SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ben White'ın ardından bir isim daha! İngiltere'nin yıldızı Katar'dan ayrıldı... Evine silahla girdiler

İngiltere milli futbol takımı oyuncularından Raheem Sterling, Londra'daki evine ailesinin de bulunduğu sırada hırsızların girmesi sonrası 2022 Dünya Kupası'nda çeyrek finale çıkmaya hak kazanan takımını bırakarak İngiltere'ye döndü.

Ben White'ın ardından bir isim daha! İngiltere'nin yıldızı Katar'dan ayrıldı... Evine silahla girdiler
Raheem Sterling

Raheem Sterling

İNG İngiltere
Yaş: 30 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Chelsea

Olay Cumartesi gecesi gerçekleştiğinde Sterling'in eşi ve üç küçük çocuğu evdeydi. Milli takım teknik direktörü Gareth Southgate, Senegal karşısında 3-1 galibiyet aldıkları tur maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, Sterling'in Londra'ya döndüğünü doğruladı:

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

"GELİŞMELERE BAKACAĞIZ"

skynews-raheem-sterling-england_5984749

Soutgate, "Bazen futbol hayattaki en önemli şey değildir. Aile her şeyden önce gelmelidir. Kendisine biraz alan tanımak istedik. Önümüzdeki birkaç gün gelişmelere bakacağız." ifadelerini kullandı.

"HEPİMİZ MESAJ GÖNDERDİK"

newFile

Sterling'in takım arkadaşı Declan Rice da, "Bu sabah kendisini kahvaltıda gördüm, ardından teknik direktörümüz bize Sterling'in evde bazı sorunlar yaşadığını söyledi. Hepimiz ona bir mesaj gönderdik." açıklaması yaptı.

BEN WHITE DA AYRILMIŞTI

skysports-ben-white-england_5982800

İngiltere'nin bir sonraki maçı, Fransa'yla oynayacağı çeyrek final karşılaşması 10 Aralık Cumartesi olacak. Sterling, İngiltere milli takımı Katar'dayken ekibini bırakarak İngiltere'ye dönen ikinci oyuncu oldu. 30 Kasım'da da Arsenal oyuncusu Ben White, kişisel sebepleri göstererek Katar'dan ayrılmıştı.

En Çok Aranan Haberler