KADIN

Aslan Burcu Aylık Yorumu

ASLAN

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Aslanlar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, kariyer hayatımız, toplumsal konum ve sorumlulukları baskın kılıyor. Ne kadar güvendeyiz ve neler yapmak gerekiyor, bunlar üzerinde duracağız. Şu andaki koşullar bizim istediğimiz gibi değilse evimiz, ailemizle ilgili meseleler ortaklaşa çözümlenmiyorsa ortada bir sorun var demektir. Bu sorunu isyan ederek, kaçarak, yanlış kararlar alarak halledemeyiz. Birilerine kızarak veya suçlayarak bir yere varamayız. Öncelikle şu iş meselelerini, tercihlerimizi, çevremizi, eğitim hayatımızı veya genel olarak ilişkilerimizi gözden geçirelim. Bunları tarafsız bir şekilde ele alalım ki, bize zaman kaybettiren şeyleri tespit etmemiz mümkün olsun. Sonrasında yeni arayışlara girişiriz. Bakış açımızı değiştirmemiz gerekiyor. Hep bizim istediğimiz gibi olmayabilir. Bazen kendimizi bir alana, bir işe, bir yere sıkıştırırız ve sonra şikayet ederiz. Kendimizi haklı buluruz. Kimi zaman da, en yakınımızda bulunan kişiler dengeyi bozar, biz düzeltmek için kendimizden taviz veririz. Bu da yanlıştır. İş-ev arasındaki dengenin yeniden ele alınması, işler hale getirilmesinde fayda var. Yetenekli olduğumuz alanlarda doğru seçimleri belirleme vaktinizdir. Eğer gelişmek, büyümek istiyorsak, eğer iş hayatında güvence arzuluyorsak, yarınlarımızı garanti altına almak istiyorsak, hareket etmeli, zaman kaybetmemeli, bir yol, bir hedef belirlemeliyiz. Hayata bakış açımıza göre seçimler yaparız. Yanlış seçimler yapmamak için, önce kendimizi gözden geçirmemizde yarar var.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Sürpriz yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Bir anda hayatınıza dahil olan bir kişi veya bir gelişme sizi canlandırır. Hevesli olacaksınız. Tabii ki gerektiğinde olasılık hesabı da yapacağız. Fikirlerimiz, bakış açımız, inanç ve prensiplerimiz, aşk hayatımızla ilgili konularda bir hayli etkili olacak. Ayrıca dış dünya ile olan temaslarımızda biz neyi hedefliyor ve neye inanıyorsak ona göre kararlar vermek isteyeceğiz. Birilerine göre değil kendimize göre hayatı ele alacak ve ifade edeceğiz. Her konuda mutlaka bir söz edecek, başkalarıyla bu bilgileri paylaşacak fakat birileri yanlış bulduğunda içerleyeceğiz. Bilgimiz yetersizse, tecrübemiz kafi değilse, bir de kendimize güvenimiz çok ileri derecede ise öğrenmeye çalışmalı, ben biliyorum dememeli, eksiklerimizin de farkında olmalıyız. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Ailenizi ilgilendiren konular, eviniz, yerleşim yerinizle ilgili meseleler üzerinde odaklanacağız. Baskın kişi olmaya çalışabiliriz. İsteklerimizi kabul ettirmekten yana olabiliriz. Bunun ayarını iyi bilmek gerekiyor. Evli ancak sorunlu bir ilişkiniz varsa, problemleri mantıklı şekilde ele alınız. Oturduğunuz evden memnun değilseniz, bir başka yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Eğer bekarsanız ve birlikte yaşamayı düşündüğünüz birisi varsa, bunun artı ve eksilerini gözden geçiriniz. Aile büyüklerinizle alakalı sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Aslanlar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, ailemize ait para, mal, mülk gibi konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağladığı gibi, yeni bir kararla ev satın almak-kiralamak gibi durumların da göstergesidir. Aile içinde yaşanan hiçbir şeyin dışa sızmasına izin vermeyiz. Ancak çok yakınımızda ve güvendiğimiz kişiler bunu bilirler. Bu Yeniay, kaliteli bir çevrede yaşama arzumuzu yükseltir. Başımızı dinlemek, biraz rahatlamak, soluklanmak isteriz. Eskinin üzerimizde yarattığı izlerden kurtulmak arzumuz yoğundur. Zaten bu nedenle bir değişim ihtiyacı duyarız. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, yakın bulduğumuz kişilerle evimiz içinde meseleleri gözden geçireceğiz. Belki de aileye ait bazı sırları onlarla paylaşacağız. Küslükleri gidermek adına veya krizleri aşabilmek için bu yolu deneyebiliriz. Biz karşılıklı nezaketi seviyoruz. Ancak çıkarlarımızı da korumaktan yanayız. Bu Yeniayda, bütçemize uygun şartlarda bir yer arayışında bulunabiliriz. Şu anda oturduğumuz yerden memnun değilsek, bu yönde bir girişimimiz olabilir. Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, hayattan zevk almamızı sağlayan aktivitelere yönelmemizdir. Seyahatler, özgürce yaşam, çocuklarımız, eğlenceli ve keyifli bir yaşam sürmeyi isteriz. Hobilerimize ağırlık veririz. Spor yaparız, sanatla uğraşırız, gezeriz, farklı yerler keşfederiz.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, aşkta daha ciddi hareket etmeyi ve düşünmeyi sağlıyor. Bunun nedeni, Satürnün buradaki etkisidir. Öyle kolay kolay ilişkilerde her şeyin emrimize amade olduğunu söyleyemeyiz. Aşkta fikren anlaşmak kadar sorumluluk ve hoşgörünün de yeri ve önemi büyüktür. Kaldı ki, Satürn burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, yaşça olgun kişilere daha fazla çekilirsiniz. Birbirinize verdiğiniz önem, farklı görüşlerinize saygı göstermenize bağlı olarak gelişecektir.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-2-6-10-14-15-19-20-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 4-17-24-25
Aşkta En Şanslı Günler : 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 12-13
Yeniay : 9-10-11
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 23-24-25-26
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç