SPOR

Ahmet Çakar: Bu nasıl delikanlılık Volkan Demirel?

Yorumcu Ahmet Çakar, Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu'nun 21. haftasında Fenerbahçe'nin Başakşehir'i 2-0 mağlup ettiği mücadelede yan hakeme küfür ettiği ekranlara yansıyan Volkan Demirel'i hedef aldı. Ahmet Çakar, "Sen 2 sene önce, bir milli maçta ısınıyordun. İki tane çakal senin ailene küfretti. Sana küfredenleri kınıyorum. Şimdi Volkan Demirel delikanlı ya. Bu nasıl delikanlılık Volkan efendi?" dedi.

Ahmet Çakar: Bu nasıl delikanlılık Volkan Demirel?

Ahmet Çakar "Fenerbahçe, Başakşehir'i sürklase etti. Fenerbahçe, Medipol Başakşehir'i sildi. Beşiktaş kazandı, Galatasaray kazandı. Beşiktaş ve Galatasaraylılar, Fenerbahçe'nin galibiyetine şıkır şıkır sevindiler. Başakşehir sezonun en kötü, Fenerbahçe en iyi maçını oynadı. Başakşehir, Emre, Mossoro ve Epureanu'nun eksikliğini hissettiler.

Volkan Demirel'i de ibretle izledim. Volkan Demirel, ofsayt var yok... Yardımcı hakeme küfretti. Beşiktaşlı Caner hakeme küfretmişti. Volkan Demirel, yardımcı hakeme a.... k.. küfrünü etti. Karadeniz'de falan insanların birbirini vurduğu kelimeyi kullandı. TFF Başkanı ve milyonlarca futbolsevere sesleniyorum. Ben Volkan Demirel'in küfrünü gördüm. Hakeme arkası dönükken küfreden Caner 4+2 maç ceza aldı. Bu ayrı bir tartışma konusu. Ben Cumhurbaşkanına sesleniyorum. Sinkaflı konuşsam bana para cezası verilebilir. Cumhurbaşkanımız da sokaktaki simitçi de küfredebilir. Kahve içiyorum, elimdeki kahveyi döktüm. Hass... dedim. RTÜK bana para cezası verebilir. Masumane bir küfür. Madem Caner'e küfrettiği için ceza veriyorsanız, Volkan Demirel onun yüzüne bakarak, hakemin görebileceği şekilde küfretti. Buna illa da 4 maç versin demiyorum. Caner'e verdin. Volkan Demirel'e vermezsen olmaz.

Volkan Demirel, bundan sonra bana delikanlılıktan bahsetmesin. Sen 2 sene önce, bir milli maçta ısınıyordun. İki tane çakal senin ailene küfretti. Volkan raconları biliyor. Bir erkeğe "A.k" diye küfrettiğinde bu iş nereye gider? Sen bunu dediğin an, evliyse karısına, bekarsa da anasına, bacısına gider. Sana küfredenleri kınıyorum. Şimdi Volkan Demirel delikanlı ya. Bu nasıl delikanlılık Volkan efendi?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 82 yorum
zamanında sende bu küfürleri çok hak etmiştin, şimdi delikanlılıtan bahsetme. hani bir zamanlar demiştin ya; fener sevilla yı elerse dansöz elbisesi giyer oynarım, delikanlımısın sen. hadi ordan
kardeş bari bu konuda volkanı savunma,komiksiniz yeteri kadar dahada komik olmayın artıkk
@egemensefa kardeş sen daha konuyu bile bilmiyorsun demeki ki volkana atıp tutuyosun kişiye yönelik küfür bile yok sen neyin kafasındasın tiner içip geliyosunuz buraya itin bile efendisi var ama bjknin efendisni bi göremedik bide efendiyiz diyonuz tineri kiloyla alıyonuz zzzar
@serhan_ediz_1979 bu volkanı nasıl halen koruyorsunuz anlamıyorum bu arada sizinde efendiniz BEŞİKTAŞ ağzınıza beşiktaşı alırken besmele çekmeyi unutmayın
@volkan205 Beşiktaş'ın kendisi efendidir. Efendinin efendisi olmaz. sizin gibi itlerin efendisi de Beşiktaş'tır. Bunu o kanarya beynine sok.
@aren_dagtekin_1987 Siz efendiyiz diye geçinen zavallı tinercilersiniz sözle laf gemisi yürümüyor sizin pişkinliğiniz ancak mağlup olduğunuz zaman ortaya çıkıyor gerçek yüzünüzü yakında koya koya ortaya çıkaracağız tinerin efendileri...
