SPOR

Atiker Konyaspor Ali Çamdalı'nın sözleşmesini feshetti

Atiker Konyaspor, Ali Çamdalı ile yollarını ayırdı. Atiker Konyaspor'dan yapılan açıklamada Ali Çamdalı'nın sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedildiği belirtildi. Atiker Konyaspor, fesih gerekçesi olarak Teleset Mobilya Akhisarspor maçının ardından yapılan açıklamaları gösterdi.

Atiker Konyaspor Ali Çamdalı'nın sözleşmesini feshetti

Atiker Konyaspor, takım kaptanı Ali Çamdalı'nın sözleşmesinin tek taraflı feshedildiğini açıkladı.

Ali Çamdalı, Akhisar'a 3-0 yenildikleri maçtan sonra "İyi transferler yapıldı ve ama bu iş sadece isimlerle olmuyor. Takım olmamız gerekiyor. Herkesin koşup mücadele etmesi lazım" ifadelerini kullanmıştı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Yönetim Kurulumuz T.M Akhisarspor maçında ortaya konan kötü futbol ve mücadelenin ardından bu akşam toplanmış ve takımımızın menfaatleri doğrultusunda bir takım kararlar almıştır.

Yapılan görüşmelerin ardından oyuncumuz Ali Çamdalı’nın mukavelesi tek taraflı olarak fesh edilmiştir. Futbolcumuz Ali Çamdalı Akhisar ile oynadığımız müsabakanın ardından takım arkadaşlarını hedef alan açıklaması tarafımızca ve camiamızın genelinde uygun görülmemiştir. Ali Çamdalı daha önce de kulüp yapısına ve disiplinine uygun hareket etmeyerek benzer davranışlarda bulunmuş, ikaz edilmesine rağmen aynı tutumunu sürdürmüştür. Bu gelişmeler neticesinde yapmış olduğumuz yönetim kurulu toplantısında yukarıda belirttiğimiz kararın alınma zaruriyeti hâsıl olmuştur.

Ali Çamdalı’na takımıza katkılarından ötürü teşekkür ediyor, futbol hayatında başarılar diliyoruz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Gerçekler bazen acıtır .Herzaman doğru söyleyen kovulur .
ali akıllı adamdır.
Talisca'nin ahı çabuk çıktı.Yine kıvran şimdi ali bey
oldumu şimdi yönetim? cok ayıp yaptıgınız
geç bile kaldılar
adam doğru söylemiş
RABBİM DAHA BETER ETSİN İNŞALLAH KÜME DÜŞERSİNİZ KENDİNİZİ YERE ATA ATA KÜMEYE KADAR GİDERSİNİZ İNŞALLAH KUL HAKKI YEMEĞİ EN İYİ BİLEN KLÜP DARISI ÖMER ALİ ŞAHİN VE ALİ TURAN İN BAŞINA TEZ ZAMANDA...
KS yönetimi oturup kendisinide tek taraflı fesh etse çok iyi olur, çünkü bu gidişin sonu 1.lig. süperligi kaldıramayan bir yönetimle mücadele ediyoruz konya olarak
İYİ OLMUŞ LAYIĞINI BULMUŞ SOYTARI
ali yi tanımadan yorum yazmayın. . konya spor yönetimi seneye sözleşme yapmadığı için kendisi istemiştir.
doğru söyleyeni...
Şimdimi yapılır bu ? Neden devre arasında değil ? Yazık günah değilmi adam doğruyu söyleyip ekmeğinden olmuş. Kadro dışı bırakıp sezon sonu gönderseniz daha akıllıca olurdu. Resmen ekmeğiyle oynanmış, ayıp ayıp !
İlahi adalet Beşiktaş bizi en son ne zaman yendi diye artislik yapıyodun
Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış
çok doğru demiş. bu kovulma nedeni ise o takım batıyor demektir
Diğer Haberler