Esra Ezmeci Haberleri

Esra Ezmeci'ye gelen itiraflar şoke etti: 'Babamın erkek sevgilisi var, annemle kocamın şehvetli mesajlarını yakaladım'

Kişisel Instagram hesabından gelen soruları cevaplayan Esra Ezmeci, yine gündem olmaya devam ediyor. Fox TV'deki programıyla tanınan psikolog Esra Ezmeci, dün akşam kendisine gelen soruları yanıtladı. Annesiyle kocasının şehvetli bir aşk yaşadığını ifade eden kadının isyanı sosyal medyada gündem oldu. Babasının erkek sevgilisi olduğunu söyleyen kişi de yardım istedi. İşte o ilginç sorular...

Magazin 04-10-22 13:33

Esra Ezmeci'ye gelen soru şaşkına çevirdi! Görümcem babama kaçtı. Kayınvalidemle annem...

Fulya Öztürk’ün sunumuyla ekranlara gelen “Fulya İle Umudum Olsun” programında danışman psikolog olarak yer aldıktan sonra Esra Ezmeci sunuculuk kimliğiyle ön plana çıktı. Yakın zamanda kendi programını sunmaya başlayan Ezmeci sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanıyor. Instagram hesabında takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ezmeci’ye yöneltilen sorular herkesi şaşırttı.

Magazin 01-10-22 07:39

Güzel sunucu Esra Ezmeci'nin oğlunu görenler şaşkına döndü! 'Ablası sandım!'

FOX ekranlarında yayınlanan Karşı Karşıya programıyla adından söz ettiren uzman psikolog ve yazar Esra Ezmeci, sık sık sosyal medya kullanıcılarından gelen müstehcen itirafları paylaşıyor. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü sunucu ve psikolog Esra Ezmeci'nin 14 yaşında bir oğlu olduğunu duyanlar şaşıp kalıyor.

Magazin 29-09-22 16:34

Esra Ezmeci'ye gelen ilişki sorusu şaşkına çevirdi! Eşim bana ilişki sırasında...”

Fulya İle Umudun Olsun programında psikolog kimliğiyle yer alan ve olayları yorumlayan Esra Ezmeci, yakın zamanda kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, "Eşim bana ilişki sırasında robot gibisin dedi" sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Magazin 24-09-22 07:42

Esra Ezmeci

Esra Ezmeci Hakkındaki Haberler Mynet'te. Esra Ezmeci Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Esra Ezmeci'ye gelen yatak sorusu şaşkına çevirdi! Kocam cinsellik sırasında...

Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, yakın zamanda kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, "Kocam cinsellik sırasında uyuyakalıyor. Dürtünce devam ediyor." sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Magazin 14-09-22 14:18

Esra Ezmeci'ye gelen akılalmaz soru şaşkına çevirdi! Baldızımla ilişkim oldu! Sonra ablasıyla... Şimdi de...

Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, yakında kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, "Baldızımla bir süre ilişkim oldu, ablasıyla evlendim. Baldızım 'Bırak beni al diyor' diyor. Ne yapmalıyım?" sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Magazin 31-08-22 11:53

Cinsellik sorularını paylaşmasıyla gündemde... Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen o soru herkesi hayrete düşürdü

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Özellikle cinsel hayatla ilgili gelen soruları paylaşmasıyla dikkat çeken Ezmeci'ye gelen bir soru sosyal medyada gündem oldu. Fenomen Tansu Dayan da bu soruyu kendi hesabından paylaştı.

Magazin 30-08-22 14:15

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru şaşkına çevirdi! Günde 20 defa ilişki yaşıyorum ama bir türlü...

Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, yakında kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, "Artık günde 20 defa ilişki yaşıyorum. Ama bir türlü tatmin olamıyorum. Çare nedir?" sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Magazin 24-08-22 14:31

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru şaşkına çevirdi! Evli kaynanam öz babamla...

Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, yakında kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, "Kaynanam babamla iki yıldır ilişki yaşıyor. Annem vefat etti ama kaynanam evli. Eşim sinirli, ne yapmalıyım?"" sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Magazin 16-08-22 12:23

Esra Ezmeci'nin programında tepki çeken olay! Kemal Sunal filmi gibi...

Psikolog Esra Ezmeci'nin sunumuyla ekrana gelen Karşı Karşıya programında ele alınan konu, herkesi hayretler içerisinde bıraktı. Muammer adlı genç, babasından istemeye gittiği Cansu adlı genç kız için kendisinden toplamda 1 milyon TL başlık parası istendiğini ileri sürdü. Tüm engellere rağmen Cansu ile evlenmek isteyen Muammer şimdi 1 milyon TL'yi bulmak için çabalıyor. Programı izleyenler söz konusu durumun, Kemal Sunal'ın 'Kibar Feyzo' filmine benzetti.

Magazin 10-08-22 12:45

Esra Ezmeci'nin programı hakkında bomba iddia! Maaş detayı olay oldu

Takipçilerinden gelen sorularla sık sık gündem olan uzman klinik psikolog Esra Ezmeci şimdilerle kendi ismini taşıyan gündüz kuşağı programı "Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya" ile ekrana geliyor. İlgiyle izlenen program hakkında çok konuşulacak kurgu iddiası ortaya atıldı. Bir cast ajansı sahibi olduğu iddia edilen Fatma İldeniz isimli kadın program için ilan açtı. Verdiği ilanda kurgu detayı ve haftalık 7 bin TL maaş verilecek olması dikkat çekti.

Magazin 06-08-22 14:19

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru şaşkına çevirdi! Eşim cinsellik sırasında, komşu, sekreter, akraba...

Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, yakında kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, "Eşim cinsellik sırasında karakter oyunu istiyor. Komşu, sekreter, akraba, liseli vs..." sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Magazin 03-08-22 11:22

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru şaşkına çevirdi! Eşimi birden fazla erkekle...

Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, yakında kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, "Eşimi birden fazla erkekle aldatıyorum. Bazı alışkanlıklarımdan nasıl vazgeçebilirim?" sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Magazin 21-07-22 08:32

Esra Ezmeci'nin 14 yaşındaki oğluna yorum yağdı! Kardeşi gibi duruyor

Fulya Öztürk'ün programıyla tanınan ve sosyal medyadan gelen cinsel ilişki sorularına verdiği yanıtlarla popüler olan Esra Ezmeci'nin özel hayatı da merak konusu oluyor. Esra Ezmeci son olarak 14 yaşındaki oğluyla pozunu paylaşınca dikkat çekti. Psikolog Esra Ezmeci'nin oğlunun görenler gözlerine inanamadı.

Magazin 14-07-22 14:46

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru şaşkına çevirdi! Kocamın her eşyayı yalama hastalığı var! Dışarıda utanıyorum

Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, yakında kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, "Kocamanın her eşyayı yalama hastalığı var. Koltuk, masa... Dışarıda utanıyorum. Tikim diyor." sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Magazin 11-07-22 13:40

Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk ayrıldı mı?

Fox TV'deki Fulya İle Umudun Olsun programını sunan Fulya Öztürk, 3 Aralık 2021 Cuma günü yayınlanan bölümde ekranlara çıkmadı. Sosyal medyada, “Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk ayrıldı mı?'' soruları gündem oldu. İşte ünlü ismin programda yer almamasının sebebi...

Trend 03-12-21 16:48

Esra Ezmeci kimdir, kaç yaşında ve evli mi? Esra Ezmeci hangi hastanede çalışıyor?

Korkunun en etkileyici mekanizmalardan olduğunu ifade eden Esra Ezmeci, komplo teorilerine insanların eğilimli olduğunu söyledi. İnsanların en tehlikeli şeylere karşı tedirgin olduğundan ötürü korkutucu haberleri okumaya milli olduğunu vurgulan Esra Ezmeci, internette geçirilen zamanın arttığını anımsattı.

Haber 18-03-21 09:29