SPOR

Beşiktaş'ta devre arasında 3 oyuncunun takımdan ayrılması bekleniyor

Beşiktaş'ta devre arası transfer çalışmaları şimdiden başladı. Ahmet Nur Çebi, transfer için Erdal Torunoğulları'na ve Emre Kocadağ’a tam yetki verdi. İki yönetici, Abdullah Avcı ile toplantı yapacak. Beşiktaş'ta devre arasında 3 oyuncunun takımdan ayrılması bekleniyor.

Beşiktaş'ta devre arasında 3 oyuncunun takımdan ayrılması bekleniyor

Beşiktaş yönetimi, ara transfer için elini çabuk tutuyor.

Başkan Ahmet Nur Çebi, transfer hazırlıkları için yöneticiler Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ’a tam yetki verdi. İki yöneticinin, teknik direktör Abdullah Avcı ile toplantı yapacağı öğrenildi.

Tecrübeli teknik adam, toplantıda hem gönderilmesini istediği oyuncuları dile getirecek hem de transfer istediği bölgeleri yönetime iletecek. Beşiktaş’ta, devre arasında en az 3 futbolcunun takımdan gönderilmesi bekleniyor.

Siyah beyazlıların yeni transferlerle ikinci dönem kamp çalışmalarına başlamak istediği öğrenildi. Bu arada toplam 12 futbolcusunu milli takımlara gönderen Beşiktaş’ta izleme ekibi, bu oyuncuları yakından takip edecek.

Analiz ekibi, milli oyuncuların antrenmanlarından maç performanslarına kadar en ince detayı bile raporlayarak teknik direktör Abdullah Avcı’yı bilgilendirecek.

(TRT Spor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
oguzhan,lens kesin gitmeli
Torunoğulları varsa sıkıntı yok demektir. Haydi Bismillah....
yüzde yüz sana katiliyorum
Gitmesi gereken isim çok ama gelecekler daha önemli daha hırslı futbolculara ihtiyacımız var öncelikle ademin yerine ve forvet e
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler