Sihirli Annem Haberleri

Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner koca kız oldu! İddialı pozlarına bakan bir daha baktı

İlk bölümü 2003 yılında yayınlanan Sihirli Annem dizisiyle akıllarda yer edinen çocuk yıldız Jennifer Boyner şimdilerde 23 yaşında bir genç kız. Sosyal medyada hayatına dair kareler paylaşan Jennifer Boyner, iddialı pozlarıyla dikkat çekiyor.

Magazin 30-11-22 17:51

Futbolcu eşinden tek celsede boşanmıştı! Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven'in son haline yorum yağdı

Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği 'Ceren' karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Gizem Güven, futbolcu eşi Caner Turp'tan sürpriz bir şekilde boşanmıştı. Ayrılık sonrası saçlarını kestiren Gizem Güven, güzelliğine güzellik kattı.

Magazin 23-11-22 11:04

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya yaz sezonunu mayolu pozuyla kapattı!

Eski oyuncu Zeynep Özkaya, seneler önce canlandırdığı Sihirli Annem dizisindeki Çilek rolü ile yeniden gündeme geldi. 24 yaşındaki üniversite mezunu Özkaya, son olarak sosyal medya pozuyla anıldı.

Magazin 27-09-22 00:29

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya sevgilisiyle havuzun içinde aşk pozu verdi!

2000'li senelerin başlarında televizyon ekranlarında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde Çilek karakterine hayat veren Zeynep Özkaya, şimdilerde sosyal medyada dijital içerik üreticiliğine devam ediyor. Sosyal medyada zaman zaman gündeme gelen ünlü isim son hali ve değişimiyle takipçilerini büyülüyor. Özkaya, bu kez sevgilisiyle havuzda aşk pozu verdi.

Magazin 26-09-22 09:59

Sihirli Annem

Sihirli Annem Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sihirli Annem Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner'in pozuna beğeni yağdı! Bir dönemin çocuk oyuncusu erkek kardeşiyle poz verdi

Seneler önce 7'den 70'e herkesi ekrana kilitleyen Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı 'Toprak' rolüyle tanınan Jennifer Boyner, sosyal medyada paylaşımlarına devam ediyor. Ünlü oyuncu son olarak göğüs dekolteli pozlarıyla takipçilerini büyülemişti. Boyner bu kez erkek kardeşiyle birlikte kamera karşısına geçerek poz verdi.

Magazin 13-09-22 17:29

Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven yırtmaçlı elbisesiyle beğeni topladı! Harika ötesi

Eski oyuncu Givem Güven, Sihirli Annem dizisindeki Ceren rolüyle unutulmadı. Küçükken canlandırdığı rollerle yıllar sonra yeniden gündeme gelen Gizem Güven, eşinden boşanmasıyla da gündem olmuştu. Son zamanların popüler isimlerinden biri olan Güven, Instagram pozlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Magazin 03-09-22 15:44

Sihirli Annem'in küçük Çilek'i Zeynep Özkaya'nın değişimi şaşırtıyor! Ünlü oyuncu sırt dekolteli elbisesiyle görenleri büyüledi

2000'li yılların başlarında televizyon ekranlarında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde Çilek rolünü canlandıran Zeynep Özkaya, şimdilerde sosyal medyada dijital içerik üreticiliği yapıyor. Sosyal medyada sık sık paylaşım yapan ünlü ismin son hal ise görenleri şaşırtıyor. Özkaya, bu kez açık mavi elbiseli paylaşımıyla takipçilerini büyüledi.

Magazin 03-09-22 10:57

Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner derin yırtmaç detaylı elbisesiyle pozlarını paylaştı!

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı 'Toprak' rolüyle hafızalara kazınan çocuk oyuncu Jennifer Boyner şimdilerde genç bir kız oldu. Dizinin bitmesine rağmen hala dizi arkadaşlarıyla görüşen Boyner, Sihirli Annem dizisindeki 'Kerem' karakterini canlandıran Michele Cedolin'in düğününe katıldı. Jennifer Boyner Düğünde derin yırtmaçlı elbisesi ile çekildiği pozlarını Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı.

Magazin 01-09-22 17:29

Damla Ersubaşı eski kocasının yanağından makas aldı! Sevgilin kızmasın...

'Şiddet' ve 'ihanet' iddiasıyla boşanan oyuncu Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser, yeniden evlilik kararı almıştı. İkinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanan çift, geçtiğimiz aylarda tekrar ayrıldı. Çiftin arası ise oldukça iyi... Damla Ersubaşı kocasının yanağından makas aldığı anları paylaşınca gündem oldu.

Magazin 30-08-22 11:05

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya göğüs dekolteli paylaşım yaptı!

Zeynep Özkaya, Sihirli Annem dizisinde Çilek rolüyle hafızalara kazınmıştı. Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Özkaya, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanıyor. Zeynep Özkaya son olarak çekildiği tatil pozunu takipçileriyle paylaştı.

Magazin 27-08-22 11:49

Sihirli Annem Dudu Peri ile Çilek'in fotoğrafı viral oldu! Okullar açılırken geçmişe döndük

Sihirli Annem dizisi 2003-2012 yılları arasında yayınlandı. Başarılı senaryosuyla 7'den 77'ye birçok kişiyi ekranlara kilitleyen Sihirli Annem dizisi, aradan yıllar geçmesine rağmen halen unutulmadı. Sihirli Annem dizisi hem oyuncuları hem replikleriyle halen sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

Magazin 27-08-22 10:30

Sihirli Annem'in Sadık'ı Şahap Sayılgan'ın son hali şaşırttı! Ekranlardan uzakta yaşayan isim bakın ne yapıyor

2000'li yıllarında başında ilgiyle izlenen dizilerden olan Sihirli Annem'in başrol oyuncularından Şahap Sayılgan, dizide Betüş'ün kocası Sadık karakterine hayat vermekteydi. Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan ünlü ismin son hali ise görenleri şaşırttı.

Magazin 25-08-22 09:59

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya denizin içinden bikinili poz verdi!

Sihirli Annem dizisindeki Çilek rolüyle tanınan Zeynep Özkaya, şimdilerde sosyal medya fenomenlerinden biri oldu. Takipçilerine sık sık içerik üreten Özkaya, tatilden verdiği renkli pozlarıyla dikkat çekti.

Magazin 24-08-22 18:54

Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner derin göğüs dekolteli poz verdi!

Jennifer Boyner, seneler önce sona eren Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Toprak karakteri ile yeniden dikkat çekti. Sihirli Annem'in sevilen oyuncularından biri olan Jennifer Boyner, iddialı pozuyla ilgi çekti.

Magazin 18-08-22 09:05

Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven göğüs dekolteli poz verdi!

Gizem Güven, bir zamanlar 7'den 77'ye herkesin severek izlediği aile dizisi Sihirli Annem'de Ceren rolünü oynayarak unutulmaz çocuk oyuncular arasına adını yazdırdı. Seneler önce rol aldığı yapımlarla yeniden gündeme gelen Gizem Güven, artık sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye başladı.

Magazin 17-08-22 13:18

Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven süper mini elbisesiyle rüzgar gibi esti!

Gizem Güven Sihirli Annem, Selena gibi bir zamanlara damga vuran dizilerde canlandırdığı karakterlerle akıllara kazındı. Şimdilerde sosyal medya fenomeni olan Güven, pozlarıyla gündeme geliyor.

Magazin 15-08-22 15:00

Damla Ersubaşı 13 günde 6 kilo verdim dedi! Görenler Eski kocan kaybettiğine üzülsün yazdı

Sihirli Annem dizisinde Tuğçe rolüne hayat veren Damla Ersubaşı son haliyle dikkat çekti. Bir süredir ekranlardan uzak olan ve yaptırdığı estetiklerle sık sık adından söz ettiren Damla Ersubaşı 13 günde 6 kilo verdiğini söyledi. Sihirli Annem'in Tuğçe'sinin son paylaşımına ise bomba yorumlar geldi.

Magazin 05-08-22 12:16

Sihirli Annem’in Çilek’inin en yakın arkadaşı Buket son haliyle görenleri şoke etti! Çocukluk halinden eser kalmamış

Yıllar önce yayınlanan Sihirli Annem dizisi halen oyuncularıyla gündemde yer alıyor. Sihirli Annem dizisinde Çilek'in yakın arkadaşı Buket rolüne hayat veren Şara Türesel, son haliyle görenleri şaşırtıyor.

Magazin 02-08-22 20:30

Sihirli Annem’in Firuze ablasıydı! Süeda Çil yıllar içinde adeta başka biri oldu

Süeda Çil, bir zamanlara damga vuran Sihirli Annem dizisiyle akıllara kazındı. Söz konusu dizide evin yardımcısı Firuze abla rolüne hayat veren Süeda Çil, bu rol ile ekranların tanınan simalarından biri olmayı başardı. Şimdilerde ise son hali görenleri şaşırtıyor.

Magazin 31-07-22 14:36