Topuk Haberleri

Kış için mutlaka göz atmanız gereken en trend ve şık parça önerileri

Sonbahar mevsimi geldi gelecek derken kış kapıya dayandı! Soğuk kış aylarına sayılı günler kala gardıroplar gözden geçirildiğinde bazı eksiklikler göze çarpabilir. Her mevsim şıklığını önemseyen kadınların bu kış da trend parçaları kombinlerine taşımak istediğine eminiz! Yaklaşan soğuk havalarda şıklığınıza şıklık katacak birbirinden kaliteli parçaları araştırdık! Konforlu bir kış için okumaya devam edin!

Kadin 17-10-22 16:16

Beyaz ayakkabı tutkunlarına özel kombinlerinizi tamamlayacak en şık ayakkabı önerileri

Tarzınız ve yaptığınız kombin ne olursa olsun tamamlamak için ayakkabıya ihtiyacınız var. Ayakkabı modası her geçen gün değişirken beyaz ayakkabıların modası ise hiç geçmiyor. Üstelik şık görüntüsü ve rahatlığıyla herkesin beğendiği beyaz ayakkabı modelleri farklı mevsimlerde de tercih edilebiliyor. Kendinize uygun bir beyaz ayakkabı arıyorsanız bir araya getirdiğimiz modelleri incelemelisiniz.

Kadin 11-10-22 14:02

Dikkat edin! Topuk dikenine yol açıyor

Topuk dikeni yaşam kalitesini oldukça düşüren rahatsızlıklar arasında bulunuyor. Ayağın üzerine basmakta bile zorluk çektiren topuk dikenine yol açan etkilerden korunmak önem taşıyor. Uzmanlar topuk dikeni hakkında uyarılarda bulunuyor.

Haber 30-08-22 11:15

Topuk

Topuk Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Topuk Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.