Esra Ezmeci Haberleri

Esra Ezmeci duyduklarına inanamadı bir kez daha sordu! 'Patronum zam yapmadı, intikam için karısını....'

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de yayınlanan 'Yeni Baştan' programının itiraf köşesinde yine şaşırtan bir itiraf geldi. Programa katılan Oktay Bey 'Patronum maaşıma zam yapmadığı için ben de karısını baştan çıkardım' dedi. Esra Ezmeci duyduklarına inanamadı ve bir kez daha sordu...

Magazin 28-02-2024 11:54

Kocam yatak odasında maske takıp... Esra Ezmeci ne diyeceğini bilemedi: Maskeyle nasıl oluyor bu iş?

Psikolog Esra Ezmeci'nin programında yapılan itiraflar herkesin ağzını açık bırakıyor. Son olarak bir kadın kocasının yatak odasında maske takıp kendisini yıkadığını anlatarak şoke etti. Esra Ezmeci "Maskeyle nasıl oluyor bu iş?" diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

Magazin 26-02-2024 15:01

'Erkeklerden nefret ediyorum' dedi Esra Ezmeci bile şaşırdı! Kocasıyla ilgili itirafı şoke etti! 'Kocamı çıplak görmek...'

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de yayınlanan 'Yeni Baştan' programının itiraf köşesinde yine şaşırtan bir olay gündeme geldi. Henüz 23 yaşındaki kadın konuk 'Erkeklerden nefret ediyorum' diyerek 'Kocamı çıplak görmek midemi bulandırıyor' itirafında bulundu. Esra Ezmeci ne diyeceğini bilemedi...

Magazin 24-02-2024 08:14

İç çamaşırları kocasının yüzüne fırlattı! Şoke eden gerçek ortaya çıktı... Sapkın duygular...

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de yayınlanan 'Yeni Baştan' programının itiraf köşesine Pervin Hanım'ın anlattıkları damga vurdu. 20 yıllık evli olan konuğun eşiyle ilgili itirafı ağızları açık bıraktı. Kocasının dolabında kadın iç çamaşırları bulduğunu söyleyen Pervin Hanım'ın anlattığı gerçek Esra Ezmeci'yi bile şoke etti.

Magazin 22-02-2024 10:48

Esra Ezmeci

Esra Ezmeci Hakkındaki Haberler Mynet'te. Esra Ezmeci Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Esra Ezmeci'nin itiraf köşesinde yine olay var! Annesi cinsel içerikli fotoğraflarını babama gönderiyor!

Yeni Baştan programına konuk olan konuk itiraf köşesinde özel hayatına dair anlattıklarıyla yok artık dedirtti. Feride adındaki genç kadın nişanlısının annesinin cinsel içerikli fotoğraflar çekip babasına gönderdiğini söyledi.

Magazin 21-02-2024 10:29

Kocası Göğüslerin büyük kocaman olsun dedi! Esra Ezmeci'ye katılan kadın estetikle tamamen değişti değişmesine ama...

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de yayınlanan 'Yeni Baştan' programının itiraf köşesinde yine ağızları açık bırakan bir olay ekrana getirildi. Kendini beğenmediğini ve özgüvensiz olduğunu söyleyen Eylül Hanım estetikleri ile adeta bambaşka biri olduğunu söyledi. Ancak estetiklerine eşinin istedikleri de eklenince bu durumdan rahatsız olduğunu dile getirdi.

Magazin 20-02-2024 09:39

İnci Taneleri dizisi yüzünde kavga ettiler! Esra Ezmeci bakın ne tavsiyede bulundu: Eşler birbirlerine...

Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün başrolde olduğu İnci Taneleri dizisi her bölümüyle olay oluyor. Sosyal medyada kendisine gelen cinsellik sorularına yanıt veren klinik psikolog Esra Ezmeci, İnci Taneleri yüzünden ayrılan çifte dair bakın ne dedi.

Magazin 19-02-2024 07:17

'Kayımvalidem ve eşim müstehcen görüntüler izliyor' deyince ortalık karıştı! Esra Ezmeci'deki itiraf herkesi şoke etti! 'Utanma yok mu sizde?'

Beyaz Tv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin programındaki bir itiraf yine ağızları açık bıraktı. Göksu Hanım, eşinin çalışmadığını aynı evde yaşadıkları kayınpederinin alkolik olduğunu kayınvalidesinin de müstehcen görüntüler izleyerek kendisine zorla göstermeye çalıştığını söyleyerek Esra Ezmeci'den yardım istedi.

Magazin 17-02-2024 07:04

Esra Ezmeci'ye katılan kadın konuk Eşimin abisiyle birlikte oldum deyip itiraf üstüne itirafta bulundu!

Klinik psikolog Esra Ezmeci kendisine gelen mesajları paylaşmasıyla olduğu kadar programına katılanların itiraflarıyla da gündeme geliyor. Yeni Baştan programına konuk olan kadın eşini abisiyle aldattığını itiraf edip anlattıklarıyla şoke etti.

Magazin 15-02-2024 20:49

Kocasıyla ilgili itirafı herkesi şaşırttı! Esra Ezmeci duyduklarına inanamadı bir kez daha sordu! '14 yıllık eşim...'

Hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin programındaki bir itiraf yine sosyal medyayı salladı. Programa konuk olan Canan Hanım'ın 14 yıllık eşiyle ilgili itirafına Esra Ezmeci bile inanamadı.

Magazin 10-02-2024 08:18

Esra Ezmeci canlı yayınındaki itirafı duyanlar inanamadı! Kocasının isteği pes dedirtti

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de yayınlanan 'Yeni Baştan' programına konuk olan İpek ve Talip çiftinin anlattıkları izleyenlere pes dedirtti. İpek Hanım'ın 'Kocam obez olmazsan boşarım dedi' sözleri Esra Ezmeci'yi bile şaşkına çevirdi.

Magazin 07-02-2024 15:18

Esra Ezmeci canlı yayınındaki itiraf gündem oldu! Pilotla yaşadığı ilişkiyi anlattı! 'Nişanlımın babası...'

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de yayınlanan 'Yeni Baştan' programına öyle bir itiraf geldi ki duyanlar inanamadı. 27 yaşındaki Sedef Hanım anlattıklarıyla ağızları açık bıraktı. Hostelik yaşan Sedef Hanım 'Nişanlımın babası eski sevgilim çıktı' deyince Esra Ezmeci ne diyeceğini bilemedi.

Magazin 07-02-2024 07:07

'Kocam sürekli cinsel içerikli videolar izliyor' deyip itiraf etti! Esra Ezmeci çok şaşırdı! 'Beni bir erkekle...'

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci sosyal medyada takipçilerinden gelen soruları ve itirafları tek tek cevaplıyor. Ezmeci'ye gelen bir itiraf herkesi şoke etti. 'Kocam sürekli cinsel içerikli filmler izliyor' diyen bir kadın takipçi kocasının onu bir erkekle aldattığını söyleyince Esra Ezmeci çok şaşırdı.

Magazin 02-02-2024 16:05

Eş değiştirme gemileri var açıklamasıyla uzun süre konuşulmuştu! Klinik psikolog Esra Ezmeci'ye gelen itiraf herkesi şaşırttı!'14 yıllık kocam başkasıyla da...'

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci geçtiğimiz aylarda 'Türkiye'de eş değiştirme gemileri var’ açıklamasıyla olay olmuştu. Bu iddiasıyla uzun süre konuşulan Ezmeci sosyal medya üzerinden kendisine gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor. Ezmeci'ye öyle bir itiraf geldi ki herkes şoke oldu.

Magazin 27-01-2024 16:03

Klinik psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru ağızları açık bıraktı! En özel anını paylaştı... Tavsiye daha da şaşırttı

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci sosyal medyada kendisine gelen soruları paylaşmaya devam ediyor. Ezmeci'ye gelen sorulardan bazıları ağızları açık bırakıyor. Son olarak ünlü isim yine verdiği tavsiyeyle dikkat çekti.

Magazin 18-01-2024 13:31

'Eşinin üzerine oturup gaz çıkarıyor!' Esra Ezmeci canlı yayında ağızları açık bıraktı: Telefonuna gelen mesajları bir bir okudu!

Psikolog Esra Ezmeci canlı yayında telefonuna gelen mesajları okuyunca ağızlar açık kaldı. Ezmeci, sosyal medyadan gelen ve yine hayretler içinde bırakan soruları da cevaplayıp paylaşıyordu. Son olarak eşlerine işkence yaptığı öne sürülen bir adama Ezmeci, "Eşinin üzerine oturup ellerini tutup yüzüne karşı gaz çıkartıyormuşsun" suçlamasıyla sert çıktı.

Haber 12-01-2024 14:21

'Eş değiştirme gemileri'ni anlatmıştı! Esra Ezmeci'ye direkt sordu: Nasıl bu kadar seksi görünüyorsunuz?

Hürrem yağına dair tavsiyesiyle gündeme gelen ve eş değiştirme gemisi iddiasıyla dikkat çeken Uzman psikolog Esra Ezmeci'ye bir takipçisi "Nasıl bu kadar seksi görünüyorsunuz?" diye sordu. Ezmeci sırrını paylaştı.

Magazin 11-01-2024 17:46

Çok acayip sorular var demişti! Esra Ezmeci ağızları açık bıraktı: Eşinin cinsel ilişki sırasında...

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci hem kendisine gelen mesajlarla hem de Hürrem yağına dair fikirleriyle son günlerde gündemdeydi. Sosyal medyadan kendisine gelen mesajları paylaşan Esra Ezmeci yine ağızları açık bıraktırdı.

Magazin 30-12-2023 14:52

Esra Ezmeci'ye gelen sorular Armağan Çağlayan'ı şoke etti! Yok artık dedirten cinsellik mesajı

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci, Armağan Çağlayan'ın programının konuğu oldu. Burada yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Ezmeci kendisine gelen cinsellik sorularını anlatırken Armağan Çağlayan'ı şoke etti. Bir kişinin cinsel organını tavana bağlamasını anlatan psikolog 'yok artık' dedirtti.

Magazin 28-12-2023 11:00

Armağan Çağlayan psikolog Esra Ezmeci'ye açık açık söyledi! Hürrem yağını koklayan bir hafta seks yapacak gibi anlatıyorsunuz

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci, Armağan Çağlayan'ın konuğu oldu. Sık sık yağ tavsiyeleriyle gündeme gelen Esra Ezmeci'ye Hürrem yağını soran Çağlayan konuya dair de açık açık "Hürrem yağını koklayan bir hafta seks yapacak gibi anlatıyorsunuz" dedi.

Magazin 26-12-2023 10:43

'Eş değiştirme gemileri'ni anlatmıştı! Uzman psikolog Esra Ezmeci gelen mesajla şoke oldu: Sapkınlık...

Sosyal medyada kendisine gelen cinsel hayat sorularına verdiği yanıtlarla dikkat çeken uzman psikolog Esra Ezmeci katıldığı programda "Eş değiştirmek için organizasyon yapılan gemiler bile var" açıklamasıyla gündeme gelmişti. Ezmeci son olarak kendisine gelen bir mesaja şoke oldu.

Magazin 03-12-2023 15:11

Uzman psikolog Esra Ezmeci 'eş değiştirme gemileri'ni anlattı! Ağızları açık bırakan iddia

Sosyal medyada kendisine gelen cinsel hayat sorularına açık açık yanıt veren uzman psikolog Esra Ezmeci katıldığı programda söyledikleriyle yine olay oldu. Fanteziler üzerine soruyu yanıtlayan Ezmeci konuşmasında "Eş değiştirmek için organizasyon yapılan gemiler bile var. Eşinle ismini yazdırarak gidiyorsun ve orada herkes çift şekilde" diyerek herkesi şaşırttı.

Magazin 01-12-2023 07:04

Esra Ezmeci'ye mesaj atıp kocasını ifşa etti! Kocam yaşlı kadınlarla...

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, ekran projelerinin yanı sıra sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da gündem oluyor. Esra Ezmeci'ye gelen sorular da akıllara durgunluk veren cinsten. İşte o sorulardan bir tanesi...

Magazin 24-11-2023 14:22

Cinsel ilişki tavsiyeleri gündemdeydi! Esra Ezmeci'nin Çağla Şıkel'deki o yorumu tepki çekti

Uzman Psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen sorulara verdiği yanıtların yanında çıkardığı yağlara dair verdiği tavsiyelerle de gündeme geliyor. Ezmeci, geçtiğimiz günlerde Çağla Şıkel'in sunduğu programda yargıtay kararlarını yorumlayınca avukatlardan tepki çekti.

Magazin 06-10-2023 14:35

Cinsellik tavsiyeleriyle tanınan Esra Ezmeci başörtülü pozuyla sosyal medyayı salladı! Çok yakışmış

Cinsellik ve ilişki tavsiyelerinde bulunmasıyla sık sık gündeme gelen Esra Ezmeci kandil akşamında Sultanahmet Cami'ye gitti. Buradan başörtülü pozunu paylaşan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 27-09-2023 11:40

Esra Ezmeci canlı yayını bir anda kesildi! Baba oğul birbirine girdi, yumruklar havada uçuştu

Fulya ile Umudun Olsun programıyla adını duyuran Klinik Psikolog Esra Ezmeci, şimdilerde Beyaz Tv ekranlarında kendi programıyla adından sıkça söz ettiriyor. Hafta içi her gün ekrana gelen Esra Ezmeci İle Yeni Baştan programına baba-oğulun kavgası damga vurdu. Yumrukların havada uçuştuğu anlarda yayın yarıda kesildi. O anlar ise sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Magazin 08-09-2023 16:34

TikTok canlı yayınında saldırıya uğramıştı! Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan Esra Ezmeci'ye katıldı, hakaretler havada uçuştu

Kısmetse Olur programı ile adını duyuran Melis Buse Betkayan evli olan sosyal medya fenomeni Serbest Hoca ile yaşadığı inişli çıkışlı ilişkisiyle gündemden düşmüyor. Üç çocuk babası Reşit Bozdağ ile bir ayrılıp bir barışan Betkayan son olarak TikTok canlı yayınında saldırıya uğramıştı. Betkayan, saldırı sonrası Esra Ezmeci ile Yeni Baştan programına annesiyle birlikte katıldı, canlı yayında yer yerinden oynadı.

Magazin 16-08-2023 14:52

'Seni satsam...' Esra Ezmeci'nin programında gözyaşlarına boğuldu! 30 yıllık evliliğinde eşini yerde yatırdı, boşanınca yeni eşine 250 bin TL'lik ev eşyası aldı

Psikolog Esra Ezmeci'nin programına katılan eski çift şoke etti. 30 yıllık evlilikleri boyunca eşini yer yatağında yatıran adam, başta Ezmeci olmak üzere stüdyodaki herkesin tepkisini çekerken adamın boşandıktan sonra yeni eşine 250 bin TL'lik ev eşyası aldığı öğrenildi. Eski eş ise 30 yıllık evliliği boyunca yaşadıklarını gözyaşları içerisinde anlatırken dişlerini yaptırmak üzere özel hastaneye gittiklerinde çıkan fiyat karşısında eski eşinin o dönem "Seni satsam 1,5 etmez" dediğini söyledi.

Magazin 10-08-2023 11:10

Psikolog Esra Ezmeci'ye şaşırtan mesaj! Kocam silikonlarımı...

Son dönemin öne çıkan isimlerinden Esra Ezmeci takipçilerinden gelen soruları yanıtlıyor. Cinsel hayata dair açık açık sorulan sorular kimi zaman gündeme geliyor. Bu tarz mesajlardan biri daha gündem oldu. Psikolog Ezmeci'ye gelen "Kocam boşanırsak silikonlarımı istiyor" mesajı ağızları açık bıraktı.

Magazin 24-07-2023 15:15

Esra Ezmeci'ye gelen soru şoke etti! Eşim grup ilişkisine...

Fenomen psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gelen sorulara yanıt vermesiyle tanınıyor. Sunucu Nur Viral'in programlarında da ilişki tavsiyelerinde bulunan Ezmeci'ye gelen sorular ağızları açıkta bırakıyor.

Magazin 25-06-2023 15:47

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru herkesi şaşırttı! ''Evli sevgilimden çocuk yaparsam...''

Fulya ile Umudun Olsun programıyla adını duyuran Psikolog Esra Ezmeci, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından takipçilerinin, ilişkileriyle ilgili sorularını yanıtlıyor. Sık sık soru-cevap yapan Ezmeci'ye bu defa öyle bir soru geldi ki herkesi hayrete düşürdü.

Magazin 19-06-2023 15:28

Klinik Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen mesajlarda sınır yok... Nişanlısının penis boyunu paylaşıp...

Son dönemde sunucu Nur Viral'in programlarında yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Esra Ezmeci gelen mesajları da boş çevirmiyor. Klinik Psikolog Esra Ezmeci son olarak takipçisinin eşinin penis boyunu sormasına yanıt verdi.

Magazin 13-06-2023 15:47

Esra Ezmeci yine Nur Viral'i utandırdı! Okşa, arzula... diyerek gösterdi

Klinik Psikolog Esra Ezmeci sık sık sunucu Nur Viral'in programına katılıyor. Esra Ezmeci, canlı yayına telefonla bağlanan izleyicilere tavsiyeler verirken söyledikleriyle yine Nur Viral'i utandırdı. Esra Ezmeci çapalama tavsiyesi vererek "Okşa, arzula" diyerek Viral'in üzerinde canlandırma yaptı.

Magazin 08-06-2023 15:06

Nur Viral, Esra Ezmeci ile konuşurken neden boşandığını itiraf etti! Sadece cinsel ilişki değil...

Sunucu Nur Viral yıllar sonra neden boşandığını yayınında Esra Ezmeci ile konuşurken itiraf etti. Güzel sunucu "Sadece cinsel ilişki değil yalan da aldatmak" diyerek özel hayatına dair samimi konuştu. Nur Viral konuşmasının devamında "Yine olsa yine yıkarım" dedi.

Magazin 25-05-2023 13:21

Esra Ezmeci Cinsellik yaptıkça yapılası gelen bir şey deyince Nur Viral utandı

"Evlilikte cinsel birliktelik haftada kaç gün olmalıdır?" sorusunu açıklayan Klinik Psikolog Esra Ezmeci, sunucu Nur Viral'i utandırdı. "Cinsellik yaptıkça yapılası gelen bir şey" diyen sözlerini duyan ünlü sunucu ne diyeceğini bilemedi.

Magazin 12-05-2023 08:23

Esra Ezmeci'ye gelen soru şoke etti! Bomba yanıt... Kocamın cinsel organı küçük tuzlu suyla...

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, ilişki ve cinsellik tavsiyeleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ezmeci son olarak yine soru cevap yaptı. Ancak ünlü isme gelen soru şoke etti. Bir kadın takipçi eşinin cinsel organıyla ilgili öyle bir soru sordu ki...

Magazin 09-05-2023 08:39

Esra Ezmeci açıklamasıyla şoke etti! Adam her cinsellikte eşine ünlülerin maskesini taktırıyor

Ünlü klinik psikolog Esra Ezmeci geçtiğimiz günlerde başörtülü pozuyla gündeme gelmişti. Ezmeci katıldığı programda "İlişki sırasında eşine ünlülerin maskesini takanlar var" açıklamasıyla şoke etti.

Magazin 21-04-2023 15:18

Başörtülü pozuna tepki yağmıştı! Esra Ezmeci sitem etti: Ben abdestimi alıp...

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, Kadir Gecesi'nde Ayasofya'ya gitti ve başörtülü pozlarını takipçileriyle paylaştı. Ünlü psikoloğun makyajlı ve ojeli olması ise takipçilerinin bir kısmını rahatsız etti. Esra Ezmeci ise gelen yorumlardan sonra sitem dolu bir paylaşım yaptı.

Magazin 20-04-2023 13:23

Esra Ezmeci Ayasofya'dan başörtülü pozunu paylaştı! Takipçileri makyajına takıldı

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, cinsellik ve ilişki tavsiyelerinde bulunmasıyla sık sık gündeme geliyordu. Kadir Gecesi'nde Ayasofya'ya giden Ezmeci başörtülü poz verdi. Ünlü psikoloğun makyajlı olması takipçilerinin bir kısmını rahatsız etti.

Magazin 18-04-2023 11:26

Esra Ezmeci'ye açık açık sordu! Kocamla swinger ilişki...

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, cinsellik ve ilişki tavsiyelerinde bulunmaya devam ediyor. Instagram hesabını aktif kullanan ünlü psikoloğa gelen sorular da zaman zaman gündeme geliyor. Ezmeci'ye bir kadın takipçisi son olarak açık açık bakın ne sordu.

Magazin 14-04-2023 14:27

Esra Ezmeci'yi şoke eden soru! Fulya Öztürk'ün ayağını mı kaydırdın?

Son günlerde gündemden düşmeyen Fulya Öztürk daha önce gündüz kuşağında yaptığı programa çıkan Esra Ezmeci hakkında "Benim bırakacağımı da duyunca galiba benim de haberim olmadan arkalardan iş çevirmişler" demişti. Esra Ezmeci aylar sonra bu konuda kendisine gelen "Fulya Öztürk'ün ayağını mı kaydırdın?" sorusuna cevap verdi.

Magazin 26-03-2023 07:25

Esra Ezmeci, Armağan Çağlayan'a konuk oldu! Bomba soru: Hürrem yağını oranıza sürerseniz kocanız filan...

Gör Beni serisinin bu haftaki bölümünde Armağan Çağlayan'a uzun süredir sosyal medyada gelen cinsellik itiraflarını yorumlayarak yanıtlayan Esra Ezmeci konuk oldu. Cinsel terapi eğitimi aldığını söyleyen ünlü isim "Ben daha çok ilişki terapisti olarak yöneldim" dedi. Armağan Çağlayan Hürrem yağına dair de bakın ne sordu...

Magazin 24-03-2023 15:19

Aman Esra Ezmeci duymasın! Selin Karacehennem'den Armağan Çağlayan'a jet yanıt: Tanımıyorum bile!

Armağan Çağlayan, YouTube programında evlilik ve ilişki terapisti Selin Karacehennem'i ağırladı. Armağan Çağlayan, Karacehennem'den Gülseren Budayıcıoğlu ya da Esra Ezmeci'den birini seçip hakkında ne düşündüğünü açıklamasını istedi. Esra Ezmeci'yi tanımadığını belirten Selin Karacehennem tercihini, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız, Çöp Adam ve Kırmızı Oda gibi dizilerle adından söz ettiren Gülseren Budayıcıoğlu'dan yana kullandı. Ünlü ismin yanıtı ekran başındakileri şaşırttı

Magazin 19-03-2023 09:13

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen mesajlar şoke ediyor! Kocamı 3 kişiyle aldatıyorum ve...

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci kendisine gelen mesajları sosyal medyadan yayınlayarak tavsiyelerde bulunuyor. Ezmeci'ye gelen mesajlar 'yok artık' dedirten cinsten. Son olarak bir takipçi itirafıyla şoke etti.

Magazin 10-03-2023 15:49

Klinik psikolog Esra Ezmeci'ye gelen mesaj şoke etti! Kendisine tecavüz eden kişiyle...

Klinik psikolog Esra Ezmeci sosyal medyada oldukça popüler. Takipçilerinden gelen mesajları sosyal medyadan paylaşarak tavsiyelerde bulunan Ezmeci'ye gelen bir mesaj kan dondurdu. Bir kadın takipçi mesajında kendisine tecavüz eden kişiyle 15 yıldır evli olduğunu itiraf etti.

Magazin 06-03-2023 07:30

Esra Ezmeci'ye öyle bir ifşa geldi ki duyanlar şok oldu! Sevgilisinin cinsel organı küçülmüştür diye bakın ne yapmış

Klinik Psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabı üzerinden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor. Bu defa Ezmeci'ye öyle bir soru geldi ki 'yok artık' dedirtti. Bir ınstagram kullanıcısı sevgilisi dört kez koronavirüse yakalanınca cinsel organı küçülmüştür diye bakın ne yapmış...

Magazin 06-02-2023 09:00

Nur Viral ve Esra Ezmeci'nin yayınına bir erkek bağlanınca... Açık açık sordu: Neden cinsel beraberliğiniz yoktu?

Klinik Psikolog Esra Ezmeci, sunucu Nur Viral'in sunduğu programda gelen soruları yanıtlıyor. Yayına uzun süre sonra bir erkek bağlanınca şaşıran ikili gelen soruyla şaşırdı. İsmini vermek istemeyen kişinin açıklaması sonrası Viral "Neden cinsel beraberliğiniz yoktu?" diyerek detayları öğrenmeye çalıştı.

Magazin 03-02-2023 08:45

Sunucu Nur Viral ve Esra Ezmeci şoke oldu! 75 yaşında cinsel gücü artırıcı kullandığını duyunca...

Sunucu Nur Viral ve Esra Ezmeci canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir kadın izleyicinin anlattıklarını duyunca şoke oldu. 75 yaşındaki kocasının kendisini aldattığını ve cinsel güç artırıcı haplar sipariş ettiğini anlatan kadın Nur Viral ve Esra Ezmeci'yi şoke etti.

Magazin 27-01-2023 11:47

Esra Ezmeci'ye gelen sorular 'pes' dedirtti! Kimi cinsel organını boyadı kimi dolaptan düştü...

Fulya Öztürk'ün işinde gözü olduğu iddiasıyla gündemden olan Esra Ezmeci takipçilerinden gelen soruları paylaşıp yanıt verdi. Esra Ezmeci'ye gelen sorular pes dedirtti! İlişkiler hakkında verdiği taktik ve tavsiyelerle tanınan Esra Ezmeci'ye bir takipçisi eşinin cinsel organını boyadığını söyledi.

Magazin 26-01-2023 10:37