Dış Görünüş Haberleri

Karpuz kaç günde bir sulanır, suyu sever mi? Karpuz kaç günde olgunlaşır, verimi nasıl artırılır?

Yaz aylarıyla özdeşleşen tarım ürünleri arasında bulunan olgunlaşmış karpuz, koyu yeşil bir dış görünüşe sahipken, kırmızı bir iç görünüme sahiptir. İyi bir karpuz yetiştirilmek isteniyorsa genellikle tarlalar ve bahçeler kullanılır. Bahçe ve tarlalarda genel olarak bakım koşulları daha rahat bir şekilde karşılanabilir. Gerekli bakımı düzenli bir şekilde yapılan karpuz yaklaşık olarak 90 ün içerisinde olgunlaşır ve tüketilmeye hazır hâle gelir. Peki, karpuz verimi nasıl artırılır?

Kadin 07-03-23 17:31

Farkında olmadan çirkin gözükmenize neden olan 5 alışkanlık! İnsanları anında uzaklaştırıyor

Mutlu, bakımlı hissetmek ve karşımızdaki kişiyi etkilemek için görünüşümüze oldukça dikkat ediyoruz. Ancak dış görünüşümüze ne kadar dikkat edersek edelim farkında olmadan yaptığımız bazı davranışlar anında çirkinleşmemize neden oluyor. Uzmanlar çirkin gözükmenize neden olan 5 alışkanlığı paylaştı.

Kadin 01-03-23 13:53

Saniyeler içerisinde daha genç görünmenizi sağlayacak basit tüyo

Dış görünüşümüzde yapılan ufak değişimler bambaşka bir görünüm kazanmamızı sağlayabiliyor. Daha genç ve dinamik bir görünüm için saçlar oldukça önem taşıyor. Saç uzmanları kadınların saniyeler içinde daha genç görünmesini sağlayacak tüyoları paylaştı.

Kadin 05-02-23 10:48

Kadınlar neden uzun boylu erkekleri tercih ediyor?

İlişkinin içerisinde dış görünüş önemini kaybetse de bir kişiyi tanırken ilk fikirlerimizin oluşmasına neden olan dış görünüş tanışma aşamasında oldukça önem taşıyor. Kadınların daha çok uzun boylu erkekleri tercih ettiği biliniyor. Peki kadınlar neden uzun boylu erkeklerden hoşlanıyor?

Kadin 29-01-23 14:58

Telefon tutuş şekliniz kişilik özelliklerinizi açıklıyor! Hiç farkında değiliz

Dış görünüşümüz, konuşmalarımız, mimiklerimiz ve fark etmeden yaptığımız birçok davranış kişiliğimiz hakkında ipucu verebiliyor. Sosyal medyada çok farklı kişilik testleri bulunuyor. Bu testler arasında yer alan telefon tutuş testi fark etmediğimiz birçok özelliğimizi açıklıyor. İşte telefon tutuş şeklinize göre kişilik özellikleriniz...

Kadin 15-01-23 09:28

Kocasına göre çirkin olduğunu söylüyorlar! Güzel olmamakla suçlanan kadın önyargıları yıkıyor

Güzellik kavramı estetiğe bakış açısının geliştiği ilk zamanlardan beri hayatımızda var olan bir konu olsa da sosyal medyanın etkin kullanımı kadınlar üzerindeki güzellik baskını artırıyor. Sosyal medyada paylaşılan gönderilere yapılan kötü yorumlar çok sayıda psikolojik ve sosyal soruna neden oluyor. Kocasının yanında çirkin olduğu düşünülen bir kadın internette yaşadıklarını anlatıyor.

Kadin 08-01-23 17:04

Gördüğünüz yer koşarak uzaklaşın! İlişkilerde en problemli burçlar

Herkes mutlu olabileceği bir ilişki istese de sağlıklı ilişkiye ulaşmak ve bu ilişkiyi yürütmek sanıldığı kadar kolay olmuyor. Kadınlar ilişkiye başlamadan önce çeşitli sorularla karşılarındaki kişiyi tanımaya çalışıyor. Tanıştığımız kişinin burcu da onu tanımamız için fazlasıyla ipucu veriyor. Bazı burçlar var ki arkadaş olarak çok iyi olsalar da ilişki de oldukça problem çıkarıyorlar. İşte ilişkide en problemli burçlar...

Kadin 16-12-22 13:44

Bakanlar hayran kalıyor: Güzellikleriyle bilinen burçlar! En güzel olan burç hangisi?

Güzellik göreceli bir kavram olsa da bazı kişiler var ki herkes onlara hayran kalıyor. Kadınların güzelliği onlara dert olabiliyor. Güzelliğin birçok kapıyı açtığı düşünülse de fazla ilgi can sıkabiliyor. En güzel kadınların ortak özelliğine bakıldığında bu burçlara sahip oldukları görülüyor. İşte en güzel olan burçlar...

Kadin 21-10-22 15:15

Saçlarım tutam tutam dökülüyor diyorsanız bu duruma bir son verin! Bu yöntem saç dökülmesini durduracak

Saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin dış görünüş olarak en büyük dertleri arasında bulunuyor. Saçlarının seyrekleşmesini istemeyenler evde saç dökülmesini durduracak çözüm önerileri arıyor. Saçlarınızın tutam tutam dökülmesinden şikayetçiyseniz aşağıdaki öneriyi uygulayabilirsiniz.

Kadin 20-10-22 13:57