@volkan205 Palabıyık olmadan hiçsiniz. İnönü'de sizi evire çevire seveceğiz. Başakşehir'den kaptığınız o topları Beşiktaş'tan nah kaparsınız. Tinerciler sevecek sizi.
@serhan_ediz_1979 hahaha
@aren_dagtekin_1987 ARKADAŞ YENİLİNCE İSTİFA DENİLMEZ YÖNETİM KÖTÜ İSE DAHA İYİLERİ OLDUĞU İÇİN İSTİFA DENİR BU BİR İKİNCİSİ İSE LİVERPOOLDEN 8 YEDİNİZ AFİYET OLSUN İNŞALLAH DAHA ÇOK BÖYLE YERSİNİZ BUDA İKİ :) HAKKIMIZLA KAZANDIĞIMIZ MAÇTA BİLE HAKEMLE ALAKASI OLMAYAN BİR KÜFRÜ YANDAŞLARINIZ AHMET ÇAKAL ERTOŞ HAKEME KÜFRETTİ DEDİ DİYE GÖRMEDEN YORUM YAPAN SİZ BU ÜÇ BEYAZ FUTBOL DİYE YAYINLANIPTA TARAFLI HATTA FUTBOLLA ALAKASI OLMAYAN BİR ŞOV PROGRAMINI SADECE SİZİN GİBİ 8 TAŞLILAR İZLİYOR MERAK ETMEYİN YAKINDA BABANIZI TEKRAR TANIYACAKSINIZ BUDA DÖRT
@volkan205 Bizi, yenilince yönetim istifa diye g*t yırtıp futbolculara küfreden senin gibi febe taraftarlarıyla karıştırma. BizliverpooL'dan 8 tane yediğimiz zaman bile bir şarkısın sen diye tezahuratta bulunmuş taraftarlarız. Sizin gibi iyi gün taraftarı değiliz. Elbet kucağımıza geleceksiniz. Öyle hoplatacaz
o kadar şey içindeb bula bula bunumu buldun ahmet çakar futboldan bahset
Volkan ad am ad am
Tff volkan demirel'in lisansını iptal etmeli. böyle çirkef pslik herifler futbol oynamamalı
@ilhanyumruksavar has...
bakalım volkan kaç maç ceza alacak, adaleti görecez
Ahmet çakal,çok konuşma git bikinini giy,
Biz besiktasliyiz Kufure karsiyiz, futbol dostluk, futbol kardesliktir ama son kez ...... .. Volki.Afam hakli sana edilince agir abi edince masum.Boylesine bizim orda GEVŞEK derler.
@pizzaman48 kardeş sen bjklisin söylemesende anlaşlıyor Volkanın delikanlılığınisiz ağzınıza bile alamazsınız bu konuyu kimin neden açtığı belli Ertoşun bjkli olup volkanı hedef almasıda çok normal ama ister ağlayın ister ağlamayın sizi yeneceğiz hem kendi sahanızda hem kendi sahamızda bu arada bjk takımı efendi filanda degğil yok öle bişey.
Hakemler fedarasyon kolluyo Beşiktaş i öylemi? caner e 5.6 maç ceza volkan a bu kaçıncı küfürü ceza yok.yok öyle yağma bu edepsizlerden biktik caner volkan ahmet farketmez
Biz senin delikanlılığını yönettiğin maçlardan iyi biliriz Ahmet efendi Çok delikanlısın ya milli maçta Volkana sövülürken deli kanlılık gösterseydin ya yemedi
@msamilx ağzına sağlık
Bikini ahmet gene zırvalıyor, sen adamsan önce bikini giy dolaş sonra sözünün eri olduğunu bilip adam yerine koyalım.
FB çok temiz galibiyeti ordadayken kanuşacak başka bir şey bulamayan Beyaz Futbol yorumcuları Vokanın haklı sebepten dolayı (yan hakem net ofsayıtı kenardan göremeyip bayrağını kaldırmadı) içinden mırıldandığı uygunsuz sözlerden dolayı Fenerbahçeye dolayısıyla Volkana yüklendikçe yüklenmektedir. Anlaşılan beyaz futbol Fenerbahçe düşmanlığını hala yürütmektedir. Kendilerini kınıyorum.
bikini ahmet bikinini giy öyle konuş.şenol güneş neler söyledi ağzını açmadın şeref yoksunu
@savsek ağzına sağlık ahmet çakar konu mankeni ya ertemde yalaması
volkana ceza verilmezse federaayon tarafsızlıktan bahsetmesin.Adil olun biraz.yoksa ipin ucunu tutamazsınız.
Bir futbol programı düşünün ki Türkiye de şuan herkesin en iyi futbol oynadığında hem fikir olduğu Başakşehir i çok güzel bir futbolla nefes dahi aldırmadan yenmesinin ardından programda 2 saat volkan küfür ettimi etmedimi diye konuşan adamlar var.Fenerbahçe düşmanlığı işte bu.Maçta küfür etmeyen 1 tane oyuncu gösterin dişimi kırıcam.Sokakta kahvede trafikte ters bir şey başına geldiğinde küfür etmeyen bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gösterin yine dişimi kırıcam.Kamerayla ağız okumaya başlarsak her hafta her takımın ilk 11i cezalı olur kimse kusura bakmasın.
@ferhat_yilmaz_d4 sana küfredenlere teşekkür mü ediyorsun sen.
@borsa66 Ozaman adam milli maçta maçı bıraktığında ne diye laf ettiniz adama vatan haini diye.küfür var küfür var.her küfür edenle kavga ediyorsan sen senin işin zor dostum uyku haricindeki saatlerin yarısını kavgada geçririrsin muhtemelen.Hele istanbul trafiğine girsen vay haline.
BEŞİKTAŞ'TA OYNAMIYOR NEDE OLSA. BEŞİKTAŞ HARİÇ DİĞER TAKIM OYUNCULARININ; HAKEME, OYUNCUYA, SEYİRCİYE ...VS. HERKESE KÜFRETMESİ SERBEST...
ayıdan post senden dost olmaz çakar., ikinizde aynısınız ..
volkan mı delikanlı,yok tam olarak öyle değil...volkan deli..i kanlı bence....
burada çakar denen ucube adam tam bir fener düşmanlığı yapıyor. cenk tosun bir maçta aralıksız 15 saniye hakeme çok ağır küfürler etti. üstelik volkanın ki gibi gayri ihtiyarı olabilecek bir küfürde değildi ama bu kadar üzerinde durulmadı. bu hakkı size kim veriyor kardeşim karşınızda kamera elinizde mikrofon var diye önünüze geleni linc mi edeceksiniz. üstelik volkanı sevmeyen birisiyim fenerede yakıştıramıyorum ama durum doğrular böyle.
volkan demirel ve emre belezoglu türk futbolunun yüz karalarıdır
Canere erkandan bakıp 6 maç ceza verenler geçen hafta emreye bu hafta volkana kaç maç ceza vericekler acaba yada verebileceklermi???
bunların programında fıtbol adına hiç bişey yok sevyesiz magazin programı rutuk adam olsa bunların hiç biri işlemez
ne emreye ne volkana ceza vermeye guclerı yetmez ama canere 6mac ceza verdırene kadar manset yaparlar hadı medya emreye volkana ceza aldırana kadar manset yapsanıza emreyı son macındakı kufurunden sonra goren oldumu haberı cıktımı medya yapsanıza emre volkan haberı yapabılırmısınız sonrada dersınızkı BEŞİKTAŞı koluyolar nasıl kolamak bu bırı anlatsın bana
bana küfür ettiler diyerek milli takımdan kacan adam bu ayı işte kendi edince bişe yok buna küfür müstehak ana bacı gideceksin bu ayıya maçlarda ayuuu
@lllxdelicesine_sevdamxlll FAÇAN YİYORSA KARŞINA ÇIK
bu programdakiler 2 8taşlı, 2 cinconlu birde yanlarına çakma bir fenerli bulmuşlar.. devamlı her programda fenere düşmanlık yapıyorlar.. korkuları fenerin iyi olduğunu gördüler ya ondan.. kendi takımlarını düdükleyeceklerini gördüler fenerin, şimdiden başladılar iftiraya.. hadi oaradna..
çirkef pislik
VOLKAN KÜFÜR ETMİŞ BUNUN YANLIŞ OLDUĞUNU SÖYLEYEN YOK , NEREDEYSE VOLKAN EFENDİYE MADALYA TAKACAĞIZ,YAZIKLAR OLSUN BÖYLE İNSANLAR HANGİ TAKIMDA OLURSA OLSUN DIŞLANMALI TAKDİR EDİLMEMELİ.
AHMET ÇAKAL ERTOŞ VE DİĞERLERİİ KUDURUN LEN GELİYORUZ GÜMBÜR GÜMBÜR TERTEMİZ GALİBİYETİ OLAN MAÇTA BİLE PİSLİK ARIYORUSUNUZ YAA AZ KALDI GELİCEZ SİZE HAHAHAH :)
Bu programı izledinizmi beyler. futbol programı bakarsanız. Ancak maç oynanıyor maçtan hiç bahseden yok. emre bunu dedi volkan böyle yaptı caner şuna baktı yeter artık allah belanızı versin provokotörler.
çakar sen kimin kucağındasın. komsumatrisler masa masa gezer otururur..sen kucaktan kucağa oturuyorsun. sonrda varmı benim gibi delikanlı diyorsun..senın gibi kucaktan kucağa oturan delikanı adam zor bulunur..
olimpiyat çocuğu volkan hermaçta bunu yapıyor ki.emre 1 bu ayı 2
Hakemlerin fenere nasıl saldırdığı ortada. Psikolojik olarak fenerli futbolcuları yıpratmak istiyorlar....
Sen iki yıl önce küfür edildi dşye milli takım ı maç günü bırakıp gitmedinmi şimdi sen küfür ediyorsun sen delikanli olamazsın volkan olsan olsan hanımevladı olursun vay ki vay volkan en az 4 maç
ahmet ÇAKAL efendılıkten bahsedecek son adam sensın sana sevılla kahramanı (volkan) etek gıydırdı dıye bu kuduruklugun
hadi oradan dümbük.. fenerbahçe düşmanı program...
DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLARMIŞ.SEN DOĞRULARI SÖYLEDİN YA İŞLERİNE GELMEYENLER BUNU DOĞRU KABUL ETMEYİP SENİN AYIPLARINI ARIYOR VE SANA HAKARET EDİYORLAR. GÖRÜYORMUSUN TARAFTARLARI. TARAFTARLIK GÖZLERİNİ KÖR ETMİŞ. ONUN İÇİN BİZİM MEMLEKETTE HERKESE ADAM GİBİ (ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ DAHİL) EĞİTİM ŞART. DAHA FAZLA LAFA GEREK YOK. ÇÜNKÜ BU TİP ADAMLAR CEVABI BİLE KÜFÜRLE YAPIYORLAR.
ahmet çakar beşiktaşın köpekliğini yapma yaşının adamı ol, sen fetöden bahset amerikada çocugunu kim okuttu hangi okulda okudu
ahırlık mahluk volkan
volkanın yan hakeme dediğinin aynısını ben volkana diyorum
aynı sucdan birine ceza veriyorsan diğer yapanlarda aynı cezayı uygulamak zorundasin sayin TFF.Isim takım hiç fark etmez.
@nefi_2017 ya yürüyün devam ediniz ilerleyiniz aynı suç derken ahmet çakarın lafıyla gelme buralara adam karşısındakine bile küfretmiyo ne tarafından bahsediyorsun ahmet çakarın adam karalamasından kendinize pay çıkarmayın yendik vakti gelince sizede aynı tarifeden yapcazz sabır lütfen
Ahmet Çakar efendi ve onu takip eden klavyeciler beni dinleyin, Volkan karşısındaki birine küfretmedi Canerle kıyaslamayın bu birrrrr Volkan kendi röportajında karşımdakine küfretmedim dedi bu ikiii ahmet çakar denen zaat volkana milli takım yani ayyıldızlı forma ile küfredenler olduğunda neden çıkıp demedi volkan milli takım oyuncusu milli forma var üzerinde neden küfrediyorsunuz neden bu çocuğa bu yapıldı dedimi hayır demedi, şimdi karşısındaki bir kişiye değilde sinir haliyle kendi kendine küfür sergileyen birine bunu deme hakkını sahip ve aynı şekilde değerlendiriyor.
@volkan205 sinir haliyle kendi kendine küfür edene ne denir. kendi kendine derken, kendine mi demek istedin onu da anlamadım. yazının okurken ben "gayri ihtiyari" küfür ettim, ama sen sakın üzerine alınma.
adelet diye bahseden ezikler , tinerciler akıllı olun , FENERBAHÇE itina ile stat açılışını yaptı gene başahşehiri ne 6S NEDE 8TAŞ DEPLASMANDA YENEMEDİ FENERBAHÇEM YENDİ. ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN BURADAN FENERBAHÇELİ ARKADAŞLARIMA SESLENİYORUM , AYKUT KOCAMAN İYİSİYLE KÖTÜSÜYLE UEFADA YARI FİNAL OYNATTI , 2 SENE TÜRKLİYE KUPASINI ALDI KAÇ SENEDİR ALAMADIĞIMIZ. FETÖCÜLERİN YÜZÜNDEN ŞİKE DEDİLER SÖZDE SEZONU ŞAMPİYON BİTİRDİ. AYKUTA SAHİP ÇIKIN DEFANS DİYOSUNUZ ADAM SADECE DEFANS OYNATMIYOR TAKIM OYUNU İSTİYOR.
Diğer Haberler