SPOR

Bülent Korkmaz neye uğradığını şaşırdı!

Teknik direktör Bülent Korkmaz'la yollarını ayıran Mersin İdmanyurdu yönetimi, ilginç bir icraatın altına daha imza attı.

Bülent Korkmaz neye uğradığını şaşırdı!

Bülent Korkmaz'a geçtiğimiz günlerde görevine son verildiğini sözlü olarak ileten Mersin İdmanyurdu yönetimi, resmi bir girişimde bulunmadı. Sözleşmesi feshedilmediği için dün akşam Antalya'ya giderek, takımın başında idmana çıkma kararı alan Bülent Korkmaz ise küçük çaplı bir şok yaşadı.

Takımın kamp yaptığı otele giden Korkmaz, kendisi ve yardımcıları adına herhangi bir rezervasyon yapılmadığını öğrendi.

İdman programı yaptı

Korkmaz otel görevlilerinden aldığı cevaba rağmen beklemeye başladı. Korkmaz, akşam saatlerinde takımla idmana çıkmayı planladığını ifade etti.

Kutlu da kampa gidiyor!

Takımın başına geçmesi beklenen Hakan Kutlu'nun ise gün içerisinde Antalya'ya gelerek takımın kamp yaptığı otele gideceği öğrenildi.

Korkmaz: 'Kulüp bir teknik adamla görüşüyor'

Kulüp yönetiminin çalışmaya devam edilmeyeceğini duyurduğu teknik direktör Bülent Korkmaz, sözleşme fesih işlemlerinin tamamlanmasının ardından takımla ilişiğinin kesileceğini söyledi.

Korkmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına başlayan takımla birlikte Antalya'da bulunduğunu kaydederek, "Takımla birlikteyim ancak bu sadece bir prosedür. İşlemler tamamlanınca da ayrılacağım. Kulübün bir teknik adamla görüştüğünü öğrendim" ifadelerini kullandı.

Bülent Korkmaz, Mersin İdmanyurdu Kulübü tarafından fesih işlemleriyle ilgili avukatına gönderilecek evrakı beklediğini, ardından kendisinin Belek'te kamp yapılan otelden çıkış yapacağını belirtti.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler