MAGAZİN

Çukur 117. son bölümde Yamaç, Efsun'u yıllar sonra buldu! Çukur'da Yamaç ve Efsun sahnesi sosyal medyayı salladı

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur 117. son bölümüyle ekrana geldi. Çukur son bölümde, amca Cumali'nin ele geçirdiği Çukur'a geri dönen Yamaç, Efsun'u bulmak için harekete geçti. Amcanın yardımıyla Kulkan'ı yakalayan Yamaç, Efsun'un yerini öğrendi. Efsun'u ve kızını uzaktan da olsa gören Yamaç büyük mutluluk yaşadı. Finalde ise Yamaç, yıllar önce hayatı değişen Efsun'u bambaşka bir halde buldu. Çukur'da Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Yamaç karakteri ise sosyal medyada gündem oldu.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin 117. son bölümüyle 22 Şubat Pazartesi akşamı ekrana geldi.

Çukur (2)55

Çukur son bölümde amca Koçovalı'nın artık patronu olduğu eski evine giden Yamaç, hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını gördü.
cukur2

Yamaç eskisine göre çok daha farklı bir sofra ile karşılaştı. Yeni sofradaki tuhaflıklar Yamaç'ın da gözünden kaçmadı.

cukur3

ÇUKUR'DA YAMAÇ VE EFSUN YILLAR SONRA KARŞI KARŞIYA GELDİ

Diğer yandan ise Salih'in destek verdiği Yamaç, kendisini bu hale getiren kişinin amcası Cumali olduğunu bilmeden harekete geçti.
Çukur (9)55

Amca Cumali, hem suç ortağı Kulkan'ın ölmesini sağlamak hem de Yamaç'ın güvenini kazanmak için Yamaç'a Kulkan'ın yerini söyledi.
Eu27GJrVoAARfcu
Yamaç ise yakaladığı Kulkan'dan Efsun'un yerini öğrendi.

Efsun'u zorla tutulduğu evde, kızıyla birlikte gören Yamaç duygusal anlar yaşadı.

Final sahnesinde ise Yamaç, Efsun'un karşısına çıktı.

Çukur (5)3
Karşısında Yamaç'ı gören Efsun ise büyük şok yaşadı.

Çukur (6)33

ÇUKUR VE YAMAÇ, TWITTER'DA TT OLDU!

Çukur dizisi son bölümde Yamaç ve Efsun'un sahneleri sosyal medyada da gündem oldu. İşte Twitter'da yapılan paylaşımlardan bazıları.

c1

c2

c3

c4

c5

c6


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Şu dizilerdeki olayları normalmiş gibi göstere göstere insanlar birbirini vurmayı dövmeyi insan öldürmeyi normal bir şeymiş gibi algılamaya başladılar. Hapis yatmak basit gir çık algı çok güzel bravo.
@goxel.s beğenmiyorsan izleme kardeş kumanda elinin altında.
sefirin kızını izle ozaman bolbol ağlarsın
çok uzamadı mı tadı kaçtı artık
coluk cocuk dizileri
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler