KADIN

aslan Aslan Burcu Yıllık Yorumu

Satürn yıl boyunca Kova burcunda ilerliyor. İlişkiler ve ortaklıklar alanınızda yıl boyu seyahat edecek Satürn, bu alanlarda köklü ve kalıcı değişimleri getirecek. Artık ilişkilerinizde doğru seçimler yapmak, doğru kişilerle olmak önemli hale gelecek. İlişki kurmayı yeniden öğrenecek, insanlara daha farklı yaklaşmaya başlayacaksınız. Doğru ilişkiler içinde olmak, doğru insanlarla bir arada olmaya önem vermek artık göreviniz. Zira yanlış ilişkiler yok olmaya mahkum olacaktır. Satürnün bu alanınızdaki ziyareti, karşınıza daha elle tutular adayların, partnerlerin çıkmasını sağlayabilir. Süregelen ilişkileriniz ise doğru olduğu takdirde evliliğe ve resmiyete gidebilir. İlişkilere daha ciddi bir gözle yaklaşma zamanı.

Köklü değişimleri getiren Satürn & Uranüs ve Jüpiter & Uranüs arasındaki açı, Ocak ve Şubat aylarında ilişkilerde bir temizlenme ve yenilenme sürecini getirecek. Bu aylarda bir ortaklık veya bir dostluk ilişkiniz kopuşa gidebilir. Doğru bir ben-sen dengesi, doğru bir alma-verme dengesi bu dönemde daha önemli olacak. Beraberinde ise bu aylarda tanışacağınız kişiler, daha önce karşılaşmadığınız tarzda, sıra dışı ve farklı karakterler olabilir. Maddi yönden güçlü kişiler karşınıza gelebilir.

30 Ocak - 22 Şubat aralığında Kova burcunda Merkür retrosu olacak. İlişkiler alanınızda yaşanan bu retro, eski aşkları, eski ilişkileri ve eski dostları tekrar gündeminize taşıyacak. Geçmişe gittiğinizi, geçmişi daha sık hatırladığınızı fark edebilirsiniz. Süregelen ilişkilerde ise eski konular konuşulabilir, geçmişi yad edebilirsiniz. Bu süreçte her türlü ilişkide iletişiminize özen göstermeli, pişman olunacak sözler sarf etmekten kaçınmalısınız.

Jüpiter yılın büyük bir kısmında Kova burcunda ilerliyor. İlişkiler alanınızda ilerleyecek olan bir diğer gezegen Jüpiter. 2020 yılının sizin için çok fazla ilişkilerden bahsettiğini süreçle birlikte görebilirsiniz. Bu transit, yılın ilk günlerinden itibaren sosyal çevrenizde değişim, büyüme ve hareketlenme yaratabilir. Farklı karakterlerde, farklı ortamlardan ve farklı kültürlerden pek çok çevre yapabilirsiniz. Bu yıl hayatınıza girecek partner, arkadaş veya tanıdıklar dini ve spiritüel yanı güçlü, yabancı kültürlerden, aile bağları güçlü ve iş hayatında başarılı kişiler olabilir.

Jüpiter, 13 Mayıs - 28 Temmuz aralığında kısa bir süreliğinde Balık burcunda ilerleyecek. Bu süreçte finansal konularda bolluk ve bereket artabilir. Müşteri bazlı iş yapanlar için kazançlar artabilir. Yatırımlardan kazanç ve kayıplar daha büyük olabilir.

29 Mayıs - 22 Haziran aralığında İkizler burcunda Merkür geriliyor. Bu retro sürecinde sosyal çevrenizde hızlı değişen dengeler ile karşılaşabilirsiniz. Kısa süreliğine bazılarıyla daha yakın bir ilişki kurabilir, kısa süreliğine bazılarıyla mesafeleşebilirsiniz. Bu dönemde ilişki başlatmaktan kaçınmalısınız. Zira geçici bir ilişkiden bahsedebilir. Aşk-arkadaşlık arasında kalan bir ilişki gündeme gelebilir.

26 Mayıs tarihinde Yay burcunda Ay Tutulması, 10 Haziran tarihinde İkizler burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmalar aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde, sosyal çevrenizdeki dengede değişimler getirecek. Önemli tanışmalar yaşayabilir, ilginizi, merakınızı uyandıran; daha yüksek bir hevesle başlayacağınız bir ilişkinin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Eskiyi bırakma zamanı. Yeni bir sosyal ortama katılabilirsiniz.

27 Eylül - 18 Ekim aralığında Terazi burcunda Merkür geriliyor. Bu tarih aralığında kararsızlık ve ikilemleriniz artabilir. Araçlar ve teknolojik aletlerle ilgili karışıklıklar, kazalar ve hasarlar gündeme gelebilir. Daha titiz ve dikkatli olma zamanı. Yeni teknolojik alet alımlarından ise kaçınmalısınız. Finansal konularda dengede kalmaya çalışabilirsiniz.

19 Kasım tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Yıl boyunca İkizler-Yay aksında gerçekleşen tutulmaların aksine bu tutulma, yıl içerisindeki rotamızı değiştirecek, yılın enerjisinin dışında bir çizge olacak. Bu tutulma ise kariyerinizde eski bir dönemin kapanışına işaret ediyor. Artık yeni bir yolda seyredebilir, yeni bir sosyal statüde olabilirsiniz. Evlilik ve boşanma gibi resmi konular gündeme gelebilir.


Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum