Bülent Şakrak Haberleri Ve Son Dakika Bülent Şakrak Haberleri

Bülent Şakrak Haberleri Ve Son Dakika Bülent Şakrak Haberleri

Bülent Şakrak, 26 Ağustos 1977'de İstanbul'da doğdu. 1996 yılında tiyatroya Kartal Sanat İşligi Tiyatrosu'nda gençlik ve çocuk oyunlarında rol alarak başladı. Lisans eğitimi için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girdi. Kartal Sanat İşbirliği Tiyatrosu'ndan sonra Müjdat Gezen Tiyatrosu ve Yayla Sanat Merkezi Tiyatrosu'nda çalıştı. Ölümüne, 39 Basamak, Kumarbazın Seçimi, İnishmore'le Yüzbaşı gibi birçok oyunda rol aldı. 39 Basamak adlı oyunda rol almaya devam ederken İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda sahnelenen Tamamen Doluyuz adlı oyunda dış ses olarak görev aldı. Farklı dizilerde de görev alan Şakrak, BluTV'de izleyiciye sunulan Dudullu Postası adlı dizide oynadı. Ayrıca YouTube üzerinden Bülent Şakrak'la Art Niyet isimli bir program yapmaktadır.

Bülent Şakrak Haberleri

Bülent Şakrak ile tek celsede boşanmıştı! Ceyda Düvenci aşkını böyle ilan etti

Geçtiğimiz yıl Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini 15 dakikada bitiren Ceyda Güvenci son dönemde verdiği kilolarla sık sık adından söz ettiriyor. Fit hali ile dikkat çeken Düvenci aradığı aşkı da sonunda buldu. Ceyda Düvenci, Ebru Cündübeyoğlu’nun eski eşi Güçlü Mete ile yeni bir aşkla yelken açtı. Ünlü isimler sonunda aşkını ilan etti.

Magazin 16-04-2024 07:51

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci'nin boşanma sebebi o gösterilmişti! Esra Akpınar sessizliğini bozdu

2015 yılında yaptıkları evliliklerini 10 Temmuz 2023’te tek celsede bitiren Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çiftinin ayrılık sebebi ihanet olarak gösterilmişti. Şakrak'ın Maviye Sürgün dizisinde tanıştığı Esra Akpınar ile yakınlaşması sonucu boşanma kararı aldığı söylenmişti. Akpınar tüm bu iddialar karşısında sessizliğini bozdu.

Magazin 03-04-2024 15:42

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci neden boşandı? İşte Bülent Şakrak'ın oyuncu aşkı

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, yaklaşık dokuz ay önce tek celsede boşandı. Şakrak'ın boşanmayı istemesinin sebebi aylar sonra ortaya çıktı. İddialar sonrasında Bülent Şakrak ve Esra Akpınar aşkı doğrulandı. İşte yaşananların detayları...

Magazin 03-04-2024 12:01

Bülent Şakrak sosyal medya hesabından usta oyuncu İzzet Günay'ı paylaştı! Dünyanın en güzel yaş alan adamı

Bülent Şakrak, Türk sinemasının yakışıklı oyuncularından İzzet Günay'la çekilmiş bir karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Usta oyuncu İzzet Günay son görüntüsüyle gündem oldu. Oyuncunun halen daha yakışıklı hali ise gözlerden kaçmadı. Oyuncunun son haline sosyal medyada yorum yağdı.

Magazin 02-04-2024 14:39

Bülent Şakrak

Bülent Şakrak Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bülent Şakrak Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliği 15 dakikada bitmişti! Ceyda Düvenci aradığı aşkı buldu

Geçtiğimiz yıl Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini 15 dakika da bitiren Ceyda Güvenci son dönemde verdiği kilolarla adından söz ettiriyor. Fit hali ile dikkat çeken Düvenci şimdi de aşk bombasıyla gündeme geldi. İki çocuk annesi ünlü oyuncu aradığı aşkı sonunda buldu.

Magazin 16-03-2024 12:13

Ceyda Düvenci ile tek celsede boşanmıştı! Bülent Şakrak'tan 'Evlilik düşünüyor musunuz?' sorusuna bomba yanıt

Temmuz ayında Ceyda Düvenci ile tek celsede boşanan Bülent Şakrak son dönemde açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Boşanmanın ardından doğa ile iç içe bir yaşam tercih eden Şakrak tiny house'a yerleşip kendine minimal bir yaşam kurdu. Şakrak şimdi de 'Evlilik düşünüyor musunuz?' sorusuna verdiği yanıtla gündem oldu.

Magazin 07-02-2024 12:57

Ceyda Düvenci ile boşanıp doğaya kaçmıştı! Bülent Şakrak'tan aşk yorumu

Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evliliğini sonlandıran Bülent Şakrak katıldığı programda aşka dair düşüncelerini paylaştı. Şakrak boşanma sonrası "Çocuklar iyi, Ceyda iyi, biz iyiyiz. Herkesin keyfi yerinde" demişti.

Magazin 25-01-2024 13:40

Ceyda Düvenci'den sonra eski kocası da paylaştı! O pozlara yorum yağdı

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede sonlandırmıştı. Şakrak'ın istediğiyle biten evlilikten sonra Düvenci sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde fit hali ile dikkat çeken Ceyda Düvenci'nin pozları çok konuşulmuştu. Düvenci'den sonra eski kocası da paylaştı...

Magazin 11-01-2024 17:50

Bülent Şakrak ile boşanmıştı! Ceyda Düvenci'den Tekrar evlenir misin? sorusuna bomba yanıt

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede sonlandırmıştı. Şakrak'ın istediğiyle biten evlilikten sonra Düvenci sık sık gündeme gelmeye başladı. Sibel Arna'ya konuk olan güzel oyuncu ve sunucu "Tekrar evlenir misin?" sorusuna bomba bir yanıt verdi.

Magazin 24-12-2023 11:49

2 kez evlenen Özge Borak Ayıp olmasın diye evlendim demişti! O sözlere açıklık getirdi

Daha önce 2 evlilik yapan Özge Borak katıldığı bir programdaki açıklamalarıyla gündem olmuştu. "Ayıp olmasın diye evlendim" diyen Borak magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Özge Borak evlilik itirafı yeniden gündeme gelmesi üzerine sözlerine açıklık getirdi.

Magazin 20-12-2023 18:38

Ceyda Düvenci ile tek celsede boşanmıştı! Bülent Şakrak doğayla iç içe tiny house'da yaşıyor

Oyuncu Bülent Şakrak, boşanma sonrası radikal bir karar aldı. Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evliliğini tek celsede bitiren ünlü isim de doğayla iç içe yaşamaya karar verdi. Son dönemin modası tiny house'a yerleşen Şakrak burada kendine minimal bir yaşam kurdu.

Magazin 17-12-2023 14:27

Ceyda Düvenci Biraz zor geçti demişti... Bülent Şakrak boşanması hakkında ilk kez konuştu!

Bülent Şakrak uzun zaman sonra özel hayatına dair sessizliğini bozdu. Şakrak, 2015'te evlendiği Ceyda Düvenci ile temmuz ayında boşanmaları hakkında konuştu.

Magazin 30-11-2023 14:30

Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evliliğini bitirmişti! Bülent Şakrak yeni imajıyla gündem oldu! Bakın kime benzetildi

Son olarak Maviye Sürgün dizisiyle izleyicisinin karşısına çıkan Bülent Şakrak, geçtiğimiz aylarda Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evliliğini noktalamıştı. Boşanmanın ardından imaj tazeleyen Bülent Şakrak'ın son haline yorum yağdı.

Magazin 26-10-2023 17:08

Bülent Şakrak ile boşanmasıyla gündemde olan Ceyda Düvenci'den 'bikini' çıkışı

Ceyda Düvenci sunucusu olduğu Bambaşka Sohbetler’de özel hayatına dair de konuşuyor. Bülent Şakrak ile boşanması hakkında da ilk kez bu programda konuşan sunucu, boşanma ardından verdiği bikinili pozlara dair de çıkışıyla dikkat çekti.

Magazin 01-10-2023 15:11

Evliliğini bitiren Ceyda Düvenci'den boşanma açıklaması! Bülent'i de yok saymak istemem...

Sekiz yıl evli kaldığı Bülent Şakrak ile evliliğini Şakrak'ın istemesi sonucu bitiren oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci bu konuda son günlerde yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Ceyda Düvenci son olarak boşanma sürecine dair "Burada Bülent'i de yok saymak istemem benim için hala çok kıymetli Bülent, onun için de çok zor bir süreçti" dedi.

Magazin 22-09-2023 07:00

Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci'den dikkat çeken not! Yaşadıklarımı hiç silmedim zihnimden...

Ceyda Düvenci, boşanma sonrasında zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oluyordu. Geçtiğimiz günlerde programında Bülent Şakrak ile boşanmasına dair samimi açıklamalar yapan Düvenci şimdi de ilginç notuyla dikkat çekti.

Magazin 14-09-2023 15:03

Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci aşktan kalan o izi yok etti

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden üzen haber geçtiğimiz günlerde gelmişti. 8 yıl önce nikah masasına oturan Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti tek celsede Şakrak'ın talebiyle boşanmıştı. Düvenci boşanma sonrası bakın ne yaptı.

Magazin 10-09-2023 08:06

Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci paylaştı! Ben bu yılın başından beri...

Oyuncu Bülent Şakrak istediği için boşanma kararı alan Ceyda Düvenci evliliğinin bitmesinin ardından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Boşanma sonrası soluğu tatilde alan Ceyda Düvenci'den bir paylaşım daha geldi.

Magazin 21-07-2023 15:46

Yeni boşanmıştı! Ceyda Düvenci bikinili pozla gönderme yaptı

Geçen haftalarda oyuncu Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini bitiren Ceyda Düvenci, boşanma sonrası soluğu tatilde aldı. Boşanmayı Şakrak'ın istediğini açıklayan Düvenci, teknede bikinili verdiği pozunu manidar bir mesajla paylaştı.

Magazin 20-07-2023 11:10

Ceyda Düvenci yıllar önce o klipte oynamış! Eski hali sosyal medyayı salladı

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliği sona eren Ceyda Düvenci boşanma haberleri ile uzun süre gündemde kaldı. Ünlü isim şimdi ise yıllar önce oynadığı klip ile konuşulmaya başlandı. Düvenci'nin yıllar içindeki değişimi sosyal medyayı salladı.

Magazin 14-07-2023 09:07

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'tan üzen haber! Sevilen çift boşandı

Son dönemde evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden üzen haber geldi. Ünlü çift anlaşmalı olarak boşandı.

Magazin 10-07-2023 17:03

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak evliliği bitiyor mu? Ünlü oyuncudan şaşırtan paylaşım

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın boşanacakları haberi magazin kulislerinde konuşuluyordu. Boşanacakları haberleriyle gündeme gelmeye devam eden çiftten Ceyda Düvenci takipçisine verdiği yanıtla dikkat çekti.

Magazin 30-06-2023 14:22

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın boşanacağı iddia edilmişti! İlk paylaşım geldi! ''Bazen istemesen de...''

Son dönemde evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan Ceyda Düvenci - Bülent Şakrak çiftinin aralarındaki sorunları çözemedikleri ve boşanacakları iddia edilmişti. Aylar sonra Ceyda Düvenci'den manidar bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncunun duygusal paylaşımı boşanma iddialarını güçlendirdi.

Magazin 19-06-2023 15:22

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çifti boşanıyor mu? Sevilen çiftten üzücü haber!

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti ünlü camiasının en beğenilen çiftlerinden biri. Gündeme gelen son haberle ünlü çiftin boşanacağı konuşuluyor. Çiftin sevenleri bu haber sonrasında ara motorlarında ' Ceyda Düvenci Bülent Şakrak ayrılıyor mu?' sorusunu aratmaya başladı. Peki sevilen çift gerçekten boşanıyor mu, üzücü haber doğru mu? İşte merak edilenler...

Magazin 08-01-2023 00:31

Bülent Şakrak'ın acı günü! Dostları yalnız bırakmadı

Oyuncu Bülent Şakrak'ın bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden annesi Meral Şakrak son yolculuğuna uğurlandı.

Magazin 24-01-2022 13:27

Bülent Şakrak'ın annesi yaşamını yitirdi! Acı haberi Ceyda Düvenci duyurdu

Ünlü oyuncu Bülent Şakrak anne acısıyla sarsıldı. 44 yaşındaki Bülent Şakrak'ın, alzheimer hastası olan annesi Meral Şakrak hayatını kaybetti. Acı haberi Şakrak'ın kendisi gibi oyuncu eşi Ceyda Düvenci duyurdu. Düvenci paylaşımında "Bugün veda ettin bize ama hep yuvamızın babaannesi olarak kalacaksın" dedi.

Magazin 23-01-2022 19:46

Özge Borak, Ata Demirer’den önce bakın kiminle evliymiş! Çok şaşıracaksınız!

Ünlü oyuncu Özge Borak'ın, Ata Demirer'den önceki eşini duyanlar şaşıp kalıyor.

Magazin 26-10-2021 17:08

Ceyda Düvenci: Ömrümüzü sonuna kadar aşkla yaşayalım

Oyuncu Bülent Şakrak, 44 yaşına girdi. Eşinin doğum gününü duygusal bir mesajla kutlayan Ceyda Düvenci, sosyal medyada "Ömrümüzü sonuna kadar koyun koyuna, aşkla, sağlıkla yaşayalım" mesajını yazdı.

Magazin 27-08-2021 17:35

24 kilo vermişti! İşte Ceyda Düvenci'nin yıllar içindeki değişimi...

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci'nin yıllar içindeki değişimi görenleri şaşırttı. Düvenci, doğumdan sonra 83 kiloya ulaştığını ve 44 beden olduğunu söylemiş, 24 kiloyu nasıl verdiğini anlatmıştı. Melisa Nur Akgün, Okan Ali Şakrak adında iki çocuk annesi, 44 yaşındaki Düvenci şimdilerde ise fit bir görünüme sahip.

Magazin 03-08-2021 13:00

Hazal Kaya'dan tuhaf doğum günü mesajı: Dünyanın en iyi abisi benim sanıyordum...

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, aile dostları Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'ın oğlunun doğum gününü kutladı. Bu arada büyük bir yanılgı yaşadığını da paylaştı.

Magazin 01-07-2021 13:49

Ceyda Düvenci'den romantik mesaj: Öptüm, kokladım bol bol

Oyuncu Ceyda Düvenci, aynı dizide rol aldığı meslektaşı Bülent Şakrak ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ünlü çift, 2015 yılında nikah masasına oturmuştu. Ailesiyle Bodrum'da yaşayan Düvenci, eşi ile fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Magazin 15-06-2021 16:48

Ceyda Düvenci'den güldüren açıklama: Çocuklar Neşet Ertaş'ı kendi dedeleri sanıyor!

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci konuk olduğu programda samimi açıklamalarda bulundu. Kariyeri ve aile hayatına ilişkin konuşan Düvenci çocukları büyüdükçe kendisinin de geliştiğini vurgulayarak, "Annelik kariyerimi etkilemedi belki ama ben de biraz ona göre kariyer planlaması yaptım." ifadelerini kullandı.

Magazin 29-05-2021 14:46

Bülent Şakrak'tan Ali Atay'a: İyi ki doğdun 20 yıllık arkadaşım

Ünlü oyuncu Ali Atay, 45 yaşına bastı. Meslektaşı'nın doğum gününü kutlayan Bülent Şakrak, "20 yıllık arkadaşım... Her işiyle kıskandığım, kıskanmaya bayıldığım, insan evladı... İyi ki doğdun" ifadelerini kullandı.

Magazin 22-04-2021 17:23

Son dakika: Luran Ahmeti hayatını kaybetti | Oyuncu Luran Ahmeti kimdir? Luran Ahmeti neden öldü?

Oyuncu Luran Ahmeti, “Kurtlar Vadisi”, “Elveda Rumeli”, “Limonata” gibi başarılı yapımlarda yer almıştır. Aslen Kuzey Makedonyalıdır. Luran Ahmeti, bir süredir COVID-19 nedeniyle Üsküp’teki Devlet Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Dün gelen haberle Luran Ahmeti'nin hayatını kaybettiği açıklandı. Luran Ahmeti’nin vefatının ardından ise Hazal Kaya, Bülent Şakrak gibi başarılı isimler yaşanan bu olayla ilgili üzüntülerini sosyal medya üzerinden paylaştı.

Magazin 26-03-2021 07:24

Sefirin Kızı 40. son bölümde şok veda! Sefirin Kızı'nın Kahraman Boz'u Bülent Şakrak diziden ayrıldı!

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı 40. bölümüyle 15 Şubat Pazartesi akşamı ekrana geldi. Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün başrolde oynadığı Sefirin Kızı'nda Kahraman Boz karakterini canlandıran ünlü oyuncu Bülent Şakrak diziye veda etti. Bülent Şakrak sosyal medya hesabından da diziye veda paylaşımı yaptı.

Magazin 16-02-2021 01:35

Sefirin Kızı dizisinde bir flaş ayrılık daha! Bülent Şakrak da diziye veda etti

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı Star TV dizisi Sefirin Kızı'nda Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nun ardından bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Kahraman Boz karakteriyle kadroya katılan Bülent Şakrak diziye veda etti.

Magazin 13-02-2021 14:37

Ceyda Düvenci'den yeni 'şükür' paylaşımı

Oyuncu Ceyda Düvenci, eşi Bülent Şakrak ve çocukları ile birlikte çekilen yeni karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Düvenci ile ailesinin ev pozu takipçilerinden ilgi gördü.

Magazin 09-02-2021 09:15

Ceyda Düvenci: En büyük şükür

İki çocuk annesi olan Ceyda Düvenci, oyuncu eşi Bülent Şakrak ile birlikte karlar içinde çekilen karesini takipçileriyle paylaştı. Düvenci, gönderisine, "En büyük şükür... En büyük iyi ki..." notunu düştü.

Magazin 26-01-2021 14:47

Bülent Şakrak’tan Ceyda Düvenci’ye romantik sözler!

Sanat dünyasının örnek gösterilen çiftlerinden Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak sosyal medyadan yaptıkları romantik paylaşımlarla hayranlarının beğenisini kazanmayı sürdürüyor. Bodrum’a yerleşen ünlü ikili romantik akşam yemeklerinden biri kareyi paylaştı.

Magazin 11-11-2020 14:32

Ceyda Düvenci: Seninle her günüme sevdalıyım

Ceyda Düvenci, kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Düvenci, paylaşımına "Seninle her günüme sevdalıyım" notunu düştü.

Magazin 03-10-2020 17:42

Oyuncu Bülent Şakrak’tan Neşet Ertaş’ın ölüm yıldönümünde anlamlı paylaşım!

