Tiktok Haberleri Ve Son Dakika Tiktok Haberleri

Tiktok Haberleri Ve Son Dakika Tiktok Haberleri

TikTok, video oluşturma ve paylaşma platformudur. 2016 senesinin Eylül ayında ByteDance tarafından piyasaya sürülmüştür.

İlk olarak Asya piyasalarında lider olan sosyal medya uygulaması, kısa sürede tüm dünyaya yayılarak 150 ülkede 1 milyar kullanıcı tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Kısa süreli videolar kategorisinde dünya genelinde en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.

15 saniye içerisinde dans, komedi, müzikal, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde videolar üretilmesini mümkün kılan eğlence amaçlı bir uygulamadır. Bunun yanı sıra canlı yayın imkanı sağlar.

TikTok, uygulama marketi üzerinden ücretsiz indirilerek kaydolunan ve takipçi sistemi ile çalışan bir sosyal medya platformudur. Dünya’nın pek çok ülkesinde en çok satın alınan uygulama olarak ilk sırada yer alır.

Tiktok Haberleri

Sosyal medya bu itirafı konuştu! 23 yaşındayken 80 yaşındaki bir adamla sevgili oldum dedi...

TikTok'ta 'Stephaniematto' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Stephanie Matto isimli bir kadın 23 yaşındayken 80 yaşındaki bir adamla sevgili olduğunu söyledi. Kendisinden yaşça büyük bir erkekle sevgili olma deneyimine dair itiraflarda bulunan Matto'nun sözleri çok konuşuldu. TikTok kullanıcısı, "Libidoları daha düşük olduğu için sizi aldatmayacaklarını düşünebilirsiniz ama aynı zamanda duygusal aldatma da var" ifadelerini kullandı.

Trend 29-02-2024 10:46

Dövmesini sosyal medyadan 'Ağlamak istiyorum' diyerek paylaştı! Bir gören bir daha baktı... Kimse neye benzediğini anlayamadı

TikTok'ta 'Mariearmm' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Marie isimli bir kadın dövme yaptırmak isterken başına gelenleri anlattı. İşaret parmağında eski bir muz dövmesi olduğunu dile getiren Marie, dövmesini yeniletmek istedi. Ancak yeni dövmesini gördüğünde kendisi bile ne olduğunu anlayamadı. Paylaşımında pişman olduğunu dile getiren Marie, "Dün yaptırdığım dövmeye kadar dövme yaptırdığıma hiç pişman olmamıştım" dedi.

Trend 29-02-2024 10:21

TikToker Duru Önver 'Tuzağa düşmeyin' diyerek kadınlara seslendi! Erkeklerin hesabı ödemesi gerektiğini savununca yorumlar gecikmedi

TikToker Duru Önver, hesabı erkeklerin ödemesi gerektiğini söyleyerek yaptığı paylaşımında kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Kadınların hesabı ödeme konusunda erkeklerle ortak hareket etmemesi gerektiği savunan Önver kadınlara, "Bir sonrakini sen ödersin tuzağına düşmeyin" dedi. O sözler sosyal medya kullanıcılarını adeta ikiye böldü.

Trend 29-02-2024 09:13

Vefat eden kocasının dizüstü bilgisayarını açınca gördüklerine inanamadı! Eşinin sevgilileriyle mesajlaşmalarını okudu: Karım vefat etti

TikTok'ta 'chherybombsquad007' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın kocasının ölümünden sonra ilk kez onun bilgisayarını karıştırdığını ve karşılaştığı sırları anlattı. Eşinin sevgilileriyle olan konuşmalarını okuyan kadın, kocasının kendisini bekar olarak tanıttığını ve 'Karım vefat etti' dediğini öne sürdü. O anlar sosyal medyada çok konuşuldu.

Trend 29-02-2024 08:49

Tiktok

Tiktok Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tiktok Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Nişanlısının kendisini aldattığını öğrendi! Aldığı intikamı sosyal medyadan paylaştı... Not tutun hanımlar

TikTok'ta 'glitteremcee' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Jaime isimli bir kadın aldatıldığını söyleyerek eski nişanlısından aldığı intikamı anlattı. Amerika Birleşik Devletleri'nin Idaho eyaletinde yaşayan genç kadın aldatıldığını öğrenince eski nişanlısıyla yaşadığı evden taşınmadan önce evin her yerine donmuş balıklar yerleştirdiğini söyledi.

Trend 27-02-2024 10:15

18 yaşındaki TikTok fenomeni Julzzess OnlyFans hesabı açtı! 1 haftada 200 bin dolar (yaklaşık 6 milyon 216 bin TL) kazandı

18 yaşındaki TikTok fenomeni Julzzess geçtiğimiz günlerde kendisine ait OnlyFans hesabı açınca manşetlerdeki yerini almıştı. Hayranlarını heyecanlandıran haberin sonrasında fenomen ismin hesabını açtığı ilk haftada 200 bin dolar (yaklaşık 6 milyon 216 bin TL) kazandığı iddia edildi. Fenomen ismin kazancı herkesi çok heyecanlandırdı.

Trend 23-02-2024 13:47

Keser sapı ile döverek katletti, vahşetin nedeni TikTok çıktı! 'Göğüs dekolteli yayın yaptığını görünce...'

Ordu'da Mükerrem Başarmak (49), eski eşi Ayşe Çetin'i (48) keser sapı ile döverek öldürdü. Başarmak hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Kan donduran cinayetin nedeni ise TikTok çıktı. Başarmak ifadesinde, "Eşime, neden her akşam TikTok isimli uygulamaya girdiğini ve göğüs dekolteli elbise ile yayın yaptığını sordum. O da bana bağırarak kendisine karışamayacağımı söyledi. Bunun üzerine sinirlendim. Keser sapı ile 10-15 dakika vurdum" ifadelerini kullandı.

Haber 23-02-2024 11:30

'Seks sürelerinin uzunluğu yüzünden gelişemiyoruz' dedi! Newton ve Kant örneği çok konuşuldu.... Bir teşekkürü hak ediyorlar

Caner Dağlı ve Çağla Alkan'ın yaptığı 'Fazla Merak' isimli podcast kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. İkilinin cinsel hayat üzerinden bilim insanlarına dair verdikleri örnekler çok konuşuldu. Alkan'ın Newton ve Kant'ın bakir öldüğünü söylemesi ve ikilinin Tesla'ya teşekkür ettikleri anlar gündem oldu.

Trend 22-02-2024 13:51

Kore'de yaşayan Türk'ten korkutan doğum hikayesi! Resmen zorla doğum yaptırdılar... Çocuğum doğmaya hazır değildi

TikTok'ta 'hwanggizem' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın Kore'de doğum yaptığı sırada yaşadığı korkunç bir deneyimden söz etti. Bebeğinin 38 hafta 2 günlükken zorla doğurtulduğunu söyleyen genç kadın, "Aynı ilk günkü gibi aynı acıyı hissediyorum. Bildiğiniz tepe çıktı ve karnıma bastırdı" dedi.

Trend 22-02-2024 08:17

Üzerinde 'Bana dua edin onunla evleneyim' yazan kutudan su dağıttı! Sosyal medyada gündem yarattı

TikTok'ta 'liluu99' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın elindeki kutudan sokak sokak gezerek su dağıttı. Kutunun üzerinde yazan 'Bana dua edin onunla evleneyim' yazısı herkesi gülümsetti. Genç kadının su dağıttığı anlar sosyal medyada gündem oldu.

Trend 22-02-2024 07:50

Babası ve yakın arkadaşının ilişkisini öğrenince şaşkına döndü! İtirafı sosyal medyada gündem oldu... Babamdan hamile kalmış

Joni Wilcox isimli bir TikTok kullanıcısı babası ve yakın arkadaşı Gina'nın gizli ilişkisini öğrendikten sonra şaşkına döndüğünü dile getirdi. Babasının 55 ve arkadaşının 22 olduğunu dile getiren Wilcox, "Biz çok yakın arkadaştık. Hatta kardeş kadar yakın olduğumuzu düşünüyordum. Babamla ilişkisi olduğunu öğrenince şaşkına döndüm" dedi.

Trend 20-02-2024 13:41

Türkiye'de 5 yıldızlı otelde yaşamanın İngiltere'deki hayatından daha ucuza denk geldiğini fark etti! 1 ay boyunca otelde yaşayacak

İngiltere'nin Manchester şehrinde yaşayan 24 yaşındaki Josh Kerr, Türkiye'deki 5 yıldızlı bir otelde konaklamanın İngiltere'deki evindeki daha ucuza mâl olduğunu fark edince sosyal medyada bu durumu paylaştı. İngiltere'deki evinde kira ve faturalarda dahil olmak üzere oteldeki yaşamın daha uygun olduğunu fark eden Kerr, 28 gününü Antalya'daki 5 yıldızlı otelde geçirmeye başladı.

Trend 20-02-2024 09:51

İtirafı sosyal medya çok konuştu! 'Aylık kese' olarak tanımladı... Detaylarını anlattı: Sevgilimi annesi banyo yaptırıyordu

Becca isimli bir sosyal medya kullanıcısı TikTok'tan yaptığı itirafla herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Eski sevgilisinin ayda bir kez annesiyle birlikte banyo yaptığını söyleyen Becca, "Aylık kese diyorlar. Sevgilimi annesi banyo yaptırıyordu. Küvete doldurup onu keseliyordu" dedi. Becca'nın sosyal medyadan yaptığı itirafı çok konuşuldu.

Trend 17-02-2024 15:36

24 yıldır Türkiye'de yaşayan Koreli kadından sözleri gündem oldu! İlginç bulduğu durumları anlattı: Birisini öptüğünüzde kokusunu alıyorsunuz

24 yılı aşkın süredir Türkiye'de yaşamasına rağmen ülkemizde hâlâ garip bulduğu durumlar olduğundan söz eden Koreli bir sosyal medya kullanıcısının paylaşımı kısa sürede ilgi çekti. Türkiye'de başka bir ülkede görmediği bir öpücük şeklinin olduğundan söz eden Koreli genç kadın bazı hitap şekillerinin kafasını karıştırdığını dile getirdi.

Trend 15-02-2024 14:38

İtalya'da doğup büyüdü! Türkiye'de yaşamaya başlayan genç kızın sözleri gündem oldu... 'Türkiye'de çocuklar çok yıpranıyor'

İtalya'da doğum büyüdükten sonra bir süre hayatına Türkiye'de devam eden genç bir kızın sosyal medyadan yaptığı paylaşımı gündem yarattı. Türkiye'ye taşındıktan sonra bir süre Türkiye'de eğitim gördüğünü ifade eden genç kız, "Türkiye'de çocuklar çok yıpranıyor. Keşke sınav sistemi değişse" dedi. Sosyal medya kullanıcılarından destek yorumları yağdı.

Trend 15-02-2024 09:46

TikTok'ta tepki çeken canlı yayın! Bacaklarının arasındaki oyuncak ayıyı çekmek için para istedi... 'Ayının inine bakacağız'

TikTok'ta yapılan bir canlı yayında bir kadın ve erkeğin arasında geçen 'oyuncak ayı' diyaloğu tepkilere neden oldu. Kadının bacaklarının arasına koyduğu peluş ayıyı çekmek için canlı yayına katılanlardan hediye istedi. O anlarda canlı yayında bulunan erkek ise hediye yapmalarını teşvik etmek için, "Ayının inine bakacağız" dedi.

Trend 14-02-2024 15:21

Evine misafir kabul etmediğini söyledi! Sosyal medyayı ikiye böldü... 'Şimdiye kadar duyduğum en mantıklı açıklama'

TikTok'ta 'ayseceblog00' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın, bebekli eve misafir kabul etmediğini söyleyerek sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Çocuğunun 1 yaşına gelene kadar evine zorunlu olmadıkça misafir kabul etmediğini ifade eden kadının sözleri viral oldu. Genç kadın hak verenler kadar hak vermeyenler de oldu.

Trend 13-02-2024 14:40

'Seksi dadı tuttum' paylaşımı sosyal medyada tartışma yarattı! Kocan seni kesin aldatır yorumuna tepki gösterdi

Avustralya'nın Byron Bay şehrinde yaşayan ikiz çocuk annesi Katie, toplumsal kalıpları yıkmak için çocukların bakımını üstlenmesi adına genç ve güzel bir dadıyı işe aldığını söyledi. TikTok'tan yaptığı 'Seksi dadı tuttum' paylaşımının sonrasında Katie kocasının kesinlikle kendisini aldatacağı yönündeki yorumlara tepki gösterdi.

Trend 13-02-2024 11:25

Sonunda bu da oldu! Gözyaşlarıyla vefat eden aile üyesinin videosunu çekerek paylaştı.... Sosyal medyadan tepki yağdı

Sosyal medyadan yapılan bir paylaşım kısa sürede tepkilere neden oldu. İsmi açıklanmayan bir kullanıcısı, gözyaşları içinde vefat eden aile üyesinin videosunu çekerek paylaştı. Akrabasının ölüm anlarını duygusal bir müzikle birlikte sosyal medyadan yayınlayan genç kızın paylaşımı çok konuşuldu.

Trend 13-02-2024 09:12

Patrondan aldığı ahlaksız teklifi Binbir Gece dizisinin efsane repliğiyle anlattı! Eleman mı sevgili mi arıyorlar anlamadım

Cennet Bashimova isimli bir kadın kısa bir süre önce başladığı işteki patronundan aldığı ahlaksız teklifi sosyal medyadan ifşa edince gündem yarattı. Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaştığı 'Binbir Gece' dizisindeki bir replikle durumu anlatan genç kadının paylaşımı çok konuşuldu.

Trend 13-02-2024 07:38

Sosyal medyada 'Ailecek altımıza yapma hikayemiz' diyerek anlattı! Aynı gün farklı şekillerde aile fertlerinin tuvaletini kaçırdığını söyledi

Sosyal medyada 'zegekoo' kullanıcı adıyla paylaşım yapan genç bir kız Amerika seyaheti sırasında anne, babası ve kendisinin aynı gün farklı şekillerde tuvaletlerini kaçırma hikayelerini anlatınca gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken videoda genç kızın detaylı bir şekilde anlattığı hikaye tepkilere neden oldu.

Trend 08-02-2024 08:12

Arkadaşıyla gittiği kafede bir grup erkek tarafından taciz edildiğini söyledi! İddiaları sosyal medyayı salladı... 'Hâlâ ellerim titriyor

TikTok'ta paylaşım yapan genç bir kadın arkadaşıyla birlikte gittikleri bir kafede bir grup erkeğin tacizine uğradığını söyleyerek gündeme geldi. Ders çalışmak için gittiği kafede tacize uğradığını iddia eden kadın sözleri sosyal medyada çok konuşuldu.

Trend 06-02-2024 14:19

Sevgilisini aldatırken suçüstü yakalamak için otelin önünde kamp kurdu! Aldatan sevgilinin tepkisi herkesi şoke etti

Sevgilisinin kendisini aldattığından şüphelenerek onu adım adım takip eden bir kadının TikTok'tan yaptığı paylaşımı kısa sürede viral oldu. Sevgilisinin bir otele gittiğini gören kadın tüm gece otelin önünde arabasında kamp yaparak adeta nöbet tuttu. Sonunda ise genç kadın sevgilisini suçüstü yakalamayı başardı.

Trend 06-02-2024 10:04

Gelin makyajı için aldığı fiyat dudak uçuklattı! TikTok'ta dert yakındı... Stüdyo sahibi büyük jest yaptı

TikTok'ta 'filmingecem' kullanıcı adıyla içerik üreten bir kullanıcı daha önce evde aile arasında nişan yaptığını ve bu yüzden makyajını kendi yaptığını ancak bu kez nikah için profesyonel bir makyaj stüdyosu ile görüşen kadın aldığı 40.000 TL artı yol ve KDV masrafı karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Kadin 05-02-2024 16:02

Sosyal medyada itirafı çok konuşuldu! Bahçesinde çıplak güneşlendiğini söyledi... Komşularımın dikizlemesi umrumda değil

Sosyal medyada kendisini 'çıplak komşu' olarak tanımlayan Zoe isimli bi kadın yaptığı itirafla herkesi şaşkına çevirdi. Güneşli günlerde bahçesinde çıplak bir şekilde dolaşmayı sevdiğini dile getiren Zoe, "Komşularımın dikizlemesi umrumda değil. Özel mülkümde istediğim gibi hareket etme özgürlüğüm var. Bana bakmasınlar o zaman" dedi. Sözleri kısa sürede sosyal medyada bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Trend 03-02-2024 10:47

Kendisi 77 kocası 19 yaşında! TikTok'ta gündem yaratan hamilelik videosu... Bebeklerini göstererek viral oldular

19 yaşındaki İtalyan Giuseppe D'Anna, 77 yaşındaki Milina Gatta'ya evlilik teklifi etmişti. İlişkilerini TikTok'ta göstermeye başlayan çift kısa sürede dünya geneline yayılan milyonlarca takipçiye ulaştı. Aralarında 58 yıllık yaş farkı bulunan D'Anna son olarak Gatta'nın hamile olduğunu açıklayınca bir kez daha gündeme geldi. İkili üstelik bebekleri olduğunu iddia ettikleri bir çocuğun da görüntüsünü paylaştı.

Trend 02-02-2024 14:24

TikTok canlı yayınında ağzına ampul soktu! Yaşadığı zor anlar sosyal medyada viral oldu... Çok şükür bunu kaptırdık

Rus bir sosyal medya kullanıcısı TikTok canlı yayını sırasında ilginç bir olaya imza attı. Canlı yayın sırasında ağzına ampul sokan kullanıcısı, ampulün ağzının içinde kırılmasıyla zor anlar yaşadı. Ağzında cam sıkışan kullanıcı panikleyerek canlı yayını kapattı. O anlar sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

Trend 02-02-2024 07:44

Figürleri Dilber dansıyla kapıştı! Özgün olacaksın diyerek meydan okudu... O anlar sosyal medyada gündem yarattı

TikTok'ta yaptığı dans gösterileri ve taklitler sayesinde fenomene dönüşen adam bu kez de hayranlarının karşısına kendisine özgü dansıyla çıktı. TikTok'un trend seslerinden biriyle dans eden adamın hareketleri dikkat çekti. Fenomen ismin dans performansı övgü dolu yorumlar topladı.

Trend 30-01-2024 11:31

Doğumdan sonra farklı ailelere satılan ikiz bebekler TikTok videosu sayesinde yeniden bir araya geldi! Tesadüfen gördü... 'Bana tıpatıp benziyordu'

2002 doğumlu Amy Khvitia ve Ano, birbirlerini TikTok ve bir yetenek yarışması sayesinde tesadüfen keşfettiler. İki kardeşin yıllar sonra birbirleriye kavuştuğu saniyeler duygusal anlar yaşattı. Hastanelerden çalınarak ailelere satılan bebekler arasındaki ikiz kardeşler birbirlerine kavuştuktan sonrada biyolojik anneleri Aza'yı bularak ona da kavuştu.

Trend 27-01-2024 08:50

Tıklanma uğruna aldatılma hikayesini anlattı! Her cümlesi altınla yarıştı... Canlı yayında 100 bin TL para topladığı iddia edildi

Çobanlık yaptığı anları paylaşarak sosyal medyada fenomene dönüşen Furkan Ağluç isimli bir kişi son olarak açtığı canlı yayında aldatılma hikayesini anlattı. Sık sık sosyal medyada sevgilisi Nia ile paylaşımlar yapan Ağluç, sevgilisinin başka bir adamla asansörde öpüştüğü anları yayınladı. Fenomen çobanın aldatıldığını anlattığı canlı yayın 130 bin kişi tarafından izlendi ve genç adamın canlı yayında 100 bin TL topladığı iddia edildi.

Trend 26-01-2024 13:28

Kıyafetleri uygunsuz bulununca havalimanında zorluk yaşadılar... Neredeyse uçaktan atılıyorduk

Sosyal medyada 'kittykudi888' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Karlee isimli bir kadın, arkadaşıyla birlikte kıyafetlerinin uygunsuz bulunması üzerine havalimanında zor anlar yaşadıklarını anlatınca viral oldu. Karlee ve arkadaşı turuncu göbeğini açıkta bırak bluz ve etek takımı nedeniyle neredeyse uçaktan atılacaklarını söyleyerek duruma tepki gösterdi.

Trend 24-01-2024 15:37

Asker kaçağı olduğu ortaya çıkmıştı! TikTok fenomeni Mükremin Gezgin kamuflaj giyerek asker selamı verdi

Geçtiğimiz yıl hamile olduğunu söyleyerek gündeme bomba gibi düşen sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin bir süre önce cezaevine de girmişti. Şimdi de asker kaçağı olduğu ortaya çıkan Gezgin 'Ben bu saçla, bu kirpikle nasıl askere gideyim?' diyerek isyan etmişti. Gezgin kamuflaj giyerek asker selamı verdi..

Magazin 20-01-2024 16:04

TikTok'u kasıp kavuran 'altın yüzükle demir eksikliği' testinin gerçeği ortaya çıktı! Nedeni bambaşkaymış... Bazısında siyah çizgi çıkıyor bazısında çıkmıyor

Son dönemde TikTok'ta altın yüzükle demir eksikliğine yönelik yapılan test tüm kullanıcıların ilgisini çekti. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü altın yüzükleri yüzlerine sürerek bu akımı test etti. Bazısında siyah çizgi ortaya çıkarken bazısında ise herhangi bir değişim olmadı. Yüzde oluşan çizgilerin demir eksikliğiyle bağlantısı olmadığını ise akımın hızla yayılması üzerine Amerikalı bilim insanları koydu.

Trend 19-01-2024 08:38

Kadının doğum sırasında patronuna gönderdiği video sosyal medyada gündem yarattı! Bazı e-postaları falan toparlayacağım

TikTok'ta Tamara Drpic doğum sırasında patronuna gönderdiği videoyu paylaşınca viral olmayı başardı. Anne olmaya hazırlanan genç kadının hastane yatağından attığı videoda, "Doğum beklediğimden önce oldu. Ama merak etmeyin e-postaları toplayacağım. Herhangi bir sorunuz varsa bana bildirin" ifadelerini kullandı.

Trend 18-01-2024 09:39

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin asker kaçağı çıktı! 'Ben bu tırnakla bu kirpikle nasıl askere gideceğim?'

Tiktok'ta ünlenen sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin asker kaçağı çıktı. Ağlamaklı sesiyle askere çağrıldığını duyuran Gezgin'in, çektiği video olay yarattı.

Magazin 17-01-2024 22:48

TikTok keşfet saatleri 2024: TikTok keşfete düşme saatleri nelerdir? TikTok keşfete nasıl, hangi saatlerde düşülür?

Dijital dünyada kullanıcıların sıklıkla ziyaret ettiği birçok farklı sosyal medya platformu bulunmaktadır. Bu platformların bazıları gönderi paylaşımı, sohbet gibi imkânlar tanırken bazısı ise video paylaşımı, canlı yayın ya da hikâye paylaşımı gibi imkânlar tanımaktadır. TikTok da bu önemli sosyal medya platformları arasında yer alır. Bu platformda keşfete düşmek son derece önemlidir. Peki, TikTok keşfete düşme saatleri nelerdir, keşfete nasıl ve hangi saatlerde düşülür?

Haber 13-01-2024 19:26

TikTok'un tehlikeli akımı: Ölüm çelmesi... Gençler arasında popüler akım için uzman uyardı! Ayaklarını yerden kesip ölüme götürüyor

TikTok'ta son yıllarda gençler arasında popüler olan 'ölüm çelmesi' adımı yeniden gündem oldu. Antalya'da yaşayan 17 yaşındaki genç bir kızın arkadaşlarının yaptığı ölüm çelmesi şakasının sonrasında omurgasında kırık oluşması sonucu 1 ay oyunca çelik korseyle yatağa mahkum kalmasının ardından uzmanlar aileleri uyardı.

Trend 13-01-2024 14:03

8 yıl önce kız kardeşi ve eniştesinin düğüne katıldı! İki kız kardeşin aynı adamla evliliği tepkilere neden oldu

Malezya'da yaşayan iki kız kardeş aynı adamla evlenince ülke gündemine yerleşti. 8 yıl önce ablasının ve eniştesinin düğüne katılan genç kız yıllar sonra ise kendi düğününde aynı damatla evlendi. 21 yaşındaki genç kadın evlilik fikrinin ablasının kararı olduğunu söyleyerek kendisini savundu.

Trend 12-01-2024 15:04

Görenler babası zannetti! Kendisi 18, sevgilisi 60 yaşında... Aralarındaki yaş farkı sosyal medyada gündem oldu

TikTok'ta 'nikeishalouise' kullanıcı adıyla paylaşım yapan 18 yaşındaki Keisha Louise isimli bir kadın, kendisinden 42 yaş büyük sevgilisi Dimitrios ile özel hayatına dair yaptığı paylaşımlarla sosyal medyanın gündemine yerleşti. Aralarındaki yaş farkı olay olan çift kendilerine yapılan olumsuz yorumları tepki gösterdi.

Trend 09-01-2024 15:14

İhanet itirafı sosyal medyanın gündemine yerleşti! Kocam beni annemle aldattı diyerek video çekince viral oldu

Amerika Birleşik Devletleri'nin Indiana eyaletinde yaşayan Laci Jane isimli bir kadın TikTok'tan yaptığı paylaşımda kocasının kendisini aldattığını söyledi. Jane'in kısa sürede viral ihanet hikayesinin baş kahramanları ise annesi ve kocasıydı. Sosyal medyada 2.7 milyondan fazla izlenmeye ulaşan paylaşımına Jane, "Bu, kocamın ve annemin bir ilişkisi olduğunu nasıl öğrendiğimin hikayesi." notunu ekleyerek paylaşınca gündem oldu.

Trend 08-01-2024 15:41

Görenler kardeş zannetti! Anne ve kızını ayırt etmekte zorlandılar... İnsanlar annemin kız kardeşim olduğunu düşünüyor

23 yaşındaki Ala isimli genç bir kadın annesiyle çekilen bir fotoğrafını TikTok'tan paylaşınca viral olmayı başardı. Binlerce kişinin annesinin kız kardeşine benzediğini söylemesinden sonra gönderi milyonlarca izlenmeye ulaştı. Ala'nın ebeveynin eskimeyen güzelliğine dair sayısız yorum yapıldı ve pek çok kullanıcı güzelliğini öven yorumlarda adeta birleşti.

Trend 08-01-2024 10:53

Sosyal medyayı sallayan bilimsel açıklama! Doktor ortalama penis boyunu açıkladı... Düşündüğünüz gibi değil

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Jen Caudle isimli bir doktor TikTok'tan yaptığı tıbbi paylaşımları sayesinde kısa sürede 160 bini aşkın takipçiye ulaştı. Dr. Jen Caudle şehir efsanesi haline gelen bir konuya açıklık getirerek sosyal medyanın ilgisini çekti. Fenomen doktor, penisin ortalama uzunluğunun çoğu insanın düşündüğünden çok daha küçük olduğunu açıkladıktan sonra viral oldu.

Trend 08-01-2024 10:34

'Kafa yapan nokta' diyerek paylaştı! Sosyal medyada uygulamalı olarak gösterince gündem yaratmayı başardı

TikTok'ta 'bersucoskunn' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kişi vücutta bulunan bir noktaya baskı uygulandığında kişilerin başının döndüğünü ve adeta kendinden geçtiğini söyleyerek sosyal medyanın gündemine yerleşti. Kullanıcıların bir kısmı paylaşımı uygulamalı olarak denediklerinde başlarının döndüğünü söyledi. Uzmanlar ise uygulamanın vertigo, epilepsi, tansiyon gibi sağlık sorunları olan kişiler tarafından denenmemesini tavsiye etti.

Trend 08-01-2024 07:27

TikTok'ta 'Laz kızı', 'Donsuz Kelly', '1 milyon beğenide romantik anım var' gibi müstehcen yayınlar gündem olmuştu! Yetkililer harekete geçti, radikal kararlar alındı

Sosyal medyada özellikle TikTok üzerinden yapılan müstehcen paylaşımlar son günlerde gündem olmuştu. 'Laz kızı', 'Donsuz Kelly', '1 milyon beğenide romantik anım var' yayınları tepki toplamıştı. Peş peşe yaşanan olaylar sonrası yetkililer harekete geçti. Tiktok ile yapılan görüşmeler sonrası radikal kararlar alındığı ifade edildi. İşte ayrıntılar...

Trend 06-01-2024 23:09

TikTok video indir: TikTok video indirme yöntemi - TikTok'tan nasıl video indirilir?

TikTok kısa video içeriklerin paylaşıldığı ve özellikle genç neslin yaratıcılığını ön plana çıkaran eğlenceli ve popüler bir sosyal medya platformudur. 2016 yılında Çin merkezli ByteDance tarafından kullanıma sunulan TikTok, kısa bir sürede dünya genelinde popülerlik kazanmış ve milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapmıştır. Peki, bir video uygulaması olarak öne çıkan TikTok uygulamasından nasıl video indirilir?

Haber 25-12-2023 19:37

Düğünde şoke eden anlar! Gelinin babasının bir anda pantolonu düştü... Davetliler ne yapacağını şaşırdı

Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey eyaletinde gerçekleşen bir düğün töreni sırasında ilginç anlar yaşandı. Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde bir gelin babasıyla birlikte koridorda kol kola yürüdükleri sırada kayınpederin pantolonu bir anda düştü. Davetlilerin önünde iç çamaşırı görünen adam büyük bir utanç yaşadı.

Trend 21-12-2023 10:17

Çevrimiçi flört uygulamasını değerlendirdi! Türkiye'de ve Londra'da çok farklı dedi... Sosyal medyada gündem yaratmayı başardı

'Eliflonrada2' kullanıcı adıyla TikTok'ta paylaşım yapan bir kadın, Londra ve Türkiye'de kullandığı çevrimiçi flörtleşme uygulamasındaki deneyimlerini anlattı. İki ülkede de benzer şekilde Tinder kullandığını söyleyen genç kadın, ülkelere göre kullanıcı alışkanlıklarının da değiştiğini tek bir şekilde dile getirdi. İki ülke erkeklerinin arasındaki farkı anlatınca sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

Trend 21-12-2023 08:03

Sosyal medya fenomeni Hülya Yenidoğmuş yaz saati uygulamasını böyle eleştirdi! Yataktan sürükleyerek çıkarttı... Bulduğu yerde uyudu

Doya Doya Moda yarışmasıyla ünlenen Hülya Yenidoğmuş paylaşımları sayesinde kısa sürede fenomene dönüştü. Yenidoğmuş TikTok'tan yaptığı bir paylaşımla yaz saati uygulamasını eleştirdi. Oğluyla okula giderken başına gelenleri eğlenceli bir dille anlatan fenomen ismin paylaşımı kısa sürede viral olmayı başardı.

Trend 20-12-2023 15:34

Canlı yayında göğüs dekoltesi verip hediye istiyordu: Laz Kızı'na yeni bir şok daha

TikTok'tan yaptığı yayınlarla tüm Türkiye'ye adından söz ettirmeyi başaran 'Laz Kızı' gözaltına alınıp serbest bırakıldıktan sonra da yayınlarına devam ediyordu. Göğüs dekoltesi verip izleyenler hediye attıkça ilginç vaatlerde bulunan G. H. adlı kadın şimdi bir başka şokla karşı karşıya kaldı.

Magazin 20-12-2023 10:22