SPOR

Aziz Yıldırım’a protesto

Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım Gaziantepspor maçı öncesinde protestoyla karşılaştı. Gaziantep’te bir grup Fenerbahçe’li taraftarın protestosuna uğrayan Aziz Yıldırım taraftarlarla tartıştı. Taraftarlarla Aziz Yıldırım arasındaki gerilimi emniyet güçleri önledi.

Aziz Yıldırım’a protesto

Bu akşam saat 19:00’da Gaziantepspor’la karşılacaşacak Fenerbahçe’ye protesto şoku. Dün akşam Gaziantepspor maçı için Gaziantep’e tarifeli uçakla iniş yapan sarı lacivertli kafileyi bir grup taraftar karşıladı. Genç Fenerbahçeliler adlı gruptan olduğu öğrenilen taraftarlar, Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım’ı istifaya davet edince ortam bir anda gerildi. "Aziz Yıldırım istifa" diye slogan atan Genç Fenerbahçeliler grubu üyelerine başkan Yıldırım tepki gösterdi.  Aziz Yıldırım taraftarları uzaklaştırmaya çalıştığı sırada bir taraftarın "Fenerbahçe babanın çiftliği değil" sözüyle Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım sinirlendi. Taraftarın yanına gitmeye çalışan Yıldırım’ı emniyet güçleri engelledi. Kendisini engellemeye çalışan polislere de sinirlenen Yıldırım’ı sakinleştirmek bir hayli güç oldu.

Protesto şokuyla karşılaşan Fenerbahçe bu akşam Gaziantepspor’la oynayacak. Lider Beşiktaş’ın 1 puan gerisinde yer alan Fenerbahçe, ligin köklü ekiplerinden Gaziantepspor’a konuk olacak. Kamil Ocak stadında saat 19:00’da başlayacak mücadelede hakem Halis Özkahya düdük çalacak.  Lig Tv’den canlı yayınlanacak Gaziantepspor – Fenerbahçe maçında, ev sahibi Gaziantepspor tribün kapatma cezası nedeniyle taraftar desteğinden mahrum kalacak.

GAZİANTESPOR – FENERBAHÇE MAÇI MUHTEMEL 11’LERİ

 

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler