SPOR

Ahmet Ağaoğlu o ayakkabıları Abdülkadir Ömür'e imzalattı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, geçen cumartesi antrenmanda koşması için ayakkabısını verdiği Abdülkadir Ömür'e hatıra olması adına o ayakkabılarını imzalattı. Başkan Ahmet Ağaoğlu, imzalattığı ayakkabıları açık artırmaya sunup satacağını ve gelirini kulübe bağışlayacağını söyledi.

Ahmet Ağaoğlu o ayakkabıları Abdülkadir Ömür'e imzalattı

Takımla birlikte Avusturya kampına gelen Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, geçen cumartesi günü bordo-mavililerin Linz kentinde yaptığı ilk antrenmanı takip etmişti.

Antrenmanın son bölümünde yapılan hafif tempolu koşu öncesi Abdülkadir Ömür'ün ayağını giydiği spor ayakkabı vurunca Başkan Ahmet Ağaoğlu, "Kaç numara giyiyorsun?" diye sormuştu. Abdülkadir Ömür, "Gerek yok başkanım" yanıtını verirken, Ağaoğlu'nun ısrarı üzerine, "41 giyiyorum" yanıtını vermişti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu da "41.5 olmaz mı?" diyerek giydiği spor ayakkabıları Abdülkadir Ömür'e vermişti. Bunun üzerine Abdülkadir, Başkan Ağaoğlu'na teşekkür ederken, koşuyu da Ağaoğlu'nun spor ayakkabılarıyla tamamlamıştı. Abdülkadir Ömür koşarken Başkan Ağaoğlu ise antrenmanı kenardan ayakkabısız bir şekilde izlemişti. Abdülkadir Ömür, antrenman sonunda ise ayakkabıları teşekkür ederek tekrar Başkan Ahmet Ağaoğlu'na vermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
10 dk ayakkabısız koşacak abdulkadir e kendi hayatını hiçe sayarak ayakkabılarını vermiş başkan...ya arkadaş,giderek muharrem usta ya benziyorsun,yapma şöyle hareketler.eskiden sıradışı olmak havalıydı ancak artık sırada adam kalmadı herkes sıradan çıktı kim ne anlaşılmıyor.artık zor olan bu hengamede sırada kalabilmek,bilmem anlatabildim mi.
bir beşiktaşlı olarak sizi tebrik ediyorum benim gibi bir çok insanda eminim size sempati suymaya başladı aynı şey fb içinde geçerli bakın külüp yöneticisi konuşmalarına dikkat edince insanların takdirini kazayıyor sayın ağaoğluda sayın koçta geldikten sonra takımlarına çok şey kazandırdı
Ömür seneye 22M €.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler