Ankara Tava Haberleri

Bugün ne pişirsem? Ramazan'ın 28. günü iftar menüsü

Ramazan ayının bitmesine günler kaldı. Ramazan boyunca farklı tarifler deneyenler son günlerde iftara yapacak yeni tarif bulmakta zorluk yaşayarak 'Bugün ne pişirsem?' sorusunu aratıyor. İftarda doyurucu ve lezzetli tarifler arıyorsanız ramazana özel olarak hazırlanan iftar menüleri yardımınıza koşuyor. İşte nefis yemekler içeren 19 Nisan iftar menüsü...

Yemek 19-04-2023 09:32

Sofranızın yıldızı Ankara tava tarifi! Tane tane arpa şehriyeli Ankara tava nasıl yapılır?

Ankara tava Ankara'nın en sevilen lezzetleri arasında yer alıyor. Klasik et ve pilav uyumundan farklı olan Ankara tava pirinç yerine arpa şehriye ile yapılıyor. Arpa şehriye pilavı sevenlerin bu tarifi kaçırmaması gerekiyor. Ankara tava nasıl yapılır merak ediyorsanız Ankara tava tarifine göz atabilirsiniz.

Yemek 24-01-2023 17:24

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kuzu incikli Ankara tava tarifi! Lezzeti dillere destan olacak kuzu incikli Ankara tava nasıl yapılır?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında Çarşamba günü ana yemek olarak Kuzu incikli Ankara tava hazırlanıyor. Sadece Ankaralıların değil tüm ülkenin severek tükettiği kuzu incikli Ankara tava izleyenlerin karnını acıktırdı. İzleyiciler 'Kuzu incikli Ankara tava nasıl yapılır? ' araştırmaları yapıyor. İşte misafir sofralarının vazgeçilmezi kuzu incikli Ankara tava tarifi...

Yemek 30-11-2022 15:54

Masterchef Ankara tava tarifi! Ankara tava nasıl yapılır?

TV8 ekranlarında yayınlanan Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüriliği yaptığı program MasterChef’te 23 Ağustos Salı günü Anadolu mutfağının leziz yemekleri yapıldı. En sevilen Anadolu yemeklerinden olan Ankara Tava yemeği izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Ankara tava nasıl yapılır? Hangi malzemeler kullanılır?

Yemek 24-08-2022 08:47

Ankara Tava

Ankara Tava Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ankara Tava Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.