‘Bozkırın Tezenesi’ lakabıyla bilinen büyük halk ozanı Neşet Ertaş 25 Eylül 2012 yılında dünyaya gözlerini yummuştu. Türküleri öksüz bırakan Neşet Ertaş 8. ölüm yıldönümünde anıldı. Sanat dünyasının sevilen isimlerinden oyuncu Bülent Şakrak, Neşet Ertaş’ı unutmadı. Bülent Şakrak’ın sosyal medyadan yaptığı Neşet Ertaş paylaşımı takipçilerinden takdir topladı.

Magazin 25-09-2020 11:41

Ceyda Düvenci eşinin doğum gününde duygusallaştı

Sanat dünyasının örnek gösterilen çiftlerinden Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak sosyal medyadan yaptıkları romantik paylaşımlarla hayranlarından tam not almayı sürdürüyor. Son olarak güzel oyuncu Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak’ın doğum gününü duygusal bir mesajla kutlamayı tercih etti.

Magazin 26-08-2020 09:48

Bülent Şakrak, Erkan Kolçak Köstendil ve Ali Atay çocuklarıyla aynı pozu verdi!

Bülent Şakrak, Instagram hesabından Erkan Kolçak Köstendil ve Ali Atay ile birlikte çekilen fotoğrafı paylaştı. Yakın arkadaş olan üç oyuncunun çocuklarıyla birlikte aynı pozu vermesi dikkat çekti.

Magazin 05-08-2020 00:37

Bülent Şakrak: Bir güzelin aşığıyım erenler

Oyuncu Bülent Şakrak, sosyal medya hesabından kızı Melisa'nın fotoğrafını paylaştı ve altına yazdığı satırlarla takipçilerinin beğenisini kazandı.

Magazin 17-07-2020 14:22

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, Erkan Kolçak Köstendil eşi Cansu Tosun’un bebekleri Marsel’i karşıladı

2018 yılında Antalya’da eğlenceli bir düğünle dünya evine giren Erkan Kolçak Köstendil eşi Cansu Tosun ile bebeklerine “merhaba” dedi. Çukur dizisinin Vartolusu Erkan Kolçak Köstendil baba olma heyecanını yaşarken dayısı Bülent Şakrak ve yengesi Ceyda Düvenci çifti bir an olsun yalnız bırakmadı.

Magazin 14-07-2020 11:23

Ceyda Düvenci'den Bülent Şakrak'a: Bugünüm seni özlemekle geçti

Oyuncu Ceyda Düvenci, kadrosunda bulunduğu 'Sefirin Kızı' dizisinin çekimlerine giden eşi Bülent Şakrak'a duyduğu özlemi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gösterdi.

Magazin 06-06-2020 15:15

Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak'ı böyle uğurladı

Oyuncu Ceyda Düvenci, normalleşme süreci kapsamında yeniden çekimlerine başlanan Sefirin Kızı dizisinde oynayan eşi Bülent Şakrak'ı sete uğurladı.

Magazin 02-06-2020 10:51

Ceyda Düvenci: Sevgilimle göz göze olmak iyi geldi

Koronavirüs sebebiyle kendisini önlem amaçlı karantinaya alan Ceyda Düvenci, bu süreçte kendisine iyi gelen şeyleri listeledi. Düvenci, "Sevgilimle göz göze, diz dize olmak iyi geldi, yeni fikirler üretmek iyi geldi, duygularımı farketmek iyi geldi, hayatı bambaşka duygularla yaşamak iyi geldi. Sen ne düşünüyorsun?" ifadelerini kullandı.

Magazin 27-04-2020 11:38

Ceyda Düvenci paylaştı: Evden çıkmıyoruz

Tüm dünyadan sonra Türkiye'de etkili olan koronavirüs salgını sonrasında herkes evlerine çekildi. Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti de evlerinde çocuklarıyla birlikte vakit geçiriyor.

Magazin 16-03-2020 23:06