Kambur Haberleri

Bu yaygın alışkanlık penis sağlığınıza zarar veriyor olabilir! İşte çözümü

Bütün gün masa başında oturmanın sağlığınız için kötü olabileceğini, kalça kaslarının zayıflamasından kaygı ve depresyona kadar birçok rahatsızlığa neden olabileceğini çoğu kişi biliyor. Peki, bu durumun erkeklerde penise de zarar verebileceğini biliyor muydunuz? İşte detaylar...

Haber 13-04-2024 15:13

Duruş bozukluğu nasıl düzeltilir, hangi doktora gidilir? Duruş bozukluğu tedavisi nedir?

Duruş bozukluğu, vücudun doğru hizalanmasını ve dengesini etkileyen bir durumdur. Dik duruş, omurga, eklem ve kasların uyumlu bir şekilde çalışmasıyla elde edilir. Ancak, uzun süreli yanlış duruş alışkanlıkları, kas dengesinde ve vücut hizalamasında bozulmalara neden olabilir. Bu da duruş bozukluğunun ortaya çıkmasına yol açar. Peki, duruş bozukluğu nasıl düzeltilir?

Haber 25-05-2023 10:59

TikTok'ta büyük göğüslerinden dolayı çektiği acıları anlattı! Yıllar sonra kambur kalacak

Büyük göğüslerin daha çekici olduğu düşünülse de büyük memeli kadınlar memelerinin büyüklüğünden dolayı çektikleri acıları belirtiyorlar. Meme büyütme ameliyatı gibi meme küçültme ameliyatı da en sık yapılan operasyonlar arasında bulunuyor. TikTok hesabında büyük göğüslerinin verdiği sorunları anlatan Ariel Lathon, birçok kadın tarafından desteklendi.

Kadin 17-10-2022 08:41

Kambur

Kambur Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kambur Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.