlik olgularının yükselişini sağlar. İnsanlarla uyumlu ve hoş bağlantılarda bulunuruz. Kısa bir seyahat, sevdiklerimizle beraber olmak için, bu dönemi tercih etmenizde yarar var. Hem gittiğiniz yerden hem birlikte olduğunuz kişilerden memnun kalırsınız. Venüs burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için, fiziksel ve ruhsal anlamda sizi ışıklandırır. Bu geçişin, mesleki konularda da etkisi çok önemlidir. Eğer işinizde başarı, huzur ve rahatlık hissediyorsanız bu dönemde verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. İş girişimi düşünüyorsanız hem yeteneklerinize göre hem de maddi açıdan doyurucu olmasına önem vereceksiniz.

16-22 EKİM ARASI

17 Ekim (saat 10:58)-5 Kasım (saat 22:19) tarihleri arasında Akrep burcunda seyrini sürdürecek Merkür, aile hayatı ve evinizle alakalı evi konularda, yerleşim alanıyla ilgili mali konuların yine önemli olduğunu işaret ediyor. Eğer ailede bir sorun yaşanıyorsa bu dönemde Aslanlar, düşüncelerini, hislerini pek belli etmezler. İçe yönelerek muhasebede bulunurlar. Güçlü olmak, kontrolü elde tutmak arzunuz ön plandadır. Eğer üzerinizde baskı uygulayan bir eş, anne-baba-kardeş-evlat varsa bu kişilerle aranızda inatlaşmalar devam edebilir. Oysaki her türlü paylaşımın, meselenin mutlaka birlikte ele alınması gereken zamandır. Akıllıca hareket etmek ve ileriye dönük düşünmek gerekiyor.

Sevgili Aslanlar 19 Ekim saat 22:12 Terazi burcunda doğacak Yeniay, çevremizde güzellik, değişim, yeniliklere verdiğimiz önemi bir hayli vurguluyor. Kaliteli yaşam, saygın iletişim, nazik paylaşımlar ve güzelliklere olan düşkünlüğümüz yükseliyor. Bu Yeniayın yöneticisi Venüs güçlü olduğu Terazi burcunda ilerlediği için, bu bahsi geçen olgular çok daha kıymetli hale geliyor. Biz bir yenilikte bulunmak istiyoruz. Eğer bir şeyler bizi çevresel anlamda tatmin etmiyorsa, yenilik yapmaktan çekinmeyeceğiz. Şimdi birlikte görünümlere bir bakalım ve etkileri daha net görelim. Bu Yeniay iş veya farklı konularda, prensiplerimizi gözden geçirmek, iş ortamındaki ilişkileri mercek altına almak ve duruma ciddi şekilde bakmak anlamı taşıyor. Eskisi gibi düşünmüyoruz artık. Yenilik ve değişim arzumuz yoğun. Duruma göre yeni bir karar verebiliriz. Kendimizden emin bir şekilde girişimde bulunmamız halinde insanların dikkatini çekebiliriz. Bu bize hem aşkta hem iş hayatında hem de farklı bir çevreye girmekte başarı sağlar. Bu Yeniayda zaten, biz yolculuk, fikir paylaşımı, toplantılar, görüşmelerde bulunarak kendimizi ifade edeceğiz. Başkalarıyla kurulan iletişim ve bağlantılar yeni gelişmelerin müjdecisi olarak öne çıkıyor. Gelişim, keşifte bulunma, yeni deneyimler, hızlı verilecek kararların işaretçisi oluyor. Bir şeylere öncülük ediyoruz. Eğitim, iş, ticaret, sanat, estetik, sportif konularda kendimizi gösterme olanağı buluyoruz.

22 Ekim saat 21:29-09 Aralık saat 11:59 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Çevrenizle, ailenizle, yeni tanışacağınız insanlarla hem zihinsel hem de fiziksel anlamda bağlantılar kurmak, sanatsal konulara eğilmek, uyumlu, nazik ve içten davranmak, uzlaşıdan yana olmak, küslükleri ortadan kaldırmak isteyeceğiz. Çevremizde birileri zor durumda kaldığında veya bir yanlışlık olduğunda hemen devreye girerek adaleti sağlamaya çalışacağız. İyi ilişkiler kurmaya açığız. Fakat şunu unutmayalım. Marsın doğasına pek uygun bir geçiş değil bu. Onun için bazen kibar davranmakta zorlanırız. Sözgelimi hakkımız yendiğinde veya biri bize kabalık ettiğinde affetmeyiz. Problem sevmeyiz bu dönemde. İlişkilere açık olacağız. Ancak kısa süreli flörtler için uygun olan bu dönem, uzun süreli ilişkiler için pek etkin değildir. Bir anda aşık oluruz ancak sonrasında sıkılabiliriz.

23-31 EKİM ARASI

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerlemesini sürdürecek Güneş eviniz, ailenizle ilgili konularda iç gözlemde bulunma süreci anlamı taşır. Çocukluğunuzda sizi etkileyen ve ailenizle olan ilişkilerinizden kaynaklanan tüm geçmişinizi tekrar gözden geçireceksiniz. Hangi meseleler bilinçaltınızda yer etmişti ve hangi olayların etkisi altındasınız. İçinden bir türlü çıkamadığınız hangi psikolojik sıkıntılara sahipsiniz. Evinizi birlikte paylaştığınız insanlarla bir arada olmaktan gerçekten mutlu musunuz? Yaşamınızı yeniden yönlendirmek adına hangi güçlü mücadeleyi vermek zorundasınız. Benliğinizin derinliklerinde sizi rahatsız eden durumlar nedir? İşte bu ve buna benzer soruların cevap bulduğu bir dönem geçirebilirsiniz. Kimileri yeni bir kararla işi bırakarak ev yaşamını tercih edebilir, yeni bir eve taşınabilir. Her ne olursa olsun, bu değişimler çoktandır düşündüğünüz planladığınız şeylerdir.

EKİM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 5-6-9-10-13-14-18-19-23-24
Zayıf Enerjili Günler : 1-7-8-20-21-28-29
Aşkta En Şanslı Günler : 23-24
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 16

Yeniay : 13-14-15 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-27-28-29-30 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KASIM AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Aslanlar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, kariyer hayatımız, toplumsal konum ve sorumlulukları baskın kılıyor. Ne kadar güvendeyiz ve neler yapmak gerekiyor, bunlar üzerinde duracağız. Şu andaki koşullar bizim istediğimiz gibi değilse evimiz, ailemizle ilgili meseleler ortaklaşa çözümlenmiyorsa ortada bir sorun var demektir. Bu sorunu isyan ederek, kaçarak, yanlış kararlar alarak halledemeyiz. Birilerine kızarak veya suçlayarak bir yere varamayız. Öncelikle şu iş meselelerini, tercihlerimizi, çevremizi, eğitim hayatımızı veya genel olarak ilişkilerimizi gözden geçirelim. Bunları tarafsız bir şekilde ele alalım ki, bize zaman kaybettiren şeyleri tespit etmemiz mümkün olsun. Sonrasında yeni arayışlara girişiriz. Bakış açımızı değiştirmemiz gerekiyor. Hep bizim istediğimiz gibi olmayabilir. Bazen kendimizi bir alana, bir işe, bir yere sıkıştırırız ve sonra şikayet ederiz. Kendimizi haklı buluruz. Kimi zaman da, en yakınımızda bulunan kişiler dengeyi bozar, biz düzeltmek için kendimizden taviz veririz. Bu da yanlıştır. İş-ev arasındaki dengenin yeniden ele alınması, işler hale getirilmesinde fayda var. Yetenekli olduğumuz alanlarda doğru seçimleri belirleme vaktinizdir. Eğer gelişmek, büyümek istiyorsak, eğer iş hayatında güvence arzuluyorsak, yarınlarımızı garanti altına almak istiyorsak, hareket etmeli, zaman kaybetmemeli, bir yol, bir hedef belirlemeliyiz. Hayata bakış açımıza göre seçimler yaparız. Yanlış seçimler yapmamak için, önce kendimizi gözden geçirmemizde yarar var.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Sürpriz yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Bir anda hayatınıza dahil olan bir kişi veya bir gelişme sizi canlandırır. Hevesli olacaksınız. Tabii ki gerektiğinde olasılık hesabı da yapacağız. Fikirlerimiz, bakış açımız, inanç ve prensiplerimiz, aşk hayatımızla ilgili konularda bir hayli etkili olacak. Ayrıca dış dünya ile olan temaslarımızda biz neyi hedefliyor ve neye inanıyorsak ona göre kararlar vermek isteyeceğiz. Birilerine göre değil kendimize göre hayatı ele alacak ve ifade edeceğiz. Her konuda mutlaka bir söz edecek, başkalarıyla bu bilgileri paylaşacak fakat birileri yanlış bulduğunda içerleyeceğiz. Bilgimiz yetersizse, tecrübemiz kafi değilse, bir de kendimize güvenimiz çok ileri derecede ise öğrenmeye çalışmalı, ben biliyorum dememeli, eksiklerimizin de farkında olmalıyız. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Ailenizi ilgilendiren konular, eviniz, yerleşim yerinizle ilgili meseleler üzerinde odaklanacağız. Baskın kişi olmaya çalışabiliriz. İsteklerimizi kabul ettirmekten yana olabiliriz. Bunun ayarını iyi bilmek gerekiyor. Evli ancak sorunlu bir ilişkiniz varsa, problemleri mantıklı şekilde ele alınız. Oturduğunuz evden memnun değilseniz, bir başka yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Eğer bekarsanız ve birlikte yaşamayı düşündüğünüz birisi varsa, bunun artı ve eksilerini gözden geçiriniz. Aile büyüklerinizle alakalı sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Aslanlar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, ailemize ait para, mal, mülk gibi konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağladığı gibi, yeni bir kararla ev satın almak-kiralamak gibi durumların da göstergesidir. Aile içinde yaşanan hiçbir şeyin dışa sızmasına izin vermeyiz. Ancak çok yakınımızda ve güvendiğimiz kişiler bunu bilirler. Bu Yeniay, kaliteli bir çevrede yaşama arzumuzu yükseltir. Başımızı dinlemek, biraz rahatlamak, soluklanmak isteriz. Eskinin üzerimizde yarattığı izlerden kurtulmak arzumuz yoğundur. Zaten bu nedenle bir değişim ihtiyacı duyarız. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, yakın bulduğumuz kişilerle evimiz içinde meseleleri gözden geçireceğiz. Belki de aileye ait bazı sırları onlarla paylaşacağız. Küslükleri gidermek adına veya krizleri aşabilmek için bu yolu deneyebiliriz. Biz karşılıklı nezaketi seviyoruz. Ancak çıkarlarımızı da korumaktan yanayız. Bu Yeniayda, bütçemize uygun şartlarda bir yer arayışında bulunabiliriz. Şu anda oturduğumuz yerden memnun değilsek, bu yönde bir girişimimiz olabilir. Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, hayattan zevk almamızı sağlayan aktivitelere yönelmemizdir. Seyahatler, özgürce yaşam, çocuklarımız, eğlenceli ve keyifli bir yaşam sürmeyi isteriz. Hobilerimize ağırlık veririz. Spor yaparız, sanatla uğraşırız, gezeriz, farklı yerler keşfederiz.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, aşkta daha ciddi hareket etmeyi ve düşünmeyi sağlıyor. Bunun nedeni, Satürnün buradaki etkisidir. Öyle kolay kolay ilişkilerde her şeyin emrimize amade olduğunu söyleyemeyiz. Aşkta fikren anlaşmak kadar sorumluluk ve hoşgörünün de yeri ve önemi büyüktür. Kaldı ki, Satürn burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, yaşça olgun kişilere daha fazla çekilirsiniz. Birbirinize verdiğiniz önem, farklı görüşlerinize saygı göstermenize bağlı olarak gelişecektir.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-2-6-10-14-15-19-20-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 4-17-24-25
Aşkta En Şanslı Günler : 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 12-13

Yeniay : 9-10-11 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 23-24-25-26 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

ARALIK AYI HAFTALIK YORUMLARINIZ

1-10 ARALIK YORUMLARI

1 Aralık saat 12:14-25 Aralık saat 08:26 tarihleri arasında Venüs-Yay burcunda ilerleyecek. Ancak 3 Aralık itibariyle Merkür-Yay burcunda gerileyeceği için, aşk hayatımız, çocuklarımızla ilgili konular, becerilerimiz, zevkli yolculuklar, kurulan iletişimler, alınan haberler, gelir-geçer ilişkiler ve çocuk sahibi olma yönündeki kararlarımızın tekrar geleceğe yönelik şekilde ele alınması gerekir. Gerçekçi düşünmemizde fayda var. Karşımıza biri çıkar. Bizi heyecanlandırır. Konuşmaları, hal ve tavırlarıyla etkiler. Ancak nasıl biridir anlamak gerekir. Çocuk sahibi olmak istiyorsak bunun bir sorumluluk olduğunu bilelim. Geri hareket öncesi ayrıldığımız sevgilimiz geri dönebilir. Akıllıca duruma bakmakta yarar var.

Sevgili Aslanlar 3 Aralık saat 18:47 İkizler burcunda oluşacak Dolunayın yöneticisi Merkür-Yay burcunda geriliyor. Bu durum aşk hayatımız, zevklerimiz, çocuklarımızla ilgili konular, becerilerimiz, zevkli yolculuklar, kurulan iletişimler, alınan haberler, gelir-geçer ilişkiler ve çocuk sahibi olma yönündeki kararlarımızın tekrar geleceğe yönelik şekilde ele alınması gerekir. Beklentilerimizin hakikaten sağlam temelli olması için, bizim gerçekçi düşünmemizde fayda var. Sosyal çevremizin, gruplar, arkadaşlıklar, karşımıza çıkan fırsatlar, kişiler hakkında akıllıca gözlemde bulunmamız yararlı olur. Bir kişi karşımıza çıkar bizi aşkta heyecanlandırır. Konuşmaları, hal ve tavırlarıyla etkiler. Ancak nasıl biridir anlamak gerekir. Sanatsal yeteneklerimiz hobi olarak mı değerlendiriyoruz yoksa bunları değerlendirmek istiyor muyuz? Bu Dolunayda bir bakalım. Çocuk sahibi olmak istiyorsak bunun bir sorumluluk olduğunu bilelim. Çocuklarımızın gelişiminde sosyal çevre kadar, bizim ilgimizin de önemini bilelim. Karşımıza bir fırsat çıkabilir, bir gelişme yaşanabilir veya daha önce adım attığımız bir işle ilgili haber gelebilir. Hazırlıklarımızı gözden geçirelim, işlerimizi tamamlayalım. Merkür geri hareketi yeniden bir bakış demektir. Kasım ortasında sona ermiş bir ilişki yeniden canlanabilir. Bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Tekrar bir şans vermeden önce iyi düşününüz. Aynı durumları tekrar yaşamamak için. Yeni başlayan ilişki hakkında, Ocak 2018 dek, temkinli olmakta yarar var. Bilgi ve tecrübemizi geliştirmek amaçlı bir grup, ekip veya takım içinde yer alabiliriz. Ancak çalışmalı, bilgilenmeli, kendimizi geliştirmeliyiz. Aşk hayatımız-umutlarımız, geleceğimizle ilgili konularda hayallere kapılmamalıyız. Bu Dolunayda Jüpiter-Neptün arasında bir görünüm oluşacak. Ortaklaşa mal-mülk paylaşımı ve aileyi ilgilendiren konularda, yatırım veya borçlanmada hesabımızı iyi yapalım. İyi niyetimiz veya hırslarımızın kurbanı olmayalım.

Sevgili Aslanlar, 3 Aralık (saat 10:34)-23 Aralık (saat 04:51) tarihleri arasında Yay burcunda gerileyecek Merkür: Aşk hayatımız, zevklerimiz, çocuklarımızla ilgili konular, becerilerimiz, zevkli yolculuklar, kurulan iletişimler, alınan haberler, gelir-geçer ilişkiler ve çocuk sahibi olma yönündeki kararlarımızın tekrar geleceğe yönelik şekilde ele alınması gerekir. Gerçekçi düşünmemizde fayda var. Karşımıza biri çıkar. Bizi heyecanlandırır. Konuşmaları, hal ve tavırlarıyla etkiler. Ancak nasıl biridir anlamak gerekir. Çocuk sahibi olmak istiyorsak bunun bir sorumluluk olduğunu bilelim. Karşımıza bir fırsat çıkabilir, bir gelişme yaşanabilir veya daha önce adım attığımız bir işle ilgili haber gelebilir. Hemen karar vermeyelim. Hazırlıklarımızı gözden geçirelim, işlerimizi tamamlayalım. Merkür geri hareketi yeniden bir bakış demektir. Aşk hayatımız-umutlarımız, geleceğimizle ilgili konularda hayallere kapılmamalıyız. Geri hareket öncesi ayrıldığımız sevgilimiz geri dönebilir. Akıllıca duruma bakmakta yarar var.

Tüm burçlar için önemli Not:

Merkür gölgeli günleri, geri hareketin başlama tarihinin bir hafta öncesi 27 Kasım itibariyle etkili olmaya başlar. Geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası 30 Aralık kadar etkili olur. Bu tarihleri merkez alarak, yorumunuzda sözü edilen noktalara dikkat edilir.

09 Aralık saat 11:59-26 Ocak 2018 saat 15:56 tarihleri arasında etkili olacak Mars-Akrep burcu geçişi yuvanız, ailenizle olan ilişkiniz, ailenizin mal varlığı(mal, mülk, para), özel duygularınız ve özel hayatınızla alakalı konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, liderliğiniz olan alanlarda söz sahibi olmak ve güven içinde yaşamak arzunuz son derece yoğundur. Bugüne dek oluşturduğunuz ve mücadele ederek sahip olduğunuz her şeyi korursunuz. Size baskı uygulayan kişiler, ister eşiniz, sevgiliniz, anne veya babanız olsun tahammülünüz yoktur. Bu süreçte, kimileri yeni bir eve taşınmak, satın almak ve hayatını yönlendirmek ister. Bazıları, evliliğindeki sorunlar nedeniyle gergin olabilir. Bir kısım Aslanlar yeni bir sayfa açmak ister. Mars-Akrep geçişinde kendi bildiğinizin doğru olduğunu düşünürsünüz. Tabii ki bunun ayarını bilmemizde yarar var.

11-17 ARALIK YORUMLARI

Sevgili Aslanlar bu haftaki enerjiler, hayatı farklı ve zevkli yanlarıyla hissetmeniz, olumlu düşünme arzunuzun işaretçisidir. Sürekli bir şeyleri kafanıza takıp sıkılıyorsanız, bu görünüm sayesinde yenileşmek, neşelenmek, kendinizi yeniden keşfetmek için hayata karışmalı, canlanmalısınız. Neler yapabilirsiniz? Bedensel sağlığınız için kontrolden geçebilirsiniz. Psikolojik anlamda güçlenmek için enerjinizi yükseltici, sizi şarj edici egzersizleri, mistik öğretileri deneyebilir, öğrenebilirsiniz. Böylece geçmişle hesaplaşmanızı bitirir, maddi dünyanın üzerinizdeki baskılarından kurtulabilirsiniz. Bir başka önemli husus, bildiğiniz gibi Merkür-Yay burcunda geriliyor. Bu hafta, aşk hayatımız, zevklerimiz, çocuklarımızla ilgili konular, becerilerimiz, zevkli yolculuklar, kurulan iletişimler, alınan haberler, gelir-geçer ilişkiler ve çocuk sahibi olma yönündeki kararlarımızın tekrar geleceğe yönelik şekilde ele alınması gerekir. Gerçekçi düşünmemizde fayda var. Karşımıza bir fırsat çıkabilir, bir gelişme yaşanabilir veya daha önce adım attığımız bir işle ilgili haber gelebilir. Hemen karar vermeyelim. Hazırlıklarımızı gözden geçirelim, işlerimizi tamamlayalım. Geri hareket öncesi ayrıldığımız sevgilimiz geri dönebilir. Akıllıca duruma bakmakta yarar var.

18-24 ARALIK YORUMLARI

Sevgili Aslanlar 18 Aralık saat 09:30 tarihinde Yay burcunda doğacak Yeniay, aşk hayatımızı, becerilerimizi, daha önce başlanmış işleri, moral ve motivasyonumuzu yükseltici aktiviteleri işaret ediyor. Biz şimdi Merkür geri hareketiyle örtüştüğü için, bu saydığım alanlarda bir gözlemde bulunacağız. Bakacağız bir şeyler düzgün ilerliyor mu? Abartmadan, aklımız başımızda muhasebe yapacağız. Çocuk meselelerini gözden geçireceğiz. Sevgilimizle bir problem varsa, bunu tekrar ele alacağız. Karşımıza yeni biri çıkarsa, hemen karar vermeyeceğiz tanıyacağız. El becerilerimiz, ürünlerimiz hazır mı, değilse eksiklerimizi tamamlayacağız. Jüpiter bu Yeniayın yöneticisidir ve Akrep burcunda ilerliyor. Ailevi ilişkimiz, ev, miras, finansal yatırım gibi konulara odaklıyız. Bir sorun varsa bile ser verip sır vermiyoruz. Bu alanda yarınlarımızın güçlü şekilde inşa edilmesi adına gayret ediyoruz. Bu Yeniay, bu meseleleri de gözden geçirmede etkili olacaktır. Yeniayın görünümleri, moralimizi yükseltici bazı gelişmeleri işaret ediyor. Yolculuklar gündeme gelebilir. Farklı bir arayışta olabiliriz. Çocuk sahibi olmak, yerleşim, eğitim, ticaret gibi konular üzerinde durabiliriz. Merkür geri hareketi, aceleye getirmeden bunlar üzerinde dikkatlice durulması yönünde tabii ki faydalıdır. Bir daha bakarız. Bir de önemli husus, Satürn-Oğlak burcunda 20 Aralık itibariyle seyrine başlıyor. Aslanlar için, çalışma hayatı, sorumluluklar, temeli sağlam projeler ve işlere yönelme anlamında gayet önemlidir. İşimize, sağlığımıza önem vereceğiz. Detaylı şekilde planlarımızı gözden geçireceğiz. 13 Ocak 2018 tarihinde Merkür-Satürn kavuşumunda bazı kurallara uymak, disiplinli şekilde hareket etmek gerekebilir. Gerek işimizde ve gerekse bedenimizle ilgili konularda yararlı ve sağlıklı olana yöneliniz.

Sevgili Aslanlar, 20 Aralık 2017-17 Aralık 2020 tarihleri arasında Satürn-Oğlak burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreçte, çalışma hayatımız, sağlığımız, günlük yaşamımızla ilgili konularda sorumluluk çerçevesinde hareket ederek sağlam bir yapılandırmada bulunacağız. İşimize hayatımıza kendimize önem vereceğiz. Ne fazla yük alarak kendimizi hasta edeceğiz ne de sorumsuz davranarak zor duruma düşeceğiz. Bu dönemde güvenilirlik ilkesi, dürüstlük gayet önemlidir. Ciddiyetle işlerimizi organize etmeliyiz. Evimiz, iş yerimiz, iş ortamımızdaki ilişkilerimizi hafife alamayız. Belli mesafe koyarak, düzenli ve bilinçli şekilde hareket etmeliyiz. Mecburiyetler bazen yorucu olabilir. Şunu yap, şuraya git, şunu öde, bununla ilgilen gibi. Ancak bunlar iyi bir şekilde düzenlendiğinde sorun çıkmaz. Eğer biz düzensiz çalışıyorsak, bu dönemde Satürn bizi hizaya getirir. Biz sağlığımıza özen göstermiyorsak, Satürn bizi uyarır ve dikkat etmemizi sağlar. Bu uyarılar size güç gelmesin. Bilakis size sağlayacağı ödülleri büyük olur. Çalışma hayatında yükselirsiniz, sağlıklı bir bedeniniz olur, günlük yaşamdaki zorluklarla baş edebilecek güce kavuşursunuz. Bu dönem, yetenekleri geliştirme, işe dönüştürme, bundan kazanç elde etme yönünde olumludur. Günlük yaşamda işimizi severek, benimseyerek, bundan keyif duyarak yapmamız önemlidir. İtina göstermeden, emek sarf etmeden, ter dökmeden bir yere varamayız. Onun içindir ki, bu dönemde sabırlı, düzenli, dürüst çalışmalıyız. Kurallara, şartlara göre kendimizi ayarlamalıyız. Kendimize güvenmeliyiz. Sanki başarısız, yetersiz biriymişiz gibi düşünmemeli, eğer eksiklerimiz, tecrübemiz yoksa bunların bilincinde olup, kendimizi geliştirmeliyiz. Sigortasız, zor koşullar altında, güvencesiz çalışmayalım. İşverenin hakkımızı yemesine izin vermeyelim. Bizi bu şekilde çalıştırmaları halinde şikayetimizi gerekli yerlere iletelim. Tabii ki biz de sorumluluklarımızı bilelim. Eğer biz yöneticiysek, çalışanlarımıza iyi davranalım. Sağlık kontrollerimizi ihmal etmeyelim. Beslenmemize dikkat edelim. Zorlayıcı diyetlerden kaçınalım. Sürekli işi merkez alıp, kendimizi lütfen ihmal etmeyelim.

21 Aralık-20 Ocak 2018 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş döneminde, sorumluluklar bir hayli yoğun şekilde kendini hissettirir. İşimiz, yaşantımızda, günlük hayattaki uğraşılarımızda, saygınlık, statü, titiz çalışma, güvenilirlik olguları bir hayli önem kazanır. Para kazanmak, başarılı olmak, başarılı işler çıkarmak arzumuz yoğundur. Düzenli ve planlı bir şekilde çalışmamız veya bu türden işlere yönelmemiz gerekebilir. İşimize düşkünlüğümüz liderlik arzumuz, çevrenizdeki kişilerle olan irtibatlarımız tümüyle kıymetlidir. Eğer kişisel anlamda fazla sıkıntıya, sürekli ciddi çalışmaya, sorumluluk almaya hevesli bir Aslan değilseniz, bir hayli sıkılabilirsiniz. Kurallara uymak zorunda kalmanız, hayatın keyifli yanlarını istemekten ziyade işe odaklanmak zorunda kalmanız fiziksel ve psikolojik anlamdaki sağlığınızı bozabilir. Bunun nedeni emir altında çalışmaktan veya bir şeyi yapmaya zorlanmaktan dolayı yaşanan gerginliktir. Yapılandırma, inşa etme, öğretme anlamındaki meslekler daha fazla ön plandadır. Hayatınızı garanti altına almanın yollarını ararsınız. Bu dönemde verimli ve üretken, parasal anlamda kazanç getiren işlere yönelirsiniz ancak çalışma şartları yorucu olabilir.

23 Aralık saat (04:51)-11 Ocak 2018 saat (08:09) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda düz ilerleyecek. Sürpriz yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Bir anda hayatınıza dahil olan bir kişi veya bir gelişme sizi canlandırır. Hevesli olacaksınız. Tabii ki gerektiğinde olasılık hesabı da yapacağız. Fikirlerimiz, bakış açımız, inanç ve prensiplerimiz, aşk hayatımızla ilgili konularda bir hayli etkili olacak. Ayrıca dış dünya ile olan temaslarımızda biz neyi hedefliyor ve neye inanıyorsak ona göre kararlar vermek isteyeceğiz. Birilerine göre değil kendimize göre hayatı ele alacak ve ifade edeceğiz. Her konuda mutlaka bir söz edecek, başkalarıyla bu bilgileri paylaşacak fakat birileri yanlış bulduğunda içerleyeceğiz. Bilgimiz yetersizse, tecrübemiz kafi değilse, bir de kendimize güvenimiz çok ileri derecede ise öğrenmeye çalışmalı, ben biliyorum dememeli, eksiklerimizin de farkında olmalıyız.

25-31 ARALIK YORUMLARI

25 Aralık saat 08:26-18 Ocak 2018 saat 04:43 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Aslanlar için çalışma hayatıyla ilgili konular önemli olmaya başlar. Kendimizi hangi iş alanında veya konuda göstermek istiyorsak, liderlik arzumuz, sorumlulukları gerçekleştirme azmimiz yüksektir. Ancak bir o kadar da bazı belirsizlikler olmaktadır. Bu geçiş bazı konuların derlenip toparlanması gerektiğini işaret etmektedir. Karamsarlık söz konusu olabilir. Çalışma hayatınızda ilişkilere önem vermek gerekiyor. Pek sevimli kişilerle karşılaşmazsınız. Çoğu mesafeli ve sadece iş münasebetiyle konuştuğunuz kişiler olacaktır. Biraz sakin olup detaylara bakarak hareket etmekte fayda vardır.

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 3-4-7-8-11-12-16-17-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler : 1-2-14-15-21-22-28-29
Aşkta En Şanslı Günler : 16-17
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 9-10

Yeniay : 6-7-8-9 (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 21-22-23 (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç