Pilates Haberleri

Zayıflamak ya da sağlıklı bir hayata başlamak isteyenler için en iyi pilates topu markaları

Pilates son yılların hızla yükselen spor trendleri arasında yer alıyor. Yaza formda ve incecik girmek için pilates topu edinmek yeterli oluyor. İnternet sitelerinde farklı birçok pilates topu bulunuyor. “Pilates topu ne işe yarar?” ve “Pilates topu kaç cm olmalı?” gibi sorular sorduğunuzu duyar gibiyiz. Cevapları sizin için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz. Birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Haber 02-05-22 10:47

Evinizi uygun fiyata pilates salonuna dönüştürecek ürün önerileri

Birkaç temel ekipmanı edindikten sonra evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz pilates ile sıkılaşırken dinçleşmek mümkün! Saymakla bitmeyecek birçok faydası bulunan pilates, spor yaparken vücudunun esnekliğini artırmak isteyenler için ideal. Evinizde fazla yer kaplamayacak birkaç parçayla evinizi uygun fiyata pilates salonuna dönüştürmek istiyorsanız bu yazıya göz gezdirmenizde fayda var!

Haber 20-11-21 08:48

Mobil uygulamayla merdiven altı spor salonlarının önüne geçecek

Cimnastik Federasyon Başkanı Suat Çelen: "Her ruhsatlı salona bir çıkartma göndereceğiz, 5 yıldızlı otellerde olduğu gibi. Vatandaş kayıtlı salonları mobil uygulamadan görebilecek." -"Vatandaşlarımız telefonlarına yükledikleri uygulamayla gittikleri işletmelerdeki eğitmenlerin seviyelerini ve bilgilerini görebilecek"

Yurthaber 30-10-21 11:07

Ağrılı kadınlar ücretsiz pilates eğitimi alıp iş yeri açabilecek

Ümit Şamiloğlu Gençlik Spor ve Yaşam Kulübü kurucusu Ümit Şamiloğlu: - "Kadınlarımıza pilates eğitimi vererek, onların belge almasını sağlayarak, daha sonra meslek edinmelerini sağlamayı amaç edindik. Sporu evlere sokmak istiyoruz. Ağrılı kadınların sporla tanışmasını istiyoruz"

Yurthaber 05-10-21 19:03

Pilates

Pilates Hakkındaki Haberler Mynet'te. Pilates Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Selen Seyven'den hamile pilatesi

Ünlü oyuncu Selen Seyven (35), geçtiğimiz yıl Baran Yıldırım ile evlenmişti. Anne olmak için gün sayan Seyven'in karnı burnunda pilates yaptığı bu anlar sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 27-07-21 16:55

Georgia Fowler: Vücudumun değişmesini seviyorum

İlk bebeğine hamile olan Georgia Fowler, “Çok şanslı bir gebelik dönemi geçiriyorum ve vücudumun değişmesini izlemeyi seviyorum. İçimde minik bir melek büyüyor” dedi.

Magazin 03-07-21 15:56

Evde egzersiz hareketleri nasıl yapılır?

Günümüzde insanların en başlıca sorunlarından biri hareketsiz yaşamdır. Buna bağlı olarak alınan kilolar ve bu döngüde geçen bir hayat insanları mutsuz etmektedir. Koranavirüs pandemisi nedeniyle evde geçirilen zamanı kendi sağlığınız için fırsata dönüştürebilirsiniz. Evinizde gerekli ekipman olmasa bile yapabileceğiniz hareketleri sizler için derledik.

Kadin 21-04-21 16:35

Aletli pilates hareketleri ile sımsıkı bir vücuda sahip olun!

Pilates hareketleri güçlü kaslara sahip olmak için tercih edilen bir spordur. Aletli pilates hareketleri faydaları ile dikkat çekmektedir. Kasları kuvvetlendiren, sırt ağrılarını dinden, duruşu düzelten aletli pliates hareketleri, kemiklerin güçlenmesine, hızlı yağ yakımına ve bölgesel incelmeye yardımcı olur. Rahat uygulanması ile de tercih edilen reformer pilates yani aletli pilatesin faydaları arasında eklem rahatsızlıklarının giderilmesi ve kan dolaşımının artması da vardır.

Haber 15-01-21 10:56

Reformer pilates nasıl yapılır ve yararları nelerdir?

Sıkça merak edilen reformer pilates kilo verdirir mi sorusuna, uzun süreli ve istikrarlı çalışmayla bölgesel incelmeler mümkündür cevabı verilebilir. Reformer pilates birçok alanda sizlere yardımcı olur.

Haber 25-12-20 15:15