Tırnak Bakımı Haberleri

Protez tırnak yaptırmadan önce bunları bilmelisiniz! Protez tırnak zararlı mı?

Bakımlı tırnaklar hiç şüphesiz bir elde dikkat çeken ilk özelliklerden birisi. Günümüzün hızlı ve göz alıcı güzellik çözümlerinden protez tırnaklar ise hayalinizdeki bakımlı tırnaklara ulaşmanızın altın anahtarını sunuyor. Protez tırnaklar, tırnakları uzamayan veya hayalindeki şekilde tırnaklara sahip olmayan kadınların tercihi. Herkesin kullandığı protez tırnak zararlı mı? sorusu ise büyük bir merak konusu. Peki, Protez tırnak zararlı mı? İşte protez tırnak yaptırmadan önce bilmeniz gerekenler!

Kadin 24-09-22 13:29

Hayatını yoluna koymak isteyen herkesin yardımcısı olacak ürün önerileri

Küçük gibi görünen birçok farklı problem, gündelik hayatı olumsuz yönde etkileyebiliyor. Neyse ki işlevsel ürünlerle bu tür sorunları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Hayatını yoluna koymak isteyen herkesin yardımcısı olacak ürün önerilerini sizler için bir araya getirdik. Kişisel bakım ve ev gibi farklı alanlardaki birçok farklı ürünü detaylı olarak incelemeye ne dersiniz?

Haber 09-09-22 15:05

Hangi renk oje sürsem diye düşünmeyin! Eylül ayında trend olan 8 oje rengi

Ojeli ve bakımlı ellerin görünüşü tüm modu etkileyebiliyor. Birçok kadın oje görüntüsüne çok önem veriyor. Gün içerisinde sürekli olarak ojeli tırnaklarınıza bakıp mutlu oluyorsanız TikTok'ta paylaşılan eylül ayının trend oje renklerini mutlaka almalısınız.

Kadin 05-09-22 17:00

Tırnak kırılmalarından şikayetçiyseniz bu yöntemleri deneyin! Tırnaklarınızı güçlendirecek etkili yöntemler

Tırnakların görünüşü kadınlar için oldukça önem taşıyor. Özenle uzatılan tırnakların kırılması can sıkıcı durumlara neden olabiliyor. Tırnakların kırılmasını önlemek için uygun bakımları uygulamak gerekiyor. Tırnaklarımı ne yaparsam yapayım sertleştiremiyorum diyorsanız evde uygulayacağınız basit yöntemler ile tırnak kırılmalarına son verebilirsiniz.

Kadin 04-09-22 12:20

Bu yazın favorisi! Hailey Bieber’ın tırnaklarının yapımı

Ünlü model Hailey Bieber hem kariyeri hem de özel yaşamıyla oldukça konuşuluyor. Minimal bir tarza sahip olan Hailey, birçok kadına stil konusunda ilham veriyor. Hailey Bieber’ın son günlerde inci tanesi olarak adlandırılan ojeleri trend haline geldi. Hailey Bieber’ı ojelerini evde yapmak istiyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Kadin 26-08-22 11:17

TikTok'ta paylaştı! Oje sürerken bulaşmasından şikayetçiyseniz bu yöntemi deneyin

Oje kadınların en çok kullandığı makyaj malzemeleri arasında yer alıyor. Ellerin çok daha bakımlı ve güzel görünmesini sağlayan çeşitli renkteki ojeleri sürerken tırnak etlerinize bulaştırıyorsanız bu yöntemi kesinlikle denemelisiniz. Ojeleri tırnak etine bulaştırmamanın yolunun basit bir toka hilesinden geçtiğini öğrenince şaşıracaksınız.

Kadin 18-08-22 12:06

Tırnağını hızlı uzatmak isteyenler için tırnağı hızlı uzatma yöntemleri ve yardımcı ürünler

Tırnaklar en çok bakım isteyen ve ihmal edildiğinde birçok problemle karşı karşıya bırakan narin bölgelerden biri. Ancak genetik faktörler başta olmak üzere bazı nedenlerden dolayı tırnaklar çok yavaş uzayabilir. Düzenli bakım ve doğru ürünlerle uzun tırnaklar elde etmek ise mümkün. Her ne kadar doğal yöntemler tırnakları uzatmada etkili olsa da buna herkes vakit ayıramayabilir. Bu yüzden tırnakların hızlı uzamasına yardımcı olacak ürünleri listemize aldık. İncelemeye hazır mısınız?

Haber 22-04-22 17:10

Tırnaklardaki çizgiler ne anlama gelir? Belki de doktora gitme vaktiniz gelmiştir

Tırnaklarınızdaki çizgi, beyazlık ve çıkıntıların ne anlama geldiğini hiç merak ettiniz mi? Uzmanlara göre bu görüntünün altında birçok neden yatabilir. Hatta sağlığınız tehlike altında bile olabilir! Her yaşta ortaya çıkabilen tırnaklardaki çizgiler çeşitli nedenlerle ortaya çıkar; atopik dermatit veya egzama gibi cilt rahatsızlıklarından çinko ve B12 vitamini eksikliklerine kadar, ne olduğunu belirlemede çizgilerin yönü ve boyutu çok önemlidir.

Haber 29-01-22 09:27

Film yıldızları gibi görünebilirsiniz! Pürüzsüz tırnaklar ve gür saçlar imkansız değil

Mükemmel saçları ve harika görünen tırnaklarıyla hayranlarının takdirini toplayan yıldızlar gibi görünmeniz imkansız değil. Kıskanılası saç ve tırnaklar için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları yaparak sizde aynı görünüme sahip olabilirsiniz.

Haber 21-01-22 13:43

Bunları uygulamazsanız ömür boyu tırnak batması ile yaşamanız gerekebilir! Hemen gerekeni yapmak için...

Tırnak batması, tırnağın derinin altına doğru uzaması ve iltihaplanarak ağrıya sebep olmasıyla ortaya çıkan bir rahatsızlık. Son derece can acıtan bu durum, ayağı sıkan ayakkabılar giyilmesi ya da tırnakların doğru şekilde kesilmemesi sonucu meydana gelebiliyor. Peki bu durumla nasıl başa çıkılabilir? İşte detaylar...

Haber 14-10-21 07:39

28 yıldır tırnaklarını kesmeyi reddeden Ayanna Williams, gören herkesi hayrete düşürüyor

Ayanna Williams, 28 yıldır kesmediği el ve ayak tırnaklarıyla dünya çapında ün kazanan bir isme dönüştü. El ve ayak tırnaklarının toplam boyu yaklaşık 5 metreye ulaşan Williams, kendisini bu şekilde daha seksi ve çekici bulduğunu söylüyor. Uzun tırnakları nedeniyle günlük hayatında türlü sorunlar yaşayan Williams, onlara adeta gözü gibi bakıyor.

Trend 14-09-21 09:44

3 etkene dikkat! Ayak tırnağındaki mantar tedavi edilmezse bulaşıyor, enfeksiyon...

Tırnak mantarı, tırnağınızın veya ayak tırnağınızın ucunun altında beyaz veya sarı bir nokta olarak başlayan yaygın bir durumdur. Mantar enfeksiyonu derinleştikçe, tırnak mantarı tırnağınızın renginin solmasına, kalınlaşmasına ve kenarlarında parçalanmasına neden olabilir. Birkaç tırnağı etkileyebilir. Peki tırnak mantarı nasıl oluşur, tedavisi nasıl yapılır, tekrar oluşur mu?

Haber 02-03-21 07:47

Tırnak kırılması olanlar nasıl beslenmeli?

Dış görüntü kişilerin ilk tanışması sırasında çoğu yargının oluşturulduğu andır. Bu nedenle birçok kişi daha bakımlı ve özenli gözükmek için kişisel temizlik rutinlerine önem verirler. Bu rutinlerden bir tanesi de tırnak bakımıdır. Bakımlı ve temiz ellere sahip olmak herkes için önemli bir detaydır.

Kadin 19-03-08 15:40

Tırnaklarım yavaş uzuyor, neden olabilir?

Tırnaklar pek çok kişi için güzellik ve kişisel bakımı tamamlayan en önemli noktalardan bir tanesi. Bu nedenle uzun ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyenlerin sayısı hiç de az değil. Bazı kişiler tırnaklarının yavaş uzamasından şikayetçi olurken bunun nedenleri de sıklıkla araştırılır. İşte “Tırnaklarım neden yavaş uzuyor?” sorusunun yanıtı ve buna yönelik çözüm önerileri…

Kadin 12-02-08 12:35

Hamilelikte vücut temizliği önemli

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Özer Kutlu, hamile bayanların vücut bakımlarında normal dönemden daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

Haber 09-10-06 11:45

Hamilelikte vücut bakımı her zamankinden önemli

Bursa Zübeydehanım Doğumevi Başhekim Yardımcısı Özer Kutlu, kadın vücudunun hamilelik sırasında diğer zamanlardan daha fazla bakım istediğini söyledi.

Haber 08-10-06 10:07