KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kırılmalarına son! Tırnaklarınızı güçlendirecek en iyi tırnak bakım yağları

  Ellerimizin güzelliğini tamamlayan tırnaklarımız, sık sık kırılmaları ve zayıflamalarıyla hepimizi çileden çıkarabiliyor. Eğer siz de tırnaklarınızın sağlıklı görünmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz! İçeriğimizde tırnak yağıyla ilgili sıkça sorulan konuları cevapladık ve tırnaklarınızı güçlendirip kırılmalarına son verecek en iyi tırnak bakım yağı ürünlerini sizler için derledik. Tırnaklarınıza hak ettiği bakımı vermek için yazımızı okumaya devam edin!

  Kırılmalarına son! Tırnaklarınızı güçlendirecek en iyi tırnak bakım yağları

  İçindekiler

  • 1. Mixup! Sulphur Tırnak Bakım Yağı (56 gr)
  • 2. Golden Rose Nail Expert Tırnak ve Kütikül Bakım Yağı (11 ml)
  • 3. Trinova Sulphur Tırnak Bakım Yağı (50 ml)
  • 4. Mavala Tırnak ve Tırnak Eti Yumuşatıcı Yağ (10 ml)
  • 5. Flormar E Vitaminli Tırnak Besleyici Yağ (11 ml)
  • 6. Kalyon Yıpranmış Tırnaklar İçin Bitkisel Yoğun Bakım Yağı (11 ml)
  • 7. Alite Tırnak Güçlendirici Besleyici Bakım Yağı (20 ml)
  • 8. Arifoğlu Tırnak Bakım Yağı (5 ml)
  • 9. Bade Natural Besleyici ve Güçlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı (10 ml)
  • 10. Incia Saf Argan Yağlı Tırnak Bakım Balsamı (15 ml)
  • Sıkça sorulan sorular

  Güzel ve canlı tırnaklar, hem estetik hem de sağlık açısından büyük önem taşır. Ancak, tırnaklar sık sık kırılır, çatlar ve zayıflar. Neyse ki, tırnaklarınızı güçlendirecek ve onlara ihtiyaç duydukları özeni gösterecek pek çok tırnak yağı var. Peki, tırnaklarınızın daha güçlü olması için hangi tırnak yağlarını kullanmalısınız? İşte tırnak bakımında mucizeler yaratan en iyi tırnak bakım yağı seçenekleri ve uygulamaları hakkında bilmeniz gerekenler!

  1. Mixup! Sulphur Tırnak Bakım Yağı (56 gr)


  2

  Dermatolojik olarak test edilen vegan ve cruelty-free en iyi tırnak bakım yağı Mixup! Sulphur Tırnak Bakım Yağı, içeriğinde bulunan sülfat, tiamin ve biotin sayesinde tırnakların kuvvetlenmesine ve iyi uzamasına katkıda bulunur. Aynı zamanda tırnak etlerini pürüzsüzleştirip yumuşatırken ellere ve tırnaklara derinlemesine bakım yapar. Ürünün düzenli kullanımı tırnak kırılmalarını önlemeye yardımcı olur ve tırnakları daha hızlı uzatır. Ayrıca içerdiği mentol ile hoş olmayan kokuları da giderir.

  Ürünü İncele

  2. Golden Rose Nail Expert Tırnak ve Kütikül Bakım Yağı (11 ml)


  3

  Yumuşak ve pürüzsüz tırnaklar için ideal olan en iyi tırnak bakım yağı Golden Rose Nail Expert Tırnak ve Kütikül Bakım Yağı, içeriğindeki bitkisel yağlar ve vitamin E sayesinde tırnakları güçlendirir ve kırılmalarını önler. Kolay ve hızlı uygulanabilen formülü, uzun ömürlü etki sağlarken paraben içermemesi ve dermatolojik testlerden geçmiş olması da güvenilirliğini artırır. Cildi tahriş etmeyen ve içeriğinde paraben bulunmayan tırnak ve kütikül yağı, tırnak sağlığını korumak ve beslemek isteyenlerin şans vermesi gereken bir ürün!

  Ürünü İncele

  3. Trinova Sulphur Tırnak Bakım Yağı (50 ml)


  4

  Trinova Sulphur Tırnak Bakım Yağı, özellikle de kuru ciltler için harika bir ürün. Hindistan cevizi kokulu en iyi tırnak bakım yağı , tırnakların dayanıklılığını artırır ve kırılmalarını önler. Tırnakların uzamasına yardımcı olan yağ, içerisindeki mentol sayesinde doğal bir dezenfekte işlemi gerçekleştirir. Manikür ve pedikür sonrası yumuşatma için kullanabileceğiniz yağ aynı zamanda tırnakların uzama hızını da arttırır. Kullanımı da çok pratik olan tırnak yağından küçük bir miktarı parmak uçlarınıza alarak tırnak, tırnak eti, el ve topuklarınıza masaj yaparak sürebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  4. Mavala Tırnak ve Tırnak Eti Yumuşatıcı Yağ (10 ml)


  5

  En iyi tırnak bakım yağı denilince akla gelen ürünlerden biri olan Mavala Tırnak ve Tırnak Eti Yumuşatıcı Yağ, içeriğindeki doğal özler sayesinde tırnak etlerini ve tırnakları besler. Güneş çiçeği yağı, badem yağı ve zeytinyağı gibi besleyici içeriklerle zenginleştirilmiş olan yağ, kurumuş ve yırtılmış tırnak etlerini yumuşatır ve acı veren kesikleri iyileştirir. Aynı zamanda tırnak direncini artırır ve kırılmalarını önler. Ürün, doğal ve zengin vitamin ve protein içeriğiyle tırnaklarımızı desteklerken hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve vegan olmasıyla da dikkat çeker.

  Ürünü İncele

  5. Flormar E Vitaminli Tırnak Besleyici Yağ (11 ml)


  6

  Doğal içerikleriyle öne çıkan Flormar E Vitaminli Tırnak Besleyici Yağ, içeriğindeki E vitamini ile tırnakları besler ve sağlıklı bir şekilde uzamalarını teşvik eder. Tırnak etlerini kesmeden yumuşatıcı etkiye sahip olan en iyi tırnak bakım yağı, tırnak etlerinin sertleşmesini önler ve günlük rutininizi kolaylaştırır. Tırnakları sağlamlaştırırken kırılmaları da önleyen renksiz formülüyle manikür sürecini daha pratik hale getirir.

  Ürünü İncele

  6. Kalyon Yıpranmış Tırnaklar İçin Bitkisel Yoğun Bakım Yağı (11 ml)


  7

  Kalyon’un yıpranmış tırnaklar için tasarladığı bitkisel içerikli yoğun bakım yağı, tatlı badem, macadamia, jojoba ve murumuru yağlarıyla zenginleştirilmiş özel formülüyle tırnak ve tırnak etlerini hızla onarır. Yağ, tırnakların güçlendirirken kırılmaları da önleyerek ışıltılı bir görünüm kazanmalarını sağlar. Günlük olarak el ve ayak tırnak etlerine masaj yaparak uygulandığında tırnakların doğal yapısını destekler. Sürülmesi kolay olan en iyi tırnak bakım yağı, yoğun yapısıyla tırnakların daha canlı görünmesine katkıda bulunur.

  Ürünü İncele

  7. Alite Tırnak Güçlendirici Besleyici Bakım Yağı (20 ml)


  8

  Alite Tırnak Güçlendirici Besleyici ve Bakım Yağı, içeriğindeki doğal yağlar sayesinde tırnakları derinlemesine besler ve kuvvetlendirir, böylece kırılmaları önler. Günlük kullanımda tırnakları daha sağlam hale getirirken doğal bir görünüm kazandırır. En iyi tırnak bakım yağı ayrıca tırnak etlerini de besleyerek yumuşatır, böylece sağlıklı bir şekilde uzamalarına yardımcı olur. Seyahat boyutu olması da yağı taşımak ve kullanmak için son derece pratik bir ürün haline getirir.

  Ürünü İncele

  8. Arifoğlu Tırnak Bakım Yağı (5 ml)


  9

  Tırnaklarınıza hak ettiği canlılık ve parlaklığı kazandırma konusunda en iyi tırnak bakım yağı olan Arifoğlu Tırnak Bakım Yağı, organik argan yağı, tatlı badem yağı, jojoba yağı, shea butter ve E vitamini gibi besleyici yağlarla zenginleştiriliyor. Özel formülüyle düzenli uygulamada tırnakları güçlendiren ve kırılmaları önleyen yağı, uygulama ucuyla tırnaklarınıza ve tırnak diplerinize birkaç damla alıp hafifçe masaj yaparak yağın iyice nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Arifoğlu'nun 'Green Hit' serisinin bir parçası olan ürün, sürdürülebilirlik ve doğallığı ön planda tutarak günlük güzellik rutininize doğanın canlandırıcı enerjisini katıyor.

  Ürünü İncele

  9. Bade Natural Besleyici ve Güçlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı (10 ml)


  10

  Kolay uygulama yapan fırçası ile günlük rutininize rahatlıkla dahil edebileceğiniz Bade Natural'in tırnak ve tırnak etine bakım yapan yağı, tırnaklarınızın sağlıklı ve güçlü uzamasına katkıda bulunur. %100 doğal ham maddelerle ve saf uçucu yağlarla formüle edilen yağ, tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize derinlemesine nüfuz ederek besler ve güçlendirir. En iyi tırnak bakım yağı, içeriğinde bulunan çay ağacı ve defne yaprağı yağları sayesinde tırnaklarınızı korurken kayısı çekirdeği ve üzüm çekirdeği yağları zayıf ve kolay kırılan tırnakları güçlendirir. Ürün, paraben, sülfat, sentetik koku ve boya gibi zararlı maddeler içermediği gibi doğa dostudur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Ürünü İncele

  10. Incia Saf Argan Yağlı Tırnak Bakım Balsamı (15 ml)


  11

  Seyahat boyu ile her an yanınızda taşıyabileceğiniz Incia Saf Argan Yağlı Tırnak Bakım Balsamı, güçlü ve parlak tırnaklar için ideal bir kür. Kuru ve çatlamış tırnak etlerinizi nemlendirip yumuşatırken tırnaklarınıza parlaklık kazandırarak daha canlı göründüren en iyi tırnak bakım yağı, vegan formülü ile tırnaklarınızı besler ve kırılmalarını önler. Günlük kullanımı da oldukça basit olan ürünü tırnaklarınızın çevresine yeterli miktarda direkt olarak uygulamanız yeterli.

  Ürünü İncele

  Sıkça sorulan sorular

  Tırnak bakım yağı nedir?

  Tırnak bakım yağı, tırnakların ve tırnak etlerini güçlendirmek için kullanılan, besleyici ve koruyucu bileşenler içeren kozmetik ürünlerdir. Bu yağlar genellikle bitkisel yağlar, vitaminler ve diğer besleyici maddelerle zenginleştirilir. Tırnak yağları, tırnakların kırılmalarını önlemek, tırnak etlerini yumuşatmak ve genel olarak daha sağlıklı ve parlak tırnaklar elde etmek için kullanılır.

  Tırnak bakım yağı ne işe yarar?

  Tırnak bakım yağları içeriğindeki vitaminler ve mineraller sayesinde tırnakları daha güçlü ve dayanıklı yapar. Tırnakların esnekliğini artırarak kırılma ve çatlamalarını önler. Tırnak etlerinin yumuşak kalmasını destekler, böylece manikür ve pedikür daha kolay hale gelir. Tırnak ve tırnak etlerine derinlemesine nüfuz ederek ihtiyaç duydukları besinleri ve nemi verirken tırnakların daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Düzenli yapıldığında tırnakların daha hızlı uzamasına katkıda bulunur. Ayrıca, bazı tırnak yağları mentol gibi kokulu bileşenler içererek tırnaklara hoş bir koku da verir.

  Tırnak bakım yağı nasıl kullanılır ?

  1. Tırnakları temizleyin: İlk olarak, tırnaklarınızın ve ellerinizin temiz olduğundan emin olun. Eski oje veya tırnak ürünlerinin kalıntılarını silin.

  2. Bakım yağını açın: Tırnak yağından küçük bir miktar alın. Bu miktar genellikle birkaç damla ya da bir fırça darbesi kadar olur.

  3. Uygulama: Yağı doğrudan tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize uygulayın. Ürünü tüm tırnak yüzeyine ve etrafındaki deri üzerine yaymaya özen gösterin.

  4. Masaj yapın: Yağı tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize nazikçe masaj yaparak yedirin. Bu masaj, yağın daha iyi emilmesini sağlar ve kan dolaşımını artırarak tırnak sağlığını destekler.

  5. Emilmesini bekleyin: Yağın tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize iyice nüfuz etmesi için birkaç dakika bekleyin. Yağ tamamen emildikten sonra ellerinizi yıkamanıza gerek yok ancak isterseniz fazla yağı hafifçe silebilirsiniz.

  6. Düzenli bakım yapın: En iyi sonuçlar için tırnak yağını düzenli olarak kullanın. Çoğu ürün, günlük ya da haftalık kullanım için uygundur. Ürün talimatlarına göre uygulama sıklığını kendi rutininize göre ayarlayabilirsiniz.

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  Express

  En Çok Aranan Haberler