Çok Eşlilik Haberleri

Hızlıca evlenip hemen sonra üçlü ilişkiye başladılar! Açıklamaları şaşkına çevirdi: Eşimin nerede, ne yaptığını biliyorum!

Altı haftalık birlikteliklerinin ardından hızlı bir karar alıp bu yılın başlarında evlenen Katy Skeats-Jones ve eski bir yetişkin filmi yıldızı olan Rob Bampton, evlilikleri henüz bir yılını bile tamamlamadan bu kez de ilişkilerine başka bir kadını daha dahil ederek üçlü ilişki yaşamaya başladıklarını açıklayıp gündem oldular.

Trend 21-11-22 11:40

Çok eşli ilişki yaşayan sosyal medya fenomenleri Jessica ve Stephen DeMarco müjdeyi verdi! “Çok eşli bir ilişkim var ve hamileyim”

Jessica ve Stephen DeMarco tam 15 yıl önce tanıştı ve birbirlerine aşık olan çift evlenmeye karar verdi. Evlilikleri mutlu bir şekilde devam ederken ikili açık ilişki yaşamak için anlaştı. TikTok'ta CliqueBaitTV isimli bir hesap açan ve özel hayatlarına dair detayları buradan paylaşan çift son olarak bir bebek beklediklerini açıkladı. Hamilelik döneminde olumsuz eleştiriler aldığını ifade eden ikili çok eşli ilişkilerini savundu.

Trend 04-11-22 09:34

Ünlü şarkıcı anlattı! ''Birden fazla karın olunca hayat daha kolay çünkü...''

Kariyeri boyunca birçok başarıya imza atan R&B şarkıcısı ve plak yapımcısı Akon, katıldığı bir radyo programında yaptığı açıklamasıyla dikkat çekti. Radyo sunucusunun kendisine gerçekte kaç karısı olduğunu sorması üzerine neden birden fazla eşe sahip olmayı tercih ettiğini ilginç bir benzetmeyle açıklayan Akon, hem dikkat çekti hem de kafa karıştırdı.

Trend 16-10-22 17:13

Şoke eden açıklama! ''Eşim, sevgilim ve çocuklarımla birlikte yaşıyordum. Sonra...''

Avustralya'da tanınan bir seksolog olan Tamica Wilder, katıldığı bir podcast yayınında özel hayatına ilişkin yaptığı açıklamalarla gündem oldu. Byron Shire'da yaşayan ve seks koçu olarak yaptığı çalışmalarla şehvet, neşe ve zevklerini yeniden canlandırmak isteyen annelere yardımcı olan Tamica Wilder, kadınları geleneksel olandan uzak bir hayat yaşamaya davet etti.

Trend 02-10-22 12:26

Diğer Haber Etiketleri

Çok Eşlilik

Çok Eşlilik Hakkındaki Haberler Mynet'te. Çok Eşlilik Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çok eşliliğin dünyadaki en büyük temsilcilerinden! Sekiz eşi olan fenomenin 'Özgür Aşk Konağı'na saldırı

Çok eşliliğin dünyadaki en büyük temsilcilerden biri olarak kabul edilen Brezilyalı sosyal medya fenomeni Arthur O Urso, sekiz kadınla evli olmasıyla sık sık gündeme geliyordu. İlişkileri ve kararlarıyla gündemden düşmeyen Urso, şimdi de 'iblis' ilan edilmesiyle gündemde.

Trend 19-08-22 10:26

Çok eşli çift, kız arkadaşlarından düğünlerinde nedimeleri olmasını istedi! ''Üçümüz bir yatakta uyuyoruz''

Birleşik Devletler'in Tenessee eyaletinden çok eşli bir grup sosyal medyada dikkat çekti. Üçlü bir ilişki yaşayan Tyler, Angel ve Sam mutlu bir ilişki yürütüyor. Ancak onları gündeme taşıyan şey Tyler ve Angel'ın düğün törenlerinde sevgilileri Sam'in nedime olmasını istemeleri oldu. Sorunsuz bir şekilde gerçekleşen düğünün ardından, üçlü ve mutlu ilişkilerine devam eden grup büyük ilgi topladı.

Trend 11-08-22 17:07