SPOR

Cocu, Kameni'nin biletini kesti!

Fenerbahçe'de Phillip Cocu, yeni transfer Berke Özer'İn performansı sonrası Comolli'ye, 'Kameni gönderilebilir' raporu verdi.

Cocu, Kameni'nin biletini kesti!

Fenerbahçe’de Phillip Cocu, Kamerunlu file bekçisi Carlos Kameni ile ilgili kararını vermek için kampı ve hazırlık maçlarını bekledi. Hollandalı çalıştırıcı, yeni transfer Berke Özer’in performansı sonrası Comolli’ye, “Kameni gönderilebilir” raporu verdi.

3 transfer yapması beklenen Fenerbahçe’nin yabancı kontenjanında 2 oyunculuk yer var. Bu nedenle de Kameni’nin yollanma ihtimali yüksek görünüyor.

kameni

OZAN TUFAN'A İLK UYARI
Fenerbahçe’de Ozan Tufan, geçtiğimiz sezonun büyük bölümünde kadro dışıydı. Ozan, Cocu’yla birlikte yeni bir sayfa açsa da yeni hocasının da gözüne giremedi.

Hollandalı çalıştırıcı, öğrencisine ilk uyarısını yaparak, “Performansın yeterli değil. Kadro içinde ciddi rakiplerin var. Kendini toparlamazsan, forma giyme şansın olmaz” ifadelerini kullandı. (Skor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Cocu adamımsın sen ya. İnşallah başarılı olursun. Kameni - ozan tufan - salih - gulliano gidiyor.
BİRAZ DA HASANALİYE ORTA YAPMASINI ÖĞRETSE İYİ OLUR..OZAN ZATEN ADAM OLMAZ..KAMENİ BİTMİŞ..BRAVO COCU YA..ADALETLİ VERİYO FORMAYI..
Resmen içimizi okuyor Cocu . Kimin gitmesi gerektiğii gerçekten iyi çözümlemiş.Bazı oyuncuları mecburiyetten oynatıyor .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler